Predikcia ceny holochainu (HOT) na roky 2021, 2022, 2025

Mali by ste si kúpiť Holochain? Mali by ste to vydržať dlhodobo? Ak ste zvedaví na pôvod Holochainu, jeho spôsob fungovania a jeho dlhodobá a krátkodobá budúcnosť, ste na správnom mieste. Obchodníci už dlho používajú určitú mieru presnosti na predpovedanie budúcej ceny pomocou technickej a algoritmickej analýzy. V tomto článku o predikcii cien Holochainu vyhodnotíme Holochain pomocou kombinácie historického prehľadu a technickej cenovej analýzy.

predikcia ceny holochainu

Holochain nie je striktne štandardným blockchainom vo forme bitcoinu alebo ethereum; skôr využíva holistickú formu technológie distribuovanej účtovnej knihy. Štandardná technológia blockchain má globálny rozsah: tu každý uzol v sieti ukladá rovnaké údaje a systém sa pri overovaní údajov spolieha na určité konsenzuálne algoritmy (proof-of-work v bitcoinoch, proof-of-stake v iných)..

Holochain sa vyhýba globalistickému postoju, pričom na dosiahnutie konsenzu nepoužíva ani jeden algoritmus. Tvrdí, že absolútny globálny konsenzus nie je ani možný, ani potrebný. Je to skôr „zameranie na agenta“: dáva každému uzlu individualizovanú vidlicu, ktorú je potom možné overiť na miestnej alebo regionálnej úrovni (t. J. Medzi spriaznenými stranami)..

Touto radikálnou preformulovaním mohol Holochain vyriešiť najťažší problém, ktorý blokuje blockchain od jeho vzniku. Toto je problém rozsahu. V štandardnom blockchaine sú dáta distribuované medzi nespočetné množstvo uzlov systému, mimo centrálnej ústredne alebo dokonca od jedného vlastníka.

Dáta sú tak chránené pred zlomyseľnosťou alebo chybou ktoréhokoľvek jednotlivého uzla. Pretože však blockchain počíta a zaznamenáva ohromujúci počet transakcií, pretože množstvo dát exponenciálne rastie, výsledné preťaženie reťazca môže výrazne znížiť rýchlosť spracovania.

predikcia ceny holochainu

To má za následok dlhé čakacie doby a ďalšie transakčné poplatky pre validátorov. Bolo predložených niekoľko dômyselných návrhov na zvýšenie priepustnosti (počet transakcií za sekundu), a tým na zníženie odpadu. Jedna nádejná firma (Loopring) vytvorí na vrchole hlavného reťazca sekundárnu vrstvu blockchainu, čím presunie väčšinu výpočtových úloh mimo reťazca a hlavný reťazec použije iba na účely záznamu (čo vyžaduje menej údajov).

Ďalšia firma (OMG Network) ponúka trochu iné riešenie: použitie sekundárnej vrstvy na spracovanie údajov v dávkach transakcií (a nie jednotlivo) a komunikácia zhromaždených údajov s hlavným reťazcom. Ethereum je v každom prípade zväčšené – jeho kapacita sa zvýšila tisíckrát – pretože kontakt medzi hlavným reťazcom a detským reťazcom je taký zriedkavý a minimálny, ako je to možné.

Holochain je presvedčený, že celá snaha o zvýšenie globálnej priepustnosti je scestná. Zmyslom je úplne opustiť globálny rámec, nerozširovať ho alebo ho zväčšovať. Ak chcete vysvetliť, prečo by to malo byť tak, zvážte provokatívnu analógiu medzi blockchainom a anglickým jazykom. Tam, kde sa Holochain pýta, je uložený anglický jazyk?

Neexistuje univerzálny slovník, ktorý by uchovával celý anglický jazyk, ktorý by sa z času na čas zmenil. Žiadny jednotlivec nemá v sebe celý jazyk. Jazyk sa skôr formuje v nespočetných komunitách po celom svete, pričom každý ho používa zo svojho vlastného dôvodu a každý podporuje iný aspekt. Nie je dôvod na dosiahnutie globálneho konsenzu o stave konkrétneho jazyka v konkrétnom okamihu.

Pre istotu môže byť medzi veľkým počtom uzlov uložená verejná účtovná kniha (rovnako ako niečo ako angličtina hovorí „každý“); súčasne môžu existovať aj miestne alebo regionálne pobočky, ktoré majú vlastné mechanizmy konsenzu (rovnako ako existuje niečo ako regionálny dialekt alebo odborný žargón so špecializovanými pravidlami, ktorým rozumie len málokto); ale verejný reťazec, musí byť jasný, nie je absolútnou účtovnou knihou, ktorá zaznamenáva každý miestny detail.

Takto chápaný Holochain je nekonečne škálovateľný a všestranný, rovnako ako v určitom zmysle anglický jazyk. Ak si niekto dokáže predstaviť túto pluralitnú predstavu o blockchaine, uvedomí si, že sa nemusí vôbec trápiť s niekoľkými transakciami za sekundu, o to viac, ako je potrebné sa pýtať na počet e-mailov odosielaných cez internet za sekundu..

Holochain je teda pozoruhodný nový odklon v technológii blockchain. Jedná sa o revolučné preformulovanie toho, čo blockchain je a potenciálne môže byť. Ak Holochain uspeje vo svojej misii, ak dokáže dodať nekonečne škálovateľnú technológiu, ktorú sľubuje, dožijeme sa toho, aby sa bežné aplikácie (myslím, že sociálne médiá) postavili na decentralizovanej sieti.

Už to nie je len o výmene meny. Vlastníctvo internetu bude nakoniec zničené z megakorporácií (napr. Facebook, Twitter), ktoré ho teraz ovládajú. Údaje ľudí sa obnovia oprávneným vlastníkom, ľuďom. Keď blockchain v nadchádzajúcich rokoch prenikne hlbšie do spoločnosti, čoraz viac firiem prijme holistickú, pluralitnú a dokonca demokratickú víziu Holochainu.


Holochain (HORKÝ) Historická cenová analýza 

História Holochainu bola poznačená volatilnými cenovými výkyvmi. Holochain mal v apríli 2018 úspešné ICO s 0,0001 USD za token. Cena v máji 2018 prudko vzrástla na takmer 0,10 USD za token, kým sa koncom roka zrútila na 0,002 USD. Odvtedy si udržiavala rozpätie od 0,005 do 0,003 USD.

Aktuálna cena, trhová kap, & Podrobnosti o dodávke

V čase písania tohto článku poklesol Holochain o 3,03% na 0,007 USD. Má trhový strop 124 miliónov, pričom existuje 177,62 miliárd HORKÝCH tokenov.

holotokenHolo (HORKÉ)

Poradie: 100$ 0,003053 Cena (BTC) 0,00000000Marketcap$ 542,24 M Objem$ 112,68 M24h zmena 3,09% celková ponuka177,62 B HORKÁ

Holochain (HOT) Predpovede budúcej predpovede ceny

Predikcia ceny, ako už bolo naznačené, je neistá úloha a vyžaduje si veľa múdrosti. Spolieha sa na obozretné pozorovanie historických údajov a technicky prepracovanú projekciu súčasných trendov do budúcnosti. Nasledujúca predpoveď bola vytvorená práve s takouto kombináciou.

Krátkodobá predpoveď

AfterPriceChange
1 deň 0,000731 USD 4,13%
1 týždeň 0,000759 dolárov 8,11%
1 mesiac 0,00151 USD 115%
1 rok 0,00529 USD 653%

H3: Dlhodobá predpoveď

AfterPriceChange
1 rok 0,00529 USD 653%
2 roky 0,00788 USD 1038%
3 roky 0,00685 USD 875%
5 rokov 0,0105 dolárov 1395%

* Táto predikcia ceny je založená na údajoch zhromaždených z rôznych zdrojov, ktoré sú určené výhradne na vzdelávacie účely a nie sú považované za investičné rady. Používatelia by si mali pred investovaním urobiť vlastný prieskum.

Predikcia cien holochainu 2021

Holochain prešiel rastúcimi bolesťami a jeho vývoj bol pomalší, ako sa očakávalo. Očakáva sa, že aj napriek tomu bude stabilný po celý rok.

Podľa predpovede a algoritmickej analýzy by cena 1 tokenu holochainu (HOT) mohla byť v roku 2021 potenciálne okolo 0,000731 USD.

Predikcia ceny holochainu 2022

Očakáva sa, že do tohto dátumu budú odstránené súčasné prekážky rozvoja. Keď čoraz viac vývojárov prijme víziu Holochainu, bude zaznamenávať trvalý nárast.

Podľa predpovede a algoritmickej analýzy by cena 1 tokenu holochainu (HOT) mohla byť v roku 2022 potenciálne okolo 0,00529 USD.

Predpoveď ceny holochainu na rok 2025

Toto bude pravdepodobne inflexný bod pre Holochain, pretože sa pripravuje na globálne prijatie. Keď blockchain ovládne celý svet, inovatívna a vysoko škálovateľná platforma priláka množstvo používateľov a vývojárov. Očakáva sa, že Holochain zažije vytrvalý býčí beh.

Podľa predpovede a algoritmickej analýzy by cena 1 tokenu holochainu (HOT) mohla byť v roku 2025 potenciálne okolo 0,00855 USD.

Je Holochain dobrá investícia?

Holochain môže zmeniť podobu internetu, ako ho poznáme.

Uveďme príklad: v súčasnosti, keď používame internet, prenášame naše osobné údaje (všetko od našich fotografií po náš záujem, čo sa odráža v našom výbere kníh, časopisov a nákupných návykov) prostredníctvom spoločností, ako je Facebook, ktoré škodoradostne využívajú tieto údaje, aby sme dosiahli zisk na naše náklady.

Holochain umožní vytvorenie stránok sociálnych médií (okrem iných aplikácií), v ktorých už sprostredkovatelia nekontrolujú naše osobné informácie, ktoré sa budú distribuovať v šifrovanej podobe spolu s decentralizovanou sieťou. To sa, samozrejme, ukáže ako veľmi populárne medzi veľkým počtom ľudí podráždených nesprávnym správaním spoločnosti.

Ale uspeje? Je Holochain schopný realizovať túto ambicióznu víziu? Oneskorenie vývoja nám dalo dôvod na pozastavenie. Toľko mesiacov po ICO nie je v dohľade žiadny alfa testnet. Z pozitívnej stránky sa Holochain môže pochváliť schopným tímom (pozri nižšie) a vášnivou komunitou vývojárov. Ak existuje dôvod na nádej, je to ono.

Ako kúpiť Holochain

Token holochainu je k dispozícii na burzách Binance, Bitrue, Bilaxy a ďalších. Na týchto burzách musíte otvoriť účet, zabezpečiť účet dvojfaktorovou autentifikáciou a vložiť prostriedky, aby ste mohli kúpiť ekvivalentnú sumu tokenu. Tieto prostriedky zatiaľ musia byť v iných kryptomenách ako v nekrytej mene ako USD. Ak chcete vymeniť fiat menu za kryptomenu, musíte ísť na Coinbase, ktorá túto službu poskytuje.

Viac informácií o Holochaine

Tím

Hlavným architektom spoločnosti Holochain je David Brock, ktorý pracuje ako vývojár AI pre široké spektrum klientov od roku 1986. Má bohaté skúsenosti s aplikáciami p2p, rovnako ako výkonný inžinier Eric Harris Braun. S projektom je tiež spojených asi tucet vývojárov.

Záver

Holochain sľubuje, že prekoná obmedzenia blockchainovej technológie a urobí ju univerzálnejšou. Blockchainy ako napríklad Ethereum zápasili s relatívne pomalými a neefektívnymi časmi spracovania dát. Snahy o zvýšenie výkonu brzdila potreba udržiavať globálnu účtovnú knihu naprieč nespočetnými uzlami, ktoré zaznamenávajú a overujú každú transakciu v blockchaine..

Holochain inovatívnym spôsobom odstraňuje požiadavky globálneho konsenzu a umožňuje validácie v regionálnych a miestnych podmienkach. Týmto sa reťazec stáva škálovateľnejším, ale umožňuje aj vytváranie celého radu aplikácií (nielen na výmenu meny, ale aj na sociálnych sieťach), na ktoré sa v súčasnosti vzťahuje monopol spoločnosti. Toto je obrovský vývoj a má potenciál vytvoriť úplne nový druh internetu. Otázkou však je, či v tomto podniku uspeje. Pokrok bol pomalý, ale zatiaľ nie je dôvod opúšťať nádej.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map