Uprostred tejto pandémie sa ľudia teraz usilovali o digitálnu investíciu pre menší kontakt s niekým. Ľudia sa tiež viac digitalizovali. V súlade s tým môžete pomocou niekoľkých kliknutí investovať a zarobiť si úrok online bez toho, aby ste riskovali svoj život, a je to bezproblémové.!

Pretože na dnešnom trhu existuje veľa kryptografických platforiem, MaidSafeCoin je jednou z tých online investičných platforiem, ktorým môžete dôverovať. Vďaka svojim nepopierateľným službám je to tiež investičná spoločnosť, ktorá by neminula vaše mince, pretože SafeCoin je možné recyklovať, keď ich obchodníci vymenia za sieťové služby. To tiež umožňuje používateľom mať návratnosť za to a vytvárať záujem, ktorý nie je nefér voči ich strane. Je to tiež kryptomena bez transakčných poplatkov.

Buďte pokojní a pripravte sa na posúvanie sa v tomto článku o predikcii cien MaidSafeCoin, keď sa budeme zaoberať budúcnosťou MaidSafeCoin (MAID) ukážkou jeho prognózy, toho, ako dnes existuje na trhu, ako kompetentný je MaidSafeCoin a jeho prežitia od prvého dňa..

predikcia ceny maidsafecoinu

MaidSafeCoin (MAID) Historická analýza cien

MaidSafeCoin (MAID) sa obchoduje teraz 42 mesiacov (4 roky). Začalo sa obchodovať 7. augusta 2017 za prvú cenu 0,3631 USD. Od svojho prvého obchodovania mal MaidSafeCoin zhruba 67,00% výherných mesiacov. Historické maximum MAID bolo 1,30 USD. Momentálne má MaidSafeCoin cenu 0,2813 USD, čo je o 78,34% menej ako historické maximum. To bol veľký pokles ceny mincí MAID.

Cena MaidSafeCoinu sa však za posledné 3 mesiace pohybovala medzi 0,1067 a 0,2805 dolármi, čo znamená, že mala zloženú mesačnú mieru 38,03% a extrapolovanú zloženú ročnú mieru rastu 46,82%. Cena MaidSafeCoinu sa za posledných 6 mesiacov pohybovala medzi 0,0891 USD a 0,2805%, čo predstavovalo zloženú mesačnú mieru rastu 21,07% a extrapolovanú zloženú ročnú mieru rastu 8,92%. Postupne mince MAID obsahujú opäť svoju hodnotu a opäť konkurujú ostatným minciam na trhu.

Ak sa vrátime späť, cena MaidSafeCoinu bola pred rokom na 0,0888, čo odvtedy predstavuje zloženú mesačnú mieru rastu 10,05% a zloženú ročnú mieru rastu 2,16%. Nie je to veľká zmena, ale na začiatok to bolo dobré znamenie.

Aktuálna cena, trhový strop, podrobnosti o ponuke

MaidSafeCoin je digitálny token, ktorý má v súčasnosti cenu 0,3172 USD s cenou MAID o 10,03321632% dnes. The trhový strop z ceny MaidSafeCoin je 143 530 466 USD, pričom v súčasnosti je v obehu 452 552 412 MAID. 24-hodinový graf pohybu cien naznačuje, že obchodovanie na MAID v hodnote 873 113 dolárov sa obchodovalo. Cena vyvrcholila na 0,3326 USD za posledných 24 hodín, zatiaľ čo najnižšia cena bola 0,2881 USD.

maidsafecoinMaidSafeCoin (MAID)

Poradie: 155$ 0,473441 Cena (BTC) 0,00000900Marketcap$ 214,26 M Objem$ Zmena 1,12 M24h 2,44% Celková ponuka 452,55 M MAID

MaidSafeCoin (MAID) Predpovede budúcej predpovede ceny

Ak chcete investovať do digitálneho majetku z dôvodu enormnej návratnosti, pri ktorej cena výrazne vzrastie, potom je MaidSafeCoin platformou, ktorú ste hľadali! S rastom záujmu o digitalizáciu aktív a zvyšovaním povedomia o aktívach v kryptomene má MaidSafeCoin pred sebou ešte veľa potenciálu. Implementujú stratégie tak, aby sa cena ich tokenov zvýšila v nasledujúcich dňoch, mesiacoch a rokoch.

Ak ste teraz investovali 100 dolárov, vaša súčasná investícia môže mať v roku 2022 hodnotu 70,014 dolárov, čo je o rok. Investovanie na dlhodobom základe je teda na MaidSafeCoin veľmi efektívne, pretože ako sa predpokladalo, v roku 2026 bude mať dolár, ktorý ste investovali, v hodnote 100 dolárov alebo pravdepodobne vyššiu ako 150 dolárov..


Tabuľka krátkodobých prognóz MaidSafeCoin (MAID)

AfterPriceChange
1 deň 0,287 dolárov -9,394%
1 týždeň 0,347 dolárov 9,413%
1 mesiac 0,238 USD -24 968%
6 mesiacov 0,327 dolárov 3,152%
1 rok 1,321 USD 54,855%

Tabuľka dlhodobých predpovedí MaidSafeCoin (MAID)

AfterPriceChange
2022 0,506 USD 59,71%
2023 0,657 dolárov 107,22%
2024 0,877 USD 176,67%
2025 1 250 dolárov 294,07%

* Táto cenová predikcia je založená na údajoch zhromaždených z rôznych zdrojov, ktoré slúžia výlučne na informačné účely a nie sú považované za investičné rady. Používatelia by si mali pred investovaním urobiť vlastný prieskum.

Predikcia ceny MaidSafeCoin na rok 2021

Tento rok nie je pre MAID produktívnym rokom, ale bol to východiskový bod, v ktorom sa cena mincí MAID zvýši a ovplyvní nasledujúce roky. Je to len malé zvýšenie jeho ceny, ale je to dobré znamenie, že mince MaidSafeCoin budú opäť dominovať svetu trhu. Podľa predpovede a algoritmickej analýzy sa predpokladalo, že cena MAID na konci roka 2021 bude 0,4173 USD, čo je o 31,56% zmena v porovnaní so súčasnou cenou, ktorá predstavuje 0,3172 USD.

Predikcia ceny MaidSafeCoin na rok 2023

Keď sa cena mincí MAID neustále zvyšovala, bola pravdepodobnosť dobrej návratnosti vysoká. MaidSafe, rovnako ako naj nastávajúce coiny, tento rok videl podstatnú časť svojej hodnoty zotretej na medvedom trhu s kryptomenami. Na základe algoritmickej analýzy sa predpovedalo, že v roku 2023 bola cena 1 MAID 0,6573 USD. V tomto roku bude cena MaidSafe viac-menej stabilizovaná. To znamená, že minimálne v tomto roku je ďalší pokles nepravdepodobný. Preto stránky ako Walletinvestor.com predpovedajú postupný nárast v nasledujúcich rokoch.

Predikcia ceny MaidSafeCoin na rok 2025

Vďaka neustálemu zvyšovaniu cien každý rok sa o spoločnosti MAID hovorilo, že je jedným z tvrdých konkurentov na trhu, najmä o súčasnom dlhodobom trende, ktorý vedie k tomu, aby cena MAID pokračovala v raste. Predikcia ceny MaidSafeCoin naznačuje, že cena MAID je pri dlhodobej investícii 4–5 rokov dlhodobo vyššia o 286,243225% v hodnote ceny MAID. V roku 2025 bude cena MAID 1,2500 USD, čo je oproti súčasnej cene 294,07% zmena. Cena sa môže vždy meniť, sledovanie prostredníctvom bulletinu a sociálnych médií je pre investorov nevyhnutnosťou, aby vedeli, či je najlepší čas na investovanie.

Je MAID dobrá investícia?

Požiadanie o schopnosť a správnosť investície nie je nové, pretože povzbudí vás, investora, k nákupu alebo investovaniu do MaidSafeCoin. Je teda MAID dobrá investícia? Odpoveď je áno. Prečo? Pretože potreba ukladania údajov bude nevyhnutne narastať. A MAID vždy hľadal budúcnosť, ktorá ich vedie k tomu, aby vytvorili decentralizovanú, lacnú a rýchlu možnosť, ktorú by ste mohli chcieť vy.

Okrem toho ceny MAID v priebehu rokov naďalej rastú a vaša investícia bude mať v budúcnosti lepšiu návratnosť. Služba MAID tiež platila používateľom za použitie sieťového tokenu, ktorým je Safecoin, čo je pravda, veľká vec, že ​​MAID je dobrá investícia. Navyše, MAID sa stal okom verejného záujmu, pretože sa stal jednou z najvyššie obchodovaných kryptomien na Poloniexe. Pravda je povedané, dokonca prekonal ETC a ETH, ktoré boli pred 2 rokmi považované za gigantov v objeme obchodovania.

MAID tiež poskytuje platformu pre bezpečnosť a ochranu osobných údajov online. Názov MaidSafe v skutočnosti znamená Massive Array of Internet Disks, zabezpečený prístup pre všetkých. Investovali ste bezpečne a MAID neriskuje vašu identitu. MAID tiež prešiel mnohými testami, aby mohol byť efektívnou online investičnou platformou, a vyvinul množstvo algoritmov, ktoré zahŕňajú bezpečnejší prístup k investorom.

Pri investovaní s MaidSafeCoinom budete mať tiež výhody, ako napríklad nízke poplatky za transakcie, medzinárodné akceptovanie, nemenný záznam, bezpečné útočisko pred menovými rizikami, pseudonymita, odmietnutie kreditnej karty a zverejnenie osobných údajov. Napriek tomu všetkému je najskôr potrebné zvážiť pozitívne a negatívne vplyvy investícií, aby ste poznali možný výsledok vašich peňazí. Nakoniec je na vás, vašom rozhodnutí a tom, ako budete pri vstupe do sveta MaidSafeCoin zaobchádzať a starať sa o zodpovednosť.

Ako kúpiť MaidSafeCoin (MAID)?

Väčšinu mincí MAID nájdete na burzách ako Hit BTC, Poloniex a Bittrex. Od júla 2018 je k dispozícii v 6 burzách na webe. Dá sa primárne zameniť pomocou BTC. Užívateľ musí previesť svoje BTC na uvedené burzy, kde môže zadať obchodný príkaz na nákup MAID za svoje BTC. Užívateľ potom musí vytvoriť BTC adresu a potom vybrať svoje MAID mince z burzy a poslať ich na vytvorenú BTC adresu.

Ak dávate prednosť ľahšiemu spôsobu nákupu MAID, môžete kedykoľvek použiť Changelly alebo Zmeniť TERAZ!

Viac informácií o MAID

Čo je MaidSafeCoin (MAID)?

Spoločnosť MaidSafe vytvorila MAID pre ľahký prístup ľudí k ukladaniu ich údajov a revolúciu v spoločnom spôsobe ukladania údajov. MaidSafeCoin je chrbticou siete SAFE. Jeho cieľom je potvrdiť, že všetci používatelia by mali zisk alebo odmenu za hodnotu, ktorú investovali. Spomínaná spoločnosť ukladala svoje údaje v obehu po blockchaine.

Sieť SAFE (Safe Access for everyone) je bezpečná a má úložný systém, ktorý bol decentralizovaný a prenesený od rôznych používateľov systému. Na druhej strane, MaidSafeCoin nazýva tento „farmársky“ proces, v ktorom má proces dávania a preberania investorov, čo znamená, že poskytujú zdroje, ale zároveň obchodníci dostávajú aj bezpečné mince.

Pravdepodobne ste sa už stretli s niektorými online krypto platformami, ktoré nemôžu zaručiť bezpečnosť vašej investície. Na rozdiel od nich je najvyššou prioritou MaidSafeCoin bezpečnosť vašich investícií. Vy, investor, máte priamy prístup k tomu, čo ste uložili, a budete vedieť a aktualizovať svoje aktíva. Vkladateľ môže tiež sieť používať anonymne.

Tím

Koncept MaidSafe vytvoril v roku 2002 škótsky inžinier David Irvine, generálny riaditeľ spoločnosti a bývalý IT konzultant. MaidSafe je malý tím zložený z mysliteľov, investorov, drotárov, doktorandov, inžinierov a dizajnérov. Aj keď MaidSafe sídli v škótskom Ayr, získala talenty z mnohých rôznych kultúr a krajín.

MaidSafe založili štyria nevýkonní riaditelia. Prvým bol David Allan, podnikový právnik s 35-ročnými skúsenosťami v oblasti fúzií a akvizícií. Bol tiež režisérom v niekoľkých technologických start-upoch. Je tu tiež muž menom Andy Laverty, ktorý je kvalifikovaným účtovníkom a zastával pozície dočasného bývalého finančného riaditeľa v spoločnosti Sun Microsystems a finančného riaditeľa skupiny FNZ, softvéru pre správu majetku ako služby..

David Cosh je navyše jedným z nevýkonných riaditeľov, pretože má 40-ročné skúsenosti s prácou na úrovni riaditeľa, kde má rozvinutý obchod s nápojmi na 40 miliónov dolárov a zamestnáva 350 ľudí. Nakoniec to bol Fraser Hutschion. Fraser má 26 rokov služby ako operačný pilot v Royal Navy. Bol tiež senior manažérom v AA a bol majiteľom a prevádzkovateľom rodinného podniku.

Vyššie spomenuté mená boli iba jedným z najvýznamnejších mien v tíme MaidSafe, ale stále tu bolo veľa mysliteľov a inovátorov, ktorí vytvorili MaidSafe. Sú tajnou zbraňou, ktorú MaidSafe má, aby prežila a stále existovala na trhu.

Záver

Z hľadiska zvyšujúcich sa rýchlostí dát a potrieb používateľov by úložisko bolo čoskoro veľkým problémom. Vďaka nekončiacej konkurencii na dnešnom trhu poskytuje MaidSafe decentralizované riešenie, ktoré slúži ako veľký stimul pre využitie ďalších zdrojov pomocou siete SAFE..

Tvorba informovanej predpovede ceny MaidSafe má zmysel predovšetkým vtedy, ak dôsledne sledujete trendy na trhu. Napriek všetkým pádom a problémom, ktoré v súvislosti s MAID existujú, mnoho ľudí stále verí v potenciál MAID v budúcnosti stúpať. Spoločným úsilím tímu MAID zaručujú, že vaša investícia nebude bezcenná a vy, investori si môžete zvoliť, koľko úložného priestoru sieti MAID poskytnete, alebo si môžete zvoliť použitie systému bez poskytovania žiadneho. Nie je teda dôvod, aby MaidSafeCoin (MAID) nebol vašou voľbou pre investovanie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector