Decentralizované financovanie, alebo skôr DeFi, sa naďalej posúva v oblasti poskytovania spravodlivého, prístupného, ​​spravodlivého a transparentného prístupu k peniazom pre všetkých a spoločnosť PancakeSwap patrí nepochybne medzi najzaujímavejšie projekty, ktoré z tohto priestoru vychádzajú..

Predstavené koncom minulého roka, PancakeSwap je rodiaca sa decentralizovaná kryptoburza (DEX) postavená na blockchaine Binance Smart Chain a rýchlo sa stala jednou z najpopulárnejších decentralizovaných aplikácií (dAPP) na BSC. Napriek tomu jeho stále sa rozvíjajúci stav znamená, že naša predikcia cien CAKE prišla s niekoľkými dosť zaujímavými prognózami.

Jeho jedinečná ekonomika pomáha vyrezávať z PancakeSwap svoje vlastné miesto v sektore DeFi tým, že poskytuje používateľom možnosť obchodovať s inteligentným algoritmom automatizovaného tvorcu trhu (AMM) spolu s rozsiahlym digitálnym a decentralizovaným ekosystémom, ktorý umožňuje lepšie vytvárať a získavať hodnotu z rozmanitých rozsah kryptomien.

PancakeSwap dokazuje sľub. Táto mladá platforma však vstupuje na veľmi preplnený trh naplnený ďalšími, známejšími blockchainmi. Pokračujte v čítaní, aby ste sa dozvedeli viac o našej predikcii ceny CAKE a o tom, prečo by ste mali byť opatrne optimistickí.

Predikcia ceny PancakeSwap

Analýza historických cien PancakeSwap

Ako celkom nový token spoločnosť PancakeSwap ešte nedrží ICO pre svoju pôvodnú menu CAKE. Stojí však za zmienku, že pre použitie na decentralizovanej burze PancakeSwap boli vytvorené ďalšie tokeny, ako napr. FLIP a SIRUP. Zatiaľ zostaneme pri CAKE, ale o rozdieloch sa dozviete nižšie. Je to v súčasnosti nezrelý trh, ktorý tiež znamenal, že historické údaje o jeho cene sú minimálne.

Najstaršie obchodné údaje o spoločnosti CAKE, ktoré zhromaždila spoločnosť CoinMarketCap, boli 29. septembra 2020. Krátko po začiatku obchodovania dosiahla spoločnosť CAKE 12. októbra 2020 maximálnu hodnotu 1 170000 USD, ktorá sa znížila na historické hodnoty. Potom sa CAKE prepadla na historické minimum. 0,198 000 USD 3. novembra 2020 – necelý mesiac po tom, čo dosiahla svoje historické maximá.

Aktuálna cena, trhová kap, & Podrobnosti o dodávke

CAKE sa v čase písania tohto dokumentu (20. januára 2021) obchodoval za 0,728056 USD, čo je v prípade 24-hodinového obchodovania strata 2,86%. Pre porovnanie, táto cena by jej spôsobila stratu 38,00% v porovnaní s jej historickým maximom a úctyhodných 267,70% z jej historického minima.

PancakeSwap sa historicky obchoduje dosť volatilným spôsobom – čo sa očakáva od novo spustenej kryptomeny – takže pri nákupe na tento trh stojí za to byť opatrný..

CAKE dostal celkový limit zásobovania 150 908 916 CAKE, pričom v obehu bolo 97 042 544 žetónov CAKE. To by vzhľadom na jeho cenu ocenilo trhovú kapitalizáciu spoločnosti CAKE na 70 652 427 dolárov, čo z nej robí 266. najcennejšiu kryptomenu.

pancakeswap-tokenPancakeSwap (CAKE)

Poradie: 52$ 11,53 Cena (BTC) Ƀ 0,000 22 800 Trhová kapitalizácia$ 1,52 BVolume$ 201,68 zmena M24h4,81% celková dodávka 0,00 CAKE

PancakeSwap (CAKE) Predpovede budúcej predpovede ceny

Aj keď existuje čoraz viac decentralizovaných búrz s kryptomenami, ešte viac je na ceste, PancakeSwap je jedinečný, pretože je postavený na inteligentnom reťazci Binance.

Pripojenie k rozsiahlej sieti Binance je veľkou výhodou, pretože PancakeSwap môže využívať svoju univerzálnosť vysokorýchlostných transakcií, škálovateľnosti a nízkych transakčných poplatkov. Ako však už bolo spomenuté, PancakeSwap je stále veľmi mladým projektom, ktorý sa nachádza mimo lona. Naša predikcia ceny CAKE ako taká ukazuje, že by ste si mali dávať veľký pozor na váš prístup.

Krátkodobá predpoveď

AfterPriceChange
1 deň 0,734 USD 0,82%
1 týždeň 0,787 dolárov 8,10%
1 mesiac 0,680 USD -6,60%
6 mesiacov 0,607 USD -16,56%
1 rok 0,468 USD -35,72%

Dlhodobá predpoveď

AfterPriceChange
2022 0,468 USD -35,72%
2023 0,279 dolárov -61,68%
2024 0,094 dolárov -87,06%
2025 0,068 dolárov -90,56%

Predpoveď ceny PancakeSwap na rok 2021

Aj keď na to, aby ste zistili, že spoločnosť CAKE predpovedá medvediu budúcnosť, potrebujete veľmi krátky letmý pohľad, treba mať na pamäti, že naša predikcia ceny CAKE dokáže agregovať iba algoritmické modely založené na technických faktoroch. Navyše, na prvom mieste nie je veľa technických údajov, na ktorých by sa dalo nájsť silné základy.

Kľúčovým faktorom za organickým rastom sú dobré základy a platforma PancakeSwap určite ponúka veľa sľubov, aby ponúkla viac pre budúcich účastníkov DeFi, takže tieto čísla neberte iba za nominálnu hodnotu.

Predikcia ceny PancakeSwap na rok 2023

PancakeSwap, aj keď má už teraz expanzívnu decentralizovanú finančnú platformu, má vysoké ciele s ambicióznym plánom implementovať ešte viac služieb, aby lepšie využil svoju kryptomenu CAKE a potenciálne ešte viac zvýšil svoju hodnotu.

Je to okamžitá pozornosť niektorých kontroverzia okolo procesu auditu spoločnosti PancakeSwap, zdanlivo odhaľujúce potenciálne škodlivé chyby v inteligentných zmluvách. Týmto obavám by sa mala spoločnosť PancakeSwap venovať v snahe dosiahnuť nádejnejšiu budúcnosť spojenú s rastom sebavedomejšej a nadšenejšej užívateľskej základne..

Predpoveď ceny PancakeSwap na rok 2025.

Je nepochybné, že to nie je ťažké vidieť ďaleko do budúcnosti, ale teraz by sme už pre PancakeSwap mohli zažiť scenár zlomenia alebo vytvorenia. Niet pochýb o tom, že decentralizované financovanie (DeFi) bude pre masy budúcnosťou prístupu k finančným službám.

Je otázkou, kedy táto budúcnosť môže skôr či neskôr prísť a či by v nej mohli mať miesto platformy ako PancakeSwap. Ich ciele sú veľmi ambiciózne, ale vyžaduje si veľa úsilia od spoločnosti PancakeSwap, aby si vytvorila pevné základy v už aj tak vysoko konkurenčnom priestore.

Je PancakeSwap dobrá investícia?

Naša predikcia ceny CAKE na základe dostupných technických údajov ukázala veľmi medvediu náladu k jej pôvodnej kryptomene CAKE. Štúdia základného aspektu však navrhuje ružovejšie vyhliadky v nasledujúcich mesiacoch a rokoch.

Zmiešané recepcie nám umožnili dospieť k záveru, že CAKE spoločnosti PancakeSwap je zaujímavým tokenom, do ktorého je potrebné investovať, ak máte záujem o skoré osvojenie si v rámci neuveriteľne rozmanitého ekosystému DeFi, ktorý vzhľadom na jeho sľuby a potenciál podporuje nové projekty.

Pamätajte, že hlavné kryptomeny ako Bitcoin a Ethereum boli v jednej chvíli na podobných pozíciách ako dnes CAKE. Ale aj pre ostrieľaných investorov je dobré byť mimoriadne obozretný s vedomím, že stále zrejúci stav PancakeSwap znamená, že je to budúcnosť a dlhodobá udržateľnosť ešte nie je úplne udržateľná.

Existujú tiež obavy, že iné významné platformy s väčšou expozíciou a skúsenosťami v rámci decentralizovaného priestoru na trhu, ako napr Uniswap a jeho rovnako všestranný ekosystém by mohol priniesť veľkú konkurenciu novým účastníkom, ako je PancakeSwap.

Ľudia v PancakeSwap sú už teraz zaneprázdnení plánovaním svojich cieľov. V súčasnosti je najväčším USP jeho jedinečný model automatizovaného tvorcu trhu (AMM), ktorý dokáže pomocou špecializovaného cenového algoritmu PancakeSwap vymieňať širokú škálu štandardných tokenov BEP-20 poháňaných Binance..

Používatelia by tiež mohli ľahko zarobiť odmeny tým, že sa stanú poskytovateľom likvidity a rozšíria používanie tokenov CAKE na celú platformu vytyčovanie, výnosové farmárčenie, lotériové služby, vstavané trhovisko NFT a dokonca aj jedinečne vytvorená platforma na spustenie tokenu Initial Farm Offering na napájanie ďalších kryptomien BEP-20..

Táto synergia medzi CAKE spoločnosti PancakeSwap a zvyškom inteligentného reťazca Binance sa bude naďalej rozširovať, podľa plánu spoločnosti PancakeSwap. Podľa plánu je potrebné uviesť do života viac počiatočných ponúk fariem (IFO), aby sa získali finančné prostriedky na nové projekty poháňané CAKE.

Ďalej existuje zámer vytvoriť službu požičiavania a vypožičiavania, obchodovanie s maržami s ostatnými tokenmi napájanými BSC, rozšírenie ich NFT trhu o tokenizáciu digitálnych aktív pomocou CAKE, aby sa dosiahla hodnota v reálnom svete, stávkovanie na dobu určitú a dokonca aj binárne opcie..

Ako nakupovať PancakeSwap (CAKE)?

Ako úplne nová kryptomena sú možnosti trhu pre nákup tokenov CAKE zatiaľ veľmi obmedzené. Spoločnosť PancakeSwap, ktorá je postavená na blockchaine BSC, má prirodzene svoje tokeny CAKE uvedené na burze Binance Exchange s obchodným párom pre BNB aj BUSD. PancakeSwap ponúka CAKE s niekoľkými štandardnými obchodnými pármi BEP-20.

Medzi burzy tretích strán patria Hotbit, BKEX a Bithumb. Vždy ste mohli použiť stránku ako napr CoinMarketCap, alebo CoinGecko nájsť komplexnejší zoznam vždy, keď sa rozšíri do nových búrz.

Viac informácií o PancakeSwap.

PancakeSwap je decentralizovaná burza (DEX) postavená na inteligentnom reťazci Binance. Hlavnou službou platformy je automatizovaný tvorca trhu (AMM), ktorý pomocou inteligentných zmlúv vytvára pár obchodovania s kryptomenami – v podstate trh – bez toho, aby potreboval ďalšiu protistranu na obchodovanie, ako pri typickej burze kníh objednávok..

Pomocou AMM sú cenové algoritmy schopné vytvoriť potrebné obchodné páry, ktoré si môžete navzájom vymeniť bez dôveryhodných tokov pomocou tokenov vyčlenených v rezervách likvidity. V podstate namiesto obchodovania s inou osobou obchodujete s fondom likvidity.

Ako obchodník to znamená, že môžete obchodovať za spravodlivú cenu bez toho, aby ste museli zodpovedať cene stanovenej v knihe objednávok na milosť a nemilosť iného obchodníka. To je obrovský problém pre obchodné páry s nízkym objemom, pretože špekulanti sú schopní využiť jeho volatilitu.

Ako investor by ste sa mohli ľahko stať tvorcom trhu alebo poskytovateľom likvidity (LP) na PancakeSwap. Vložením vybraných tokenov do likviditných poolov na burze budete odmenení tokenmi.

Existujú 3 typy tokenov, ktoré vytvoril PancakeSwap a používajú sa na rôzne funkcie na burze. Tokeny FLIP získavajú poskytovatelia likvidity (LP) za vkladanie vybraných tokenov do skupín likvidity na potrebnej burze alebo napájanie obchodov.

Tokeny CAKE – zameranie na túto predikciu ceny CAKE – sa získavajú ako odmena za vsádzanie tokenov FLIP a sú tiež hlavnou menou transakcie pre ďalšie služby na burze. Žetóny SYRUP sa získavajú vložením CAKE do bazénu SYRUP, kde môžu držitelia zarobiť 25% z každej odmeny za blok CAKE a umožniť im prístup k novým žetónom spusteným na BSC.

Záver

Stará doktrína rizika versus odmena stále platí s našou predikciou ceny CAKE – do PancakeSwap by ste mali investovať iba to, čo ste ochotní stratiť, ale s rovnako zdravou dávkou optimizmu.

Aj keď sa PancakeSwap presúva na vysoko konkurenčný trh, prináša do sektora DeFi niečo radostné a zaujímavé. Decentralizovaná burza je postavená na prísľubu vysokej rýchlosti, rozsahu a nízkych poplatkov štruktúry inteligentného reťazca spoločnosti Binance, na rozdiel od jej konkurentov, ktorí boli postavené na iných blockchainových sieťach, ako je napríklad Ethereum.

Úspech PancakeSwap sa preto do veľkej miery spolieha na Binance a spočíva v nádeji na väčšiu synergiu medzi nimi a prepojenie so širším decentralizovaným ekosystémom prostredníctvom krížovej kompatibility. Všetko má svoj začiatok a voči veľkej časti blockchainového priestoru sa v celej jeho histórii prejavovala podobná skepsa, najmä počas nástupu DeFi. PancakeSwap sa nijako nelíši od spoločnosti DeFi, ktorá bola nedávno a napriek vášnivej rivalite ide o jeden zaujímavý projekt, ktorý by mohol stáť za to, aby ste sa na neho horko.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me