Každý obchodník s kryptomenami, či už nováčik alebo veterán, vždy hľadá ďalší nadchádzajúci token, do ktorého by mohol investovať. Vybrať jeden alebo niekoľko žetónov zo stotisíc môže byť skľučujúca. Niektoré kryptomeny pravdepodobne nikdy nevzlietnu.

Ľudia to však kedysi hovorili o bitcoine. A je tiež veľmi možné, že jeden z mnohých kryptomien s centom nakoniec uvidí ich hodnotu stúpajúcu k rekordným maximám.

QTUM (vyslovuje sa ako „kvantový“) je jeden z tokenov, ktorému sa v poslednej dobe venuje veľká pozornosť a možno si kladiete otázku, či je to dobrá investičná možnosť..

Čítajte ďalej, kde nájdete predikciu cien QTUM na roky 2020, 2022 & 2025. Môže vám to pomôcť rozhodnúť sa, či sa to oplatí kúpiť.

Predikcia ceny QTUM

Historická cenová analýza QTUM

QTUM je kryptomena, ktorá poháňa blockchain Qtum. Qtum je vzrušujúci koncept v tom, že je to blockchain schopný inteligentných kontraktov, ako je Ethereum alebo EOS, vytvorený s myšlienkou kombinovať najlepšie vlastnosti dvoch najväčších mien v krypto svete: Bitcoin a Ethereum.

Počiatočná ponuka QTUM (ICO) sa uskutočnila v marci 2017 a získala niečo cez 15,6 milióna SD. Podľa údajov z cmc.io bola cena QTUM počas ICO 0,31 USD, historické maximum bolo 6. januára 2018 (maximum 100,22 USD) a historické minimum bolo 0,77 USD, približne 13. marca , 2020. Asi dva mesiace pred napísaním tohto článku.

Aktuálna cena, trhová kapitalizácia a podrobnosti ponuky

Od písania tohto článku je v obehu 96 686 828 tokenov QTUM (89,7% z maximálnych 107 822 406 tokenov). Cena 1 QTUM dnes, 11. mája 2020, je 1,41 USD, s 24-hodinovým objemom obchodovania necelých 425,5 mil. USD a trhovou kapitalizáciou niečo cez 136,5 mil. USD.

qtumQtum (QTUM)

Poradie: 93$ 6,14 Cena (BTC) Ƀ 0,000 12 200 Trhová kapitalizácia$ 633,94 M Objem$ 552,53 M24h zmena 3,3% celková ponuka 107,82 M QTUM

Predikcia ceny QTUM

Nikto nedokáže presne predpovedať budúcnosť, a pretože je potrebné vymeniť moju krištáľovú guľu, nemôžem sa ani pokúsiť predpovedať, koľko QTUM bude zajtra stáť, nieto ešte päť rokov..

Odborníci na obchodovanie a matematiku však vyvinuli algoritmy predikcie cien a aplikovali ich takmer na každý token.


Tieto algoritmy sa tiež uplatnili na trhu s kryptomenami ako celkom. Pozrime sa na niektoré predpovede cien QTUM, krátkodobé aj dlhodobé.

Krátkodobá predpoveď

AfterPriceChange
1 deň 1,25 USD -11,35%
1 týždeň 1,48 dolárov +4,96%
1 mesiac 1,74 USD +23,4%
6 mesiacov 1,28 USD -9,31%
1 rok 1,07 USD -24,25%

Dlhodobá predpoveď

AfterPriceChange
1 rok 1,07 USD -24,25%
2 roky 1,17 dolárov -16,68%
3 roky 2,13 USD +51,15%
4 roky 3,35 dolárov +137,86%
5 rokov 3,69 dolárov +161,65%

Predikcia cien QTUM na rok 2020

Trh s kryptomenami ako celok mal v roku 2019 ťažký rok, ale napriek globálnej pandémii COVID-19 vykazuje známky zlepšenia začiatkom roku 2020.

Najmä QTUM upútalo pozornosť mnohých obchodníkov, pretože minulý rok nebol zostupný trend príliš zasiahnutý.

Napriek tomuto záujmu vykazujú algoritmy predikcie cien klesajúci trend QTUM v roku 2020 a na konci roka očakávajú hodnotu 1,07 USD..

To by znamenalo pokles asi o 24%. QTUM teda z krátkodobého hľadiska nevyzerá ako dobrá voľba.

QTUM Predikcia ceny na rok 2022

Algoritmy odhadujú, že QTUM sa do konca roku 2022 dočká mierneho oživenia ceny na zhruba 1,17 USD. To by bolo stále zhruba o 17% menej oproti súčasnej cene. Predpovede cien však začnú po roku 2022 vyzerať lepšie.

QTUM Predikcia ceny na rok 2025

Podľa algoritmu predikcie cien sa QTUM dočká zvýšenia ceny od roku 2023 až do roku 2025 na úrovni 3,69 USD / QTUM, čo je o 161% viac oproti súčasnej cene.

Je QTUM dobrá investícia?

Úspech QTUM veľmi závisí od toho, aký úspešný je blockchain Qtum. Kombinácia najlepších funkcií bitcoinu a etherea znie ako vynikajúci koncept, ale mnoho používateľov to vníma iba ako ďalšiu platformu inteligentných zmlúv, na ktorej je možné stavať dApps, a nič viac.

Blockchain je už online a beží na ňom niekoľko dApps, ale čelí tvrdej konkurencii iných blockchainov ako Ethereum, EOS, NEO a ďalších, ktoré tiež hostia niekoľko skvelých, známejších dApps.

Z krátkodobého hľadiska to nie je ľahký scenár, takže sa očakáva, že cena QTUM bude nasledujúcich pár rokov trpieť, takže to nevyzerá na dobrú krátkodobú investíciu. Dlhodobý obraz QTUM však vyzerá oveľa lepšie.

Ako nakupovať QTUM?

Ak máte záujem získať nejaké tokeny QTUM do rúk, musíte najskôr zistiť, kde ich môžete kúpiť. Weby ako cmc.io a coincodex.com vám môžu povedať, ktoré burzy obsahujú QTUM a ktoré obchodné páry sú k dispozícii.

Rýchle skenovanie nám hovorí dve zásadné veci: po prvé, väčšina búrz ponúka iba obchodné páry Crypto / QTUM. Obchodovanie QTUM / USD je k dispozícii iba na stránkach Binance.us, Kraken a B. Liquid. Po druhé, najväčšou burzou v objeme obchodov QTUM je Binance (nezamieňajte s Binance.us), kde si môžete kúpiť QTUM za USD Tether (USDT), Bitcoin (BTC), Ether (ETH), Binance USD (BUSD) alebo Binance tokeny (BNB).

Predikcia ceny QTUM

Predpokladajme, že chcete kúpiť QTUM s BTC na Binance. Najskôr sa prihláste do svojho účtu Binance a ak je váš BTC v osobnej peňaženke (ako by to malo byť), potom musíte previesť bitcoiny z osobnej peňaženky do svojej peňaženky Binance.

Keď už sú vaše tokeny k dispozícii, kliknite na „Trhy“ v hornej lište.

Na tejto stránke kliknite na kartu BTC Markets a do vyhľadávacieho poľa vpravo zadajte QTUM. Mali by ste vidieť obchodný pár QTUM / BTC. Kliknite na ňu.

Dostanete sa na správnu trhovú stránku, kde môžete zadať, koľko BTC chcete minúť, a nakoniec kliknúť na tlačidlo KÚPIŤ QTUM v dolnej časti. To je všetko! Vaše tokeny QTUM by mali byť v peňaženke o pár minút.

Viac informácií o QTUM

Ako sme už povedali, Qtum sa snaží spojiť najlepšie vlastnosti bitcoinu a etherea do jedného blockchainu schopného inteligentného kontraktu.

Pre technicky zameranejších je Qtum založený na protokole UTXO spoločnosti Bitcoin a prijal konsenzusný mechanizmus Proof-of-Stake. Tím Qtum si stanovil ambiciózny cieľ, ktorý bude považovať za upgrade na bitcoin.

Qtum je vedený tímom, ktorý pochádza nielen z bitcoinových a ethereových komunít, ale aj od známych spoločností ako NASDAQ, Alibaba, Baidu, Tencent a ďalších.

Tím

Tím Power Ledger tvoria:

 • Patrick Dal: bývalý zamestnanec Alibaba, nedokončil štúdium program na Čínskej akadémii vied a s dostatočnými znalosťami a skúsenosťami sa teraz venuje vývoju blockchainu.
 • Neil Mahl: Absolvent podnikania s 20-ročnými skúsenosťami vo vývoji softvéru.
 • Jordan Earls: Vývoj softvéru začal vo veku 13 rokov a v kryptosvete je dnes známym a rešpektovaným menom.
 • Miguel Palencia: Systémový inžinier s päťročnými skúsenosťami v blockchainoch. Vyvinul niekoľko prieskumníkov blokov a banských združení.
 • Yi Lv: Certifikovaný kvalifikovaný právnik s viac ako päťročnými skúsenosťami v oblasti práva a financií.
 • Yunqi „Caspal“ Ouyang: Kvalifikovaný webový vývojár so skúsenosťami z práce v spoločnosti Baidu.
 • Baiqiang Dong: Vyštudoval teoretickú mechaniku a pracoval pre spoločnosť Cheetah mobile a niekoľko ďalších softvérových spoločností.
 • Weiyu Qi: absolvent postov a komunikácií, pred nástupom do spoločnosti Qtum mal skúsenosti ako senior softvérový inžinier..
 • Jún „Codeface“ Chen: Študent na univerzite Anhui, vývojár a produktový manažér pre iOS.
 • Huaming He: Vyvinul algoritmy a protokoly pre niekoľko bezdrôtových sietí vrátane 4G LTE a MANET a takmer päť rokov sa venuje štúdiu blockchainov..
 • Wenbin Zhong: magister informačných a komunikačných systémov so štvorročnými skúsenosťami v oblasti vývoja veľkého softvéru.
 • Howard Yeh: Autor knihy „Deep Dive Into Ethereum Virtual Machine“, teraz je vedúcim inžinierom platformy dApp pre Qtum..
 • David Jaenson: Bývalý stážista v NASDAQ, ktorý nedávno dokončil magisterské štúdium v ​​odbore distribuované systémy.
 • Stella Kung: Bývalá marketingová riaditeľka spoločnosti ChainB, je jednou z prvých marketingových a PR praktikujúcich v blockchaine.
 • John Scianna: Člen kryptokomunity od roku 2013, bol baníkom, novinárom a pracovníkom niekoľkých startupov.
 • Brett Fincaryk: Správca systémov Linux od roku 1999 do roku 2004 a na podporu spoločnosti pre stolné počítače s Linuxom od roku 2005 do roku 2014.
 • Mark Cen: Skúsený produktový dizajnér blockchainu so zameraním na prácu UI / UX.
 • Zhen Li: magister kvantitatívnej analýzy so štvorročnou praxou v programovaní v Jave a oboznámený s analýzou dát v jazykoch ako Python a MATLAB.
 • Alan Yu: Absolvent medzinárodného obchodu a ekonomiky s rozsiahlymi znalosťami v oblasti financií a ekonomických modelov. Predtým bol produktovým manažérom v spoločnosti Alibaba a teraz má na starosti produkty a inovatívne obchodné skúmanie spoločnosti Qtum.
 • Rouzi Li: S osemročnými skúsenosťami v oblasti rozvoja technológií a internetu je teraz zodpovedná za rozvoj podnikania spoločnosti Qtum.
 • Qi Li: Absolvent univerzity Xidian s bohatým zázemím vo vývoji blockchainu.
 • Isaac Lee: magister medzinárodných vzťahov z Renmin University so skúsenosťami v digitálnom marketingu pre zimné olympijské a paralympijské hry 2018.
 • John Beyler: predtým pracoval v oblasti hodnotenia rizika, bezpečnosti informácií, aplikácií na streamovanie videa a nových technológií pre spoločnosti WarnerMedia, Starz a CBS.
 • Alex Dulub: Víťaz niekoľkých matematických / programovacích súťaží sa venuje vývoju softvéru už 15 rokov. Už tri roky pracuje v blockchainových frameworkoch, krypto knižniciach a kryptografických protokoloch.
 • Anzhy: Magister vývoja softvéru so šesťročnými skúsenosťami s vývojom blockchainu.

Na záver

Qtum je určite ambiciózny projekt. Pokúsiť sa spojiť to najlepšie z dvoch najlepších blockchainov na svete na jednu platformu nie je ľahká úloha. A tím nepochybne vydal.

Blockchain Qtum je aktívny a už na ňom bežia niektoré dApps. Ale konkurencia, ktorej Qtum čelí, je z Ethereum (blockchain, ktorý zaviedol inteligentné kontrakty do kryptosveta) a ďalších platforiem inteligentných kontraktov ako NEO, EOS a TRON je veľmi tvrdá.

Cesta k úspechu QTUM nie je ľahká, ale nie je ani odsúdená na neúspech. Algoritmy predpovede ceny QTUM poukazujú na to, že to z krátkodobého hľadiska pravdepodobne nie je dobrá investícia.

Token však má jednu vec: k dnešnému dňu už bolo vydaných takmer 90% všetkých tokenov QTUM. Ak teda blockchain Qtum začne vzlietať, tokenov bude dosť málo a to môže viesť k zvýšeniu ceny..

Dobrá správa o minciach QTUM je, že to vyzerá ako vynikajúca dlhodobá investícia, ale možno budete musieť byť trpezliví.

Prečítajte si tiež: Predikcia cien Golem (GNT)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector