Uzavretie na konci minulého roka kryptomeny po celom svete dosiahli najvyššie body. Bitcoin bol takmer 19 000 dolárov a jeho hodnota spôsobila prudký nárast aj v altcoinoch. Jednou z kryptomien, ktorá v tom období dosiahla svoje maximum a teraz bojuje, je Ripple (ticker: XRP), ktorá v januári tohto roku dosiahla svoje historické maximum 3,65 USD.

S blížiacim sa koncom roka analytici predpovedali, že cena bitcoinu stúpne až na 25 000 dolárov, ak nie vyššiu. To spôsobilo, že mnoho ľudí si položilo otázku, či cena Ripple pôjde vyššie, ako bola vlani.

Ak bude predikcia ceny bitcoinu pravdivá, dá sa ľahko predpovedať, že Ripple sa na konci roka 2018 vyšplhá aj na 10 dolárov. Ak bude trend pokračovať, mohla by sa cena do roku 2022 vyšplhať aj nad 20 dolárov. je podľa predpovedí Thomasa Lee, riadiaceho partnera a vedúceho výskumu v spoločnosti Fundstrat Global Advisors. Lee je jedným z najuznávanejších analytikov, pokiaľ ide o kryptomenu.

Avšak so súčasným vývojom na trhu sa zdá, že cena bitcoinu ťažko prekonáva hranicu 6500 dolárov. Ďalšia vec, ktorú je potrebné vziať do úvahy, je, že cena BTC nemusí nevyhnutne mať vplyv na cenu XRP. Je to preto, že platforma Ripple stále čelí mnohým problémom a výzvam.

Pre začiatočníkov bola minca nedávno pod dohľadom Komisie pre bezpečnosť a výmenu cenných papierov v USA, ktorá dospela k záveru, že mince spadajú do kategórie cenných papierov. To im umožnilo sprísniť predpisy týkajúce sa mince. Ďalšou vecou, ​​proti ktorej sa ľudia dlho sťažovali, je centralizovaná povaha mince v porovnaní s decentralizovanými menami, ktoré sú teraz dostupné na trhu..

Predikcia ceny XRP na rok 2021: Môže XRP zasiahnuť tieto úrovne?

Aj keď existujú určité problémy s XRP, ktoré sa uviedli vyššie, do roku 2018 a dokonca aj začiatkom roku 2020 mali spravodlivý podiel na pozitívnom vývoji. To naznačuje, že XRP sa považuje za potenciálnu technológiu, ktorá by mohla osobitne formovať finančný sektor, pokiaľ ide o zjednodušenie. platieb.

Možné partnerstvo s JP Morgan

Aj keď v partnerstvách neustále pribúdalo, špekulovalo sa o partnerstve spoločnosti J.P Morgan so spoločnosťou Ripple, stále sa o tom špekuluje, pretože žiadna zo spoločností neposkytla žiadne oficiálne vyhlásenia. Avšak povesti vyšli najavo, keď došlo k aktualizácii stránky pokladnice J.P Morgon. Aktualizácia uviedla, že J.P Morgans pracuje na novom platobnom systéme v reálnom čase, ktorý zabezpečí rýchlejšie transakcie.

Naopak, J.P Morgon spustil aj vlastný blockchain s názvom ‘Quorum’. Aj keď by to mohlo byť použité pre ich vnútropodnikové riešenia, predpokladá sa, že pri cezhraničných a medzibankových platobných riešeniach bude možno potrebné nadviazať partnerstvo so spoločnosťou Ripple..

Uvedenie produktu Xrapid na trh

To prichádza čoskoro po uvedení Xrapid od spoločnosti Ripple. Ripple to považuje za dokonalé bankové riešenie, ktoré môže znížiť problémy s likviditou, časom a poplatkami, pokiaľ ide o cezhraničné platby.

Cezhraničné platby boli hlavným problémom väčšiny bánk a ak spoločnosť Xrapid dokáže tento problém vyriešiť, nie je dôvod, prečo by ich mohla väčšina bánk prijať. Je potrebné poznamenať, že väčšina produktov / technológií ponúkaných spoločnosťou Ripple nevyžaduje použitie XRP. Tieto produkty je možné používať nezávisle od tokenu, ktorý sa pomocou Xrapid zmení.

V prípade systému Xrapid sa Ripple použije ako sprostredkovateľ medzi týmito dvoma menami. Hlavným problémom, s ktorým sa banky stretávajú, je to, že na uľahčenie cezhraničných transakcií musia mať k dispozícii súbor finančných prostriedkov. To spôsobilo oneskorenie pri spracovaní transakcií a tiež ďalšie náklady pre banku, ktoré sa nakoniec preniesli na spotrebiteľov. Xrapid poskytuje riešenie tohto problému, pretože XRP je možné použiť ako sprostredkovateľa pri spracovaní transakcie a je možné bezodkladne vykonať konverziu do miestnej meny..

To môže mať pre XRP veľký význam, pretože XRP sa stáva prvýkrát dôležitou súčasťou fungovania služby. Pretože vidíme nárast v používaní Xrapidu, existuje veľká šanca, že to môže pozitívne ovplyvniť cenu XRP. To je jeden z dôvodov, prečo sa mnohí domnievajú, že predikcia XRP na 10 dolárov v roku 2020 je dosiahnuteľná.


XRP: Priateľ bánk

Aj keď všetci vítajú inováciu blockchainovej technológie, mnoho krajín a inštitúcií je z mnohých dôvodov proti myšlienke kryptomien. Je pravda, že väčšina vlád by sa neprihlásila k myšlienke decentralizácie. Aj keď v rozhovore môžu povedať, že sú všetci za decentralizáciu inštitúcií, sú v zásade proti tejto myšlienke. Dôvody sú jednoduché – vlády stratia kontrolu nad väčšinou majetku a môžu byť pomaly irelevantné.

To je miesto, kde Ripple vyniká medzi ostatnými kryptomenami, nie je to vnímané ako hrozba zo strany bánk. v skutočnosti stovky finančných inštitúcií uzavreli partnerstvo so spoločnosťou Ripple s cieľom uľahčiť finančné transakcie. Spoločnosť Ripple jasne uviedla, že nechce nahradiť myšlienku bánk, jej jediným cieľom je uľahčiť jednoduchšie, rýchlejšie a dôkladnejšie transakcie..

Predchádzajúce predpovede na XRP

Aj keď máme prístup k aktuálnemu vývoju, aby sme predpovedali budúcu cenu, je veľmi dôležité skontrolovať niektoré z predchádzajúcich predpovedí cien XRP. V roku 2018 bolo uvedených veľa predpovedí týkajúcich sa ceny XRP, žiadna sa nenaplnila. Je potrebné poznamenať, že rok 2018 nebol skvelým rokom pre žiadnu z kryptomien.

Po celom svete čelili regulačným prekážkam, pričom niektoré krajiny, ako napríklad India, išli do takej miery, že zakázali kryptomeny. Vyskytlo sa tiež niekoľko prípadov hacknutia alebo porušenia hlavných búrz, čo viedlo k masívnej strate finančných prostriedkov. To všetko viedlo k negatívnemu sentimentu okolo kryptomien, a preto ceny neustále klesali.

Prípad SEC

Nedávny prípad spoločnosti Ripple od spoločnosti SEC zasiahol spoločnosť ako blesk. Budúcnosť spoločnosti Ripple úplne závisí od výsledku prípadu. Preto by cena tokenu tiež závisela od toho istého. Mohlo by to ísť na buly, ak sa poplatky vyrovnajú, alebo by sa hodnota mohla v priebehu prípadu znehodnotiť v budúcnosti.

Kde kúpiť Ripple

Ripple si môžete kúpiť na väčšine hlavných platforiem obchodovania s kryptomenami, ako sú Coinbase a Binance.

Zvlnenie CEX.IO_buyPokiaľ ide o bezpečný a spoľahlivý nákup produktu XRP, robí ho CEX.io. Majú solídny overovací systém a výmenná platforma je užívateľsky príjemná. Viaceré možnosti nákupu XRP uľahčujú novým používateľom ich overenie. Táto výmena má veľkú likviditu a je podložená skúseným tímom.

Vďaka ich aplikácii môže ktokoľvek ľahko začať s platformou, čo tiež znamená bezpečné ukladanie tokenov. Ak však plánujete XRP držať dlhodobo, odporúčame vám uložiť ho do podobnej hardvérovej peňaženky Hlavná kniha.

KLIKNUTÍM SEM Kúpte XRP na CEX.IO!

  • Binance

Binance je popri Coinbase ďalšou významnou platformou na obchodovanie s kryptami. Môžete obchodovať s mnohými menami, ako sú bitcoin, ethereum, chainlink, 1 palec, zvlnenie atď. Bitcoinom dôverujú milióny používateľov a jeho použitie sa považuje za bezpečné..

Binance má tiež aplikácie pre Android aj IOS pre mobilné telefóny a verzie Windows aj Mac pre desktopy. Môžete tiež použiť API Binance na jeho integráciu s vašou webovou stránkou. Ak práve vstupujete do sveta kryptoobchodovania, blogy Binance sú vždy skvelým miestom, kde začať.

KLIKNUTÍM SEM NÁJDETE RIPPLE NA BINANCE!

  • Coinbase [momentálne pozastavené XRP]

Coinbase je možno najväčšia kryptoobchodná platforma na svete s najväčším počtom aktívnych používateľov denne. Môžete nakupovať a predávať Ripple na Coinbase spolu s mnohými ďalšími kryptomenami. Na tejto platforme môžete tiež vymieňať ďalšie kryptomeny za Ripple.

Ak radi investujete do viacerých kryptomien na základe ceny a niekoľkých ďalších faktorov, Coinbase by bola pre vás ideálnou platformou. Investíciu môžete kedykoľvek vyplatiť a reinvestovať do iných kryptomien, aj keď sa jednej z nich nedarí.

KLIKNUTÍM SEM zakúpite RIPPLE NA COINBASE!

Bezpečné uloženie Ripple

Nákup Ripple je jedna vec, musíte ich však uložiť na čo najbezpečnejšom mieste. Keďže kryptomeny nemôžu rozpoznať vlastníka, vaše zvlnenie bude môcť používať ktokoľvek s vašimi prístupovými kódmi. Ak sa tomu chcete vyhnúť, musíte ich uložiť v bezpečnom trezore.

  • Hlavná kniha

Ledger je fantastický bezpečnostný trezor na ukladanie všetkých vašich kryptomien. Má hardvérovú aj živú peňaženku. Hardvérová peňaženka je bezpečnejšia, pretože informácie môžu získať iba ľudia s fyzickým prístupom.

Hardvérové ​​peňaženky Ledger majú rôzne veľkosti a majú širokú škálu funkcií. S peňaženkou Ledger môžete spravovať bitcoiny, ethereum, zvlnenie a mnoho ďalších kryptomien.

SKLADUJTE RIPPLE NA LEDGER!

  • Trezor

Trezor je ďalšie veľké meno v priemysle hardvérových peňaženiek. Výhodou peňaženky Trevor je, že ju musíte chrániť iba fyzicky. Nemôže sa použiť ako uzol na prístup na internet a je imúnny voči väčšine známych útokov ransomvéru.

Trezor podporuje množstvo kryptomien vrátane Ripple, bitcoin a Ethereum. Na rozdiel od Ledgera sa Trezor dodáva iba v dvoch modeloch. Oba tieto modely sú však rovnako kompetentné a patria medzi najlepšie hardvérové ​​peňaženky v priemysle.

SKLADUJTE RIPPLE NA TREZORE!

Naplní sa predpoveď XRP na rok 2021?

Pokiaľ ide o predikcie cien, stávajú sa veľmi dôležitými dva faktory. Jedným z nich je výkonnosť spoločnosti, v tomto prípade je to Ripple a druhým je celkový sentiment na trhu. Zatiaľ čo Ripple robí všetky správne poznámky, ako je vysvetlené vyššie, zdá sa, že celkový kryptotrh sa stále nezvyšuje. Generálny riaditeľ spoločnosti Ripple, Garlinghouse, však predpovedá, že rok 2021 bude dobrým rokom pre kryptomenu a blockchain.

Neuviedol predikciu ceny bitcoinu s tým, že by to bolo veľmi ťažké. Cíti však, že so zvyšujúcou sa transparentnosťou v projektoch týkajúcich sa kryptomien a mnohými krajinami, ktoré stanovujú právne predpisy na riešenie hromadnej adaptácie kryptomien, bude rok 2021 dobrým rokom pre všetky hlavné kryptomeny vrátane XRP. Náhly prípad SEC na Ripple však robí všetky predpovede cien zvlnenia nespoľahlivými.

My na Bitcongress by sme sa zdržali predpovedania presnej ceny za XRP. Ak však pôjdeme od základov, zdá sa, že XRP je na dobrom mieste. Vďaka početným partnerstvám a prijatiu bankami dosiahol v priebehu rokov veľký pokrok. Spoločnosť Ripple neprestala inovovať a neustále inovuje nové produkty, čo je opäť skvelým znamením. Ak vezmeme do úvahy tieto faktory, XRP sa javí ako dobrá investícia, ak prípad SEC dopadne pozitívne.

Aj keď by sme boli radi, keby XRP do konca roku 2021 dosiahol 1 dolár, pozrime sa, či zvládne výstup na túto strmú horu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector