Ak niekedy uvažujete o zmene webového prehľadávača, či už je príliš pomalý, alebo vytečie z batérie príliš veľa, potom ste možno o Brave počuli niečo alebo niečo. Fascinujúce, ako to je, Brave je viac než len vynikajúci webový prehliadač, ale ponúka jedinečný a priekopnícky reklamný model, ktorý vás odmeňuje svojou natívnou kryptomenou Basic Attention Token (BAT) za sledovanie svojich upravených reklám, bezpečne a súkromne.

Spoločnosť Brave ešte viac vybudovala celý online ekosystém, ktorý spája so svojimi tokenmi BAT milióny používateľov, vydavateľov a autorov, ako aj inzerentov. Predikcia ceny BAT ako taká predpovedá zásadnú priaznivú a nádejnú budúcnosť, aj keď technické faktory nebudú mať v nasledujúcich rokoch nádherný výhľad.

Spoločnosť Brave dokázala preniknúť hlboko do širokého segmentu hlavného trhu, kde používatelia požadujú väčšiu kontrolu nad tým, čo zdieľajú online, a sú chránení pred rozdávaním cenných údajov, ktoré majú byť použité. Jeho decentralizovaná technológia s otvoreným zdrojovým kódom vstupuje na trh digitálnej reklamy v hodnote 330 miliárd dolárov a sľubuje scenár obojstranne výhodné pre všetkých.

Predikcia ceny BAT

Analýza historických cien so základnou pozornosťou

Odvážni Token základnej pozornosti (BAT) bol historicky dosť nestály, takže je vhodné byť mimoriadne opatrný, ak plánujete nákup na trhu. Spoločnosť Brave v máji 2017 usporiadala ICO na financovanie rozvoja ich reklamnej platformy a tokenu základnej pozornosti, ktorý ju poháňa. Stal sa jedným z najrýchlejších a najhorúcejších predajov ICO, aké kedy boli zaznamenané, pretože predal celú alokáciu BAT tokenov za 1 miliardu za pouhých 30 minút, čím spoločnosť získala 35 miliónov dolárov.

Od svojho založenia obchodoval trhaným spôsobom kvôli rodiacemu sa trhu BAT. Nedlouho po uvedení na trh sa dostal na historické minimum a 16. júla 2017 dosiahol 0,06621 USD.

V priebehu niekoľkých mesiacov však 9. januára 2018 stratosféricky stúpol na nové historické maximum 0,98070 USD. Zhromaždenie sa ukázalo ako neudržateľné a od tej doby smeruje k zostupnej hodnote dnešnej ceny. Inovácie a jedinečné riešenia BAT v rámci blockchainového priestoru napriek tomu viedli k býčím sentimentom od zvyšku priemyslu.

Aktuálna cena, trhová kap, & Podrobnosti o dodávke

Tokeny BAT sa v čase písania tohto dokumentu, 13. januára 2021, obchodovali za cenu 0,23588 USD. Keby ste si kúpili BAT tokeny počas jeho predaja ICO, vyťažili by ste im pôsobivý výnos 487,28%. Na porovnanie, od začiatku obchodovania na verejných burzách je BAT dole 75,95% zo svojho historického maxima a až 256,26% zo svojho historického minima, keď sa meria dnešnou cenou.

Spoločnosť Brave pôvodne plánovala použiť na svojom reklamnom trhu bitcoin, ktorý používateľom a vydavateľom umožní získavať tokeny za prezeranie špecializovaných reklám zobrazovaných v ich prehliadači..

Obavy zo škálovateľnosti bitcoinu však povzbudili vývojárov Brave k vytvoreniu vlastnej natívnej meny, ktorá lepšie vyhovuje jej potrebám. BAT je obmedzená celkovou dodávkou 1 500 000 000 BAT a v súčasnosti má obežnú zásobu 1 479 780 869 BAT. To by jej prinieslo hodnotu trhovej kapitalizácie 349 045 386 dolárov, čo z nej robí 66. najväčšiu kryptomenu.

token základnej pozornostiToken základnej pozornosti (BAT)

Poradie: 74$ 0,688836Cena (BTC) 0,00001400Marketcap$ 1,03 BVolume$ Zmena 371,52 M24h 4,17% Celková ponuka 1,50 B BAT

Token základnej pozornosti (BAT) Predpovede predpovede budúcej ceny


BAT má v budúcnosti veľký potenciál, pokiaľ bude pokračovať v rozširovaní svojej užívateľskej základne tak pôsobivo, ako to už bolo doteraz. Prehliadač Brave si získava trakciu ako silná a životaschopná alternatíva k iným významným prehliadačom, ako je napríklad Google Chrome, vďaka svojej zvýšenej rýchlosti a efektívnosti v kombinácii s vysokým dôrazom na bezpečnosť a ochranu súkromia používateľov. Naše modely predikcie cien BAT to však ukazujú v budúcnosti s rozsahnejším obchodovaním.

Stojí samozrejme za zmienku, že naše algoritmické modely môžu merať iba technické faktory.

Krátkodobá predpoveď

AfterPriceChange
1 deň 0,234 dolárov -0,67%
1 týždeň 0,232 USD -1,52%
1 mesiac 0,183 dolárov -22,32%
6 mesiacov 0,197 dolárov -16,38%
1 rok 0,237 dolárov 0,60%

Dlhodobá predpoveď

AfterPriceChange
2022 0,237 dolárov 0,60%
2023 0,221 dolárov -6,19%
2024 0,210 USD -10,86%
2025 0,175 dolárov -16,38%

Predpoveď ceny BAT na rok 2021

Od dnešného dňa sa zdá, že naše modely môžu predpovedať iba svetskú budúcnosť ceny tokenu základnej pozornosti. Tak ako pri každej investícii, aj v súčasnosti sa dôrazne odporúča zvážiť aj ďalšie faktory, ako napríklad základy majetku..

Vzhľadom na to, že viac používateľov zameraných na ochranu súkromia a bezpečnosti hľadá lepšie alternatívy ako domáci prehliadač Google Chrome, mohli by sme vidieť, že Brave postupne rastie.

Predpoveď ceny BAT na rok 2023

Spoločnosť Brave už do svojho prehliadača spúšťa ďalšie služby, aby ďalej zvýšila mieru udržania používateľov v rámci svojho ekosystému, a to všetko vďaka rovnakej štruktúre, v ktorej sa nachádza jej decentralizovaný reklamný model. Majú prémiovú predplatenú službu Firewall + VPN, ktorá lepšie chráni a zaisťuje používateľovi zážitok z prehliadania internetu. Zavedenie súkromne spravovaného spravodajského zdroja Brave Today a skúsenosti s nakupovaním v rámci elektronického obchodu Brave Offers by navyše mohli prilákať viac používateľov.

Predpoveď ceny BAT na rok 2025

Nie je ľahké predvídať, ako by mohli Brave a jeho tokeny základnej pozornosti dopadnúť do roku 2025. Najväčšie riziko pre ich platformu je, ak väčšie, dobre financované a dobre zavedené reklamné spoločnosti inovujú podobnú funkcionalitu do svojich už aj tak rozsiahlych sietí s nespočetnými miliónmi stránok a používateľov. Brave bude musieť pokračovať v inováciách v tomto priestore a mimo svojho reklamného systému tým, že ho využije na vytvorenie širšej digitálnej ekonomiky založenej na BAT.

Je token základnej pozornosti dobrou investíciou?

Z technického hľadiska sa zdá, že naše modely predikcie cien BAT nemohli agregovať optimistickejší výhľad pre BAT spoločnosti Brave. Avšak na základe základných faktorov, ako sú už rýchly rast osôb, ktoré zaviedli BAT, a expanzia vlastnej digitálnej ekonomiky len za posledných pár rokov, sme mohli pred nami vidieť veľmi sľubnú budúcnosť.

Ako dlhodobú investíciu, ktorú môžete do svojho portfólia zahrnúť popri zlate alebo bitcoinoch, určite stojí za zváženie. Domnievame sa však, že najlepšiu hodnotu BAT získava jej použitie v rámci ekosystému ako likvidnej meny medzi používateľmi, vydavateľmi, tvorcami a inzerentmi..

Pretože trávime viac času online, prípady použitia BAT neustále narastajú a vidia, ako ďaleko to prišlo. Už bol označený ako jeden z najúspešnejších blockchainových inovácií vôbec, s jeho jedinečnými návrhmi v rámci odvetvia, ktoré vyústili do celkovo býčích sentimentov v priemysle.

Preniesť sa do odvetvia digitálnej reklamy v hodnote 330 miliárd dolárov nikdy nebolo ľahké. Platforma online reklám Brave využívajúca BAT zatiaľ zaznamenala 22,2 milióna aktívnych používateľov mesačne, 7,4 milióna aktívnych používateľov denne, 1 milión overených tvorcov prijímajúcich príspevky BAT, viac ako 2,5 tisíc reklamných kampaní s hlavnými značkami, viac ako 400 inzerentov od roku uvedenie na trh a používa sa v 190 krajinách.

Viac ako kedykoľvek predtým sú online používatelia bombardovaní reklamami, ktoré vás invazívne zacieľujú, naplnené nespočetnými nezabezpečenými sledovačmi tretích strán a potenciálnym vpichom škodlivého škodlivého softvéru. Braveov priekopnícky sľub vyriešiť tento problém je obrovským skokom vpred. Pre používateľov môžu lokalizované algoritmy strojového učenia na zariadení bezpečne a súkromne sledovať vaše zvyky a históriu prehliadania internetu, čím prispôsobia každú reklamu lepšie ako tradičné riešenia..

Žiadna dátová stopa neumožňuje ostatným nahliadnuť do podrobností vášho prehliadania, pretože všetky informácie sú uložené v distribuovanej knihe. Na oplátku, používatelia tiež dostanú 70% podielu v tokenoch BAT na odmenu svoju pozornosť smerom k týmto novým reklamám.

Pre partnerských vydavateľov a jednotlivých autorov, ktorí sú hostiteľmi týchto reklám, dostanú nielen zľavu z odmien BAT, ale môžu tiež dostávať jednorazové alebo automatické mesačné príspevky a tipy od podporujúcich používateľov. Populárne stránky ako Twitter, YouTube a Twitch sú partnermi spoločnosti Brave, čo ďalej zvyšuje interakciu medzi používateľmi a ich obľúbenými tvorcami..

Inzerenti tiež profitujú zo svojho reklamného modelu, pretože sľubuje znížené reklamné podvody a väčšie zapojenie používateľov ako spôsob efektívnejšej a presnejšej reklamy na meranie záujmu bez toho, aby bránil ochrane súkromia alebo reakcii používateľov využívajúcich služby blokovania reklám..

Ako nakupovať token základnej pozornosti (BAT)?

Aj keď je token základnej pozornosti kryptomena s menšou trhovou kapitalizáciou, jeho integrácia ju rozšírila medzi mainstreamové publikum. Tokeny BAT ako také sa dajú ľahko nájsť a kúpiť na väčšine výmenných platforiem, ako sú Coinbase, Binance, Kraken, OKEx, Upbit, Huobi, Gemini, Bittrex, Crypto.com, Bitfinex atď. Môžete použiť CoinMarketCap alebo CoinGecko komplexný zoznam trhovísk, ktoré ponúkajú BAT.

Viac informácií o tokene základnej pozornosti

Basic Attention Token (BAT) je natívna mena pre Brave, ethereový open-source decentralizovaný blockchain, ktorý poskytuje platformu na výmenu reklám, ktorá spája inzerentov, vydavateľov a používateľov prostredníctvom transparentného systému odmeňovania pozornosti online reklám..

Primárne rozhranie na zarábanie a používanie BAT je prostredníctvom špecializovaného prehliadača Brave založeného na prehliadači Google Chromium. BAT je založená na štandarde tokenov ERC-20 a je zabezpečená pomocou konsenzuálneho algoritmu Proof-of-Work..

Primárne využitie BAT je ako mena transakcie v rámci ekosystému statočných. Napríklad inzerenti používajú BAT na nákup reklamného priestoru na serveri Brave, zatiaľ čo vydavatelia a používatelia dostávajú odmeny v BAT za to, že venujú pozornosť reklamám. Prehliadač Brave prirodzene zablokuje všetky reklamy a sledovače na webových stránkach, ale dáva možnosť koncovému používateľovi.

To umožňuje spoločnosti Brave doplniť reklamné priestory na partnerských webových stránkach. Táto technológia v súčasnosti funguje iba s vlastným prehliadačom Brave. Stále pracujú na súprave SDK, ktorá vývojárom umožní ich integráciu na ich vlastných platformách a aplikáciách, čím sa ďalej zvýši dosah tokenu základnej pozornosti.

Zavádzajú tiež nové prírastky do siete Brave. Brave Firewall + VPN je prémiová predplatená služba, ktorá umožňuje používateľom bezpečne a súkromne surfovať po internete. Je zabudovaný priamo do prehliadača ako doplnok a je už k dispozícii v ich mobilnej aplikácii pre iOS.

Riešenie je jedinečné, pretože používa bránu firewall, ktorá vytvára bezpečnostnú vrstvu, ktorá ochráni používateľa a jeho zariadenia pred online malvérom, a obsahuje sieť VPN na šifrovanie prenosu..

Statečný dnes je upravená platforma na čítanie správ, ktorá využíva rovnakú technológiu ako jej reklama na bezpečné a efektívne zisťovanie záujmov používateľov na základe ich histórie prehliadania a vzorov. Natívne funguje v prehliadači Brave a vyberá články z viac ako 300 rôznych dôveryhodných médií a vydavateľov.

Spoločnosť Brave Offers podobne poskytuje vybraný zážitok z nakupovania v elektronickom obchode a využíva vaše záujmy pri propagácii produktov a služieb svojich partnerov. Tvrdí, že pracuje efektívnejšie pri hľadaní predaja a ponúk, ktoré by jednotliví používatelia v skutočnosti považovali za zaujímavé, rovnako ako jeho reklamný systém.

Záver

Na záver, aj keď naša predikcia cien BAT poskytuje neistú budúcnosť jej ceny, určite existuje veľa potenciálov. Statečný prelomí dilemu, ktorá nás sužuje; ako by sme mohli nájsť rovnováhu, ktorá bude prospešná pre všetkých účastníkov digitálneho sveta?

Ako by inzerenti mohli lepšie poznať efektívnosť svojich reklám, vydavatelia a tvorcovia si mohli zarobiť na živobytie z hostovania reklám, zatiaľ čo používatelia by mohli hromadne chrániť svoje súkromie a zabezpečenie proti zhromažďovaniu údajov, a to všetko súčasne?

Aj keď ide o nové a nevyskúšané územie, je to veľmi sľubný začiatok, pretože Brave naďalej rozširuje svoju užívateľskú základňu a zoznam partnerstiev. Ich inovatívny nápad znamená, že by sme všetci mohli rásť a spravodlivo profitovať z rýchlo sa rozvíjajúcej online ekonomiky, kde je pozornosť rovnako hodnotná ako zlato.

Pokračujúci záväzok spoločnosti Brave prijať svoju reklamnú technológiu do širšieho sveta informačných kanálov a online nakupovania je tiež optimistickým záväzkom k rastu. Začíname vidieť vytvorenie nového digitálneho ekosystému, ktorý nám dáva veľkú nádej na token základnej pozornosti, ktorý to všetko napája.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector