Predikcia cien elektrónov (ETN) na roky 2021, 2022 a 2025

Od svojho vzniku priťahoval kryptopriestor pozornosť mnohých ľudí. Hlavným aspektom kryptomeny je cena, pričom mnoho investorov sa snaží presne predpovedať ceny kryptomien. S ohľadom na to bude tento článok hodnotiť predikciu cien elektrónu z dlhodobého aj krátkodobého hľadiska.

Predtým, ako sa presunieme k predikcii cien elektrónov, poďme zistiť niekoľko dôležitých podrobností o tejto rýchlo rastúcej kryptomene. Electroneum je populárna mobilná kryptomena špeciálne navrhnutá na oslovenie menej privilegovaných a nebankových krajín sveta.

Predikcia ceny elektrónov

Bitcoiny a ďalšie významné kryptomeny sú vo vyspelých krajinách pomerne známe a ľahko dostupné; to isté sa nedá povedať o nerozvinutých národoch sveta.

V tejto súvislosti sa spoločnosť Electroneum zaoberá predovšetkým prinášaním tejto inovatívnej technológie (blockchain a kryptomeny) na najnižšiu úroveň. Občania najzaostalejších národov sveta majú malý alebo žiadny prístup k finančným službám.

Spoločnosť Electroneum sa to od svojho vzniku snaží zmeniť. Kryptomena je pomerne populárna v niekoľkých afrických a ázijských krajinách, pretože prináša finančnú slobodu a pomoc menej privilegovaným.

Okrem oslovenia menej privilegovaných, Electroneum tiež plánuje podporiť masové prijatie svojho natívneho tokenu ETN, ako aj uľahčiť všeobecné povedomie o celej kryptomene a blockchainovom priestore.

S týmto vedomím mobilná kryptomena bezpečne zjednodušila procesor využívajúci a získavajúci ETN. Umožnenie používateľom inteligentných telefónov prijímať rýchlo a bezpečne Elektroneum (ETN).

Historická cenová analýza

Spustený v septembri 2017 generálnym riaditeľom Richardom Ellsom, populárnym nadšencom kryptomien s niekoľkoročnými skúsenosťami v oblasti kryptomien a blockchainu. Pred vývojom spoločnosti Electroneum sa Richard aktívne podieľal na stavbe strojov na ťažbu GPU.

V septembri 2017, zhruba po dvoch rokoch plánovania, Richard spustil Initial Coin Offering (ICO) spoločnosti Electroneum. ICO bola dokončená skôr, ako bolo naplánované, a ukázala sa ako mimoriadne úspešná.

Electroneum’s stále drží rekord v najväčšom ICO, aké sa kedy v krypto priestore uskutočnilo. Viac ako 115 000 ľudí si počas ICO zakúpilo ETN v hodnote 40 miliónov dolárov.

Spoločnosť Electroneum tiež nedávno uviedla na trh smartphone špeciálne navrhnutý na vykonávanie transakcií súvisiacich s ETN. Smartfón M1 podporuje aj rýchlejšie mikrotransakcie, ako je napríklad platenie aplikácií, prevod peňazí, nákup vysielacieho času, mobilná ťažba atď..

Aj keď investori ešte musia získať návratnosť svojej investície, mnoho myšlienkových smerov stále verí v potenciál Electroneum zažiť v blízkej budúcnosti býčí beh.


Ďalším spôsobom, ako Electroneum vytvára vlny, je partnerstvo s nadáciou WONDER Foundation. Nadácia je mimovládna organizácia založená na kryptomene zameraná na poskytovanie lepších príležitostí menej privilegovaným ženám a dievčatám.

Mimovládna organizácia sa zameriava na zabezpečenie prístupu dievčat k vzdelaniu a ženy dostávajú finančné prostriedky na pomoc pri začatí podnikania, čím im poskytujú prostriedky obživy..

Spoločnosť Electroneum tiež uviedla na trh platformu Anytask. Platforma na voľnej nohe, kde môžu ľudia na celom svete bez bankového účtu ponúkať služby na voľnej nohe a dostávať platby v ETN. To je dosť dôležité, pretože väčšina platforiem na voľnej nohe vyžaduje, aby mali nezávislí pracovníci prístup k určitej forme tradičnej bankovej štruktúry. Na platforme AnyTask spoločnosti Electroneum predajcovia nepotrebujú bankový účet a nemusia platiť žiadne poplatky predajcovi..

Aktuálna cena, trhová kapitalizácia a ponuka ETN

Podľa CoinMarketCap bol ETN v čase písania článku pokles o 2,61% a obchodoval sa za 0,004887 USD. Kryptomena má tiež v súčasnosti trhový strop vo výške 49 787 257 dolárov a 10 188 082 768 ETN v obehu.

elektroneumElektrón (ETN)

Poradie: 160$ 0,011493 Cena (BTC) 0,00000000Marketcap$ 205,01 MObjem$ Zmena 761,64 K24h 5,41% Celková ponuka 21,00 B ETN

Predpovede budúcich cien elektrónu

Tvorba cenových predpovedí v kryptopriestore je pre výber správnej investičnej možnosti veľmi dôležitá. Pomáha investorom prijímať informované rozhodnutia týkajúce sa nákupu, predaja alebo „hodlingu“ konkrétneho kryptomeny.

Takmer presné predpovede cien je možné vykonať až po náležitej analýze. Predpovede cien elektrónia sa nijako nelíšia. Analyzovanie predikcie ceny v krypto priestore je možné rozdeliť do troch skupín: Technická analýza, Fundamentálna analýza a Sentimentálna analýza.

Krátkodobá prognóza ceny elektrónov

AfterPriceChange
1 deň 0,004 USD -3,03%
1 týždeň 0,005 USD -1,20%
1 mesiac 0,005 USD -1,20%
1 rok 0,05 USD 4,2%

Dlhodobá predpoveď elektrónia

AfterPriceChange
1 rok 0,05 USD 4,2%
2 roky 0,1 USD 9,6%
3 roky 1,2 USD 119,6%
5 rokov 2,4 USD 239,6%

* Táto cenová predikcia je založená na údajoch zhromaždených z rôznych zdrojov, ktoré slúžia výlučne na informačné účely a nemali by sa brať ako investičné rady. Používatelia by si mali pred investovaním urobiť prieskum.

Predikcia cien elektrónov na rok 2020.

Vzhľadom na volatilitu v kryptopriestore nie je presný odhad ceny kryptomeny ľahký. Patrí sem aj Electroneum, ktoré je v súčasnosti jedným z top 100 kryptomien dostupných v dnešnom svete.

Pokiaľ ide o vyššie uvedenú prognózovanú tabuľku, okrem iných analýz by cena 1 ETN mala byť na konci roka 2020 okolo 0,05 USD..

Predikcia cien elektrónov na rok 2022

Vďaka silnej používateľskej základni a vytvoreniu ďalších prípadov použitia, najmä pre nebankové spoločnosti, sú investori veľmi nádejní, že ETN siaha ku hviezdam.

Aj keď dosiahnutie 1 USD od roku 2022 nemusí byť možné, analytici očakávajú, že 1 ETN bude od roku 2022 ocenená na 0,1 USD.

Predikcia cien elektrónov na rok 2025

Mnoho myšlienkových smerov verí, že elektrónum je udržateľnejšie, a preto si určite získa stabilný rast v priebehu času. Je to tak preto, lebo vytvára hodnotu a snaží sa zabezpečiť viac prípadov použitia pre svoj token ETN.

Podľa analýzy sa cena 1 ETN očakáva v roku 2025 okolo 2,4 USD.

Môže elektrónum dosiahnuť cenu 1 dolár?

Od svojho priekopníckeho ICO v roku 2017 Electroneum ešte musí splniť svoje sľuby pre investorov. To si už kladie otázku, je Electroneum dobrá investícia?

Aj keď investori z ICO ešte len ťažia, veria, že minca sa chystá na stabilné stúpanie. Aj keď sa zdá, že 1 dolár je načítaný, pretože cena kryptomeny je momentálne 0,004887 USD.

Niekoľko faktorov však poukazuje na možnosť, že cena 1 ETN dosiahne 1 dolár.

  • Spoločnosť Electroneum sa viac zaujíma o vytváranie hodnôt. To je z dlhodobého hľadiska prospešné, pretože to zabezpečí udržateľnosť a pomalé, ale stále zvyšovanie ceny.
  • Spoločnosť Electroneum má záujem osloviť nebankovky (globálne asi 1,7 miliardy). Je to istý spôsob, ako uľahčiť adopciu, ako aj vytvoriť silnú a veľkú užívateľskú základňu.

Takže ak sa pýtate, mám investovať do ETN? Verím, že by ste mali, najmä z dlhodobého hľadiska.

Je elektrónové bezpečné?

Bezpečnosť v krypto priestore nemôže byť príliš zdôraznená. Po úspešnom ICO v roku 2017 bolo veľa peňaženiek Electroneum napadnutých a ETN bola odcudzená. To následne viedlo k poklesu cien ETN a všeobecnej nevôli investorov.

V snahe zabrániť takémuto opätovnému výskytu kryptomena zaviedla niekoľko bezpečnostných opatrení. V nedávno zverejnenej bielej knihe prinieslo Electroneum viac svetla do svojho jedinečného algoritmu známeho ako PoR (Proof of Responsibility).

Algoritmus získal ocenenia od špičkových priemyselných analytikov hlavne kvôli svojej vynikajúcej bezpečnosti. Implementácia algoritmu PoR robí z Electroneum jeden z najbezpečnejších blockchainov, aký je dnes k dispozícii.

Ako nakupovať Electroneum?

Elektrón (ETN) je pomerne ľahko kúpiť. Dá sa kúpiť na akejkoľvek burze, ktorá uvádza kryptomenu. Viaceré kryptoburzy v súčasnosti podporujú ETN. Zahŕňajú; KuCoin, HitBTC, Huobi global, TradeOgre, CoinDCX, Liquid, Finexbox, CoinBene, Coindeal, Artis Turba, Sistemkoin, Bitbns, Digitalexchange.id a Cryptomate.

KuCoin je jednou z najlepších a najjednoduchších platforiem na nákup Electroneum. Najprv si bude musieť používateľ založiť účet KuCoin. Ďalej je potrebné vložiť finančné prostriedky.

To sa dá dosiahnuť nákupom buď bitcoinu alebo etherea z búrz ako Coinbase, LocalBitcoins atď..

Po vložení finančných prostriedkov môže používateľ bezpečne kúpiť elektrónum na platforme KuCoin. Nižšie je uvedený screenshot procesu nákupu ETN na KuCoine.

Predikcia ceny elektrónov

Tím

Vďaka špecializovanému generálnemu riaditeľovi Richardovi Ellsovi s dobrou históriou v krypto a blockchainovom priestore sa Electroneum môže pochváliť jedným z najlepších tímov v krypto priestore. Medzi ďalších členov tímu patria; Nick Cook, Barry Last, Chris Norris, Nigel Pooley. Niekoľko poradcov, vrátane Davida Bulla CBE, bývalého generálneho riaditeľa Unicef ​​(UK).

Záver

Tento článok sa venuje podrobným informáciám o populárnej kryptomene Electroneum vrátane jej cenových predpovedí. Niekoľko špičkových analytikov kryptomeny ako McAfee verí, že kryptomena za pár rokov určite urobí obrovský zlom.

Ak sa tak stane, kryptomena bude mať navrch až 2 miliardy používateľov. Zaujíma vás elektrónum? Ak áno, je vhodné pozorne sledovať významné udalosti a aktualizácie vývoja na platforme.

Ak sa chystáte investovať do spoločnosti Electroneum, predpovede cien naznačujú, že by ste sa mali zamerať na dlhodobé investície s ETN. Pošlite svoje myšlienky o predikcii cien elektrónu. Rád by som od vás počul.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map