Pri predpovedaní ceny kryptomeny existuje veľa metód. Bežné spôsoby predpovedania ceny mince zvyčajne zahŕňajú technickú a základnú analýzu. Na predpovedanie ceny mince sa však teraz používa hlboké učenie. Napríklad umelá neurónová sieť (ANN) môže byť použitá na predpovedanie ceny tokenu, ako je to v tomto článku o predikcii cien Stellar Lumens..

Pomocou algoritmov hlbokého učenia sa dá vedecky overeným a takmer presným spôsobom predpovedať otváraciu a zatváraciu cenu mince. Metóda predpovedania sa používa pri vývoji obchodnej simulácie na aktívnych a pasívnych systémoch, aby sa zistilo, aká je efektívna. V tomto sprievodcovi predikciou Stellar Lumens preskúmame budúcu cenu XLM v nasledujúcich rokoch.

Poďme sa na chvíľu pozrieť na projekt Stellar Lumens (XLM) predtým, ako sa pozrieme na cenu a jej následný rast alebo pokles v nasledujúcich rokoch.  

Predikcia cien hviezdnych lúmenov

Stellar Lumens má zaujímavé pozadie. Spočiatku bol jeho protokol podobný protokolu Ripple, ktorý sa bežne nazýva blockchain bankárov. Stellar Lumens vytvorili v roku 2014 Jed McCaleb (zakladateľ Ripple c0) a Joyce Kim. Spočiatku bol XLM spustený v sieti Ripple; v novembri 2015 však prešla na svoju sieť a protokol.

Stellar umožňuje cezhraničné transakcie bez toho, aby ste museli prechádzať ťažkosťami v bankových systémoch a ich postupoch, pokiaľ ide o výmenu meny. Na uľahčenie transakcie je použitá minca Stellar XLM. V tomto sprievodcovi predikciou cien Stellar Lumens uvidíme, ako môžu prípady použitia Stellar pomôcť ovplyvniť cenu v najbližšej budúcnosti. 

Analýza historických cien hviezdnych lúmenov 

Pár dní po uvedení na trh 6. augusta bola cena jedného XLM 0,00266100 USD. Cena XLM sa mohla neustále zvyšovať, keď jazdila na zadnej strane siete Ripple. Do januára 2015 cena mince klesla na 0,00175521 USD. Sieť Stellar Lumens Network však teraz mala asi 3 milióny používateľov a trhový strop, ktorý stúpol na 15 miliónov dolárov. Spoločnosť Stellar Lumens tiež využíva partnerstvá na zvýšenie hodnoty svojej mince.

V roku 2016 Stellar uzavrela partnerstvo so spoločnosťou Deloitte a do konca roka cena mince vzrástla na 0,002 USD. V máji 2017 cena XLM stúpla na 0,005 a v tom istom roku uviedla spoločnosť Stellar na trh so ziskom subjekt Lightyear.io. V roku 2017 sa uskutočnilo aj partnerstvo so subjektmi ako ICICI bank a KlickEx. Spoločnosť XLM dosiahla v januári 2018 svoje historické maximum 0,919994 USD a následne zaznamenala pokles ceny. Do roku 2019 sa pohybovala v rozmedzí od 0,005 do 0,0015 cenového rozpätia..

V nasledujúcich mesiacoch však hodnota mince do konca decembra 2018 klesla na zhruba 0,11 USD. Na rast a pokles ceny XLM má vplyv viac dôvodov, ale z tohto sprievodcu predikciou cien hviezdnych lúmenov môžeme vidieť, že partnerstvá pomohli posilniť použitie mincí. V roku 2020 spoločnosť Stellar v skutočnosti rozšírila svoje partnerstvo o služby kryptomenovej peňaženky, Abra, World Wire (globálny platobný systém IBM) a Samsung Galaxy. 

Aktuálna cena, trhová kap, & Podrobnosti o dodávke

V čase písania tohto článku bola cena spoločnosti Stellar 0,295945 USD s objemom obchodovania 24 hodín vo výške 1 562 703 986 USD. Stellar je na 10. mieste v rebríčku čiapka na trhu s mincami a za posledných 24 hodín zaznamenal klesajúci trend 5,64%. Spoločnosť XLM má trhovú kapitalizáciu vo výške 6 239 808 285 dolárov a obežnú zásobu vo výške 22 095 601 011 XLM. Existuje však iba maximálna ponuka 50 001 806 812 mincí XLM.

Ak chcete aktívne obchodovať s XLM, nájdete ho na burzách ako Binance, Huobi Global, OKEx, BitZ a CoinBene, pričom jeho najaktívnejším obchodným trhom je B2BX. Spoločnosť XLM dosiahla svoje posledné historické maximum 3. januára 2018 na 0,875563 USD – 66,5%, zatiaľ čo historické minimum bolo 5. marca 2015 na 0,00047612 USD. 

hviezdnyStellar (XLM)

Poradie: 12$ 0,407703 Cena (BTC) Ƀ 0,00000800$ 9,20 BVolume$ 764,87 M24h zmena 1,38% celková ponuka 50,00 B XLM


Stellar Lumen (XLM) Future Forecast Forecasts

Kryptotrh zažil bláznivý býčí rok, ktorý sa začal v roku 2020. Býčí trh sa začal bitcoinmi a prelial sa do spoločností DeFi a potom Altcoins. Odborníci predpovedali obrat, ktorý na trhu nastane, a na cenu XLM v nasledujúcich rokoch existujú rôzne názory.

Trading Beasts očakáva, že XLM v roku 2023 dosiahne 19 centov, zatiaľ čo kryptoburza sa domnieva, že rok 2021 bude skvelým rokom pre XLM, keď dosiahne 46 centov. Na druhej strane, Coinliker má iný a býčí pohľad, predpovedajúci, že XLM za zhruba päť rokov dosiahne 3,33 USD. 

Krátkodobá predpoveď

AfterPriceChange
1 deň 0,298 dolárov 1,01%
1 týždeň 0,309 dolárov 3,39%
1 mesiac 0,298 dolárov -3,49%
6 mesiacov 0,323 dolárov 7,54%
1 rok 1,33 dolárov 75,76%

Dlhodobá predpoveď

AfterPriceChange
2022 1 332 dolárov 75,76%
2023 0,532 USD -150,35%
2024 2 580 dolárov 384,70%
2025 5,210 dolárov 50,46%

* Táto predikcia ceny je založená na údajoch zhromaždených z rôznych zdrojov, ktoré sú určené výhradne na vzdelávacie účely a nie sú považované za investičné rady. Používatelia by si mali pred investovaním urobiť vlastný prieskum.

Predikcia cien hviezdnych lúmenov 2021

Do konca roka 2021 predpovede, algoritmická analýza a predpovede hlbokého učenia ukázali, že cena 1 Stellar Lumens (XLM) môže byť asi 1,332967 USD. To je nárast ceny o 75,76% za jeden rok. 

Predikcia ceny hviezdnych lúmenov na rok 2022

Predpovedáme všeobecný pokles ceny XLM do konca roku 2022 a jeden Stellar Lumens (XLM) by mohol mať potenciálnu hodnotu okolo 0,532457 USD. Pôjde o pokles ceny o 150,35%, aj keď sa v nasledujúcich rokoch opäť zvýši. 

Predikcia ceny hviezdnych lúmenov 2025

Stellar Lumens má veľký potenciál pre cezhraničné transakcie a do konca roku 2025 predpovedáme, že cena XLM by mohla dosiahnuť 8,022468 USD, čo povedie k býčemu behu pre rok 2025 s nárastom o 34,18%. 

Je Stellar Lumens dobrá investícia?

Kryptotrh je nestály a napriek predpovediam nie je isté, čo prinesie budúcnosť. To znamená, že na túto otázku neexistuje určitá odpoveď. Pre väčšinu dlhodobých držiteľov je projekt považovaný za dobrú investíciu, ak má za sebou solídny a dôveryhodný tím a využíva prípady podporujúce projekt.

Pri rozhodovaní o tom, či je minca veľkou perspektívou ako investícia, však zohrávajú obrovskú úlohu ďalšie faktory, ako napríklad znalecký posudok, trendy na trhu, globálna situácia, najnovšie správy a technické analýzy. Pred investovaním je teda dôležité mať znalosť trhu. Počas investovania tiež musíte mať na pamäti jasný cieľ a byť pripravení svoje investičné ciele vylepšovať podľa toho, ako trh rastie a mení sa. Avšak pre mincu ako XLM má veľa vyhliadok a javí sa ako spravodlivá investícia. 

Ako nakupovať hviezdne lúmeny?

Pre dlhodobých držiteľov budete potrebovať peňaženku na uloženie XLM. Môžete sa rozhodnúť pre hardvérové ​​peňaženky ako Ledger a Trezor alebo iné peňaženky ako Guarda Wallet, Atomic Wallet, Stellar Desktop Client, Stronghold Wallet, StellarTerm a Lobster. XLM sa obchoduje na Binance, Coinbase, Kraken, HitBTC, Bittrex, Poloniex a jeho najvyšší objem obchodov je na B2BX. Budeme však používať Binance ad B2BX ako prípadovú štúdiu o tom, ako kúpiť XLM. 

KROK 1: Založte si účet Binance a dokončite proces nastavenia vrátane procesu zabezpečenia 2FA kvôli bezpečnosti.

KROK 2: Financujte svoju peňaženku vložením USD do svojej peňaženky bankovým prevodom alebo kreditnou kartou.

KROK 3: Preveďte svoje USD na BTC alebo ETH a potom s nimi kúpte XLM. 

Teraz môžete svoj XLM držať alebo obchodovať s ním. Pre dlhodobých držiteľov môžete svoj XLM previesť do ktorejkoľvek peňaženky podľa vášho výberu.

Na B2BX môžete financovať svoju peňaženku vkladom Fiat pomocou AdvCash, Payeer, Bankcard, Bilderlings Pay, možnosti prevodu SWIFT, SEPA prevodu a kryptomien. Ak chcete kúpiť XLM pomocou BTC, musíte sa zaregistrovať a prihlásiť. Budete presmerovaní na stránku vášho výmenného účtu. Do peňaženky BTC budete mať prístup na karte peňaženky, skopírujte adresu a vložte tam svoje BTC a svoje BTC môžete jednoducho vymeniť za XLM..

Ak chcete rýchly a bezpečný spôsob nákupu XLM, môžete kedykoľvek použiť Changelly! Je ľahko použiteľný a užívateľsky prívetivý.

Viac informácií o hviezdnych lúmenoch

Čo je Stellar Lumens?

Sieť Stellar je open-source a decentralizovaná platforma postavená na uľahčenie cezhraničných prevodov aktív a cezhraničných prevodov hodnoty. Na trh ich uviedli v roku 2014 Joyce Kim a Jed McCaleb, zakladateľka Mt. Gox a spoluzakladateľ spoločnosti Ripple, Stellar si kladie za cieľ uľahčiť rýchlejšie cezhraničné transakcie medzi finančnými inštitúciami.

Sieť Stellar umožní ľahkú výmenu medzi dvoma rôznymi menami. Používatelia si tiež môžu vymieňať meny s XLM, aj keď sa objednávka nezhoduje. Napríklad, ak chce jeden používateľ zameniť USD za Euro, ale nie je k dispozícii žiadne Euro, XLM vám umožní previesť USD na XLM a potom na oplátku získať Euro. Stellar Network bola navrhnutá tak, aby vyhovovala nebankovým spoločnostiam a uľahčila transakcie. 

Transakcie sa uskutočňujú v sieti Stellar pomocou lúmenov (XLM). Dôveryhodné subjekty nazývané „Kotvy“ však umožňujú transakcie vo viacerých menách a slúžia ako spojenie medzi rôznymi menami a tokenmi a sieťou Stellar..

Tím

Tím Stellar Lumens podporuje špecializovaný tím technológov, nadšencov blockchainu a jednotlivcov zameraných na podnikanie. S komplexnou cestovnou mapou a zameraním na partnerstvo a zlepšovanie siete. Vedenie spoločnosti Stellar zahŕňa Nicolasa Barryho ako technologického riaditeľa, Candace Kellyovú ako právnu zástupkyňu, Jordan Edelsteinovú ako CMO, Davida Mazièresa, ktorý je zakladateľom a hlavným vedcom, Denelle Dixonovú ako generálnu riaditeľku a výkonnú riaditeľku a Jed McCaleba, ktorý je tiež 

Zakladateľ a hlavný architekt. Môžete sa dozvedieť viac o tíme Stellar Lumens a o rade poradcov tu

Záverečný verdikt 

Stellar Lumens má veľký potenciál a skvelý tím. Cieľom projektu je pomôcť ľuďom pri transakciách bez hraníc meny. Na dosiahnutie tohto cieľa už začali uzatvárať partnerstvá. Súčasťou Stellarovho plánu na rok 2020 bolo aj zvyšovanie povedomia a podpora udržateľného spôsobu cezhraničných platieb. Aj keď má XLM na Ripple dozadu, vydal sa inou cestou a dokázalo si udržať svoju vlastnú.

V nasledujúcich rokoch však predpovedáme rast XLM, ktorý by pravdepodobne dosiahol historické maximum takmer 10 dolárov. Tím Stellar Lumens však musí naďalej budovať a zlepšovať svoju sieť. Nízke transakčné poplatky a partnerstvá s inštitúciami sú spôsobom, ako zvýšiť cenu. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector