Loopring je protokol decentralizovanej výmeny (DEX), v rámci ktorého môžu obchodníci obchodovať s kryptoaktívami cez rôzne blockchainy bez toho, aby boli povinní odovzdať svoje súkromné ​​kľúče správcom centralizovaných búrz (CEX). Inými slovami, Loopring je neväzbový kryptografický protokol, ktorý využíva algoritmy smart-contract na transakciu s kryptomenami bez ľudskej účasti..

Snaží sa tak splniť najrevolučnejší prísľub blockchainovej revolúcie: Do decentralizovaného financovania (DeFi). DeFi, ktorá presúva transakcie z centrálnych inštitúcií do neosobných sietí, umožňuje obchodníkom zabezpečiť sa pred škodlivými činiteľmi (hackermi, zlodejmi atď.) A ľudskými bytosťami náchylnými na chyby..

Prekážkou je, že technológia blockchain je pomalá. Konvenčné banky spracúvajú transakcie dvestokrát rýchlejšie ako ethereum, na ktorom je Loopring postavený. V tomto ohľade sa vízia hyperrýchleho protokolu DEX, ktorá je však úplne očistená od ľudského prvku, môže javiť ako utopická ilúzia.

Napriek tomu Loopring prešiel veľmi ďaleko, aby uskutočnil túto víziu presne. V tomto článku o predikcii cien Loopring preskúmame históriu tohto skľučujúceho projektu a vyhodnotíme vyhliadky do budúcnosti.

predikcia ceny loopring

Ako funguje Loopring?

Stokrát zvýšiť transakcie pri zachovaní bezpečnej a neväzobnej povahy platformy, Loopring používa tzv. zkRollup protokol. Rovnako ako plazmový protokol, aj zkRollup je možné vizualizovať ako sekundárny blockchain navrstvený na vrchole hlavného reťazca éteru.

Sekundárny alebo „podradený“ reťazec sa potom môže použiť na vykonávanie výpočtov, ktoré sú náročné na úlohy spracovania, zatiaľ čo hlavný reťazec sa môže použiť iba na ukladanie takto odvodených údajov. Inými slovami, namiesto spracovania každej transakcie v hlavnom reťazci individuálne, zkRollup spracuje dávky transakcie, mimo reťazca, a oznámi výsledok hlavnému reťazcu. Pri zachovaní bezpečnosti na úrovni Etherea môže Loopring zhromažďovať stovky transakcií cez niekoľko blockchainov.

Loopring umožňuje obchodníkom zachovať si úplnú kontrolu nad svojimi finančnými prostriedkami. Môžu vyberať finančné prostriedky bez toho, aby museli podstúpiť náročné obdobia dôkazov o podvode. V žiadnom prípade sa od nich nevyžaduje, aby sa vzdali úschovy svojich kryptomien, alebo aby dôverovali dobrej vôli sieťových operátorov alebo tretích strán..

Loopring dokáže spracovať až 2 025 obchodov (priepustností) za sekundu s On-Chain Data Availability (OCDA) alebo až 16 400 obchodov bez nich. Loopring je tiež lacný a účtuje si len malý zlomok percenta za obchod (v porovnaní s niekoľkými dolármi na bežných platformách), čo ho nakoniec môže zmeniť na štandardný nástroj na nasadenie vysokofrekvenčných obchodných algoritmov..

Loopringu sa teda dá pripísať dlhá cesta pri riešení najnáročnejšieho problému decentralizovaného financovania: zvýšenie výkonu bez ohrozenia bezpečnosti. V čase, keď sa niekoľko kryptobúrz stalo obeťou externého hackingu, a zatiaľ čo iné boli vyplienené škodlivými zasvätencami, svet potrebuje alternatívu, ktorá je bezpečná, transparentná a efektívna. Ak Loopring dokáže dosiahnuť svoje ciele, má potenciál úplne otvoriť nový vek v oblasti financií.

Loopring (LRC) Historická cenová analýza

Po Initial Coin Offering (ICO) v septembri 2017 token Loopring porušil v januári 2018 2 $, potom sa takmer okamžite zrútil na 50 centov. Po opätovnom prudkom zvýšení na 1 dolár sa token potom pre rok 2019 a veľkú časť roku 2020 strácal v rozmedzí 5 – 10 centov, potom sa vyšplhal na 40 – 50 centov v súčasnosti.

Aktuálna cena, trhová kap, & Podrobnosti o dodávke

V čase písania tohto článku sa token Loopring predával za 39 centov, za posledných 24 hodín stúpol o 0,83 percenta. Minca má a trhový strop 484,25 milióna, s celkovou dodávkou 1,37 miliardy LRC.

loopringLoopring (LRC)

Poradie: 87$ 0,568983 Cena (BTC) Ƀ 0,0000 1100 Trhová kapitalizácia$ 709,15 M Objem$ 55,85 M24h zmena 1,99% celková ponuka 1,37 B LRC

Loopring (LRC) Predpovede predpovede budúcej ceny

Predpovedanie budúcej ceny je vo svojej podstate neistá úloha, aj keď pri správnych analytických nástrojoch a historických záveroch je možné predpokladať rozumný odhad. Musí sa brať do úvahy volatilita daného kryptomeny, ako aj environmentálny kontext celého krypto ekosystému.

Krátkodobá predpoveď

AfterPriceChange
1 deň 0,380 USD -2,06%
1 týždeň 0,465 USD 19,8%
1 mesiac 0,565 USD 45,6%
1 rok 0,664 USD 71,1%

Dlhodobá predpoveď

AfterPriceChange
1 rok 0,664 USD 71,1%
2 roky 0,681 USD 75,5%
3 roky 0,945 USD 143%
5 rokov 1,17 dolárov 201%

* Táto predikcia ceny je založená na údajoch zhromaždených z rôznych zdrojov, ktoré sú určené výhradne na vzdelávacie účely a nie sú považované za investičné rady. Používatelia by si mali pred investovaním urobiť vlastný prieskum.

Predpoveď ceny loopringu na rok 2021

Loopring, ktorý riadi skúsený a uznávaný tím na svojom čele, sa bude držať stabilne po celý rok, aj keď kryptomena začne zaujímať čoraz viac investorov. Podľa predpovede a algoritmickej analýzy by cena 1 Loopring Token (LPR) mohla byť v roku 2021 potenciálne okolo 0,581 USD

Predpoveď ceny loopringu na rok 2022

Čoraz viac obchodníkov, individuálnych aj inštitucionálnych, pravdepodobne prijme blockchain na vykonávanie algoritmických a vysokofrekvenčných obchodov. Analytici predpovedajú, že Loopring, ako jedna z mála platforiem ponúkajúcich na tento účel potrebné nástroje, bude v blízkej budúcnosti široko používaný. Podľa predpovede a algoritmickej analýzy by cena 1 Loopring Tokenu mohla byť v roku 2022 potenciálne okolo 0,664 USD.

Loopring Predikcia ceny 2025

O niekoľko rokov blockchainová technológia prenikne do väčšiny spoločnosti rovnakým spôsobom, ako to urobil internet v deväťdesiatych rokoch alebo smartfóny koncom 2000. Decentralizované financovanie zasiahne svet útokom; veľa bežných ľudí použije na bežné nákupy altcoin alebo stablecoin. Ťažko zostane banka alebo investičná spoločnosť, ktorá nebude mať v súbore nástrojov protokol DEX.

V strednodobom horizonte je budúcnosť Loopringu jasná. Je pravdepodobné, že prevezme svojich konkurentov, aby ponúkli obchodníkom a bežným spotrebiteľom požadované funkcie za lacnú cenu. Analytici predpokladajú, že ak si zachová súčasnú dynamiku, podstúpi trvalý býčí beh niekoľko rokov až do roku 2025 a neskôr.

APodľa prognózy a algoritmickej analýzy by cena 1 tokenu Loopring mohla byť v roku 2025 potenciálne okolo 1,10 USD.

Je Loopring dobrá investícia?

Loopring vlastní zdravé koncepčné základy, špičkovú technológiu a vynikajúci tím (pozri nižšie). S blockchainovou revolúciou, ktorá sa chystá v blízkej budúcnosti prevziať kontrolu nad finančným svetom, bude Loopring pravdepodobne zaujímať svoje oprávnené postavenie v avantgarde DeFi.

Na rozdiel od iných platforiem umožňuje Loopring „ring-matching“, v ktorom je niekoľko objednávok od niekoľkých obchodníkov zhromaždených vo forme virtuálnych krúžkov. Toto umožňuje rozdelenie objednávok, takže ak objednávku nie je možné splniť v jednej transakcii, môže byť spracovaná následným krúžkom, kým sa objednávka nakoniec nevyplní.

Konkurencia je však tvrdá, pretože súperov nemožno vylúčiť z ruky. Bude Loopring konkurovať iným protokolom DEX na báze Etherea, ako sú protokoly Kyber, Bancor alebo 0x?

Všetky tieto platformy sľubujú okamžitú výmenu tokenov za skromné ​​náklady, hoci žiadna okrem Loopringu sa nemôže pochváliť inovatívnou technológiou „párovania krúžkov“. Investori budú múdri v nasledujúcich mesiacoch a rokoch sledovať komparatívnu trajektóriu každej z týchto platforiem.

Ako kúpiť Loopring?

Loopring je k dispozícii na burzách ako Bithumb, DragonEX a Binance. Najprv si musíte na týchto burzách otvoriť účet a zabezpečiť ich dvojfaktorovou autentifikáciou. Loopring v týchto burzách je možné zameniť iba za iné kryptomeny, ako napríklad bitcoin. Ak teda ešte nemáte kryptomenu, musíte najskôr zájsť do Coinbase a kúpiť si svoju prvú dávku kryptomeny s fiat menou, ako je USD.

Viac informácií o Loopringu

Od svojho začiatku v júni 2017 vyvinul Loopring štyri hlavné verzie platformy s názvom verzie 1.0, 1.5, 2.0 a 3.0, každá inovatívnejšia ako posledná.

Prvá verzia ponúkala vyššie uvedenú funkciu „ring-matching“; druhá verzia (1.5) prišla s ďalšou funkciou na elimináciu front-runningu počas obchodov; tretia verzia umožnila obchodníkom použiť akýkoľvek token ERC20, nielen LRC, ako poplatok pre prenášače (aj keď použitie LRC je stále najlacnejšia možnosť); a najnovšia verzia obsahuje vyššie uvedený protokol zkRollup, ktorý zvyšuje rýchlosť bez toho, aby bola znížená bezpečnosť.

Tím

Zakladateľom a generálnym riaditeľom spoločnosti Loopring je Daniel Wang, softvérový inžinier z Číny. Pred založením centralizovanej burzy kryptomien Coinport zastával vedúce pozície v spoločnostiach Boston Scientific a Google. Pokúsil sa ponúknuť „bezprecedentnú transparentnosť“ v tejto výmene predtým, ako prešiel k Loopring DEX, najvyššej transparentnej sieti.

Jay Zhou pracoval v Ernst and Young a Paypal a potom sa dal na kryptomenu. Bol spoluautorom pôvodnej bielej knihy pre Loopring. Teraz je mentorom v Stanforde, kde poskytuje študentom poradenstvo v oblasti kryptomeny a decentralizovaných aplikácií.

Záver

Loopring je ambiciózny príchod na scénu DeFi a jeden z najlepších praktikov. Vďaka svojej rýchlej priepustnosti a bezpečnej architektúre sa zameriava na uskutočňovanie lacných obchodov bez trenia cez niekoľko blockchainov bez škodlivého alebo inak omylného ľudského zásahu..

V porovnaní so svojimi konkurentmi ponúka tri jedinečné vlastnosti: „ring-matching“ (pri ktorom sú objednávky v sieťach blockchain zoskupené ako prstene, takže každá objednávka, ktorú nie je možné splniť v jednej transakcii, sa rozdelí a vykoná osobitne); „Dual Authoring (ktorý zabraňuje predným bežcom bežať pred objednávkou a ukradnúť obchod skôr, ako je vyrovnaný; a nakoniec„ Any Token as Fee “(ktorý umožňuje obchodníkom používať nielen LRC, ale akýkoľvek token ETH20 na platforme).

To umožňuje plynulú prevádzku naprieč blockchainmi, pretože obchodníci na danej platforme môžu používať svoj vlastný preferovaný token. Vďaka solídnym základom, robustnej architektúre a jedinečným základom je Loopring pripravený v nadchádzajúcich rokoch chytiť finančný svet útokom.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me