Predikcia cien PolkaDot (DOT) na roky 2021, 2022 a 2025

Akcia na základe trhovej ceny je základom technickej analýzy mince. Väčšina krátkodobých obchodníkov pomocou cenových akcií určuje, kedy sa dostane do a z obchodu pomocou podpory a odporu. Namiesto zamerania sa na základné faktory, ktoré ovplyvňujú pohyb cien na trhu, sa cenová akcia zameriava na cenovú históriu trhu.

Túto metódu používa väčšina obchodníkov v signálnych skupinách na predpovedanie ceny mince. V tomto sprievodcovi predikciou cien Polkadot však uvidíme, ako by sme mohli pomocou cenovej akcie určiť dlhodobú hodnotu DOT. 

Predikcia ceny Polkadot

Predtým, ako sa ponoríme do predikcie ceny Polkadotu, urobme kroky a najskôr preskúmajme projekt. Jednou z prvých vecí, s ktorými by ste sa ako dlhodobý držiteľ mince mali starať, je integrita projektu, ktorá by ovplyvnila cenu v nasledujúcich rokoch. 

Polkadot je jedinečný blockchainový protokol vytvorený na podporu viacerých reťazcov v jednej sieti. Protokol je špeciálne zostavený tak, aby riešil blockchainovú trilému, čím sa zabezpečí, že transakcie budú decentralizované a bezpečné, pričom budú stále škálovateľné a interoperabilné. Polkadot je podporovaný nadáciou Web3 a vyvinutý spoločnosťou Parity Technologies.

Zakladateľom spoločnosti Polkadot sú Gavin Wood a Jutta Steiner, obaja sú bývalými vedúcimi pracovníkmi spoločnosti Ethereum. Na zlepšenie škálovateľnosti prevádzkuje Polkadot dva typy blockchainov, hlavný reťazec Relay Chain a druhý radič, z ktorého sa budú používatelia napájať do hlavnej siete. Tento dizajn zaistí bezpečnosť siete a zabezpečí škálovateľnosť transakcií. V tomto sprievodcovi predikciou cien Polkadot uvidíme, ako nám akcia na základe trhových cien môže pomôcť určiť cenu DOT v najbližšej budúcnosti. 

Analýza historických cien PolkaDot 

Nadácia Polkadot zahájila svoje prvé kolo ICO v októbri 2017 a vyzbierala zhruba 140 miliónov dolárov. Po predaji 10 000 000 DOT, čo je polovica jej akcií, sa však spoločnosť dostala do straty a musela uskutočniť ďalšie dve predajné kolá v rokoch 2019 a 2020. Pri uvedení na trh začala Dot svoju cenovú cestu na úrovni 6 dolárov a potom klesla na 2,81 dolára. Hoci v septembri 2020 cena jedného DOT dosiahla 6,11 USD, do decembra 2020 by klesla až na 4,95 USD..

Do 16. januára 2021 však Dot dosiahol nové historické maximum a dosiahol 19,05 USD. Avšak toto nové ATH bolo výsledkom redominácie DOT tokenov. Počas ICO sa používateľom, ktorí si kúpili mincu v hodnote 30 dolárov, ponúklo 100 dolárov za nové mince za 6 dolárov, čo predstavuje priemernú cenu za jednu mincu 600 dolárov. Trhový strop DOT sa za deň zvýšil z nuly na viac ako 5 miliárd dolárov a dokonca sa dostal do top 10 kryptomien. 

Aktuálna cena, trhová kap, & Podrobnosti o dodávke

V čase písania tohto článku bola cena DOT 17,51 USD, s obchodom za 24 hodín 3 387 502 065 USD. DOT je v súčasnosti na štvrtom mieste na trhu s mincami a za posledných 24 hodín zaznamenal klesajúci trend 3,95%. DOT má trhovú kapitalizáciu vo výške 14 499 126 403 USD a obežnú zásobu vo výške 902 337 018 DOT.

Jeho maximálna ponuka zatiaľ nie je známa. Ak chcete aktívne obchodovať s XLM, nájdete ho na burzách ako Binance, BiKi, Huobi Global, OKEx a BitZ. DOT dosiahlo posledné historické maximum 16. januára 2021 na hodnote 19,05 USD a momentálne je o -15,6%, zatiaľ čo historické minimum bolo 20. augusta na úrovni 2,70 496 USD.. 

polkadotPolkadot (DOT)

Poradie: 6$ 34,00 Cena (BTC) Ƀ 0,00067400 Tržná kapitalizácia$ 33,10 BVolume$ 1,11 zmena B24h 1,67% celková ponuka 1,05 B DOT

Predpovede budúcej predpovede ceny PolkaDot (DOT)


Jedným z faktorov, ktoré okrem vysokého dopytu po tejto minci ovplyvňujú priebeh býka po minci, môžu byť aktivity tímu. Tím Polkadot uskutočnil prerozdelenie mince svojim skorším investorom, čo spôsobilo prudký nárast trhu. Aká budúcnosť bude mať tento token? Niektorí odborníci založili svoje predpovede na rôznych faktoroch, od technickej analýzy až po predpovede založené na umelej inteligencii.

Coinpedia verí, že do polovice roku 2021 DOT porastie ďalej o 25% a potom uzavrie rok na 10 USD. V roku 2025 však Coinpedia predpovedá, že DOT dosiahne 42 dolárov, čo je nárast o viac ako 200% oproti súčasnej cene v čase písania tohto článku. Na druhej strane analytici spoločnosti Digitalcoinprice očakávajú začiatkom roku 2021 nárast o viac ako 20 dolárov a do roku 2022 cena DOT dosiahne 26 dolárov.

Walletinvestor má úplne inú predpoveď a v nasledujúcich rokoch vidí pokles ceny DOT nad 90%. CoinArbitrageBot je vo svojej predikcii pozitívny, pretože vidí, že DOT v roku 2024 dosiahne 40 dolárov. 

Krátkodobá predpoveď

AfterPriceChange
1 deň 18,57 dolárov 5,7%
1 týždeň 16,98 dolárov -9,36%
1 mesiac 17,05 dolárov 0,41%
6 mesiacov 10,17 dolárov 67,64%
1 rok 19,76 dolárov 48,53%

Dlhodobá predpoveď

AfterPriceChange
2022 19,76 dolárov 48,53%
2023 23,25 dolárov 15%
2024 27,87 dolárov 16,57%
2025 35,77 dolárov 22%

* Táto predikcia ceny je založená na údajoch zhromaždených z rôznych zdrojov, ktoré sú určené výhradne na vzdelávacie účely a nie sú považované za investičné rady. Používatelia by si mali pred investovaním urobiť vlastný prieskum.

Predikcia cien PolkaDot na rok 2021

Do konca roka 2021 pomocou prognózy, algoritmickej analýzy a cenovej akcie predpovedáme, že jeden Polkadot (DOT) dosiahne 19,76 USD, čo v priebehu roka bude predstavovať pôsobivých 48,53%. 

Predikcia ceny PolkaDot na rok 2022

Predpovedáme 15% zvýšenie ceny DOT do konca roku 2022 a jeden Polkadot (DOT) môže mať hodnotu približne 23,25 USD. Pôjde o 15 %% zvýšenie ceny s väčšou pravdepodobnosťou rastu. 

Predikcia ceny PolkaDot na rok 2025

Polkadot si kladie za cieľ vytvoriť sieť, kde môže interagovať viac blockchainov a stále zostať škálovateľných a bezpečných. Do konca roku 2025 predpokladáme, že cena DOT by mohla dosiahnuť 45,62 dolárov. Môže to byť pomalý rok, ale skončilo by to, keby sa DOT zastavila na 21,59% zvýšení.

Je PolkaDot dobrá investícia?

O úspechu mince rozhoduje veľa faktorov a tieto faktory siahajú od tímu, prípadov použitia až po súčasný stav trhu. Neexistuje však určitý spôsob, ako určiť, ktorá minca bude dobrou investíciou. Napriek tomu sa zdá, že Polkadot je spravodlivá investícia. Od svojho uvedenia na trh sa jej podarilo získať stály rast a má veľký potenciál, pokiaľ ide o škálovateľnosť.

Dlhodobí držitelia si však musia uvedomiť, že hodnotu mince môžu ovplyvniť FUD aj FOMO, a preto to berú do úvahy pri vkladaní mince pre účely dlhodobých investícií. 

Ako kúpiť PolkaDot?

Pred zvážením nákupu mince musí investor roztriediť peňaženku, v ktorej bude mince uložená. Hoci držitelia alebo obchodníci s krátkodobým obchodom zvyčajne držia svoje mince na burze, aby umožnili ľahký prevod, keď nastane čas na predaj. Svoje DOT však môžete uložiť do peňaženiek, ako sú napríklad peňaženka Cobo, peňaženka Guarda, TokenPocket, peňaženka Swipe, peňaženka Trust, peňaženka Lunie, PolkaWallet a Parity Signer..

Mali by ste nezabudnúť zapísať si svoje súkromné ​​kľúče a uchovať svoje heslo v bezpečí. Ďalším krokom je získanie výmeny za nákup DOT. Môžete získať DOT na Binance, BiKi, Huobi Global, OKEx a BitZ.

KROK 1: Založte si účet Binance a dokončite proces nastavenia vrátane procesu overenia 2FA kvôli bezpečnosti.

KROK 2: Financujte svoju peňaženku vložením USD do svojej peňaženky bankovým prevodom alebo kreditnou kartou.

KROK 3: Preveďte svoje USD na BTC alebo ETH a potom s nimi kúpte DOT. 

Teraz môžete držať alebo obchodovať s DOT. Pre dlhodobých držiteľov môžete svoj DOT previesť do ktorejkoľvek peňaženky podľa vášho výberu. Držitelia krátkodobých cenných papierov môžu obchodovať DOT na burzách pomocou cenovej akcie na určenie pohybu ceny. 

Viac informácií o Polkadote

Čo je PolkaDot?

Polkadot je viacreťazcový blockchainový protokol, ktorý umožňuje prepojenie bočných reťazcov s verejnými blockchainmi zjednodušením komunikácie a interoperability. Polkadot umožňuje viacerým bočným reťazcom nazývaným Parachains pripojenie k hlavnej sieti nazývanej štafetový reťazec, čím zaisťuje, že transakcie sú škálovateľné a bezpečné.

Polkadot založili v roku 2016 Gavin Wood (spoluzakladateľ spoločnosti Ethereum), Peter Czaban a Robert Habermeier. Polkadot je vyvinutý spoločnosťou Parity Technologies, spoločnosťou, ktorú založili Gavin Wood a Jutta Steiner v roku 2015. Prvý kód pre Polkadot bol zverejnený v roku 2017 na GitHub a v roku 2018 dva dôkazy koncepcie, zatiaľ čo prvý padák Polkadot bol nasadený v júli 2018 Aktívne obchodovanie s DOT sa však začalo v auguste 2020.

Na zaistenie škálovateľnosti sa transakcie finalizujú v štafetovom reťazci, hlavnom blockchaine spoločnosti Polkadot. Podľa testovania 2020 môže Polkadot spracovať viac ako 1 000 transakcií za sekundu pomocou svojho prenosového reťazca na oddelenie pridania nových transakcií od skutočného aktu validácie týchto transakcií..

Na druhej strane parašutisti používajú výpočtové zdroje reťazca Relay na potvrdenie presnosti transakcií. Na pripojenie k iným blockchainom umožňujú Bridges spoločnosti Polkadot komunikáciu a výmenu tokenov s inými blockchainmi ako Ethereum, EOS, Cosmos a Bitcoin. Z tejto predikcie ceny Polkadot sme videli, že aktivity spoločnosti 

Tím

Polkadot má tím skúsených spoluzakladateľov a je vlajkovým projektom Švajčiarskej nadácie Web3 Foundation zameranej na uľahčenie decentralizovaného a funkčného webu. Polkadot má tiež výskumníkov z Inria Paris a ETH Zürich, partnerov z Polychain Capital, ako aj vývojárov z Parity Technologies pracujúcich v jej jadre s povolením Web3 Foundation..

Polkadot má troch spoluzakladateľov, Thiela Fellowa a dlhoročného člena komunity Rust, Roberta Habermeiera, Dr. Gavina Wooda, ktorý je tiež spoluzakladateľom a CTO spoločnosti Ethereum, a Petra Czabana, technologického riaditeľa nadácie Web3. Z tejto predikcie ceny Polkadot vidíme, ako môžu aktivity tímu ovplyvniť cenu tokenu.

Záverečný verdikt 

Polkadot mal dobrý štart pre mincu, ktorá sa začala obchodovať koncom roku 2020. Má veľký potenciál a hoci nejde o token ERC-20, pôsobivo stúpol až na štvrté miesto v trhovej kapitalizácii. Polkadot v súčasnosti pracuje na splnení svojich plánov uvedených v pláne.

Dúfajme, že dokončenie jeho cestovnej mapy môže ovplyvniť jeho cenu smerom k vzostupu. PolkaDot už získava veľké recenzie a bol uvedený ako jeden z 10 rozmanitých projektov v rámci filmu „Skenovanie európskeho ekosystému technológií distribuovanej knihy pre spoločenské a verejné blaho“. V nasledujúcich rokoch však táto príručka predpovedania cien Polkadot predpovedá rast ceny DOT, ktoré by pravdepodobne dosiahli historické maximum takmer 45 dolárov. Dúfajme, že Polkadot splní svoj sľub škálovateľnosti, pretože to bude mať za následok nízke transakčné poplatky a rýchlejšie transakcie medzi blockchainmi. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map