Predikcia cien siete OMG na roky 2021, 2022, 2025

OMG Network, predtým známa ako OmiseGo, si kladie za cieľ stať sa verejnou decentralizovanou finančnou sieťou, ktorá dokáže rýchlo prevádzať peniaze a aktíva po celom svete. OMG je potomkom spoločnosti Omise, spoločnosti poskytujúcej platobné služby (porovnateľnej s PayPal), ktorú založil Jun Hasegawa v roku 2013. Spoločnosť Omise pôsobí v Thajsku, Singapure a ďalších ázijských krajinách..

Keď začala krypto revolúcia dobývať svet, poverila spoločnosť Omise Vansu Chatikavanij, odborníčku na vodné zdroje, aby na základnom kódexe Ethereum vytvorila a spolupracovala so zakladateľom Ethereum Vitalikom Buterinom, platformou schopnou inteligentných zmlúv, ktorá umožňuje rýchle, lacné a bezpečné transakcie naprieč viacerými blockchainmi.

Predikcia cien siete OMG

V porovnaní s konvenčnými prostriedkami finančných transakcií (myslím, že Visa, Mastercard atď.) Je blockchain technológia pomalé a neefektívne zviera. Zatiaľ čo Visa a Mastercard dokážu spracovať tisíce transakcií za sekundu, Ethereum spracuje menej ako dvadsať.

Akákoľvek sieť kryptomien, ktorá dúfa, že bude konkurovať týmto zavedeným inštitúciám, musí rozšíriť svoje operácie stokrát, bez toho, aby to narušilo bezpečnosť alebo získala nežiaducu centralizáciu. Medzi rôznymi navrhovanými prostriedkami na ďalšie rozšírenie si OMG Network vybrala „plazmový protokol:“ mechanizmus konsenzu o dôkaze účasti, ktorý skôr než jednotlivo overuje transakcie v dávkach..

Sieť OMG uzavrela mnoho partnerstiev v regióne juhovýchodnej Ázie, vrátane McDonald’s v Thajsku. Genesis Block, hongkonská spoločnosť zameraná na podnikanie, nedávno získala sieť OMG v snahe rozvinúť ju do platformy decentralizovaného financovania (DeFi).

OMG Network Historická cenová analýza

Aktuálna cena, trhová kap, & Podrobnosti o dodávke

Cenová história OMG bola nestála. Cena krátko po uvedení na trh v júli 2017 vzrástla a počas leta 2018 kolísala medzi 12 a 25 dolárov. Po udržaní stabilnej hodnoty pod úrovňou 2 doláre po väčšinu roku 2019 sa začiatkom roka 2020 zrútila pod hranicu 1 dolára. Od decembra 2020 sa mierne zvýšila a vyrovnala sa tesne nad 3 dolármi.

V čase písania tohto článku bol OMG vyšší o 4,25% a obchoduje sa za 3,25 USD. Má trhový strop 456,02 milióna dolárov, pričom v obehu bolo 140,25 milióna OMG.

omisegoSieť OMG (OMG)

Poradie: 88$ 5,15 Cena (BTC) Ƀ 0,000 10 300 Trhová kapitalizácia$ 721,02 M objem$ 510,77 M24h zmena 10,94% celková ponuka 140,25 M OMG

O môj Bože Predpovede predpovede budúcich cien

Analytik môže pomocou minulých trendov ako pomôcky, so zreteľom na súčasný historický kontext a s ohľadom na očakávané udalosti, projektovať budúcnosť s presnosťou. Pre doplnenie údajov a správnych analytických nástrojov tu analytik ťaží z pokojného rozpoloženia mysle, ktoré dokáže dosiahnuť správnu rovnováhu medzi „iracionálnou bujarosťou“ na jednej strane a neprimeraným pesimizmom na strane druhej..

Skutočný svet neznámych neznámych, neočakávaných udalostí a nezamýšľaných následkov je však vždy mimo pódia a čaká na prepadnutie projekciám našej mysle; existuje šanca, že veľmi neistota budúcnosti nakoniec analytika premôže. Napriek tomu je pri všetkých týchto upozorneniach oprávnená primeraná predpoveď.

Krátkodobá predpoveď

AfterPriceChange
1 deň 2,93 USD -9,00%
1 týždeň 2,99 dolárov -7.14
1 mesiac 3,05 USD -5,27
1 rok 8,47 dolárov 163%

Dlhodobá predpoveď

AfterPriceChange
1 rok 8,47 dolárov 163%
2 roky 12,35 dolárov 283%
3 roky 15,55 dolárov 382%
5 rokov 24,03 dolárov 646%

* Táto predikcia ceny je založená na údajoch zhromaždených z rôznych zdrojov, ktoré sú určené výhradne na vzdelávacie účely a nie sú považované za investičné rady. Používatelia by si mali pred investovaním urobiť vlastný prieskum.


Predikcia cien siete OMG na rok 2021

Sieť OMG sa môže ukázať ako populárna medzi občanmi juhovýchodnej Ázie, ktorí nemajú bankový účet a ktorí sa radi zbavia premrštených transakčných poplatkov. Pre tieto nespočetné milióny môže byť OMG riešením, ktoré potrebujú. Podľa predpovede a algoritmickej analýzy by cena tokenu OMG mohla byť v roku 2021 potenciálne okolo 3,00 USD.

Predikcia cien siete OMG na rok 2022

OMG Network bude mať trochu sľubnú budúcnosť, ak úspešne rozšíri partnerstvá medzi spoločnosťami a osloví čoraz viac nebankových subjektov, a to aj pri rozširovaní svojich schopností DeFi. Podľa predpovede a algoritmickej analýzy by cena OMG mohla byť v roku 2022 potenciálne okolo 8,47 USD.

Predikcia cien siete OMG na rok 2025

Do roku 2025 sa očakáva, že rýchly pokrok v technológii blockchain spôsobí, že kryptomena zažije trvalý býčí beh, ktorého podoby možno možno porovnávať iba s boomom dot-com na konci 90. rokov. Do tej doby sa odhaduje, že ethereum a jeho najrôznejšie aplikácie budú aktívom v hodnote biliónov dolárov. Ako sekundárny reťazec éteru sa dá predpokladať, že plazma bude spolu s OMG ťažiť z trvalého rastu. Podľa predpovede a algoritmickej analýzy by cena tokenu 1 OMG mohla byť v roku 2025 potenciálne okolo 21,85 USD.

Je OMG dobrá investícia?

Vek DeFi (decentralizované financovanie) je na obzore, pretože blockchainová technológia prechádza rýchlym vývojom. Už to nie je len o ťažbe bitcoinov; skôr na základe prvej alebo generačnej blockchainovej kódovej základne (Bitcoin a Ethereum) sa vyvíjajú stovky nových a inovatívnych alternatív, ktoré môžu tradičným finančným inštitúciám (banky, kreditné karty, Paypal atď.) hroziť únosom..

Kam v tomto vzrušujúcom prostredí zapadá sieť OMG? Realita je tu tvrdá a jednoduchá: konkurencia je tvrdá a ostatní sú vo svojich funkciách DeFi oveľa vpredu. V priemysle sú široko používané alternatívy k plazmovému protokolu, ako je zkRollup (imunný, na rozdiel od plazmy, proti zneužitiu kľúčov horúcej peňaženky a kryptoekonomickým útokom).

Spoločnosť Cosmos, ktorá si účtuje „internet blockchainov“, je na najlepšej ceste k ponúkaniu škálovateľného a interoperabilného ekosystému, ktorý používateľom umožňuje uskutočňovať obchody naprieč blockchainmi. REN pomocou protokolu Republic umožňuje obchodníkom zadávať tajné objednávky v kryptomenách. Aby sa OMG Network preukázala ako dobrá investícia, musí postupovať rýchlo, aby dohnala svojich konkurentov, ako sú títo.

Ako nakupovať OMG?

OMG je možné kúpiť vo väčšine bežných burzách, ako sú Coinbase, Binance, Kraken a ďalšie. Na mnohých z týchto búrz musíte najskôr otvoriť účet a zabezpečiť ho pomocou dvojfaktorovej autentifikácie. Pred uskutočnením obchodu je potrebné kúpiť bitcoin alebo ethereum, ktoré je možné vymeniť za OMG podľa aktuálneho trhového kurzu..

Viac informácií o sieti OMG

Tím

Jun Hasegawa, zakladateľ spoločnosti Omise, poveril spoločnosť Vansa Chatikavanij, aby vytvorila OmiseGo, ktorý sa neskôr označil ako OMG Network. Toto duo prijalo pre spoluprácu na projekte Vitalika Buterina, zakladateľa spoločnosti Ethereum. Tím a Joseph Poon, vývojár Ethereum, napísali a biely papier ohľadom projektu v júni 2017. Tím potom pokračoval v tvorbe programu na adaptovanom plazmovom protokole. Spoločnosť OMG nedávno získala spoločnosť Genesis Block, zatiaľ čo spoločnosti Buterin a Poon sa pustili do ďalších projektov.

Záver

Decentralizované financie sú na nás a veľa blockchainových spoločností medzi sebou súťaží o poskytnutie platformy na obchodovanie cez skutočné a virtuálne hranice. V porovnaní s klasickými finančnými inštitúciami je však blockchain ako Ethereum pomalý a neefektívny. Sieť OMG sa pokúša zvýšiť ethereum, aby bolo možné na platforme vykonať a zaznamenať viac transakcií bez obetovania bezpečnosti alebo decentralizácie.

OMG, tu ponúka dômyselné riešenie. Používa plazmu na presun transakcií do sekundárneho reťazca, kde ich možno bez upchatia hlavného reťazca zaznamenávať a overovať v dávkach. Ak chcete mať istotu, že takýmto spôsobom rozširujeme ethereum, musíme buď obetovať bezpečnosť, alebo decentralizáciu; vývojári sa môžu rozhodnúť zdôrazniť jeden nad druhým podľa svojich preferencií.

Sieť OMG je teda sľubnou technológiou. Aby sme však mohli určiť, či je to skutočne budúcnosť blockchainu, treba sa pozrieť na jeho konkurentov, ktorí tiež chcú vykonávať transakcie cez blockchain. Možností je Chainlink, Synthetix, Cosmos, Ren a ďalších. Bude OMG schopný držať krok s konkurenciou?

Čo ponúka to, čo iní nie? Má rovnaký priestor na rast ako ostatní? To sú všetky otázky, s ktorými sa musia investori popasovať, ak chcú zhodnotiť konkrétne miesto vo vzrušujúcom novom prostredí decentralizovaného financovania. Je zatiaľ otvorenou otázkou, ktoré z nich otvoria najširšie dvere do budúcnosti, alebo inak, a to rôznymi spôsobmi, v rovnakej miere. Táto otázka bude stále naliehavejšia, keď kryptomeny preniknú hlbšie do spoločnosti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map