Pre spoločnosť Ripple to bol doteraz náročný rok. Za posledných pár mesiacov došlo k poklesu hodnoty Ripple (XRP) a prinajlepšom slabému alebo neutíchajúcemu záujmu investorov, pričom jeho objem obchodovania klesol. 

Jedna z najväčších kryptoburz na svete označila XRP za trhovo najvýkonnejšie digitálne aktívum spomedzi 3 najlepších kryptomien. Drastické zmeny cien v kryptomene však nie sú žiadnou novinkou. 

Zakorenený pokles ceny Ripple XRP môže byť pre investorov perfektnou príležitosťou na zaujatie pozícií v XRP. Pozrime sa teraz bližšie na toto digitálne aktívum, keď s vami zdieľame našu predpoveď ceny Ripple na roky 2021, 2022 a 2025.

Najrýchlejší spôsob zvlnenia (XRP) – okamžitý swap nižšie

zvlnenie predikcie ceny

Ripple XRP Historická analýza cien 

Rovnako ako mnoho altcoinov v priemysle, cena XRP vysoko koreluje s cenovým pohybom BTC. To znamená, že vo všeobecnosti vidíme pozitívny cenový pohyb pre väčšinu altcoinov, keď dôjde k prudkému nárastu ceny BTC, a to isté platí, keď to bude naopak.

Graf vyššie jasne ukazuje túto koreláciu. Historické maximum (ATH) pre Ripple bolo okolo 3,40 USD, v rovnakom čase, keď mnoho altcoinov zasiahlo svoje predchádzajúce ATH. Odvtedy zaznamenal pokles viacročného klesajúceho trendu >91% jeho hodnoty ATH. 

Aktuálna hodnota XRP je napriek tomu stále stokrát vyššia ako jej historické minimum 0,292333 USD, ktoré sa udialo skoro v počiatočnej fáze 22. mája 2014. Zdá sa, že nedávno XRP konečne prelomila svoj medvedí trend a stala sa najvýkonnejší altcoin v tomto mesiaci.

To znamená zvrátenie trendu spoločnosti Ripple, ktorá po väčšinu roku 2020 vykazuje slabé výsledky v porovnaní s inými špičkovými digitálnymi aktívami, ako sú bitcoiny a ethereum.

Aktuálna cena, trhová kap, & Podrobnosti o dodávke

xrpXRP (XRP)

Poradie: 7$ 0,462488 Cena (BTC) 0,00000900Marketcap$ 21,13 BV objem$ Zmena 2,47 B24h 0,22% Celková ponuka 100,00 B XRP

Ripple (XRP) Predpovede budúcej predpovede ceny

Po veľmi sklamanom výkone v prvej polovici roku 2020 tu máme konečne vynikajúci pohyb ceny od XRP.

Predtým zaostával za väčšinou top kryptomien v priemysle, najmä za bitcoiny a ethereum, ktoré zaznamenali dvojciferné zisky od pádu trhu s kryptomenami v marci 2020.

Darilo sa jej tak zle, že niekoľko týždňov stratila svoje miesto ako tretia najväčšia kryptomena podľa trhového stropu voči Tetheru (USDT).

Našťastie sa Ripple XRP týchto pár dní odrazil a stal sa jedným z najlepších výhercov, ktorý mu nedávno umožnil znovu získať 3. miesto. 

Po mesiacoch nedostatočného výkonu sa Ripple XRP konečne pripojil k vzrastajúcemu trendu vedenému dvoma poprednými kryptomenami.

Najskôr Ethereum, ktorého cena bola povzbudená vznikom sektoru DeFi, ktorý vytvoril prosperujúcu pozíciu na kryptotrhu..

Potom sa obnova záujmu o bitcoiny, keďže investori sa teraz aktívne snažia zaistiť proti čoraz pochmúrnejšiemu výhľadu svetového hospodárstva, ktorý zasiahla pokračujúca pandémia COVID-19..

Vysoká možnosť oslabenia amerického dolára (USD) v dôsledku neutíchajúcej tlače peňazí ešte viac zvyšuje obavy investorov. 

Pozitívny impulz spoločnosti Ripple XRP bol tiež katalyzovaný čoraz priaznivejším postojom mnohých tradičných finančných ťažkostí voči krypto priemyslu..

PayPal, VISA a Mastercard prejavili záujem poskytovať svojim zákazníkom služby spojené s kryptomenami.

Došlo tiež k výraznému vývoju v oblasti jasnosti právnych predpisov, pretože banky sú teraz schopné poskytovať úschovné služby kryptomien.

To znamená, že tradičné banky sa nemusia obávať rizika, že sa dostanú do konfliktu s regulačnými orgánmi kvôli nejasnej politike, najmä pokiaľ ide o opatrovnícke služby..

Všeobecný sentiment celého odvetvia je pozitívny, s vysokou pravdepodobnosťou, že veľa nových investorov FOMO-in vstúpi, akonáhle ceny klesnú parabolicky, čo znamená pre celé odvetvie začiatok nového kryptomeny. 

Krátkodobá predpoveď

AfterPriceChange
1 deň 0,18 USD -2%
1 týždeň 0,21 USD 6%
1 mesiac 0,33 USD 12%
6 mesiacov 0,45 USD 154%
1 rok 0,95 dolárov 325%

Dlhodobá predpoveď

AfterPriceChange
1 rok 0,95 dolárov 325%
2 roky 2,50 dolárov 854%
3 roky 2,19 dolárov 750%
4 roky 3,02 USD 1034%
5 rokov 4,60 dolárov 1575%

Predpoveď ceny Ripple na rok 2020

Veríme, že cena Ripple XRP odteraz bude stúpať na hodnote. V nasledujúcich mesiacoch bude spoločnosť Ripple získavať dvojciferné zisky tempom so súčasnou vzostupnou trhovou situáciou celého odvetvia kryptomien.

Ak bude býčie tempo pokračovať aj do konca roka, môžeme vidieť, že Ripple zvyšuje jeho hodnotu na 0,45 USD, čo je ohromných 154% zvýšenie oproti súčasnej hodnote.

Aj keď by táto cena mohla byť pre ostatných pôsobivá, je to ešte ďaleko od predchádzajúceho historického maxima z januára 2018.

Predpokladáme, že tento vzostupný trend bude pokračovať do roku 2021, kde očakávame, že cena XRP dosiahne 0,95 USD, čo je zhruba 325% jeho súčasnej hodnoty.

Musíme však investorom pripomenúť, že to nie je vytesané do kameňa a existuje možnosť, že cena XRP pôjde opačným smerom.

Napriek tomu predpokladáme, že spoločnosť Ripple bude sledovať pohyby cien na trhu so všeobecnou kryptomenou, o ktorom očakávame, že bude v nadchádzajúcich mesiacoch a rokoch vzostupnejší s občasnými cenovými výkyvmi.

Predpoveď ceny Ripple na rok 2022

Vzostupná dynamika XRP, ktorá sa zvyšuje od druhej polovice roku 2020, bude pokračovať aj v rokoch 2021 a 2022. Predpokladáme, že cena XRP by mohla dosiahnuť 2,50 USD, čo je nárast o 854% oproti súčasnej cene. 

Túto dynamiku možno pripísať čoraz väčšiemu prijatiu kryptomien, opäť v dôsledku niekoľkých pozitívnych vývojov v priestore od regulačnej jasnosti a vstupu tradičných finančných gigantov, ako sme už uviedli skôr. 

Očakáva sa, že do roku 2022 bude mať tento vývoj najväčší dopad na celé odvetvie kryptomien.

Povedomie a záujem o túto vznikajúcu triedu aktív by sa vďaka týmto udalostiam zväčšili. 

Predpoveď ceny Ripple na rok 2025

Rok 2025 je pre spoločnosť Ripple ďalším vzrušujúcim rokom. Očakávame, že celé odvetvie bude v roku 2025 v lepšej pozícii v porovnaní so súčasným stavom. 

Budú existovať lepšie regulácie a ich dodržiavanie by bolo rozšírené, pričom mnohé tradičné finančné inštitúcie by kryptomeny zahŕňali.

Je to tiež rok po štvrtej bitcoinovej udalosti na polovicu, ktorá zvyčajne znamená začiatok ďalšieho býčieho cyklu znova a znova.

Po výraznom zvýšení cien v roku 2022 očakávame, že cena XRP sa v roku 2023 stiahne späť na úroveň približne 2,19 USD v rámci prirodzeného pohybu cien kryptomien. 

Očakávame, že cena Ripple sa bude obchodovať bokom od rokov 2023-2024, potom začne prudko stúpať práve včas na ďalšiu udalosť znižujúcu bitcoin na polovicu.

Opäť to zaháji ďalší býčí cyklus, v ktorom XRP dosiahne historické maximum a získa až 1575% zvýšenie svojej súčasnej hodnoty alebo 4,60 USD.

Najlepšie miesto na nákup alebo výmenu Ripple (XRP)

Metóda NameDepositKúpiť
Binance

výmena binance

 • Bankový prevod (ACH)
 • bankový prevod
 • Kryptomena
 • Debetná karta
 • Drôtový prenos
Hodnotenie: 5

Prejsť na nákup

Zmeniť TERAZ

 • Kreditná karta
 • Kryptomena
Hodnotenie: 5

Prejsť na nákup

Coinswitch

 • Kreditná karta
 • Kryptomena
Hodnotenie: 5

Prejsť na nákup

Changelly

 • Kreditná karta
 • Debetná karta
Hodnotenie: 4

Prejsť na nákup

Kraken

 • Elektronický bankový prevod
 • Bankový prevod (SEPA)
 • Drôtový prenos
 • Ethana Custody
Hodnotenie: 4

Prejsť na nákup

Najlepšie peňaženky na uloženie Ripple (XRP)

NameTypeBuy
TREZOR Jeden

trezor jeden

Hardware Hodnotenie: 5

Získajte peňaženku

Ledger Nano X

Hardware Hodnotenie: 5

Získajte peňaženku

Atómová peňaženka

Desktopový klient Hodnotenie: 4

Získajte peňaženku

Je Ripple (XRP) dobrá investícia?

XRP je tretia najväčšia kryptomena podľa trhovej kapitalizácie. Ukazuje to mieru dôvery, ktorú majú ľudia v tento projekt, a to z dobrého dôvodu.

Zvlnenie z väčšej časti splnilo svoj prísľub poskytnúť infraštruktúru pre rýchlejšiu, lacnejšiu a ekologickejšiu sieť na prenos hodnôt.

Okrem toho môže spoločnosť Ripple preniknúť do mnohých tradičných finančných inštitúcií kvôli ich pragmatickejšiemu prístupu k týmto inštitúciám.

Významný posun od narušenia alebo rozprávania o existenčných hrozbách kryptomien k tradičným financiám. 

Vďaka tejto stratégii dokázali získať mnoho bankových partnerstiev po celom svete a v očiach tradičných financií sa upevnili ako jedna z najuznávanejších kryptografických spoločností..

A to natoľko, že regulačné dozorné orgány to nedávno uviedli ako vynikajúci príklad toho, ako môže kryptomena vyriešiť niektoré z prevládajúcich problémov súčasných finančných systémov..

Veríme, že XRP je vynikajúcim prírastkom do portfólia kohokoľvek. Vďaka stovkám partnerstiev s bankovým sektorom má spoločnosť Ripple jedinečnú pozíciu, ktorá slúži ako most medzi tradičnými financiami a súčasnou finančnou revolúciou.. 

Ako nakupovať XRP Ripple

XRP je k dispozícii na nákup a predaj na viac ako 500 sekundárnych trhoch po celom svete.

Patria sem mnohé z najuznávanejších a najuznávanejších centralizovaných búrz na svete, ako napr Binance, Upbit, Bithumb, OKEx, Coinbase, Kraken a ďalšie. 

Iní môžu chcieť použiť jednoduchšiu metódu pomocou okamžitých výmen ako Zmeniť TERAZ, CoinSwitch, a Changelly. Pozrite sa na ďalšie alternatívy tu.

Umožňujú obchodníkom kúpiť si Ripple bez toho, aby museli narábať s objednávkovými knihami. Väčšina z nich navyše umožňuje svojim zákazníkom využiť fiat na nákup XRP prostredníctvom kreditných kariet.

Viac informácií o Ripple (XRP)

Čo je to Ripple (XRP)?

Ripple je podľa trhovej kapitalizácie tretím najväčším kryptomenom v priemysle kryptomien. Na rozdiel od mnohých kryptomien Ripple nepoužíva blockchain, ale namiesto toho používa vlastnú technológiu, ktorú vyvinuli, zvanú Ripple Protocol Consensus Algorithm (RPCA). 

Môže pri tom vykonávať oveľa rýchlejšie transakcie za zlomok energie potrebnej na prevádzku svojej siete v porovnaní s bitcoinmi a ethereami.

Robí to však tak, že obetuje decentralizačný aspekt svojej technológie distribuovanej účtovnej knihy. 

Líši sa tiež prístupom k tradičným finančným inštitúciám. Namiesto toho, aby predstavovali existenčné riziko, zaujali pragmatickejší prístup ako poskytovateľ technológie distribuovanej účtovnej knihy, čo im umožňuje využívať technológiu podobnú blockchainu. 

Tím

Ripple Labs Inc. Stojí za vývojom spoločnosti Ripple spoločnosť? založili ju Chris Larsen a Jed McCaleb. V čele tejto americkej spoločnosti je v súčasnosti Brad Garlinghouse ako výkonný riaditeľ a ústredie má v San Franciscu v Kalifornii v USA.

V súčasnosti má v zozname viac ako 350 zamestnancov v 9 globálnych kanceláriách. Jej vodcovia majú desaťročia skúseností v oblasti technológií, finančných služieb a dodržiavania predpisov. Ak sa chcete pozrieť na tím vedúcich výplní laboratória Ripple, možno budete chcieť ísť na toto stránke.

Partnerstvá

To, vďaka čomu spoločnosť Ripple skutočne vyniká medzi ostatnými digitálnymi menami založenými na blockchaine, je obrovský počet partnerstiev, ktoré nadviazala v priebehu rokov.

Tvrdia, že sú dnes jedinou podnikovou blockchainovou spoločnosťou s produktmi so skutočným komerčným využitím.

Medzi jej partnerov patrí viac ako 300 finančných inštitúcií v 40 krajinách, čo z nich robí silu, s ktorou treba rátať v krypto priemysle.

Úspech spoločnosti Ripple nezostáva bez povšimnutia, pretože skupina svetových finančných lídrov, skupina G30, uviedla spoločnosť Ripple pre „skok vpred“ v efektívnosti tradičných metód poukazovania peňazí.. 

To nie je prekvapujúce vzhľadom na počet a kvalitu partnerstiev, ktoré spoločnosť Ripple nadviazala.

Stačí sa pozrieť na tieto finančné váhy – Bank of America, American Express, Santander, holdingy SBI, MoneyGram, National Bank of Fujairah PJSF (NBF), MoneyMatch, Standard Chartered Bank (SCB), Westpac Institution Bank a Bank of Australia, Royal Bank of Kanada, Národná banka Abú Zabí, UBS Group AG, Canadian Imperial Bank of Commerce a ďalšie.

Vývoj

Hlavným cieľom spoločnosti Ripple je vytvoriť sieť, ktorá efektívne spája banky, poskytovateľov platieb a burzy digitálnych aktív s cieľom poskytnúť riešenie pre globálne prevody peňazí v reálnom čase a nákladovo efektívne..

Môžu to urobiť tak, že vyvinú niekoľko finančných nástrojov, napríklad riešenia likvidity xRapid na požiadanie.

Táto položka bola navrhnutá pre finančné ústavy, ktoré používajú aktíva XRP ako preklenovaciu menu medzi fiat mienami pri uskutočňovaní cezhraničných vyrovnaní..

XRP a xRapid používajú patentovanú technológiu spoločnosti Ripple Lab nazvanú konsenzusný algoritmus zvlnenia protokolu alebo RPCA.

Zatiaľ čo sieť Ripple nepoužíva ako svoju základnú technológiu blockchain, používa technológiu distribuovanej účtovnej knihy podobnú blockchainu, kde je spravovaná sieťou nezávislých overovacích uzlov, ktoré vždy porovnávajú záznamy transakcií na úrovni.. 

Nedávno vydali niekoľko podrobností o pripravovanej aplikácii, ktorá umožní používateľom držať a minúť XRP, aby umožnili ľuďom stať sa ich bankou. Ich cieľom je utrácať doláre, eurá a XRP bez potreby použitia sprostredkovateľa Xumm

Ďalším produktom, ktorý Ripple ponúka, je xCurrent, ktorý štandardne nepoužíva kryptomenu XRP.

Je to podnikové riešenie spoločnosti Ripple, ktoré je určené na uľahčenie okamžitého zúčtovania a end-to-end sledovania cezhraničných platieb medzi členmi Ripple Net.. 

To umožňuje niektorým členom v Ripple Net možnosť použiť protokol medzi knihami (ILP), ktorý bol navrhnutý spoločnosťou Ripple ako protokol na pripojenie rôznych účtovných kníh alebo platobných sietí.. 

Záverečný verdikt 

Spoločnosť Ripple sa osvedčila ako cenný prírastok v priemysle kryptomien.

Zatiaľ čo mnoho obhajcov kryptomeny spochybňuje jej aspekt decentralizácie, ktorý je podľa nich hlavným hodnotovým návrhom distribuovaných účtovných kníh, nikto nemôže tvrdiť, aký prínos priniesla pre šírenie povedomia o kryptomenách v tradičných financiách..

Či sa vám to páči alebo nie, Ripple bude hrať zásadnú úlohu pri hromadnom prijímaní kryptomien.

Pomôže celému odvetviu kryptomien nastoliť legitimitu v oblasti partnerstva s najrelevantnejšími a najvplyvnejšími hráčmi vo finančnom svete, nehovoriac o jeho neustálom úsilí o dodržiavanie právnych predpisov..

Netrvalo dlho a do kryptomeny dorazí masové prijatie a XRP bude jednou z kryptomien, ktoré povedú túto revolúciu.

Za týchto okolností by mali investori, ktorí vážne uvažujú o zaujatí pozícií v kryptomenách, zvážiť zváženie XRP. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me