Uniswap predikcia ceny (UNI) na roky 2021, 2022 a 2025

Obchodovanie a výmena mincí za iné môžu byť náročné, neprehľadné, časovo náročné a nie lacné. Nebolo by skvelé, keby existoval protokol, ktorý by vám nielen umožňoval výmenu alebo výmenu žetónov, ale ktorý by sa tiež veľmi ľahko používal? OH, počkaj. Tam je! Volá sa Uniswap a ich token je UNI.

Tvrdiť, že pri spustení tohto projektu a tokenov v septembri 2020 došlo k rozruchu, je podhodnotením. Predtým bol okolo projektu veľký humbuk, ktorého token bol uvedený na niekoľkých burzách za púhe hodiny a objem obchodov dosiahol viac ako 5 miliárd dolárov za deň! Ale prečo? Čím to je, že Uniswap všetkých tak nadchol?

Tento článok sa pokúsi odpovedať na túto otázku a poskytne krátkodobú aj dlhodobú predikciu ceny Uniswap nad jej tokenom, aby získal lepšie pochopenie toho, prečo je token UNI naďalej taký býčí.

Uniswap predikcia ceny

Uniswap Historická cenová analýza

Aj keď decentralizovaná burza (dex) existuje od roku 2018, až v roku 2020 vznikol token UNI. Keď vyšlo 16. septembra, malo počiatočnú cenu iba 3,00 USD. Avšak kvôli zúrivému humbuku, ktorý ho obklopuje, Uniswap cena sa podľa CoinMarketCap drasticky zvýšila až na 7,00 dolárov do 19. septembra 2020.

Potom, čo sa humbuk a vzrušenie začali znižovať, začala klesať aj cena, nezažila však drastický pokles ako iné tokeny, ani po tom všetkom nebolo jeho historické minimum. Jeho historické minimum bolo podľa CoinGecka 17. septembra 2020 na úrovni 1,03 USD, pred jeho zvýšením. Aj keď CoinMarketCap uvádza svoje historické minimum v ten istý deň na 0,4190 USD. Zaznamenala svoje historické maximum 8,44 USD iba deň potom, čo sa začala upokojovať a klesať.

Cena spoločnosti UNI s pribúdajúcimi mesiacmi naďalej klesala, hoci nikdy neklesla pod 2 doláre, kým opäť nezačala pomaly stúpať cena, a to vďaka býčemu behu v roku 2020. UNI ukončila rok 2020 s cenou 5,00 dolárov. Odvtedy sa neustále zvyšoval a teraz je na pokraji prekonania svojho bývalého maxima.

Aktuálna cena, trhová kap, & Podrobnosti o dodávke

V čase písania tohto článku je cena jedného tokenu UNI v súčasnosti 7,44 USD. Momentálne sa umiestňuje na 20. mieste v rámci celého kryptotrhu. Má trhový strop 2 070 905 210 USD s 277 250 381 UNI, ktoré sú v súčasnosti v obehu. Je to maximálna ponuka na 1 000 000 000.

uniswapUniswap (UNI)

Poradie: 8$ 30,69 Cena (BTC) Ƀ 0,00061700$ 16,08 BVolume$ Zmena 1,17 B24h 8,82% Celková dodávka 1 000,00 M UNI

Uniswap (UNI) Predpovede vývoja budúcich cien

Zdalo by sa, že humbuk okolo Uniswapu skutočne nikdy neutíchal. Wallet Investor momentálne stupňuje token UNI veľmi býčie. To nie je prekvapujúce vzhľadom na popularitu platformy. Aj keď začiatkom septembra 2020 zažila vidličku, pri ktorej sa zrodil konkurenčný a kontroverzný dex s názvom Sushiswap, automatizovaný tvorca trhu (AMM) je aj naďalej veľmi využívaný, čo je go-to dex pre každého nového používateľa, ktorý práve vstupuje na kryptotrh.

Krátkodobá predpoveď

AfterPriceChange
1 mesiac 10,48 dolárov 40,97%
2 mesiace 12 dolárov 61,45%
3 mesiace 10,09 dolárov 35,78%
6 mesiacov 10,6 dolárov 42,6%
1 rok 11,11 dolárov 49,39%

Dlhodobá predpoveď

AfterPriceChange
2022 12,15 dolárov 63,37%
2023 13,7 dolárov 84,28%
2024 20,37 dolárov 173,98%
2025 24,84 dolárov 234,06%

Uniswap predikcia ceny na rok 2021


Cenová prognóza na rok 2021 vyzerá veľmi pozitívne. Očakáva sa, že do konca roka môže každý UNI hodler očakávať nárast o 49,39% zo súčasnej ceny.

Uniswap predikcia ceny na rok 2022

Rok 2022 vyzerá ešte pozitívnejšie, pretože sa predpokladá, že cena bude naďalej stúpať. Predpokladá sa, že do júna môže každý investor očakávať takmer dvojnásobné zvýšenie ceny.

Uniswap predikcia ceny na rok 2025

Zdá sa, že rok 2025 nie je nič iné, okrem toho, že je vysoko pozitívny. Investori môžu očakávať priemerný nárast o 194,45% oproti súčasnej cene.

Je Uvoľnite dobrú investíciu?

Po preskúmaní niekoľkých zdrojov prognóz cien a preskúmaní základov protokolu možno s veľkou istotou povedať, že investovanie do Uniswap je dobrá investícia. Aj keď sa humbuk okolo tokenu značne znížil, neznamená to, že poklesol aj dopyt po ňom. Investori do peňaženiek, Digitalcoin, Tradingbest a ďalší predpovedali vysoko pozitívny cenový výhľad UNI. Ak máte možnosť pozrieť sa na základy protokolu a tokenu, nie je ťažké pochopiť, prečo je to tak.

Ako kúpiť Uniswap?

UNI je možné zakúpiť na niekoľkých rôznych burzách. V súčasnosti ho nájdete na zozname Binance, Coinbase Pro, Uniswap dex samotný (V2), Bithumb atď. Mnohé z týchto búrz majú vysokú likviditu UNI, takže sa nemusíte obávať náhleho cenového sklzu. Môžete preskočiť na CoinMarketCap alebo CoinGecko získať úplný zoznam búrz, ktoré obsahujú UNI.

Viac informácií o Uniswap

Čo je Uniswap?

Uniswap je decentralizovaná výmenná platforma (DEX), kde používatelia môžu robiť dve veci; vymeniť alebo vymeniť tokeny za iné a / alebo poskytnúť likviditu.

Pri výmene alebo výmene sa musíte najskôr ubezpečiť, že sa nachádzate v výmennej sekcii platformy. Potom prepojíte platformu s peňaženkou, kliknete na žetóny, ktoré chcete vymeniť, zaplatíte minimálny poplatok a je to! Je to také ľahké.

Používatelia môžu tiež pridať likviditu na platformu prechodom do sekcie likvidity. Potom máte možnosť buď pridať likviditu do už existujúceho fondu alebo vytvoriť svoj vlastný pár likvidity. Poplatky, ktoré používatelia platia pri výmene tokenov, putujú poskytovateľom likvidity, ktorí zarábajú 0,30% poplatkov v pomere k tomu, koľko likvidity poskytujú. Na stiahnutie týchto poplatkov, ktoré sú teraz úrokom, je potrebné, aby používatelia vybrali token, ktorým pridali likviditu. Opäť je to také jednoduché!

Spravodlivé varovanie, hoci! Používateľom, ktorí pridávajú likviditu, môže hroziť riziko strata impedancie. Čo je to? Je to vtedy, keď poskytovatelia likvidity čelia strate z dôvodu cenových rozdielov. Ako už z názvu vyplýva, túto stratu je možné zvrátiť, keď sa cena jedného z vašich tokenov sama zmierni. To však nie je záruka a môže viesť k trvalej strate.

Uniswap dex bol uvedený na trh v novembri 2018. Keďže bol automatizovaný a v závislosti od inteligentných zmlúv, Uniswap vyriešil mnohé z počiatočných problémov, ktoré trápili tieto prvé decentralizované výmeny. 16. septembra 2020 šiel protokol o krok ďalej, keď začal vydávať token správy UNI mnohým minulým používateľom. To zvýšilo ziskovosť a umožnilo každému držiteľovi symbolického preukazu UNI mať slovo pri správe protokolu, čo poskytlo ďalšiu decentralizáciu.

UNI ako symbol odmeny a riadenia

Keď bol Uniswap prvýkrát vytvorený, nemal nijaký znak a okrem poskytovania likvidity nemal ani veľa ďalších stimulov. Až po vidličke Sushiswap a jej metóde ťažby upírov Uniswap oznámil svoje vlastné vydanie tokenu, tzv. UNI.

Zatiaľ čo veľká časť tejto ponuky smerovala do rúk vývojárov a investorov, pozornosť všetkých upútala, keď Uniswap oznámil, že 15% z celej 1 miliardy tokenov UNI, ktoré sa vyťažili, malo byť letecky transportovaných a odovzdaných každému, kto mal historické záznamy o pomocou uniswap pred 1. septembrom 2020. To umožnilo akejkoľvek adrese požadovať 400 UNI.

Okrem toho bol každému, kto poskytol historickú likviditu, odovzdaný pomerný podiel na základe času a výšky poskytnutej likvidity.

To však bolo iba 15% z celkovej ponuky. Každý, kto sa chcel dostať k niektorým UNI, musel buď kúpiť niektoré zo zmenárne alebo poskytnúť likviditu. Ktokoľvek, kto robí to druhé, existujú iba štyri likvidné fondy, ktoré by odmenili používateľov pomocou UNi:

  • ETH – USDT (Tether)
  • ETH – USDC
  • ETH – DAI
  • ETH – WBTC (zabalený bitcoin)

Tento program trvá iba dva mesiace, a to do 17. novembra 2020. A ešte viac, aby ste boli odmenení podstatnou sumou tohto UNI, museli by ste dodať pomerne veľké množstvo ETH alebo stablecoinov alebo počkať veľmi dlho. Preto je oveľa jednoduchšie nakupovať UNI na burze, čo umožňuje vytvárať dopyt, čo viedlo k zvýšeniu jeho ceny. Takže môžete pochopiť, aké vzrušenie okolo kryptokomunity vyvolalo Uniswap.

Okrem toho má Uniswap v rezerve značné množstvo UNI na stimuláciu používateľov ako odmenu za zabezpečenie likvidity a účasť na riadení protokolu. Držitelia UNI majú slovo, ktorým smerom by sa chceli, aby sa Uniswap vydal. Tí, ktorí držia asi 1% z celkovej ponuky UNI, môžu dokonca predkladať návrhy. Predpokladá sa, že tí, ktorí majú slovo v správe, budú motivovaní k tomu, aby protokol zatraktívnili, zvýšili jeho objem v obchode a vytvorili ďalší dopyt po známke, ktorá zjavne zvýši cenu.

Tím

Vývojár Hayden Adams vytvoril Uniswap. Hayden, bývalý automobilový inžinier, bol prepustený z práce a odišiel do očistca, kým ho kamarát nezoznámil s kryptomenou, najmä s éterom. Zaujatý, naučil sa vyvíjať kód a pracoval na mnohých projektoch predtým, ako narazil na predtým dominantnú decentralizovanú ústredňu s názvom EtherDelta.

Hayden nebol na dexa ohromený. Vyzeralo to … komplikovane a surovo a myslelo si, že by sa to dalo vylepšiť. Čo ho však vlastne nastavilo na to, aby začal pracovať na vlastnom projekte, bolo, keď narazil na článok Redditu od zakladateľa Eethereum Vitalika Buterina, že čítať, „Poďme riadiť on-line decentralizované burzy spôsobom, akým riadime predikčné trhy.“

Inšpirovaný začal pracovať na svojom vlastnom dexe a po mnohých mesiacoch intenzívneho programovania a získaní grantu vo výške iba 65 000 dolárov od nadácie Ethereum vydal v novembri 2018 svoju prvú verziu Uniswap. verzia 2 bola uvedená na trh v marci 2020, vďaka čomu je bezpečnejšia a robustnejšia a robí z nej ikonickú platformu dex vo všetkých ekosystémoch Ethereum.

Záver

Vzhľadom na potenciál odmien za nákup a držbu UNI nie je prekvapujúce, že sa jeho cena neustále zvyšuje. A keď je aktuálny býčí trh v plnom prúde, dá sa s istotou konštatovať, že cena UNI pôjde rýchlo. Vďaka ľahko použiteľnému protokolu je používateľom alternatívnym zdrojom pasívneho príjmu, a to ako na poplatkoch, tak aj na základe UNI.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map