1. Coinbase 2. BitPanda 3. GDAX
coinbase bitpanda gdax
ZAČAŤ! ZAČAŤ! ZAČAŤ!

Sme radi, že ste tu. Nákup bitcoinu pomocou bankového účtu je z hľadiska poplatkov zďaleka najlacnejšia možnosť, a teda najlepšia voľba, ak chcete maximalizovať svoje zisky. Ďalším dobrým aspektom použitia vášho bankového účtu na nákup bitcoinov je to, že si môžete slobodnejšie vyberať, s ktorou burzou chcete ísť – pretože väčšina búrz ponúka bankový prevod ako spôsob platby.

Ďalšou výhodou použitia vášho bankového účtu je, že limity sú oveľa vyššie ako napríklad pri kreditných kartách alebo PayPal.

S veľkým výberom búrz však prichádza ťažšie rozhodovanie, ako napríklad mať medzi sebou 2 – 3 búrzy. Nebojte sa, v tomto tutoriále predstavíme výsledky, ktoré sme zhromaždili v našom výskume hľadania najlepšieho spôsobu nákupu bitcoinu pomocou bankového účtu..

Poďme priamo k tomu, čo by ste mali brať do úvahy pri výbere burzy!

Čo treba brať do úvahy pri výbere burzy

Poplatky

V prvom rade sme dostali poplatky. Poplatky sa líšia medzi rôznymi burzami a keďže pravdepodobne investujete do bitcoinu, aby ste zarobili nejaké peniaze, zníženie poplatkov vám môže veľa ušetriť (v závislosti od toho, koľko máte záujem o kúpu).

Jednoduchosť použitia

Používanie výmeny bitcoinu by malo byť jednoduché, dokonca aj pre začiatočníkov. Zatiaľ čo väčšina búrz má špičkové používateľské skúsenosti a je ich použitie priamočiare, existuje niekoľko, ktoré majú pocit, že patria do 90. rokov. Myslíme si, že nízke poplatky a vysoké limity môžu zavážiť až k platforme, ktorá nie je užívateľsky príjemná, pretože si na ňu nakoniec zvyknete. Budeme diskutovať o používateľskom rozhraní každej burzy, aby ste dostali jasný obraz o tom, aké ľahké je jej používanie.

podpora

Podpora je podľa nás tiež veľká. Pri používaní služby alebo pri pokuse o overenie totožnosti sa vždy vyskytnú chyby alebo problémy, bez ohľadu na to, ktorú burzu si vyberiete. Dôležitou súčasťou je, ako dobre vám pomôžu prekonať problém a ako rýchlo reagujú. Pozreli sme sa na to, čo o nich hovoria iní na fórach a ako sa cítia, že každá burza rieši problémy / chyby, aby ste mali pocit, že vami vybraná burza má v prípade problému chrbát..

Limity

Toto je voliteľný faktor, ktorý je potrebné zvážiť, ale pre niektoré sú dôležité limity výmeny. Zatiaľ čo väčšina búrz, ktoré akceptujú bankový prevod, má zvyčajne vysoké limity pri nákupe bitcoinu bankovým prevodom, je dôležité si tieto limity všimnúť (zvyčajne sú to tie, ktoré chcú minúť viac ako 10 000 dolárov týždenne)..

Teraz, keď sme sa pozreli na najdôležitejšie faktory, na ktoré treba brať ohľad pri výbere najlepšej burzy, je čas prejsť najlepšími burzami, ktoré akceptujú bankový prevod. Poďme do toho!

Top 12 najlepších spôsobov nákupu bitcoinu bankovým prevodom do roku 2021

1. Coinbase

coinbaseNa prvom mieste je líder na trhu Coinbase. S 13 miliónmi používateľov, čo je oveľa viac ako najväčšie sprostredkovanie akcií, je to veľmoc. Prečo by davy ľudí milovali Coinbase, dalo by sa čudovať, dobre, je to platforma vhodná pre začiatočníkov, ktorá umožňuje komukoľvek začať s bitcoinmi, a teda získala veľký podiel na trhu, pretože je ľahké s ním začať.


Ak ste obyvateľom USA, môžete v Coinbase uskutočniť bankový prevod s pripojeným bankovým účtom pomocou prevodu ACH. Ak sa nachádzate v Európe, môžete na ich prevedenie peňazí použiť SEPA. Po prevode peňazí jednoducho vymeníte EUR / USD za bitcoin priamo na platforme za aktuálnu trhovú cenu. Prevod ACH bude trvať až 5 dní, kým budú prostriedky k dispozícii na vašom účte, zatiaľ čo pri SEPA to bude trvať približne 2 dni.

Coinbase ponúka paušál 1,49% pre všetky transakcie na ich platforme, čo sa považuje za skutočne nízku. Obyvatelia Spojených štátov môžu tiež pripojiť svoju debetnú / kreditnú kartu k Coinbase kvôli rýchlejším (ale nákladnejším) vkladom.

Používanie platformy je mimoriadne jednoduché a môže ju používať doslova ktokoľvek (áno, aj vy babička!). Limity na platforme sa počítajú osobitne, čo znamená, že sa líši medzi tými, ktorí používajú svoju kreditnú kartu alebo majú pripojený bankový účet (prostredníctvom ACH / SEPA). Coinbase nechce hovoriť o limitoch verejne – všetci sme však mali limity na 10 000 dolárov týždenne na svojich starých a overených účtoch so začiatočným limitom 1 000 dolárov týždenne..

Počas špičiek v záujme bitcoinu môže byť podpora zákazníkov pomerne pomalá, čo je pochopiteľné, pretože Coinbase niekedy získa 100 000 nových používateľov denne. Pri väčšine búrz sa dá očakávať pomalá podpora. Zákaznícka podpora je na niektorých burzách vážne naštvaná, a hoci podpora Coinbase môže trvať niekoľko dní, kým odpovieme, je to jednoznačne jeden z najpriateľskejších a najužitočnejších tímov podpory, s ktorými sme hovorili.

Coinbase vrelo odporúčame každému, kto ešte len začína s nákupom / predajom / používaním bitcoinu, pretože je skutočne ľahké začať s ním. Fungujú tiež ako bitcoinová peňaženka, takže nemusíte svoje bitcoiny presúvať, aby ste ich mohli obchodovať alebo ukladať, všetko je možné vykonať na jednej platforme!

ZAČÍNAME S COINBASE

(Použite náš odkaz a nakúpte bitcoiny v hodnote najmenej 100 dolárov a získate bitcoiny v hodnote 10 dolárov zadarmo!)

2. BitPanda

bitpandaĎalším v poradí je BitPanda. BitPanda je skvelá burza, ktorá ponúka širokú škálu platobných metód ako Skrill, NETELLER a samozrejme bankový prevod. BitPanda je zatiaľ k dispozícii iba v Európe, takže pre obyvateľov USA posuňte zobrazenie nadol a zobrazte ďalšiu možnosť. BitPanda ponúka bankový prevod prostredníctvom SOFORT, SEPA a online bankový prevod.

Platforma sa ľahko používa a získala moderný vzhľad (ak je to pre vás dôležité). Doba spracovania iba 3 dní v kombinácii s vysokými limitmi a nízkymi poplatkami robí z BitPandy skvelú voľbu pre našich európskych čitateľov. Poplatky nie sú verejne zobrazené, ale sú skôr zahrnuté v cene pri nákupe bitcoinu, čo sťažuje presný výpočet ich percentuálneho podielu..

Podpora je skvelá a skutočne užitočná. Dokonca dostali ich vlastné vlákno podpory na BitcoinTalk.org, kde odpovedia na vašu otázku, ktorá sa nepovažuje za dôvernú informáciu (osobné informácie, údaje, bankové údaje). Vlákno môžete použiť na vyhľadanie odpovede na vaše otázky, ktoré sa nepovažujú za osobné. Môžete im tiež poslať e-mail, ak chcete mať konverzáciu v súkromí.

Na BitPande si môžete kúpiť nielen bitcoin, ale aj vymeniť bitcoiny za iné kryptomeny, ako je Litecoin, Dash a Ethereum. BitPanda by pravdepodobne postavila tvrdší boj proti Coinbase ako č. 1, ak by umožnila obyvateľom USA využiť ich výmenu. Pre európskych zákazníkov je ale BitPanda rýchlou a lacnou voľbou.

ZAČÍNAME S BITPANDOU

3. GDAX

gdaxGDAX, tiež známy ako Global Digital Asset Exchange, je sesterským webom spoločnosti Coinbase. Je to ich burza digitálnych aktív, kde môžete obchodovať s litecoinmi, éterom a bitcoinmi za USD / EUR alebo naopak. Zákazníci v USA môžu bankovým prevodom prevádzať prostriedky na účet prevodom ACH, zatiaľ čo európski zákazníci to môžu robiť prostredníctvom SEPA.

Pomocou GDAX je v skutočnosti možné nakupovať bitcoiny za poplatok 0%, pri ACH prevode je možné kryptomeny vkladať a vyberať zadarmo. V prípade SEPA je to iba poplatok 0,15 EUR za vklad a výber vašich kryptomien. Vďaka tomu je GDAX najlacnejšou možnosťou pre bankový prevod. Prečo je teda na treťom mieste?

Ich užívateľské rozhranie je spočiatku ťažko pochopiteľné, vďaka čomu je motivácia nízkeho poplatku menej vzrušujúca. Nerozumieme tomu, prečo by Coinbase tak ťažko urobila svoju sesterskú platformu, ale odhadujeme, že GDAX sa má viac používať pre skúsenejších používateľov. Podpora je rovnako ako ostatné vyššie naozaj dobrá a priateľská, preto neváhajte, ak uviaznete v procese nákupu bitcoinu alebo overovania svojej identity.

Myslíme si, že GDAX je skvelou voľbou pre skúsenejších používateľov / obchodníkov. Ale samozrejme, začiatočník sa mu prispôsobí, keď ho bude nejaký čas používať, takže aj začiatočníci to môžu podľa nás streliť. Neexistuje žiadna burza, ktorá môže ponúknuť nižší poplatok ako GDAX, čo z nej robí skutočne zaujímavú možnosť.

ZAČÍNAME S GDAX

4. Blíženci

logo geminiBlíženci sú skvelou voľbou pre zákazníkov z USA, ktorí môžu uskutočniť bankový prevod pomocou ACH. Rovnako ako u všetkých ostatných búrz trvá dokončenie až 5 dní, ale dá sa to očakávať a s tým nič nezmení. Ponúkajú tiež niektoré z najnižších poplatkov v Kanade a USA, čo z nich robí celkovo skvelú voľbu.

Ich platforma nie je tak ľahko použiteľná ako Coinbase alebo BitPanda, ale rovnako ako v prípade GDAX si na ňu zvyknete. Druhou nevýhodou tejto výmeny je, že zatiaľ nie sú k dispozícii, bohužiaľ, vo všetkých štátoch USA.

Okrem týchto dvoch nevýhod je to skvelá výmena a lacná možnosť (nie však tak lacná ako GDAX) pre tých, ktorí majú záujem o kúpu bitcoinu pomocou bankového účtu..

ZAČNITE S Blížencami

5. Bittylicious

bittylicious logoBittylicious dostal trochu praštěné meno, ale je to skvelá voľba pre britských zákazníkov, pretože pre online bankové prevody ponúkajú čas spracovania 15 minút. Je to určite najrýchlejší spôsob nákupu bitcoinu vo Veľkej Británii. Zaručujú tiež vrátenie peňazí v prípade oneskorenia dodávky.

Prevod SEPA nie je k dispozícii pre Bittylicious a ich platforma vyzerá trochu lacno. Sú však legitímnou výmenou, ktorá je dôveryhodná.

ZAČÍNAME BITTYLICIOUS

6. Coinfloor

Logo CoinfloorVďaka Coinfloor môžu obyvatelia EÚ financovať svoje účty Coinfloor pomocou SEPA, zatiaľ čo zákazníci vo Veľkej Británii dostali dve možnosti; SEPA a online bankový prevod. Coinfloor má vklad minimálne 1 000 menových jednotiek (1 000 EUR alebo 1 000 libier), čím sa vylučuje priemerný Joe, ktorý chce investovať menšie množstvo peňazí, ale zároveň dáva tým, ktorí investujú, viac pozornosti viac a môže ponúknuť rýchlejšie podpora kvôli nie veľkému počtu používateľov.

Coinfloor umožňuje iba bankové prevody v GBP, takže ak nie je vaša pôvodná mena, budete musieť vymeniť svoj fiat za GBP.

Ak máte záujem investovať aspoň 1 000 EUR alebo Pounds Coinfloor, je to pre vás ideálne. Ponúkajú tiež službu ukladania bitcoinov; Coinfloor Vaults, čo je bitcoinová peňaženka, ktorá udržuje vaše prostriedky v bezpečí, ale zároveň ľahko prístupné, keď ich chcete použiť / obchodovať.

ZAČÍNAME S PENZIÓNOM

7. koinfinity

koinfinityCoinfinity ponúka bankové prevody prostredníctvom SOFORT iba pre obyvateľov Rakúska. Je to dôveryhodná a zavedená burza, ktorá ponúka vysoké limity a rýchle vklady. Pokiaľ ale nie ste z Rakúska, odporúčame vám poobzerať sa inde.

ZAČNITE S COINFINITOM

8. Paymium

logo paymiumSpoločnosť Paymium so sídlom vo Francúzsku ponúka bankové prevody pre obyvateľov Francúzska. Majú skvelú mobilnú aplikáciu, pomocou ktorej môžete svoje bitcoiny obchodovať a predávať na cestách alebo na cestách. Ak plánujete investovať viac ako 2 500 EUR, musíte poskytnúť ID, čo je bežná prax vo všetkých burzách kvôli „Know Your Client“ (KYC), ktoré vyžaduje, aby burzy poznali identitu každého používateľa.

Ak sa nachádzate vo Francúzsku (bonjour!), Potom je táto možnosť skvelá, pretože pomocou ich aplikácie môžete rýchlo obchodovať so svojimi bitcoinmi.

ZAČNITE S PAYMOM

9. Bity

logo spoločnostiSpoločnosť Bity umožňuje všetkým Európanom nakupovať bitcoiny prevodom SEPA. S limitom 100 000 EUR ročne po komplexnom overení, ale ak chcete iba dolný limit 4 000 EUR, môžete vykonať overenie pomocou telefónu..

ZAČNITE S BITY

10. Safello

logo safelloSafello je k dispozícii v 32 krajinách a ponúka širokú škálu platobných metód; vrátane bankového prevodu. Podporný personál je k dispozícii počas pracovných dní od 8:00 do 13:00, čo je veľké plus. Ak ste Švéd a máte platby Swish, môžete vkladať peniaze všetky dni v týždni, ale inak nebudú peniaze vložené cez víkend.

Safello zahŕňa poplatky do kúpnej ceny, čo sťažuje ich správne vypočítanie.

Safello je celkovo skvelá voľba s veľkou podporou a užívateľsky príjemnou platformou. Celkom to odporúčame!

ZAČÍNAME SAFELLO

11. CoinCorner

logo coinconeraCoinCorner ponúka širokú škálu platobných metód, ako sú Skrill, NETELLER a bankový prevod (aby sme vymenovali aspoň niektoré). Poslaním spoločnosti CoinCorner bolo od začiatku uľahčovať nákup bitcoinov, čo dokázali. Vďaka CoinCorner získate prístup k vlastnej mobilnej peňaženke (k dispozícii na telefónoch Apple, Windows a Android).

CoinCorner ponúka okamžité vklady kreditnou / debetnou kartou, vyžaduje však od vás poplatok 5% pomocou kreditnej karty, ktorá sa považuje za vysokú. Majú tiež 1% obchodný poplatok, ktorý sa považuje za vysoký podľa európskych štandardov.

Tým, ktorí žijú v Európe a Veľkej Británii, odporúčame CoinCorner nakupovať bitcoiny prostredníctvom bankových prevodov SEPA a GBP.

ZAČÍNAME S COINCORNEROM

12. lakte

lokte logoCubits umožňujú prevody SWIFT a miestne bankové prevody, ako napríklad SOFORT a online bankový prevod. S obchodným poplatkom 0,9%, rôznymi platobnými metódami, podporou 20 fiat mien a ľahkým nákupným procesom je to skvelá voľba pre začiatočníka, ktorý chce priamu burzu na nákup a obchodovanie s kryptomenami.

Rovnako ako CoinCorner ponúkajú priloženú peňaženku. To je dobré pre malé množstvá bitcoinov, ale ak máte veľkú sumu bitcoinov, vrelo vám odporúčame zaobstarať si hardvérovú peňaženku.

Cubits je skvelá voľba pre Európanov, ktorí chcú ľahko kúpiť bitcoin pomocou ľahko použiteľnej platformy.

ZAČÍNAME S CUBITS

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector