V dnešnej dobe digitalizácie sa dá predpokladať, že digitálna mena je budúcnosť a jej investovanie môže priniesť značné zisky. Najpopulárnejším spôsobom získavania bitcoinov je ich nákup na bitcoinovej burze. Zatiaľ čo väčšina ľudí okamžite predáva svoje bitcoiny, aby zhromaždila okamžité zisky, iní radi hľadajú v budúcnosti lepšie príležitosti a majú tendenciu sa ich držať dlhšie, pretože získava hodnotu v závislosti od trhových sadzieb.

Bitcoin zaznamenal v priebehu rokov obrovský nárast hodnoty. Zakladajúci a výkonný riaditeľ Coin Center, Jerry Britto, bol dôkladne presvedčený o praktickosti investovania do digitálnej meny a zasadzoval sa za to, aby kryptomena a jej súvisiace technológie zmenili našu budúcnosť a demografiu ekonomiky.

spôsoby, ako zarobiť bitcoinPretože bitcoiny prekonali všetky rekordy a od začiatku roka 2017 sa zvýšili s dvojnásobným zvýšením čistého imania, Britto dosvedčil svoje svedectvo. „Bolo mi úplne zrejmé, že táto technológia je rovnako revolučná ako internet bol a je,“ hovorí Britto. Pre skutočných veriacich bol obrovský rozvoj kryptomien namiesto konvenčných metód už dávno očakávaný.

Vrchol obchodovania s bitcoinmi predstavoval aj začiatok novej éry. Začalo sa združovať viac investorov, čo vyvolalo obrovské šialenstvo. „Ak to raz bude úspešné, bude to nudná investícia, spôsob presunu peňazí po celom svete,“ hovorí Martin Garcia, výkonný riaditeľ spoločnosti Genesis Trading, licencovaného amerického brokera a dealera bitcoinov..

V auguste 2010, takmer dva roky po vytvorení bitcoinu, Satoshi Nakamoto, navrhli pseudonymy projektov alebo skôr neidentifikovaní tvorcovia myšlienkový experiment, aby lepšie pochopili koncept kryptomeny. Na online fóre povedal: „Predstavte si obecný kov tak vzácny ako zlato, so zvláštnou vlastnosťou, ktorú je možné prepravovať komunikačným kanálom.“ Toto bolo najdôležitejšie fyzické prirovnanie k bitcoinu, kde opísali médium na výmenu virtuálnej meny.

Väčšina ľudí však argumentovala o platnosti peňazí ako prostriedku výmeny, keď ich jediná hodnota spočíva v prostriedku výmeny. Jednoduchá odpoveď: viera v obmedzenú ponuku a obrovskú prenosnosť kryptomeny, aby sa ospravedlnila jej trhová hodnota. Bitcoiny sa nazývajú „digitálne zlato“, pretože sú preukázateľne dobré na uchovávanie hodnoty. Avšak digitalizované peniaze, ktoré nahrádzajú karty Visa a Mastercard a nahrádzajú alternatívy bánk, sú v ďalekej budúcnosti.

Fred Ehrsam, bývalý prezident Coinbase, zaznamenal neobvyklý nárast magických internetových peňazí. “To, čo dáva (bitcoin) hodnotu, sú iní ľudia, ktorí jej dávajú hodnotu”. To zdôrazňuje skutočnosť, že hodnota siete rastie s exponenciálnym nárastom účastníkov.

Bitcoin sa tiež teší renomovanej značke ako Google vo vyhľadávaní, Amazon v elektronickom obchode a Facebook v sieťach a hlavní investori majú tendenciu prichádzať skoro a rýchlo dominujú. Bitcoin odmeňuje baníkov za podporu ich sietí v ich počítačoch a predstavuje tiež hodnotný doplnok. V skutočných situáciách, keď je ponuka menšia ako dopyt, majú ceny položiek tendenciu stúpať. Dodávka bitcoinov je však navždy pevne stanovená počítačovým kódom na 21 miliónoch mincí, z ktorých sa už vyprodukovalo asi 80%.

Až v roku 2017 zaznamenal Bitcoin prvý fenomenálny nárast, keď na najväčších bitcoinových burzách založených v USA Coinbase zaznamenala predplatiteľskú základňu 12 miliónov zákazníkov a prevrátila barikádu popularity hlavného prúdu. Coinbase sa čoskoro stala jednou z najsťahovanejších aplikácií pre iPhone v priebehu niekoľkých týždňov a vyvolala masovú hystériu. Bitcoin mal vtedy hodnotu takmer 300 miliárd dolárov v reálnych peniazoch.

Bez ohľadu na to, či im dôverujú alebo nie, banky a správcovia aktív sa nakoniec dostanú aj k bitcoinom, ako poznamenal Tyler Winklevoss, generálny riaditeľ a spoluzakladateľ spoločnosti Gemini, populárnej burzy kryptomien. „Wall Street práve začal namáčať prsty na nohách, je to dno prvej zmeny,“ uviedol.

Na rozdiel od zlata bitcoin nie je statická forma peňazí. Jeho kód je neustále vyvíjaný a je možné vykonať zmeny, aby sa zlepšil jeho potenciál a získala tak väčšiu hodnotu. Väčšina fanúšikov bitcoinu dúfa, že sa vyvinie rýchlejší a prístupnejší režim siete umožňujúci cezhraničné platby. Ak a kedy bitcoin dosiahne užitočnosť umožňujúcu univerzálny dosah prostredníctvom lacných sadzieb, tí, ktorí vlastnia podiely, môžu nájsť ďalších používateľov alebo korporácie, ktoré súperia o kúpu bitcoinov.

Väčšina prvých investorov sa tejto pridanej výhody drží. Ľudia, ktorí držia bitcoiny najmenej tri roky a viac, sa nazývajú hodleri a ich bitcoiny tvoria 4% bitcoinov vymieňaných v roku 2017. Ľudia si vyberajú možnosť „počkať na to“, pretože ceny by zajtra mohli stúpať a zbierať obrovské zisky.

Aj keď technológia Blockchain potenciálne zmení hru, bitcoin sám o sebe čelí určitým zjavným chybám. Prebiehajúce finančné špekulácie naznačujú, že čím viac sa cena bitcoinov zvyšuje, tým viac bude jej technológia pravdepodobne doháňať humbuk. Čím viac bohatstva doň prúdi, tým atraktívnejšie sú jeho dlhodobé politiky, a preto do tohto podniku vťahujú značné množstvo ľudí..

Top 15 najlepších spôsobov, ako zarobiť bitcoin zadarmo 2021

Neexistuje žiadny podstatný a ľahký spôsob, ako zarobiť bitcoin, jeho získanie v bitcoinovom podnikaní vás bude stáť viac ako peniaze, napríklad čas, trpezlivosť, zraniteľnosť a súkromie. Dobrou správou je, že ak ste ochotní vynaložiť úsilie, bitcoin je ľahký obchod s hotovostnými tokmi.

1. Mikroventúry

Pravdepodobne najjednoduchšia, ale časovo náročná metóda, mikropríjmy sú veľmi malým spôsobom, ako zarobiť bitcoin a dosiahnuť zisky. Príkladom tejto metódy sú webové stránky PTC alebo Paid To Click. Za návštevu ich webových stránok alebo prezeranie ich reklám vám dajú malé množstvo bitcoinu.

Ponúkajú trvanie 5-20 sekúnd. Aj keď, výnos je iba asi 0,021 BTC, čo znamená 9 612 dolárov za 24 hodín práce. Najobľúbenejšou webovou stránkou PTC súčasnosti je ads4BTC. Bitcoinové faucety sú ďalšie webové stránky, ktoré používateľom poskytujú každých pár minút malé množstvo bitcoinu. Tvrdí sa, že prevádzka bitcoinového faucetu môže byť zisková, to isté sa však nedá povedať o jeho použití. Za 24 hodín práce používatelia získajú iba 0,0028 BTC alebo približne 1,31 USD, aj keď používajú faucet s vysokými platbami, čo sa považuje za menej významné množstvo peňazí.

2. Mikropráce

Mikroúlohy môžu siahať od testovania webovej aplikácie v prehliadači až po tvorbu webových stránok. To si vyžaduje malú odmenu za splnenie týchto úloh. Spolupracovník je jedným z príkladov bitcoinového webu s mikro úlohami. Písaním možno začať zarábať slušné peniaze v závislosti od množstva vedomostí a schopnosti písať dobre preskúmané články..

Mnoho webov musí vyplniť požadovanú kvótu príspevkov a najímať autorov s dobrými znalosťami o trhu s kryptomenami. Plat tvorcu blogových príspevkov sa bude výrazne líšiť v závislosti od rôznych skúseností a odborných znalostí. Autori najlepších tried dostávajú zaplatené 80 dolárov za 1 000 slov blogových príspevkov a v priemere sa väčšina autorov dostane takmer za 35 dolárov za napísanie 1 000 slov blogového príspevku. Kvalitná práca zvykne trvať dosť času a výskumu, ale toto je jedna z takýchto metód zarábania prostredníctvom bitcoinu.

Nedávno spoločnosť BitcoinTalk vydala podpisovú kampaň, v rámci ktorej ľudia dostávajú platby za reklamu na bitcoinový produkt. Ľudia dostávajú platby na základe úrovne členstva v BitcoinTalk a riadny člen zaistil návratnosť 0,0005 BTC za príspevok. Príspevky by mali byť legitímne a autori sú povinní produkovať originálne príspevky bez nelegitímneho obsahu a nesmú inzerovať.

Očakáva sa, že za dvadsaťštyri hodín práce zarobíte najmenej 0,144 BTC alebo 64,08 USD. Niekoľko služieb súvisiacich s bitcoinmi sú tiež príležitosťami pre pracovné miesta a ľudia ponúkajú plat vývojárom Blockchainu, správcom webových stránok, odborníkom na grafický dizajn, odborníkom na ťažbu, online marketingu atď. Aj keď je to široké spektrum, ľudia, ktorí si najímajú tieto služby, ponúkajú dobre dosiahnutý plat.

Zo služby, za ktorú môžete dostať zaplatené, sa stáva agent úschovy bitcoinov a arbitráž v bitcoinových transakciách. Povolenie takýchto pracovných miest si bude vyžadovať slušnú reputáciu a pôvod.

3. Požičiavanie bitcoinov

Požičiavanie bitcoinov je spôsob, ako môžete zvýšiť hodnotu bitcoinov, ktoré vlastníte. Funguje na princípoch požičiavania a výmen v reálnom živote, kde môžete požičať určité množstvo mincí kryptobiznisu a získať ich späť s úrokmi. Aj keď je pravdepodobné, že dosiahnete dobrý výnos, je tu aj odvrátená strana, ktorá predstavuje možné riziko.

Aj keď niektorí ľudia nemusia vrátiť vaše peniaze, niektorí musia byť prenasledovaní, aby vám vrátili peniaze. Môžete požičať priamo známemu spolupracovníkovi, čím dlžníka posúdite na základe vzájomnej dôvery. Častejšie je dosť ťažké získať priateľa / známu osobu, ktorá zodpovedá vašej sume, úroku a platobným požiadavkám.

Ďalšou možnosťou je požičiavanie webových stránok, ako je Bitbond, kde dlžníci zverejňujú požiadavky na pôžičky a vy im môžete na ich pôžičku prispieť. Je možné investovať v malom množstve, čím sa zníži celkové riziko. Používatelia musia byť pri požičiavaní peňazí vždy opatrní pri výbere webových stránok, ako aj pri vypožičiavaní.

Väčšina webov má zavedené efektívne podmienky a zobrazuje kontaktné údaje podľa požiadaviek používateľov. Niektoré weby však túto flexibilitu nevyužívajú, a preto k nim treba pristupovať opatrne..

Preto je nesmierne dôležité starostlivo si vyberať pôžičkové projekty. V súčasnosti sú tri hlavné webové stránky, ktoré sa zaoberajú požičiavaním BTC, – BTCJam, Bitbond a Loanbase..

4. Ťažba bitcoinu

Po prvé, ťažba bitcoinu nie je rýchla alebo bezplatná metóda na získanie bitcoinov. Budete musieť investovať veľa času, výskumu a peňazí. V tomto procese sa generujú nové bitcoiny, pretože váš počítač pridáva nové transakcie do blockchainu a nachádza nové bloky.

Keď objavíte nový blok, získate určité množstvo bitcoinov. Momentálne blok obsahuje 25 BTC a toto číslo môže zmeniť priebeh času. Pretože ťažba bitcoinov je zdĺhavý a nákladný proces, väčšina ťažiarov sa pripojí k banskej oblasti, ako je napríklad BitMinter.

Iba pridaním výpočtového výkonu do poolu môžete zarobiť bitcoiny bez toho, aby ste si museli budovať svoju vlastnú farmu na ťažbu bitcoinov. Toto je tiež zábavný spôsob, ako spoznať nových ľudí online a získať podrobné informácie o technológii ťažby bitcoinov.

5. Obchodovanie s bitcoinovými dňami

Existuje mnoho foriem obchodovania s bitcoinmi. Obchodovanie s bitcoinovými dňami zahŕňa nákup a predaj bitcoinov v ten istý deň na základe krátkodobých cenových výkyvov. V závislosti od trendov na trhu je vhodné nakupovať a predávať bitcoiny práve vtedy, keď predajné ceny stúpnu, aby ste dosiahli zisk.

Bitcoinové CFD sú podobné denným obchodom, nemusíte si však bitcoiny kupovať. Koncept je dosť jednoduchý, namiesto toho, aby ste dané aktívum kúpili a predali neskôr, je kúpená zmluva o danom aktíve. Vyhnete sa tak nutnosti skladovať a bezpečne uchovávať zakúpené bitcoiny. Populárni bitcoinoví makléri sú plus500 alebo AvaTrade.

Bitcoin binárne je možnosť, keď predpovedáte rast alebo pokles hodnoty bitcoinu na trhu. Mierne upravená forma hazardu, ak uhádnete správnu možnosť, získate výnos z tejto možnosti, inak stratíte celú investíciu. Nazýva sa to „Binárne opcie“, pretože buď vyhráte alebo prehráte svoju investíciu, neexistuje stredná cesta.

6. Bitcoin Affiliate Marketing

Partnerský program zahŕňa marketing produktu a získanie platby na oplátku za sprostredkovaný predaj. Ak sa rozhodnete propagovať určitý produkt kryptomeny, napríklad TREZOR, a ak sa ich predaj z vášho marketingu zvýši, je pravdepodobné, že za jeho predaj dostanete províziu. privedený. ​​Táto metóda predstavuje slušné množstvo a je vhodná aj pre sólový projekt.

7. Hrajte hry a zarábajte bitcoiny

Pravdepodobne najzábavnejšia forma práce je celá škála bitcoinových hier, ktoré nevyžadujú investíciu a poskytujú spoľahlivý spôsob zarábania bitcoinov. ChopCoin, Coinbrawl a Bitcoin’s Aliens mobilná aplikácia je niekoľko takýchto možností

8. Zarábajte bitcoiny prostredníctvom tipov

Existuje mnoho spôsobov, ako môžete získať bitcoiny prostredníctvom tipov a je to podobné ako s prijímaním bitcoinu ako platby. Jedným z takýchto príkladov je blog, kde si môžete zobraziť buď QR kód, alebo svoju bitcoinovú adresu, na ktorú vás ľudia môžu tipnúť na základe kvality vašej práce.

Ďalším spôsobom, ako získať prepitné online, je služba Bitfortip, čo je služba, ktorá vám umožňuje prepitné v bitcoinoch. Reštaurácie a ďalšie verejné predajne môžu tiež používať funkciu s názvom bctip ktorý vám umožní vytlačiť poukážky s bitcoinovým zostatkom, ktoré môžu byť odmenené zamestnancom na základe spokojnosti zákazníka a rovnaké môžu byť potom uplatnené.

9. Zarábajte bitcoiny prijatím ako spôsobu platby

Táto metóda je známa ako najlepší a najjednoduchší spôsob získavania bitcoinov. Bez ohľadu na druh podniku možno bitcoin prijať ako životaschopný spôsob platby, a preto je veľmi vyhľadávaný. Na získanie bitcoinu je potrebné splniť určité požiadavky.

Získajte zadarmo bitcoinovú peňaženku od Coinbase alebo LocalBitcoins a vyberte si zo širokej škály možností s rôznymi funkciami. Preskúmajte najvhodnejšiu možnosť a vyberte si svoju peňaženku. Ak chcete byť v bezpečí, nezabudnite ukladať peniaze do rôznych možností.

Pre obchodný podnik alebo podnik zobrazte QR kód vedľa našej registračnej pokladnice. Tento kód Qr je možné získať v sekcii „príjem peňazí“ vo vašej bitcoinovej peňaženke, ktorá má zakódovanú vašu bitcoinovú adresu. Vytlačte si QR kód. Zákazníci môžu tento kód naskenovať a prostredníctvom aplikácie Bitcoin nainštalovanej v ich telefónoch je možné zadať hodnotu sumy v USD alebo EUR.

Aplikácia potom vypočíta hodnotu v reálnom čase a získa zodpovedajúcu sumu BTC na základe aktuálnych výmenných kurzov. Na vašom účte sa potom zobrazí potvrdenie o platbe. Ďalšou metódou na uľahčenie zákazníkom je použitie možnosti „Prijímať peniaze“.

„Vytvorenie žiadosti o platbu“ je možné využiť pre ľudí, ktorí často používajú ako spôsob platby bitcoiny. QR kód sa zobrazí automaticky po zadaní sumy bitcoinu, ktorú musí zákazník zaplatiť. Používatelia môžu tiež integrovať logo „Bitcoin prijímané tu“ do priečelí svojich obchodov, podobne ako iné možnosti platby, ako sú Paytm alebo Tez..

10. Dokončujte úlohy a zarábajte bitcoiny

Som si istý, že väčšina z nás si rád posedí a sleduje dobrú televíziu alebo sleduje najnovšie šialenstvo online videa. Predstavte si, že by ste si mohli zarobiť peniaze iba sledovaním videí? Niektoré webové stránky ponúkajú dobrú návratnosť bitcoinov len kvôli sledovaniu ich reklám a sledovaniu ich webových stránok.

Jednou z takých webových stránok je Ads4btc, kde si diváci musia pozrieť reklamu v trvaní 2 až 60 sekúnd a odmenou im bude malé množstvo BTC. Aj keď je návratnosť za investovaný čas o dosť menšia. COINADDER a Vidybit sú viac také webové stránky, ktoré platia jednoducho za prezeranie svojich vysielaných reklám. Používatelia môžu tiež plniť malé úlohy a odpovedať na otázky, aby zarobili nejaké peniaze.

CoinWorker a Bitfortip odmeňujú peniaze za vykonávanie malých analytických úloh alebo za správne odpovede v miniatúrnych kvízoch. Zarábanie bitcoinov vykonávaním podradných zamestnaní, ako sú tie, ktoré sú uvedené vyššie, je životaschopná a slušná voľba, ale nemožno očakávať výrazné zvýšenie platov.

11. Zarábajte ako pravidelný príjem

Ak chcete zarobiť bitcoin ako zdroj pravidelného príjmu, musí to byť vo forme vášho mesačného / ročného platu. Preto je nevyhnutné pripojiť sa k firmám, ktoré používajú bitcoin ako možnosť platby pre zamestnancov. Môžete buď na voľnej nohe, alebo pracovať pre organizáciu, čo je veľmi výhodné.

Jeden môže hľadať a uchádzať sa o pracovné miesta pomocou rôznych náborových portálov, ako sú BitGigs, Coinality, XBTFreelancer, Jobs 4 Bitcoins, bitWAGE a tak ďalej. Sekcia služieb fóra Bitcointalk je ďalšou platformou na vyhľadávanie zoznamov pracovných pozícií, kde je väčšina úloh ľahko dokončiteľná a odporúčaná používateľmi. Zatiaľ čo Jobs 4 Bitcoins na Reddite sa zameriava na technický trh a ponúka pracovné príležitosti programátorom, BitGigs ponúka širokú škálu možností a zvyšuje rozmanitosť na trhu práce.

Spoločnosť Coinality využíva jedinečný prístup k zobrazovaniu úloh na základe ich polohy, čo je výhodné pre ľudí, ktorí hľadajú krátkodobé a miestne projekty. bitWAGE ponúka inovatívne služby, pri ktorých môže používateľ fakturovať svoju klientelu v mnohých menách vrátane bitcoinu, čo umožňuje stály zdroj príjmu v bitcoinoch prostredníctvom bežnej práce.

S touto iniciatívou je možné osloviť klientov v regiónoch Spojeného kráľovstva, USA a EÚ, ktorá je medzi skutočnými nadšencami bitcoinu veľmi obľúbenou voľbou. Pre všetkých programátorov a odborníkov v IT oddelení je XBTFreelancer najrýchlejším a najjednoduchším spôsobom, ako zarobiť bitcoiny. Používateľom sa tiež odporúča, aby sa vydali do obchodnej oblasti a zarobili bitcoiny.

12. Zarábajte bitcoiny obchodovaním

Obchodovanie s bitcoinmi je sofistikovanejšia a hlboko komplexná forma hazardných hier, ktorá si pred investovaním ťažkých aktív vyžaduje určité pochopenie systému a náčrt koncepcie. Najbezpečnejšia a najrýchlejšia metóda je arbitráž.

Používatelia čo najlepšie využijú dobrú príležitosť, kúpia dielo a okamžite ho predajú za vyššiu cenu, len s plným vedomím, že dané dielo je možné okamžite predať za požadovanú cenu. To si nesmieme mýliť s hazardom, pretože pri tejto metóde sa vyžaduje určitá miera bezpečnosti. Bitcoinový biznis ponúka arbitráž, avšak jeho vykonávanie nie je jednoduché.

Používatelia môžu hľadať solídne a konkrétne príležitosti na burze Bitcoin Stack Exchange. Cenový rozdiel medzi výmenami je jedinou nevýhodou. Jeden z mála webov na arbitráž je bit4coin ktorá ponúka okamžitú akumuláciu bitcoinov po zistení dobrej príležitosti. Ďalšou možnosťou, ako zarobiť prostredníctvom obchodovania, je jednoduché umenie špekulácií.

Ľudia nakupujú bitcoin za určitú cenu a čakajú, kým jeho hodnota dosiahne dobrý vrchol, a predávajú ho za fiat meny. Toto nie je zaručený spôsob zarábania bitcoinov, pretože ak a keď cena klesne, pravdepodobne prídete o všetky zarobené bitcoiny a budete musieť začať odznova. Táto metóda je založená na veľkých špekuláciách poháňaných šťastím, ktoré pre väčšinu ľudí nedávajú dobré šance.

13. Investujte do bitcoinu

V priebehu rokov sa bitcoin vyvinul ako metóda investovania, ktorá sa pravdepodobne považuje za dôležité aktívum. Zahŕňa to nákup a uskladnenie bitcoinov, kým neuvidíte stabilný rast trhovej hodnoty natoľko, aby ste dosiahli zisk. Ako vieme, bitcoin má vysokú mieru volatility, a preto bitcoin priniesol určité výhody pre ľudí, ktorí sa rozhodli investovať.

Hlavnou nevýhodou tejto metódy je však nedostatok spoľahlivosti vo väčšine búrz. Aj keď prichádzajú určité lepšie fungujúce burzy, napríklad Coinbase, ktorá sa stala dôveryhodnou a medzi väčšinou investorov vyhľadávanou možnosťou. Ďalším dobre známym spôsobom investovania je obchodovať s ním ako s CFD alebo ako rozdiel.

CFD nezahŕňajú nákup aktíva, ale sú založené na cene daného aktíva, keď obchodníci otvárajú investičné možnosti s CFD maklérmi. Pri správnom použití sú CFD vysoko ziskové, pretože vzniknuté zisky a straty sú vďaka vyššej miere pákového efektu oveľa vyššie ako iné možnosti..

14. Vývojár blockchainu

Pre ľudí, ktorí hľadajú vážne možnosti, ako zarobiť peniaze prostredníctvom bitcoinu, je vývoj blockchainu pre zvyšujúci sa počet webov, ktoré používajú digitálne peniaze alebo kryptomenu, mimoriadne životaschopnou možnosťou. Pre každú novú webovú stránku, ktorá prijíma platby v bitcoinoch, bude pre vývojárov Blockchain existovať potenciálna pracovná príležitosť.

Na túto pozíciu sa najviac hodia ľudia s pokročilými znalosťami počítačového programovania a matematiky. V súčasnosti sa priemerný plat vývojárov Blockchain pohybuje od 80 000 do 300 000 dolárov pre skúsených a špičkových vývojárov.

Táto metóda sa stáva mimoriadne vyhľadávanou možnosťou, pretože väčšina spoločností v dnešnej dobe začleňuje technológiu bitcoinu a s rýchlym nárastom popularity sa pravdepodobne v blízkej budúcnosti zvýši potreba kvalifikovaných programátorov..

15. Učenie o bitcoine

Akonáhle získate vedomosti o trhu s bitcoinmi a o kryptomene všeobecne, môžete ich kedykoľvek odovzdať ďalším, ktorí v podnikaní začínajú a hľadajú radu. Či už sú to investičné stratégie, výber nákladovo efektívneho ťažobného hardvéru alebo zriadenie ťažobného fondu, ľudia na celom svete neustále hľadajú skúsené vedenie alebo mentorstvo..

Jedným zo spôsobov, ako sa zapojiť do výučby, je založenie účtu YouTube a nahrávanie denných / týždenných lekcií o najnovších trendoch a tipoch. Ak je váš obsah dobrý, pravdepodobne dostanete slušné peniaze alebo pomôžete ľuďom s cennými informáciami. Blogovanie o najnovších trendoch na trhu a písanie recenzií na výrobky získajú veľkú popularitu a dopyt.

Online kurzy sú tiež ďalším dobrým spôsobom zarábania peňazí, ktorý sa odporúča iba veteránom v odbore. Udemy je dobrá voľba, do ktorej môžete nahrať a predať svoj kurz za akúkoľvek cenu, ktorá sa vám páči, ktorú si potom môžu pozrieť milióny ľudí na celom svete. Vždy poskytujte kvalitný obsah a užitočné rady.

Záver

Ako vidíte, spôsoby, ako zarobiť bitcoiny, sú neobmedzené a sú obrovským zdrojom výnosov pre mnoho ľudí na celom svete. Od investovania do kryptomeny, obchodovania alebo zarábania peňazí poskytovaním služieb si trh drží širokú a otvorenú cestu pre nadšencov bitcoinu. Vďaka tomu, že sa celý potenciál bitcoinovej technológie bude pomaly realizovať, hodnota a peniaze, ktoré stoja za väčšinou pracovných miest, sa budú iba zvyšovať.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me