NETELLER, založená v roku 1999, je služba elektronickej peňaženky, kde môžete ukladať a prevádzať peniaze. V tomto článku si prejdeme možnosti, ktoré máte, keď chcete nakupovať bitcoiny pomocou Netelleru. Aj keď existujú niektoré burzy akceptujúce NETELLER, nie je to bežné, čo sťažuje hľadanie najlepšej burzy..

Urobili sme však rozsiahly prieskum (aby ste nemuseli), aby ste sa uistili, že nakoniec použijete najlepšiu burzu na nákup BTC u spoločnosti Neteller.

Začnime!

Najlepšie 4 najlepšie spôsoby nákupu bitcoinu pomocou služby Neteller 2021

1. BitPanda

BitPanda je zavedená burza so sídlom vo Viedni v Rakúsku. BitPanda je v súčasnosti k dispozícii iba v Európe, čo znemožňuje realizáciu tejto možnosti pre ľudí žijúcich v USA alebo mimo Európy. Pre tých, ktorí žijú v Európe, je to však najlepšia voľba. S dobou spracovania iba 10 sekúnd a automaticky zahrnutou bitcoinovou peňaženkou na ukladanie vašich bitcoinov na BitPande je to rýchly spôsob nákupu bitcoinov u spoločnosti Neteller..

Poplatok za platbu prostredníctvom spoločnosti Neteller je trochu ťažké vypočítať, ale je o niečo nižší ako poplatok za platbu prostredníctvom spoločnosti Skrill, a to vo výške 3,8%. Potom musíte k cene pripočítať 2% nad trhovú cenu. To sa deje automaticky, takže cena, ktorú vidíte na svojej obrazovke, je celková vrátane poplatkov. BitPanda vám tiež umožňuje nakupovať ďalšie kryptomeny ako Litecoin, Dash a Ethereum.

Celkovo možno povedať, že BitPandu skutočne odporúčame, pretože ide o priamy spôsob nákupu bitcoinu u spoločnosti Neteller. Poplatky sú trochu vysoké, ale dá sa to očakávať, keď sa pokúsite nakupovať bitcoiny pomocou programu Neteller.

ZAČÍNAME S BITPANDOU!

2. CoinCorner

CoinCorner je ďalšou najlepšou voľbou, ak nechcete kupovať svoje bitcoiny od jednotlivca na jednom z bitcoinových trhovísk uvedených nižšie. CoinCorner funguje od roku 2014 s jasnou misiou uľahčiť nákup bitcoinov – a to určite dosiahli.

Vďaka rýchlemu a ľahkému spôsobu použitia kreditnej alebo debetnej karty (alebo vo vašom prípade karty Neteller) sa dajú porovnať s lídrom na trhu Coinbase (Coinbase však neponúka rovnaký počet spôsobov platby). ). Rozhranie sa ľahko používa a získate prístup k vlastnej mobilnej peňaženke (k dispozícii na telefónoch Apple, Windows a Android), aby ste mohli skontrolovať svoje zostatky a prenášať bitcoiny na cestách!

Poplatky za službu Neteller sú 5%, to isté platí pre debetnú / kreditnú kartu. Za jeho výber zaplatíte pevnú cenu 1,50 EUR za prevody SEPA alebo prostredníctvom SWIFT-u 30 EUR. Peniaze však nemôžete vložiť späť do spoločnosti NETELLER (je to rovnaké na všetkých burzách, takže sa nemusíte ničoho zľaknúť).

Vďaka ich ľahkému použitiu a stanoveným poplatkom je CoinCorner tak skvelou voľbou. Ak ste v USA a chcete využiť výmenu za bitcoin s Netellerom – potom je pre vás CoinCorner tou najlepšou voľbou.

ZAČÍNAME S COINCORNEROM!

3. LocalBitcoiny


LocalBitcoins je široko používaný trh s bitcoinmi, ktorý ho odlišuje od dvoch predchádzajúcich možností. LocalBitcoins nie sú tými, ktoré predávajú samotné bitcoiny, skôr pôsobia ako sprostredkovateľ, ktorý spája kupcov bitcoinov s predajcami bitcoinov. Berú si za to malý poplatok, aby mohli zabezpečiť, aby sa každá transakcia uskutočňovala správne a aby obe strany dostali to, čo požadovali.

Problém LocalBitcoins spočíva v tom, že Neteller nie je vždy k dispozícii ako spôsob platby, záleží to na tom, či existuje predajca ochotný prijať Neteller. Vďaka tomu je o niečo menej spoľahlivý ako CoinCorner alebo BitPanda, ale ak si nájdete predajcu a vybudujete si u neho dôveru, budete mať spoľahlivého predajcu, ktorý akceptuje Neteller.

ZAČNITE S LOKALBITCOINMI!

4. Paxful

V neposlednom rade je tu ďalšie bitcoinové trhovisko. Rovnako ako LocalBitcoins fungujú ako štít na nákup / predaj pre obe strany zahrnuté v dohode. Ako sa líši Paxful od LocalBitcoins? Úprimne povedané, nie veľa, ale keďže hľadáme spôsoby, ako kúpiť bitcoin pomocou Netelleru, mohli by sme hľadať aj všetko možné.

Ak ste na LocalBitcoins nenašli žiadneho predajcu, ktorý by akceptoval Neteller, nezaškodí vyskúšať si tiež Paxful. Používanie Paxful je skutočne jednoduché a má veľkú podporu v prípade akýchkoľvek sporov alebo omylov. Dôrazne odporúčame Paxful, a hoci získali menej predajcov ako LocalBitcoins, stále to môže byť životaschopná voľba.

ZAČÍNAME S PAXFUL!

Záver

Takže, keď sme už prešli zoznamom najlepších spôsobov, ste na rade. Teraz je na vás, aby ste sa rozhodli, ktorá vyhovuje vašim potrebám najlepšie. Ak ste z Európy, potom je BitPanda tou správnou voľbou, ak ste mimo Európy, CoinCorner je najlepšou voľbou. LocalBitcoins a Paxful môžu byť tiež životaschopnými alternatívami bez ohľadu na to, kde žijete – musíte však mať šťastie, aby ste našli predajcov akceptujúcich Netellera.

Dúfame, že tento výukový program priblížil viac možností, ktoré sú k dispozícii pri nákupe BTC u spoločnosti Neteller, a že máte pocit, že teraz môžete urobiť vzdelanejšiu voľbu výmeny (alebo trhu)..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector