4 spôsoby nákupu bitcoinu pomocou Skrillu (verzia 2021)

Nákup bitcoinu pomocou Skrill je niečo, čo mnoho ľudí chce urobiť, ale možností je, bohužiaľ, málo. V tomto tutoriáli si prejdeme najlepšie 4 spôsoby nákupu bitcoinu pomocou Skrillu. Porovnáme rôzne stránky ponúkajúce Skrill ako spôsob platby podľa ich poplatkov, podpory zákazníkov a ľahkého použitia.

Predtým, ako sa vrhneme na rôzne spôsoby nákupu bitcoinu pomocou Skrillu, prejdeme si, prečo PayPal a Skrill tak ťažko nakupujú bitcoin s ich službami. Poďme do toho priamo!

Prečo je pri kúpe bitcoinu pomocou Skrillu tak málo možností?

Jednoduchá odpoveď je táto: platby uskutočňované prostredníctvom služieb ako PayPal a Skrill môžu byť reverzibilné, zatiaľ čo bitcoinové transakcie nie. To je problém vzhľadom na skutočnosť, že týmto spôsobom sa môžete ľahko nechať vyplašiť.

Povedzme, že ste mali niekomu predať svoje bitcoiny a keď dostanete platbu, pošlete ich cez bitcoiny. Teraz môže kupujúci zvrátiť svoju transakciu (podaním sporu a potenciálnym víťazstvom v ňom, pretože nemáte dôkaz o dodaní tovaru alebo služieb). Kupujúci dostane späť svoje peniaze a dostane vaše bitcoiny. Dostanú koláč a zjedia ho tiež. A zostali ste naprázdno.

PayPal je zďaleka najprísnejší a zakazuje komukoľvek predávať alebo kupovať bitcoiny pomocou PayPalu (k dispozícii je niekoľko riešení), prečítajte si o nich tu) zatiaľ čo Skrill umožňuje burzám ich používanie. Burzy, ktoré akceptujú Skrill, však zvyčajne kladú vyšší poplatok na pokrytie potenciálneho rizika podvodu.

Najlepšie 4 najlepšie spôsoby nákupu bitcoinu pomocou Skrillu

1. BitPanda

Prvá alternatíva, ktorú si prejdeme, je BitPanda. BitPanda je online bitcoinová burza, ktorá vám umožňuje platiť pomocou Skrill. Zaregistrujte si tam účet, kliknite na „kúpiť“ a začnite výberom spôsobu platby Skrill. Poplatky sa skrývajú v cene vašich bitcoinov, takže neprepadajte panike, ak je vyššia ako aktuálna trhová cena – jedná sa o prémiový poplatok, ktorý sa pripočítava k cene.

Poplatok sa pohybuje okolo 4% za platby Skrill na BitPande, čo je najnižšia hodnota na trhu (pri použití Skrill). Ak sa však chystáte obchodovať, neodporúčame používať na platenie Skrill, pretože vám zožerie veľa ziskov. BitPanda je odteraz bohužiaľ k dispozícii iba v Európe. Môžete však predávať kryptomeny pomocou BitPanda v USA.

BitPanda je dôveryhodná a užívateľsky príjemná burza, ktorú vrelo odporúčame všetkým našim čitateľom v Európe.

ZAČÍNAME S BITPANDOU!

2. VirWox

VirWox, aka Virtuálna svetová burza, je ďalším uskutočniteľným spôsobom nákupu bitcoinu pomocou Skrillu. Tento je však trochu viac problémov. S VirWox si môžete kúpiť Second Life Lindens, ktorý sa používa v najväčšom virtuálnom svete na svete „Second Life“. Začnite tým prihlasovanie na VirWox. Po získaní účtu sa zobrazí výzva na zadanie mena avataru v službe „Second Life“, ponechajte ho tak, ako je to v prípade položky „No Avatar“..

Teraz je čas na financovanie účtu VirWox. Posuňte sa nadol na „Vklad“ a zadajte čiastku USD alebo EUR, ktorú chcete vložiť. Kliknite na ikonu Skrill (MoneyBookers), aby ste boli presmerovaní na stránku s platbami, aby ste mohli platiť Skrill.

Po dokončení platby je načase kúpiť si nejaký SSL (Second Life Lindens). Uvidíte aktuálnu mieru SSL na VirWox a môžete si ich kúpiť čo najviac za vloženú sumu.


Teraz, keď máte na svojom účte nejaké SSL, je čas ich vymeniť za bitcoiny. Prejdite na stránku výmeny SSL / BTC. Zadajte množstvo bitcoinu, ktoré chcete kúpiť, a kliknite na tlačidlo „Ďalej“. Majte na pamäti, že VirWox môže výmenu oddialiť až o 48 hodín.

Po úspešnej výmene SLL za bitcoiny ich teraz môžete vybrať do svojej bitcoinovej peňaženky. Vložte svoju verejnú adresu bitcoinu a vyplňte, koľko by ste chceli vybrať, a bitcoiny vám budú prevedené. Voilá!

Aj keď je to trochu komplikovanejšie, je to skvelý spôsob, ako nakupovať bitcoiny pomocou Skrillu – najmä preto, že poplatky nie sú príliš vysoké a rovnako dostupné ako v USA.

ZAČÍNAME S VIRWOXOM!

3. LocalBitcoiny

LocalBitcoins je bitcoinové trhovisko, na ktorom sa môžu stretnúť predajcovia a kupujúci bitcoinu a vymieňať si ho peer-to-peer (môžete to považovať za eBay, ale za bitcoiny). LocalBitcoins je k dispozícii na celom svete všade tam, kde sú predajcovia. Tu nájdete predajcov, ktorí ponúkajú Skrill ako spôsob platby. Nezabudnite sa pozrieť na ich reputáciu, pretože v tomto prípade neriešite veľkú výmenu, ale jednotlivec a riziko podvodu je o niečo väčšie.

Nezabudnite, že cena, ktorú by predajca mohol chcieť, môže byť o niečo vyššia, ak prijme Skrill, pretože pre nich existuje obrovské riziko. Ale toto je rovnaké so všetkými metódami, ktoré sme v tomto článku preskúmali (okrem metódy VirWox).

Celkovo by sme túto metódu odporučili tým, ktorí chcú pomocou Skrillu nakupovať bitcoiny v USA, pretože je to oveľa menej problémov, ako keby to robili cez VirWox. Cena, ktorú musíte zaplatiť pomocou Skrillu, je ako vždy vysoká, ale ak musíte Skrill používať, je to skvelá voľba.

ZAČNITE S LOKALBITCOINMI!

4. Paxful

Paxful je presne to isté ako LocalBitcoins, bitcoiny nakupujete skôr od jednotlivcov ako od spoločností. To si vyžaduje, aby ste sa pozreli na predajcov, ktorým dôverujete, a to tak, že si prečítate recenzie o nich a ich celkovom hodnotení, aby ste zistili, aké sú s nimi skúsenosti ostatných.

To, že na trhu ponúkate službu / produkt (v tomto prípade bitcoin), spočíva v tom, že jedna negatívna recenzia môže vaše podnikanie úplne zbúrať. Predajcovia sa tak vždy budú musieť ubezpečiť, že ich zákazníci sú spokojní a že ich celkové hodnotenie je vysoké. To nás, kupujúcich, stavia do vynikajúcej pozície, pretože ak nás podvedú, stratia nielen naše podnikanie, ale aj veľa ďalších vecí..

Paxful je skvelým trhom na spojenie s predajcami a oveľa lepšou alternatívou ako nákup / predaj skupín na Facebooku alebo na eBay. Poplatky sú vždy vyššie ako pri platbe kreditnou kartou alebo bankovým účtom. Ak vám to však stojí za to, pokračujte.

ZAČÍNAME S PAXFUL!

Záver

Nákup bitcoinu pomocou Skrillu je trochu bolesťou v zadku, ale akonáhle si nájdete dobrého predajcu na Paxful alebo LocalBitcoins alebo to urobíte niekoľkokrát pomocou BitPanda alebo VirWox, budete nastavený. Aj keď nutne neodporúčame nakupovať bitcoiny pomocou Skrillu, samozrejme to musíte urobiť, a tieto 4 možnosti sú najlepšími spôsobmi, ako to urobiť.

Veľa štastia!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map