1. ASIC Bitcoin Miner USB 2. Gekkoscience Compac USB 3. Avalon Nano 3
ASIC Bitcoin Madenci USB gekko usb bellek Avalon nano 3
FİYATI KONTROL ET! FİYATI KONTROL ET! FİYATI KONTROL ET!

USBBitcoin, madencilik adı verilen süreç kullanılarak üretilir. Bilgisayarınıza çözmesi için karmaşık bir matematik problemi verilirse, hedef 64 basamaklı bir sayıdır. Madenciniz bu algoritma problemini çözebilirse, Tebrikler; artık yeni bloğun gururlu bir sahibisiniz ve Bitcoin ile ödüllendirileceksiniz.

Ağ, madenciliğin zorluğunu otomatik olarak ayarlar, böylece yaklaşık her 10 dakikada bir bitcoin oluşturulur. Buna madencilik demelerinin nedeni, sistemde çıkarılabilecek belirli sayıda bitcoin olmasıdır. Sistemde toplamda oluşturulabilecek yalnızca 21 milyon bitcoin vardır. Bazı matematiksel madenlerdeki değerli metaller gibi onu sistemden çıkarıyorsun.

Bitcoin kullanıcıları ağ üzerinden birbirine bağlanır ve birlikte, tüm bitcoin işlemlerini blockchain adı verilen halka açık bir defterde işleyen ve kontrol eden bir ağ kurarlar, böylece tüm kullanıcılar birlikte banka olduğundan bir merkez bankasına olan ihtiyacı ortadan kaldırırlar. Böylelikle bir banka ihtiyacını azaltıyor.

Bu nedenle, GPU’nun yaratılması başladı, ancak Bitcoin popülaritesi artmaya başladıkça, daha fazla kullanıcı ağa kaydolmaya başladı ve bu da bitcoin elde etmekte zorluk yarattı. Bu, SHA-256 algoritması olan Bitcoin’in algoritmasını kırmak veya çözmek için özel olarak tasarlandığı, Uygulamaya Özel Entegre Devre anlamına gelen ASIC yongalarının icadına yol açtı. Yani temelde bu çipler oyunlar vb. Gibi başka hiçbir şey için kullanılamaz, ancak algoritmayı en verimli şekilde çözmek için kullanılmak üzere yapılmıştır..

Bu nedenle, GPU’nun yaratılması başladı, ancak Bitcoin popülaritesi artmaya başladıkça, daha fazla kullanıcı ağa kaydolmaya başladı ve bu da bitcoin elde etmekte zorluk yarattı. Bu, SHA-256 algoritması olan Bitcoin’in algoritmasını kırmak veya çözmek için özel olarak tasarlandığı, Uygulamaya Özel Entegre Devre anlamına gelen ASIC yongalarının icadına yol açtı. Yani temelde bu çipler oyunlar vb. Gibi başka hiçbir şey için kullanılamaz, ancak algoritmayı en verimli şekilde çözmek için kullanılmak üzere yapılmıştır..

2021’de USB Bitcoin Madencilik Karlılığı

Yukarıda listelenen USB madencilerinin çoğu mevcut değildir, çünkü USB bitcoin madenciliği birçok faktörden dolayı karlılıkta azalmıştır. USB madencileri, bitcoin madenciliğine başlamanızı kolaylaştırdı, ancak artan benimseme, bitcoin yarılanması ve diğer faktörler nedeniyle karlılık öldü.

Madencilik konusunda gerçekten ciddiyseniz ve uzun vadede bunu yapmaya hevesliyseniz, ASIC Bitcoin Madencilik Donanımını düşünmelisiniz.

En İyi 5 USB Bitcoin Madencisi 2021

1. ASIC Bitcoin Miner USB

ASIC Bitcoin Madenci USBSapphire Block Erupters, yaratılan ilk madencilerdi. 330Mh / s hash gücünün gücünü serbest bırakarak, kullanıcı ayda 0.01 $ ‘dan daha az bir şey alamayacak ve böylece karlılık kazanmak için yeterli olmayacaktır..

ASIC bitcoin madencisi USB ile ilişkili olarak, 25 gigahash / saniye’lik bir güç üretir, bu da günümüzde; Bitcoin’leri edinme zorluğunun artması nedeniyle neredeyse hiçbir şey ama o kadar da değil. Cihazın işlemden dolayı ısındığı için aktif soğutmaya ihtiyacı olacaktır, yani soğutucu üzerindeki 80 derece. Peki nasıl çalışır?

 • Öncelikle cihazı bilgisayara takıyorsunuz, sürücüleri indiriyorsunuz, CG minör olan madencilik yazılımını indiriyorsunuz..
 • Yazılımı BTC adresindeki bir toplu iş dosyasıyla bilgilendirin, ödemeyi nerede tek başına veya havuz madenciliğine göndermesi ve gerçekleştirmesi ve daha yüksek güçle daha fazla karma oranı elde ettiğiniz sıklığa bağlı olarak çalıştırabileceğiniz sıklığı ayarlama düşük güç tüketimi ile tüketim veya daha az hash oranı.
 • O zaman benim için hazır olacaksın.

AMAZON’DA FİYATI KONTROL EDİN!

2. Gekkoscience Compac USB bellek

gekko usb bellekGekkoScience madencileri, Sapphire Block Erupter’lardan biraz daha iyidir. 0.33 W / Gh güç verimliliği ile yaklaşık 0.8 ons ağırlığında; madencilik kapasitesi 9.5 Gh / s’dir. Ayda 0.15 $ kazanan kullanıcı, yılda bir dolardan fazla kazanacaktır. Tek bir USB bağlantı noktasına sahip sessiz bir cihazdır.

Bu donanımı kullanırken, hız aşırtma yapılacaksa performansının artabileceği 15GH / s’ye kadar performans gösterebilir. Üretilen elektrik, LED ampulden daha küçük olan yaklaşık 3 watt alacaktır, bu nedenle, aylık kuruş veya daha düşük maliyetlidir, bu nedenle pratik olarak çalıştırılması ücretsizdir ve ayrıca bir dolar artı 10 sent / ay gibi bir kâr elde etme şansı da vardır. Peki nasıl çalışıyor ?:

 • Cihazı bilgisayara takın ve yazılımı çalıştırın
 • Çalıştırmadan önce, çevrimiçi olarak mevcut olan CG Minor’u indirin.
 • İndirildikten sonra slushpool.com’a gidin
 • Bir kullanıcı adı ve kendi çalışan kimliği oluşturun
 • Yazılımı açın, DAT dosyasını özellikle kullanıcı kimliği ve çalışan adı olan alt kullanıcı ile slush havuzu adresine değiştirin.
 • Bitirdiğinizde frekansı ayarlayın, yani 140-150 derece standart frekanstır veya çok sıcaksa sıcaklığı düşürün. Üzerinde çalıştığınız serin ortama bağlıdır, dolayısıyla onu hız aşırtma sağlar
 • Yazılımı başlatın ve USB’yi takın.
 • Bir madencilik havuzuna kaydolun, ayarı kendi havuzunuz olarak değiştirin
 • Madenciliğe başlayın.

AMAZON’DA FİYATI KONTROL EDİN!

3. Avalon Nano 3

Avalon nano 33.6GH / s’lik bir madenci olarak, özellikleri yüksek kar elde etmek için yetersiz, bunun yerine ağ maliyetlerini karşılayacak kadar para kazanmak için yeterli değil..

USB’nin yalnızca bilgisayara takılması gerektiğinden adımlar, daha önce bahsedilen diğer cihazlarla karşılaştırıldığında oldukça basittir, ancak tek sorun yılda bir dolar kazanmak olacaktır. İnsanlar her gün oturup bir yıl boyunca bir dolar kazanacak kadar sabırlı olmazdı.


Bu cihazın avantajı, fan kullanımının gerekli olmamasıdır, bu nedenle bir ASIC veya Gekko cihazı kadar ısınmayacağını gösterir, ancak diğer yandan kazanmanın zaman alıcı olduğunu gösterir. Ancak bitcoin kazanmak açısından iyi bir uygulamadır ancak bundan fazlası kullanılamaz..

AMAZON’DA FİYATI KONTROL EDİN!

4. Bitmain Antrouter R1 Wifi Solo Bitcoin Madencisi

Bitmain Antrouter R1 Wifi Solo Bitcoin MadencisiBu cihazı gerçekten bir madenci ile kıyaslayamayız ama ona benzer. Bir avantaj, düşük maliyetli olması ve 5,5 GH / sn’lik bir oranda düşük GH / s’ye sahip olması, yılda bir dolardan fazla kar elde edebilmesi olabilir. Bu, Avalon Nano 3’e kıyasla daha yararlıdır.

Artı tarafı, kablosuz bir yönlendirici olarak çalışmasıdır, böylece tüm cihazlarınız için internet sağlarken biraz madencilik yapabilirsiniz. Ağ, diğer cihazların kapsama alanını engellemeyecek, bu nedenle kullanılabilirlik sağlar ve bir sıkıntı yaratmaz..

Bu cihaz yalnızca Bitcoin komut dosyası kullanarak madencilik yapabilir, yani çok daha büyük kurulumlara sahip madencilik havuzlarıyla rekabet ediyorsunuz. Bitcoin madenciliği yapmak konusunda ciddiyseniz, 2 TH / s’nin altında bir madenciye sahip olamazsınız. Bitmain Antrouter R1’in madencilik konusunda biraz daha ciddi olanlar için mükemmel olmasının nedeni budur..

AMAZON’DA FİYATI KONTROL EDİN!

5. 21 Bitcoin Bilgisayar

21 Bitcoin Bilgisayar21 Bitcoin Bilgisayar bir Bitcoin madencisi olarak kabul edilmez, ancak bilgisayarınıza USB aracılığıyla bağlanır. $ / Hash oranı açısından çok iyi bir seçim değil.

Bu seçeneği kullanmak zorunda olmak o kadar popüler değil çünkü Bitcoin, yıllar geçtikçe rekabet artmadan önceki ilk yıllarda sadece karlıydı. Sert donanıma yatırım yapmak veya bitcoin satın almak daha uygundur.

Öncelikle, bu makinenin ilk maliyet ve işletme giderleri için yapılan yatırımları geri getireceğinden şüpheliyim. İkincisi, büyük paralar kazanmak için yatırım yapmak istediğimiz cevap değil, sadece ağı desteklemek için yeterince para kazanmak ama dahası, ilginç bir kavram. Kullanım ve kurulum konusunda bilgi eksikliği olan kullanıcılar için, kullanıcıların cihazı nasıl kullanacaklarını bilmeleri için, özellikle kodlama konusunda sıfır deneyimi olan kullanıcılara öğretilen net eğitimler vardır..

AMAZON’DA FİYATI KONTROL EDİN!

Sonuç

Her bir cihazı ve avantajlarını ve dezavantajlarını anlarken, tavsiye edilen cihazın veya kullanılacak en iyi USB bitcoin madencisinin Gekkoscience Compac USB stick bitcoin madencisi olmasını öneririm çünkü bu cihazlar USB stick madencileri için hızlıdır. Olduğu gibi, 20 GH / s (ayarlı) hızlı. Forumlarında bol miktarda destek alabilirsiniz ve hatta üzerinde çalışacakları birkaç örnek kurulum vardır. Diğer kaynaklardaki enflasyonla karşılaştırıldığında makul fiyat. Diğer cihazlar kendi yöntemleriyle faydalı gibi görünmektedir ancak genel olarak daha düşük maliyetlerle çalışan, kurulumu kolay ve iyi çıktıyı geri getiren bir cihaz kesinlikle alınması gereken seçenektir..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector