1. ASIC Bitcoin Miner USB 2. Gekkoscience Compac USB 3. Avalon Nano 3
ASIC Bitcoin Miner USB gekko usb stick Avalon nano 3
SKONTROLUJTE CENU! SKONTROLUJTE CENU! SKONTROLUJTE CENU!

usbBitcoiny sa generujú pomocou procesu zvaného ťažba. Ak váš počítač dostane zložitý matematický problém na vyriešenie, cieľom je 64-miestne číslo. Ak váš miner dokáže vyriešiť tento problém s algoritmom, blahoželáme; teraz ste hrdým vlastníkom nového bloku a budete odmenení bitcoinmi.

Sieť automaticky upravuje náročnosť ťažby tak, aby sa bitcoiny vytvárali zhruba každých 10 minút. Dôvodom, prečo to nazývajú ťažba, je ten, že v systéme je stanovený počet bitcoinov, ktoré sa dajú kedykoľvek vyťažiť. Celkovo je v systéme možné vytvoriť iba 21 miliónov bitcoinov. Vykopávate to zo systému ako drahé kovy z nejakej matematickej bane.

Používatelia bitcoinu sú prepojení cez sieť a spoločne vytvárajú sieť, ktorá spracúva a kontroluje všetky bitcoinové transakcie vo verejnej knihe nazývanej blockchain, čím eliminuje potrebu centrálnej banky, pretože všetci používatelia sú spoločne banka. Znižuje sa tak samotná potreba banky.

Preto sa začalo s vytváraním GPU, ale keď bitcoin začal stúpať na popularite, začalo sa do siete zapisovať viac používateľov, čo spôsobilo ťažkosti pri získavaní bitcoinu. Čo viedlo k vynálezu čipov ASIC, čo je skratka pre Application-Specific Integrated Circuit, kde je navrhnutý špeciálne na prelomenie alebo vyriešenie bitcoinového algoritmu, ktorým je algoritmus SHA-256. Takže tieto čipy v podstate nemožno použiť na nič iné, napríklad na hry, atď., Ale sú určené na použitie pri riešení algoritmu energeticky najefektívnejším spôsobom..

Preto sa začalo s vytváraním GPU, ale keď bitcoin začal stúpať na popularite, začalo sa do siete zapisovať viac používateľov, čo spôsobilo ťažkosti pri získavaní bitcoinu. Čo viedlo k vynálezu čipov ASIC, čo je skratka pre Application-Specific Integrated Circuit, kde je navrhnutý špeciálne na prelomenie alebo vyriešenie bitcoinového algoritmu, ktorým je algoritmus SHA-256. Takže tieto čipy v podstate nemožno použiť na nič iné, napríklad na hry, atď., Ale sú určené na použitie pri riešení algoritmu energeticky najefektívnejším spôsobom..

Ziskovosť ťažby USB bitcoinov v roku 2021

Väčšina vyššie uvedených ťažiarov USB nie je k dispozícii, a to preto, že ťažba bitcoinov v USB klesla v ziskovosti z dôvodu viacerých faktorov. USB ťažiari vám uľahčili začatie ťažby bitcoinov. Ziskovosť však kvôli zvyšujúcej sa adopcii, rozpolteniu bitcoinov na polovicu a ďalším faktorom zomrela.

Ak to s ťažbou myslíte naozaj vážne a chcete sa jej venovať dlhodobo, musíte zvážiť hardvér na ťažbu bitcoinových ASIC

Top 5 najlepších USB bitcoinových ťažiarov 2021

1. ASIC Bitcoin Miner USB

ASIC Bitcoin Miner USBSapphire Block Erupters boli vôbec prvými baníkmi, ktoré vznikli. Po uvoľnení hashovej sily 330 Mh / s by používateľ nebol schopný prijať nič menej ako 0,01 USD mesačne, čo by nestačilo na dosiahnutie ziskovosti..

Vzťah k ASIC bitcoinu miner USB, generuje výkon 25 gigahash / sekundu, čo je v dnešnej dobe; takmer nič, ale nie toľko kvôli nárastu ťažkostí so získavaním bitcoinov. Zariadenie bude potrebovať aktívne chladenie, pretože sa zahrieva v dôsledku spracovania, tj. 80 stupňov na chladiči. Ako to teda funguje?

 • Najskôr vložte zariadenie do počítača, stiahnite si ovládače a stiahnite si ťažobný softvér, ktorý je menším CG.
 • Informujte softvér s dávkovým súborom na BTC adrese, kam má poslať platbu a vykonať sólo alebo pool mining a nastavenie frekvencie, v ktorej ho môžete spustiť, v závislosti na frekvencii, ktorú získate viac hash rate s vyšším výkonom spotreba alebo menej hash rate pri nízkej spotrebe energie.
 • Potom budete pripravení ťažiť.

SKONTROLUJTE CENU V AMAZÓNE!

2. USB kľúč Gekkoscience Compac

gekko usb stickŤažiari GekkoScience sú o niečo lepší ako Sapphire Block Erupters. S hmotnosťou približne 0,8 unce s energetickou účinnosťou 0,33 W / Gh; jeho ťažobná kapacita je 9,5 Gh / s. Zarábaním 0,15 USD mesačne používateľ dosiahne viac ako dolár ročne. Je to tiché zariadenie s jediným USB portom.

Počas používania tohto hardvéru môže pracovať až 15 GH / s, kde sa jeho výkon môže zvýšiť, ak by sa mal pretaktovať. Vyrobená elektrina bude trvať asi 3 watty, čo je menej ako žiarovka LED, preto stojí centy alebo dokonca nižšie mesačne, takže je prakticky zadarmo na prevádzku, navyše je možné, že bude možné dosiahnuť zisk, tj. Dolár plus 10 centov / mesiac. Ako to teda funguje ?:


 • Pripojte zariadenie k počítaču a spustite softvér
 • Pred spustením si stiahnite dostupný CG Minor online.
 • Po stiahnutí prejdite na slushpool.com
 • Vytvorte si užívateľské meno a vlastné ID pracovníka
 • Otvorte softvér, zmeňte súbor DAT konkrétne na adresu rozbahneného snehu s ID užívateľa a sub-používateľom, ktorý je menom pracovníka
 • Po dokončení nastavte frekvenciu, t. J. 140 – 150 stupňov je štandardná frekvencia, alebo ak je príliš vysoká, znížte teplotu. Závisí to od chladného prostredia, na ktorom pracujete, a tým ho pretaktujete
 • Spustite softvér a pripojte USB.
 • Zaregistrujte sa do ťažobného fondu a zmeňte nastavenie na svoj vlastný
 • Začnite ťažiť.

SKONTROLUJTE CENU V AMAZÓNE!

3. Avalon Nano 3

Avalon nano 3Keďže je minerom 3,6 GH / s, jeho špecifiká nie sú dostatočné na to, aby priniesol vysoké zisky, ale skôr len na pokrytie nákladov na sieť..

Kroky sú celkom priame v porovnaní s ostatnými vyššie spomenutými zariadeniami, pretože pripojenie USB k počítaču sa vyžaduje iba vtedy, jediným problémom by bolo zarobiť dolár ročne. Ľudia by neboli dosť trpezliví, aby sedeli každý deň a zarobili si dolár rok.

Výhodou tohto zariadenia je, že sa nevyžaduje použitie ventilátora, čo znamená, že by sa nezahrial tak dobre ako zariadenie ASIC alebo Gekko, ale na druhej strane je jeho zarábanie náročné na čas. Je to však osvedčený postup, pokiaľ ide o zarábanie bitcoinov, ale nemožno ho použiť viac.

SKONTROLUJTE CENU V AMAZÓNE!

4. Bitmain Antrouter R1 Wifi Solo Bitcoin Miner

Bitmain Antrouter R1 Wifi Solo Bitcoin MinerToto zariadenie nemôžeme skutočne porovnávať s baníkom, ale je mu podobné. Jednou výhodou by boli nízke náklady a nízky GH / s pri rýchlosti 5,5 GH / s, ktorý by bol schopný generovať zisk viac ako dolár za rok. To je v porovnaní s Avalon Nano 3 užitočnejšie.

Pozitívne je, že funguje ako bezdrôtový smerovač, takže môžete ťažiť a zároveň poskytovať internet pre všetky svoje zariadenia. Sieť nebude blokovať pokrytie inými zariadeniami, preto poskytuje dostupnosť a nevyvoláva nepríjemnosti.

Toto zariadenie môže ťažiť iba pomocou bitcoinového skriptu, čo znamená, že súťažíte s ťažobnými fondmi, ktoré majú oveľa väčšie nastavenia. Ak to so získavaním peňazí v bitcoinoch myslíte vážne, nemôžete si dovoliť, aby ich ťažba prebiehala pod 2 TH / s. Preto je Bitmain Antrouter R1 ideálny pre tých, ktorí to so svojou ťažbou myslia trochu vážnejšie.

SKONTROLUJTE CENU V AMAZÓNE!

5. 21 Bitcoinový počítač

21 bitcoinových počítačov21 bitcoinový počítač sa nepovažuje za bitcoinového baníka, pripája sa však k vášmu počítaču cez USB. Z hľadiska kurzu $ / hash to nie je veľmi dobrá voľba.

Využitie tejto možnosti nie je také populárne ako také, pretože bitcoin bol ziskový iba v prvých rokoch predtým, ako v priebehu rokov rástla konkurencia. Vhodnejšia je investícia do hardvéru alebo nákup bitcoinov.

Po prvé, v skutočnosti pochybujem, že tento stroj vráti investície vynaložené na počiatočné náklady a prevádzkové výdavky. Po druhé, nejde o odpoveď, do ktorej hľadáme investície, aby sme zarobili veľké peniaze, ale skôr zarobíme dosť len na podporu siete, ale o to viac, je to zaujímavý koncept. Pre tých používateľov, ktorí nemajú dostatočné vedomosti o používaní a nastavovaní, sú k dispozícii jasné návody, ktoré sa učia, aby používatelia vedeli, ako používať zariadenie, najmä tí používatelia, ktorí nemajú s kódovaním žiadne skúsenosti..

SKONTROLUJTE CENU V AMAZÓNE!

Záver

Aj keď rozumiem každému zariadeniu, jeho výhodám a nevýhodám, navrhujem, aby odporúčaným zariadením alebo najlepším používaným bitcoin minerom USB bol bitcoinový miner USB Gekkoscience Compac, pretože tieto zariadenia sú pre ťažiarov USB stickov rýchle. Rovnako ako v prípade, 20 GH / s (s vyladením) rýchlo. Na ich fórach môžete získať veľa podpory a pre prácu s nimi má dokonca niekoľko príkladov nastavení. Primeraná cena v porovnaní s infláciou z iných zdrojov. Iné zariadenia sa zdajú byť svojim spôsobom užitočné, ale všeobecne je určite voľbou zariadenie, ktoré pracuje s nižšími nákladmi, ľahko sa nastavuje a prináša dobrý výstup..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector