1. LocalBitCoins 2. Paxful 3. LocalCryptos
Logo LocalBitcoins.com paxful
ZAČAŤ! ZAČAŤ! ZAČAŤ!

Ste fanúšikom používania služby PayPal a hľadáte spôsob, ako nakupovať bitcoiny pomocou služby PayPal? Všetci vieme, že PayPal je lídrom na trhu elektronického obchodu a teraz sa pripojil k rozvíjajúcemu sa trhu bitcoinov. Vidíte, že je dosť náročné nakupovať bitcoiny pomocou služby PayPal, pretože si ich nemôžete kúpiť priamo. To teraz nie je vôbec znepokojujúce. Tejto téme sme sa venovali kontrolou niekoľkých najspoľahlivejších stránok, kde si môžete kúpiť bitcoiny prostredníctvom služby PayPal. Najlepšie stránky, na ktorých môžete zvážiť nákup bitcoinov cez PayPal, sú vysvetlené nižšie.

8 najlepších búrz na nákup bitcoinov cez PayPal 2021

1. LocalBitcoiny

Logo LocalBitcoins.comNajstaršia a najpopulárnejšia výmenná stránka typu peer-to-peer bola spustená v roku 2012 a slúži používateľom na celom svete. Stránka je jedinečná tým, že umožňuje osobné a osobné obchodovanie. Ako kupujúci si môžete zvoliť predajcu podľa vášho výberu na základe zoznamu inzerátov predajcov zobrazených na webe. S danou osobou sa môžete stretnúť pre ďalšie obchodovanie. Napriek tomu LocalBitcoins ponúkajú osobné obchodovanie. je dôveryhodný a spoľahlivý. Stránka funguje ako systém úschovy a zaisťuje bezpečnosť a súkromie jej používateľov.

Podporované krajiny

LocalBitcoins slúži z dôvodu nariadení globálne okrem Nemecka a New Yorku. Fungovanie stránky úplne závisí od likvidity jej používateľov v krajine.

Ako to funguje?

LocalBitcoins má jednoduché a intuitívne rozhranie. Vytvorenie účtu trvá iba 20 sekúnd, kým sa zaregistrujete pomocou svojej e-mailovej adresy. Stránka podporuje rôzne spôsoby platby. Teraz, keď poznáte kroky nákupu bitcoinov v hotovosti, poďme diskutovať o procese nákupu bitcoinov cez PayPal.

Najprv si musíte vytvoriť účet pomocou svojej e-mailovej adresy. Ako kupujúci si môžete vybrať ľubovoľného predajcu podľa vášho výberu zo zoznamu predajcov zobrazeného na stránke alebo môžete pridať čiastku a zadať PayPal ako spôsob platby. Zoznam predajcov, ktorí sú pripravení prijať PayPal, bude presunutý. Môžete si zvoliť vhodného predajcu podľa vášho výberu a uskutočniť ďalší obchod. Dostanete sa na stránku, kde musíte zadať sumu za nákup bitcoinov. Môžete vidieť limity a obchodné podmienky uvedené predajcom. Niektorí predajcovia môžu požiadať o overenie ID spolu s overením vášho telefónneho čísla. V profile predajcu je časť so spätnou väzbou, ktorá kupujúcim pomôže zvoliť si optimálneho predajcu. Kupujúci by mal skontrolovať históriu obchodovania predajcu so spätnou väzbou od ostatných používateľov. Poplatok účtovaný webom je v porovnaní s inými webmi mierne vysoký. Poplatok je asi 20% v porovnaní s miestnymi kurzami bitcoinu. Okrem toho web ukladá 1% poplatok.

Ochrana osobných údajov

LocalBitcoins chráni súkromie používateľov rešpektovaním anonymnej povahy bitcoinov. Preto stránka nevyžaduje žiadne overenie totožnosti ani osobné podrobnosti. E-mailová adresa je jediné kritérium požadované pre vytvorenie vášho účtu. Keďže ide o stránku P2P, prepojenie vášho bankového účtu nie je povinné. Niektorí obchodníci môžu požiadať o vaše ID a ďalšie podrobnosti. Nákup bitcoinov výmenou za miestne fiat meny je pre používateľa bonusom navyše.

Bezpečnosť

LocalBitcoins svojím nastavením zabezpečenia vôbec neohrozil. Stránka je šifrovaná protokolom HTTPS s protokolom Login Guard ako ďalším bezpečnostným opatrením. Stránka povolila dvojfaktorovú autentifikáciu prostredníctvom SMS a e-mailu. Výskumníci v oblasti bezpečnosti by s touto stránkou určite mali rátať, pretože má vynikajúci program white hat, ktorý vyradí konkurenciu.

Vynikajúci systém úschovy stránok obmedzuje kupujúcich pred podvodmi.

Poplatky a limity

Je to dobrá správa pre všetkých kupujúcich. LocalBitcoins neúčtuje kupujúcim žiadny poplatok, predajcovia však musia platiť poplatok vo výške 1%. Na všetky transakcie sa bude rovnako vzťahovať poplatok za bitcoinovú sieť. Predajcovia majú výhodu prispôsobenia výmenných kurzov, čo kupujúcich znepokojuje. Niektorí predajcovia účtujú vysoké poplatky, aby zakryli poplatok, ktorý im vyrubí web.

Stránka neuplatňuje nijaké obmedzenie počtu a množstva transakcií medzi obchodníkmi. Obchodníci však môžu mať limity po vzájomnom súhlase.

Zákaznícka podpora

Pri riešení všetkých vašich otázok sa určite môžete spoľahnúť na podporu zákazníka tohto webu. V sekcii Časté otázky na tejto stránke nájdete odpovede na väčšinu vašich otázok. Nakoniec môžete kontaktovať LocalBitcoins prostredníctvom e-mailu a odpoveď webu je tiež dosť rýchla.

Pros

LocalBitcoins sú okrem stránky ľahko použiteľnej aj rýchle a spoľahlivé. Súkromie používateľov je zachované.

Zápory

Keďže stránka ponúka osobné obchodovanie, používatelia by mali byť opatrní, aby sa nenechali oklamať. Predávajúci má úplnú autorizáciu na prispôsobenie výmenných kurzov, ktoré by kupujúceho mohli stáť zaplatenie vysokej sumy. Táto stránka je nevhodná pre veľkých kupujúcich.

ZAČNITE S LOKALBITCOINMI

2. Paxful

paxfulPaxful bol uvedený na trh v roku 2015 ako významná decentralizovaná burza. Táto peer-to-peer burza so sídlom v USA ponúka svojim používateľom rôzne režimy online platieb. Burzu možno považovať za obdobnú ako eBay, kde funguje ako sprostredkovateľ pre obchodníkov pri obchodovaní. Paxful funguje ako vynikajúca služba úschovy.

Podporované krajiny

Spoločnosť Paxful neobmedzuje oblasť svojho pôsobenia. Každý používateľ sa môže zaregistrovať bez ohľadu na to, do ktorej krajiny patrí. Niektorí predajcovia navyše môžu spôsobiť zníženie v krajinách, s ktorými sú ochotní obchodovať. Paxful však ponúka spôsoby platby akceptované na celom svete, čo je pre používateľov výhodou.

Ako to funguje?

Paxful má elegantné rozhranie so všetkými zobrazenými informáciami ľahko pochopiteľným spôsobom. Stránka ponúka širokú škálu platobných metód, ako sú vklady v hotovosti, kreditné / debetné karty, Western Union, MoneyGram, národný bankový prevod, darčekové karty a PayPal. Používatelia musia pri nákupe bitcoinov prostredníctvom služby PayPal postupovať podľa niekoľkých jednoduchých krokov. Proces je podrobne vysvetlený nižšie.

Používatelia majú možnosť nakupovať bitcoiny priamo pri vstupe na web alebo si môžu bitcoiny kúpiť po registrácii. Po zaregistrovaní sa vám zobrazí okno s možnosťami, ako je výška, typ spôsobu platby, miestna mena na nákup bitcoinov. Môžete si zvoliť vhodného predajcu podľa vášho pohodlia alebo si ho vyberie Paxful za vás. Po začatí obchodu budete presmerovaní na funkciu chatu, kde môžete rokovať s predajcom. Keďže kupujúci je na pokraji platby, bitcoiny predajcu sa nachádzajú v úschove a kupujúci musí po vykonaní platby označiť ako „zaplatené“. Bitcoiny sú uvoľnené z viazaného účtu, keď predajca potvrdí platbu. Na potvrdenie obchodu máte 30 minút, inak bude dohoda automaticky zrušená po 30 minútach.

Ochrana osobných údajov

Na registráciu na tomto webe je vyžadovaná e-mailová adresa. V uvítacom e-maile, ktorý sa odošle na váš e-mail v čase vytvorenia účtu, budú uvedené dva odkazy. Jeden odkaz slúži na overenie vašej e-mailovej adresy a druhý na povolenie dvojfaktorovej autentifikácie. Dvojfaktorové overenie je možné vykonať pomocou SMS a pomocou aplikácie Google Authenticator.

Bezpečnosť

Spoločnosť Paxful v čase obchodu vytvorí peňaženku, kde musí predajca uložiť bitcoiny, čo je úplne zabezpečené efektívnym systémom úschovy stránok. Ďalej je Paxful zabezpečený Comodom, čo znamená, že web je šifrovaný pomocou 256-bitového SSL. aby sme zabezpečili užívateľské prostredie, Paxful dodržiava štandardy zraniteľnosti PCI. Stránka má možnosť poskytnúť spätnú väzbu predajcom, čo pomáha iným kupujúcim zvoliť optimálneho predajcu.

Poplatky a limity

Podobne ako LocalBitcoins, Paxful neúčtuje kupujúcim žiadny poplatok, ale áno, bude im účtovaný predajca. Spoločnosť Paxful ukladá predajcovi poplatok 1% plus určitý poplatok za sieť bitcoinov. Predajcovia majú navyše úplnú kontrolu nad stanovením poplatku. Predajcovia prijímajúci darčekové karty vám zvyčajne budú účtovať vysoké poplatky. Stránka neuplatňuje žiadne obmedzenie transakcií. Pred obchodovaním však musíte skontrolovať limity, ktoré uplatňuje predajca.

Zákaznícka podpora

Môžete kontaktovať spoločnosť Paxful prostredníctvom daného bezplatného čísla alebo prostredníctvom jej stránky na Facebooku. Systém podpory je pomerne komplexný a ponúka tiež podporu prostredníctvom chatu a e-mailu. Môže trvať niekoľko hodín, kým zástupcovia odpovedia prostredníctvom chatu a pošty.

Pros

Paxful prijíma darčekové karty ako spôsob platby, čo je naozaj super. Stránka je veľmi ľahko použiteľná a má pokročilé nastavenie zabezpečenia. Spolu s nízkym obchodným poplatkom stránka podporuje aj systém spätnej väzby, ktorý pomáha používateľovi zvoliť vhodného predajcu.

Zápory

Keďže ide o stránku výmeny peer-to-peer, existuje riziko podvádzania.

ZAČÍNAME S PAXFUL

3. LocalCryptos

Miestny paypal spoločnosti CryptosLocalCryptos veľmi ľahko nakupuje bitcoiny cez PayPal. Trh LocalCryptos vám ponúka bezpečnú platformu na transformáciu vášho zostatku PayPal na bitcoiny a z nich.

Kľúčové vlastnosti

Hlavné vlastnosti programu LocalCryptos sú:

Trh človeka k človeku

LocalCryptos ponúka osobný trh s viac ako 100 000 obchodníkmi s kryptami. To znamená, že akýkoľvek obchod cez LocalCryptos je priamo s iným obchodníkom.

Podmienené úschovy

Bezpečná služba úschovy chráni všetky transakcie PayPal. Predtým, ako odošlete prevod PayPal, predajca umiestni BTC do úschovy, čo znamená, že LocalCrypto umožňuje bezpečné platby. V prehliadačoch kryptomena napája webovú peňaženku a zaisťuje dobrú ochranu pred hackermi alebo krádežami kryptomeny.

Rýchle prevody

Rýchle prevody zabezpečujú, že transakcie PayPal s BTC sa uskutočnia do pätnástich minút alebo menej. Na LocalCryptos je každú hodinu viac ako tisíc online obchodníkov.

Šifrovanie typu end to end

LocalCryptos bola prvou platformou, ktorá implementovala end-to-end šifrovanie pre zasielanie správ.  

Nákup BTC cez PayPal na LocalCryptos

Zaujíma vás, ako môžete nakupovať kryptomeny cez PayPal s pomocou LocalCryptos?

Registrácia na LocalCryptos trvá iba tridsať sekúnd. Potom môže ktokoľvek zverejňovať ponuky na nákup alebo predaj bitcoinu. Filtrujte podľa platby pomocou služby PayPal, polohy a akýchkoľvek ďalších kritérií vyhľadávania. Akonáhle je obchod a výmenný kurz uzamknutý a akceptovaný druhou stranou, začnite s PayPal obchodovať s BTC a prevádzajte peniaze.

ZAČÍNAME S LOKALCRYPTAMI

4. Cancoin

logo cancoinCancoin, nová decentralizovaná výmenná stránka typu peer-to-peer, láka používateľov flexibilnou sadou nástrojov s vynikajúcimi funkciami. Táto stránka ponúka množstvo funkcií s hlavným zameraním na bezpečnosť používateľov.

Podporované krajiny

V súčasnosti Cancoin slúži v USA a Kanade. V rámci umiestnenia „Marketplace“ na vašom webe môžete odoslať žiadosť o podporu vášho regiónu s možnosťou „podporte svoj web“..

Ako to funguje?

Nákup bitcoinov na Cancoine je zdĺhavý proces. Účet si môžete ľahko vytvoriť pomocou svojej e-mailovej adresy a hesla. Pred zakúpením bitcoinov si musíte vygenerovať bezpečnú multi-podpisovú peňaženku kliknutím na možnosť „vygenerovať peňaženku“. Peňaženka je zabezpečená jedinečnou mnemonickou počiatočnou frázou generovanou náhodným správaním sa kurzora, ktorý je hlavným kľúčom pre váš účet. Po nastavení týchto vecí si bitcoiny môžete kúpiť na trhovisku webu, kde si môžete prezrieť zoznam rôznych predajcov s ich ponukami. Môžete si vybrať relevantného predajcu a môžete ďalej rokovať o vstavanej funkcii četu na webe. Neskôr stačí zadať sumu za nákup bitcoinov od predajcu, ktorého si vyberiete. Po uskutočnení transakcie je stanovený časový limit. Po zadaní objednávky od kupujúceho musí predajca previesť bitcoiny do multi-podpisovej peňaženky vytvorenej webom. Po overení prítomnosti bitcoinov v multisig peňaženke musí kupujúci zaplatiť predajcovi požadovaným spôsobom platby, aby dokončil transakciu. Finančné prostriedky sa uvoľnia, až keď získate podpis 2 z 3.

Ochrana osobných údajov

Vytvorenie účtu na Cancoine vyžaduje vašu e-mailovú adresu a heslo. Niektorí predajcovia môžu požiadať o overenie vášho ID s ďalšími osobnými údajmi. Cancoin ponúka 2-z-3 multi-podpisovú peňaženku na zabezpečenie všetkých transakcií. Aby mohol užívateľ kúpiť bitcoiny, musí mať 2 podpisy z troch (kupujúci, predávajúci a Cancoin).

Bezpečnosť

Cancoin vyradí konkurenciu, pokiaľ ide o nastavenie zabezpečenia. Aj keď peňaženka s viacerými podpismi zaisťuje bitcoiny používateľa, pri generovaní peňaženky sa vytvorí bezpečná mnemotechnická skratka. Používatelia majú úplnú kontrolu nad svojimi súkromnými kľúčmi. Detaily používateľa sú zabezpečené šifrovaním súborov AES-256 CTR. Používatelia sú zameraní na zabudovanú funkciu šifrovaného chatu pre ďalšie obchodné rokovania. Časté upozornenia prostredníctvom SMS a e-mailu vylepšujú nastavenie zabezpečenia webu.

Poplatky a limity

Cancoin dodržiava transparentnú štruktúru poplatkov. Pri obchodovaní na trhovisku sa na strane predajcu účtuje poplatok 1%. Ďalej sa pripočítava určitý poplatok v závislosti od siete bitcoinov. Poplatok sa pripočítava počas objednávky, ktorá sa zobrazí na blockchaine. Kupujúci môžu na webe voľne platiť akékoľvek poplatky.

Zákaznícka podpora

Používatelia môžu komunikovať s rôznymi fórami, aby vyriešili svoje otázky, alebo má stránka tiež vedomostnú základňu, ktorá obsahuje ďalšiu pomoc. S Cancoinom sa môžete spojiť aj prostredníctvom rôznych stránok sociálnych médií.

Pros

Cancoin má nastavené vynikajúce zabezpečenie spolu s výnimočnou reputáciou. Stránka zaisťuje transparentnosť, pokiaľ ide o poplatok. Spolu s podporou rôznych platobných metód ponúka web množstvo pohodlných funkcií a nástrojov pre pohodlie používateľa.

Zápory

Je potrebné, aby sa web vyvíjal z hľadiska likvidity.

ZAČÍNAME S KANCOINOM

5. Wirex

logo wirexWirex alebo predtým tiež známy ako E-Coin sa predáva ako „hybridná platforma osobného bankovníctva“, ktorá podporuje fiat aj kryptomeny. Wirex je debetná karta, ktorá integruje tradičné peňažné a bankové služby. Táto londýnska spoločnosť bola založená v roku 2015 podporou troch fiat mien (americký dolár, euro, libra šterlingov).

Podporované krajiny

Wirex slúži rôznym krajinám v rôznych častiach sveta. Spoločnosť Wirex, bohužiaľ, v USA nepôsobí.

Ako to funguje?

Wirex má jednoduchú a užívateľsky prívetivú platformu. Používanie Wirexu nie je vôbec komplikované. Proces je vysvetlený nižšie.

Najprv musíte zvoliť typ karty (fyzickej alebo virtuálnej) kliknutím na „vygenerovať novú kartu“. Ďalej prepojte kartu so svojím účtom PayPal a overte ju. Overenie karty vyžaduje, aby ste na svoj účet PayPal vložili najmenej 3 doláre, aby vám služba PayPal mohla účtovať poplatky. Potom sa vedľa vašej transakcie na vašom účte Wirex zobrazí štvormiestny PIN, ktorý bude vašim overovacím PIN pre vašu kartu. Musíte vložiť prostriedky na svoj účet PayPal a neskôr si môžete prostriedky vybrať z účtu PayPal na svoj účet Wirex. Nakoniec môžete bitcoiny nakupovať na svojej karte Wirex. Na to, aby ste dostali svoje bitcoiny, si budete musieť počkať niekoľko dní.

Ochrana osobných údajov

Spoločnosť Wirex nedodržiava anonymnú povahu bitcoinov, pretože je v súlade s predpismi KYC a AML. Spoločnosť Wirex vyžaduje od svojich zákazníkov overenie ID a doklad o adrese. Overené dokumenty sa uchovávajú najmenej 6 rokov a predkladajú sa regulačným orgánom bez oznámenia majiteľov účtov. Používateľ môže spracovávať transakcie bez overenia účtu do určitých limitov.

Bezpečnosť

Spoločnosť Wirex sa spojila so spoločnosťou BitGo, ktorá zaisťuje bezpečnosť všetkých účtov. Všetky účty sú vybavené bitcoinovou peňaženkou BitGo, čo je peňaženka s viacerými podpismi, so šifrovaním SSL. Existuje dvojfaktorová autentifikácia, ako aj prevody peňazí a zmena podrobností účtu si vyžaduje časovo citlivé potvrdenie. Držitelia kariet sú nútení zadať svoj jedinečný 4-ciferný PIN pre transakcie uskutočňované v obchode cez pult podľa čipového a PIN kódu spoločnosti Wirex.

Poplatky a limity

Poplatok účtovaný spoločnosťou Wirex je konkurenčný. Aktivácia karty a pridanie mena držiteľa karty vám nebude účtovať žiadny poplatok. Doručenie fyzickej karty cez DHL vás však bude stáť 50 alebo 17 dolárov prostredníctvom Royal Mail. Na druhej strane vás dodanie virtuálnej karty bude stáť 3 doláre. Za transakcie uskutočňované prostredníctvom systému Wirex sa neúčtuje žiadny poplatok.

Za domáce transakcie v bankomate sa bude účtovať poplatok (2,5 USD, 2,25 EUR a 1,75 GBP). Zatiaľ čo za medzinárodné transakcie bankomatov bude účtovaný poplatok (3,50 USD, 2,75 EUR, 2,25 GBP). Ďalej sa účtuje povinný mesačný poplatok za oznámenie SMS (1,00 USD / EUR / GBP) plus poplatok za prevod karty (0,25 USD / EUR / GBP). Zmena PIN vás tiež bude stáť poplatok (1,00 USD, 0,80 EUR, 0,60 GBP). na zahraničné transakcie sa vzťahuje transakčný poplatok zodpovedajúci 3% z celkovej sumy transakcie. Transakcie POS a ePOS sú však bezplatné. Na rozdiel od iných platforiem spoločnosť Wirex neúčtuje žiadne poplatky za nečinnosť.

Limity sa pri overených a neoverených účtoch líšia. Wirex zavádza podrobný súhrn limitov. Ďalej sú uvedené limity bitcoinových účtov a limity účtov PayPal.

Limity bitcoinového účtu BTC
Pridať prostriedky (z externého účtu)
Min./max Bez obmedzenia
Výmena meny (z karty Wirex)
Minimálna hodnota 0,01
Maximálna jednotlivá hodnota 3
Maximálny denný limit 20
Maximálny mesačný limit 100
Poslať prostriedky (na externý účet)
Minimálna jednotlivá hodnota 0,001
Maximálny denný limit 20
Maximálny mesačný limit 250
PayPal a platobné limity tretích strán USD / EUR / GBP
Počet transakcií za 24 hodín 2/2/2
Minimálna hodnota jednej transakcie 1/1/1
Maximálna hodnota jednej transakcie 500/500/400
Maximálna hodnota transakcií za 24 hodín 500/500/400
Maximálna hodnota životnosti transakcií Žiadne obmedzenie pre žiadnu z fiat mien

Zákaznícka podpora

Spoločnosť Wirex má tím podpory nonstop, ktorý vyrieši všetky vaše dotazy spolu s bezplatným číslom. K Wirexu sa môžete dostať prostredníctvom e-mailu alebo sociálnych médií. Wirex ponúka dobrý systém podpory.

Pros

Platforma Wirex je spolu s mobilnou aplikáciou celkom intuitívna, aby svojim používateľom uľahčila prácu. Wirex podporuje rôzne meny a prijíma aj financovanie altcoinmi. Stránka má nastavenú dobrú bezpečnosť.

Zápory

Wirex neponúka žiadnu anonymitu a používateľ musí overiť účet poskytnutím rôznych dokumentov a podrobností. Táto stránka nepodporuje obyvateľov USA.

ZAČÍNAME S WIREXOM

6. Kryptonit

Cryptonit vám umožňuje nakupovať bitcoiny prostredníctvom služby PayPal prijímaním vkladov z účtov PayPal. Poplatok za vklad je pomerne vysoký a predstavuje 9,8%, zatiaľ čo obchodovanie je bezplatné. Stránky prechádzajú prísnym procesom overovania. Budete musieť predložiť naskenovanú kópiu dokladu totožnosti, overenie adresy a selfie, kde držíte dokumenty.

Ako to funguje?

Zaregistrujte si svoj účet odoslaním všetkých dokumentov uvedených v rámci procesu overenia. Potom vložte USD kliknutím na kartu „Financie“. Nakoniec zadajte sumu, ktorú chcete kúpiť bitcoiny, a dokončite proces výberom služby PayPal.

ZAČÍNAME CRYPTONIT

7. eToro

logo etoroeToro je platforma, ktorá vám umožňuje nakupovať bitcoiny prostredníctvom služby PayPal, ale neumožňuje vám vyberať alebo posielať bitcoiny iným ľuďom. Bitcoiny môžete predávať iba za fiat meny. Táto služba bohužiaľ nie je k dispozícii pre nás obyvateľov. Stránka ponúka rôzne platobné režimy s nízkym poplatkom. Používateľom je webom účtovaný poplatok za výber vo výške 25 USD spolu s poplatkom za konverziu v iných menách. Na 12-mesačné neaktívne účty sa bude vzťahovať mesačný poplatok 5 USD. Stránka tiež uplatňuje obmedzenia na transakcie. Na výber sa vzťahuje limit 50 dolárov, zatiaľ čo overený používateľ môže na svoj účet vložiť až 10 000 dolárov mesačne. Limity vkladov PayPal zahŕňajú minimálny jednotlivý vklad (50 dolárov), maximálny jednorazový vklad (5 000 dolárov) a maximálny limit vkladu mesačne (10 000 dolárov).

eToro tiež zaisťuje bezpečnosť používateľov povolením dvojfaktorovej autentifikácie a šifrovania SSL. Stránka tiež ponúka komplexnú zákaznícku podporu.

Ako to funguje?

Spočiatku sa prihláste na webovú stránku a zaregistrujte si svoj účet. Potom prepojte svoj účet PayPal s účtom eToro a môžete začať.

ZAČÍNAME S ETOROM

8. VirWox [Teraz zatvorené]

virvoxVirWox je zvláštna zmes na trhu kryptomien, ktorá bola pôvodne založená na obchodovanie s Second Life Lindens (SLL) a inými virtuálnymi menami v roku 2007. Táto rakúska burza pôvodne začala obchodovať s virtuálnymi menami používanými na hranie hier. Táto stránka má viac ako 740 000 registrovaných používateľov. VirWox je jedným z najpopulárnejších webov, ktoré ponúkajú PayPal ako hlavný spôsob platby.

Podporované krajiny

Táto najstaršia výmenná stránka je k dispozícii na celom svete.

Ako to funguje?

Vytvorenie účtu na VirWoxe je úplne zadarmo a nezabudnite, že bitcoiny si nemôžete kúpiť priamo pomocou PayPalu na VirWoxe. Najprv si budete musieť kúpiť Linden Dollars a potom ich vymeniť za bitcoiny. Proces nákupu bitcoinov pomocou služby PayPal na serveri VirWox je jednoduchý a je vysvetlený nižšie.

Najprv si vytvorte účet kliknutím na možnosť „ešte nie ste zaregistrovaní?“, Zobrazí sa výzva na zadanie niektorých základných osobných údajov. Po zadaní podrobností dostanete e-mail s heslom. Musíte sa prihlásiť na stránku pomocou tohto hesla. Zaslané heslo je dočasné a je potrebné ho zmeniť do 24 hodín. Ak sa heslo v stanovenom čase nezmení, váš účet bude odstránený. Heslo je možné zmeniť kliknutím na možnosť „zmeniť nastavenia“. Po vytvorení nového hesla môžete vkladať z PayPalu kliknutím na možnosť „Vklad“. Zadajte sumu, ktorú chcete vložiť, a kliknite na možnosť „Pokladňa prostredníctvom služby PayPal“..

Ďalej sa musíte prihlásiť na PayPal a zobrazí sa suma, ktorú ste zadali pre vklad. Zobrazená suma bude o niečo nižšia ako suma zadaná z dôvodu poplatku vyrubeného spoločnosťou VirWox. Ďalšie kroky zahŕňajú nákup Second Life Lindens výmenou za vašu fiat menu. Ak chcete kúpiť SLL, budete musieť predať USD / EUR, ktoré sú prítomné na vašom účte PayPal. dostanete SLL výmenou za svoju fiat menu a dokončíte objednávku. Ďalej na ľavom bočnom paneli vyberte možnosť BTC / SLL a získate bitcoiny výmenou za SLL. Postup je podobný a jednoduchý. Musíte zadať množstvo bitcoinu, ktoré chcete kúpiť, a kliknúť na „ďalšie“. Ak je proces úspešný, v ľavom hornom rohu uvidíte zostatok v bitcoinoch.

Ochrana osobných údajov

VirWox rešpektuje anonymnú povahu bitcoinov a nevyžaduje od svojich používateľov žiadne overenie.

Bezpečnosť

Stránka uvádza, že nezdieľa údaje o používateľoch s tretími stranami. VirWox je súčasťou spoločnosti Virtual World Services Gmbh a pracuje na protokole HTTPS, ktorý zaisťuje všetky podrobnosti používateľa. Stránky sa riadia prísnymi zásadami červeného príznaku, čo vedie k častému blokovaniu a pozastaveniu účtov. Na stránke nie sú uložené ani podrobnosti o kreditnej karte.

Poplatky a limity

Pretože stránka pôvodne nebola založená na nákup BItcoinov cez Paypal, konverzia lipových dolárov na nákup bitcoinov cez PayPal vám môže mierne účtovať ďalší poplatok. Niektorí používatelia sú pripravení zaplatiť vysoké sumy, pretože neexistuje väčšia konkurencia pri podpore služby PayPal pri nákupe bitcoinov.

Výmenou za bitcoiny a tiež za používanie My Virtual Community PayPal Terminal vám neúčtujeme žiadny poplatok a finančné prostriedky sú k dispozícii do dvoch hodín. Prostriedky sú okamžite k dispozícii s expresným šekom PayPal s poplatkom (0,35 EUR 3,4%). Pri platbe kreditnou / debetnou kartou vám z okamžitých prostriedkov bude účtovaný poplatok (0,29 3,5% GBP, 0,49 USD 3,5%, 0,96 3,5% EUR). OKPAY je zadarmo. Zručnosť vás bude stáť poplatok (0,29 3,5% GBP, 0,49 3,5% USD, 0,96 3,5 EUR) s okamžitým fondom. Paysafecard vám zaúčtuje 20% a prostriedky sú okamžite k dispozícii. Sofortbanking vám zaúčtuje 2,5% z okamžitých prostriedkov.

PayPal vám bude účtovať 1 EUR plus 2% za výber. Výmena bitcoinu vás bude stáť 0,002 BTC. Skrill, bankový prevod vás bude stáť 1 EUR za výber.

Neaktívne účty po dobu 12 mesiacov budú spoplatnené sumou 2 USD mesačne.

Na používanie PayPalu na nákup bitcoinov sa kladú určité limity. Po zriadení účtu bude váš vklad obmedzený na 90 $. Obchodné limity na PayPal a Skrill sú vysvetlené nižšie.

Limity závisia od počtu aktívnych dní od registrácie. Limity sa uplatňujú v štyroch úrovniach.

Úroveň 0 – môžete okamžite obchodovať až do 90 EUR; 270 EUR.

Úroveň 1 – po 10 dňoch môžete obchodovať až do 120 EUR; 900 EUR.

Úroveň 2 – po 45 dňoch môžete obchodovať až do výšky 200 EUR; 2 000 EUR.

3. úroveň – po 90 dňoch môžete obchodovať až do 400 EUR; 4 000 EUR.

4. úroveň – na požiadanie môžete obchodovať až do výšky 1000 EUR; 10 000 EUR.

Prvý limit sa počíta za 24 hodín a druhý limit sa počíta za 30 dní. Na kontrolu limitov vo fiat menách (USD, GBP a CHF) možno použiť jednoduchý prevodník mien..

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora obsahuje stránku s často kladenými otázkami, ktorá odpovedá na väčšinu otázok. Zákaznícka podpora by sa mala zlepšiť.

Pros

VirWox je jednou z najstarších ústrední s viac ako 740 000 používateľmi na celom svete. Stránka podporuje širokú škálu platobných metód na nákup bitcoinov a nepožaduje povinný vklad na nákup bitcoinov. Proces obchodovania je jednoduchý pri okamžitých transakciách.

Zápory

Prvý nákup bitcoinov na tomto webe môže vyžadovať určitý čas. Zákaznícka podpora je podpriemerná, je potrebné ju upgradovať. Výmenné kurzy na VirWoxe sú mierne vysoké.

ZAČÍNAME S VIRWOXOM

Chráňte svoje bitcoiny týmito metódami

Aj keď svoje bitcoiny môžete na webe ukladať online, je potrebné zaobstarať si bitcoinovú peňaženku. Pred zakúpením bitcoinov z ktorejkoľvek stránky si skontrolujte hodnotenie stránok. Ak obchodujete na výmenných stránkach peer-to-peer, pozrite si sekciu spätnej väzby predajcu. Získajte zabezpečenú bitcoinovú peňaženku ako Ledger Nano S, TREZOR, KeepKey a oveľa viac dostupné na trhu.

Záver

V tomto článku môžete vidieť, že rôzne platformy umožňujú používateľom nakupovať bitcoiny prostredníctvom služby PayPal zabezpečeným spôsobom znižovaním rizika spätných zúčtovaní. Niektoré platformy predávajú bitcoiny prémiovo, zatiaľ čo iné za trhovú cenu. Preskúmali sme najlepšie stránky na nákup bitcoinov cez PayPal a je na vás, aby ste si vybrali pohodlnú metódu a skočili priamo do nej.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me