Antminer D3 İncelemesi – Bu Fiyata Değer mi?

Bugünlerde her yerde görünen bir konuşma konusu varsa, o kripto para birimleridir. Yatırımcılardan kamuoyuna ve medyaya neredeyse hiç kimse onlar hakkında konuşmayı bırakamaz. Kripto para birimleri finans sektöründe bir devrim yaratmayı başardığından, bunun da iyi bir nedeni var..

Etkileri ve hakimiyetleri sadece bir ülke ile sınırlı kalmayıp, neredeyse tüm dünyaya yayılmıştır. Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İngiltere ve benzerleri gibi batı ülkelerinden Japonya, Hindistan, Rusya ve daha pek çok doğu ülkesine kadar Bitcoinler kelimenin tam anlamıyla her yerdedir..

Hayatlarına tek bir kuruş bile yatırmamış olanların birkaçı bile şu anda yatırım yapmak için kripto para birimleri etrafında dönen planlar planlıyor ve düşünüyor. , neredeyse ihmal edilebilir kayıplar ve devasa karlar elde etme potansiyeli.

Bitcoin’in 2009’da muhteşem bir başlangıç ​​yaptığında her şeyin başladığına inanmak neredeyse zor görünüyor. O zamandan beri, kripto paraların etki alanı herkesin yararlanabileceği bir şekilde genişledi..

Şimdi bu kripto para birimlerinden biri Dash oluyor. Son derece popüler Bitcoin’den biraz daha az bilinmesine rağmen Dash, derinlemesine çalışılırsa ve bir yatırıma başlamadan önce iyi araştırılırsa, aslında Bitcoin’den bile daha fazla kârlı olduğunu kanıtlayabilir..

Aslında, Bitcoin’in zırhındaki birkaç çatlağı halleder ve onu kendi özel marka özellikleriyle güçlendirir. Hızlı, güvenli ve Bitcoin’e değerli bir alternatif sunarak onu bir sonraki büyük yatırım için iyi bir aday haline getiriyor..

Ancak paranızı Dash coin satın almaya harcamayı planlıyorsanız, size daha iyi bir alternatif sunmamıza izin verin. Doğrudan herhangi bir para harcamadan Dash coin elde edebilseydiniz? Deneyimsizler için bu, madencilik yardımı ile mümkündür.

Kripto para birimleri için madencilik, yeni işlemlerin eklenmesi ve doğrulanması için kripto blok zincirindeki blokları doğrulama sürecidir. Kripto para birimlerinin merkezi olmayan kalmasını sağlar ve aynı zamanda madencilerin kendileri için birkaç jeton kazanmalarına izin verir. İşleyiş şekli, her madencinin bazı karmaşık matematik problemlerini ve algoritmalarını çözmesi gerektiğidir ve çözüme en kısa sürede ulaşmayı başaran kişi birkaç jetonla ödüllendirilir..

Yani, bir şekilde, gerçek para harcamadan kendiniz için madeni para kazanabilirsiniz. Yine de para harcamanız gereken tek yer, madencilik operasyonlarınızı idare edebilecek ve kendiniz için kolayca iyi bir kripto para biriktirmenize izin veren iyi bir madencilik teçhizatı olacaktır..

Tek sorun, bu makinelerin fiyatları açısından ucuz olmadıkları ve çok fazla elektrik gücü emdikleri için bakım maliyetleri açısından ekonomik olmadıklarıdır..

Tüm bu nedenlerden dolayı, kârdan daha fazla zarar eden bir model seçmemek için, kendiniz için bir madenci satın almadan önce dikkatli olmak ve iyi plan yapmak en iyisidir. Bu tür hatalar yapmamanıza yardımcı olmak için, bu makale Dash için harika bir madenci olan Antminer D3’ün kapsamlı bir incelemesini sunar..

The Antminer D3 İncelemesi

Hash Rate

Antminer-D3-İncelemeKarma oranı, bir madencinin bir saniyede çözebileceği sorunların sayısını ifade eder. Açıkçası, bir madencinin hash oranı ne kadar yüksekse, performansı o kadar iyi olacaktır. Antminer D3’e gelince, aslında 15 GH / s’lik oldukça iyi bir hash oranı sunuyor..

Güç tüketimi

Madencilerin çoğu zaman birçok ilgili alıcının nihayetinde fikirden vazgeçmesine neden olan bir yönü, güç tüketimidir. Madencilik tamamen kârlı bir iş değildir ve yol boyunca birkaç kayıp yaşanması muhtemeldir. Bununla birlikte, net sonucunuz bir şekilde olumlu tarafta kalırsa, her şey iyidir. Olumsuz yönüne gelince, kayıplarınıza neden olan en büyük faktör, bu madenciler üzerindeki aşırı güç ihtiyacıdır..


Blok zincirindeki işlemleri doğrulamak ve karmaşık matematiksel algoritmaları çözmek gibi çok fazla ağır kaldırma ve bazı oldukça büyük görevleri yerine getirdikleri için, daha fazla güç aramaları çok doğal. Bununla birlikte, bu ihtiyaç kullanıcılar için genellikle bir sorun haline gelir, çünkü daha fazla güç tüketimi ile daha yüksek enerji faturaları gelir..

Artı tarafta, yenilikler halihazırda yürürlüktedir ve kârlılığı en üst düzeye çıkarırken enerji maliyetlerini fiilen en aza indirebilen, daha iyi ve çok daha enerji verimli madenciler geliştirmek için her zaman daha fazla araştırma yürütülmektedir..

Antminer D3’e gelince, güç derecelendirme ölçeğine göre oldukça makul olan toplam 1200 W tüketiyor..

ANTMINER D3 İLE BAŞLAYIN

Güç kaynağı

Bazı madenciler yerleşik bir güç kaynağıyla gelirken, diğerleri o kadar donanımlı değildir ve kullanıcının ayrıca bir tane satın almasını gerektirir. Ne yazık ki, D3 ikinci kategoriye aittir, bu da çalışmaya başlamadan önce cihazı çalıştıracak kadar yeterli güç kaynağı aramanız gerektiği anlamına gelir..

Nereden Alınır

Madencilerle ilgili tek sorun, o kadar kolay ulaşılabilir olmamalarıdır. Daha popüler olanlardan bazıları Amazon, eBay veya diğer benzer e-ticaret platformlarında bulunurken, daha az bilinenleri aramak biraz daha zordur. Ancak, her şey başarısız olursa, bunları her zaman üreticinin resmi web sitesinden satın alabilirsiniz, bu durumda bu durumda Bitmain’dir..

Basitçe Bitmain’in web sitesinde oturum açın ve istediğiniz madenciyi, örneğin D3’ü kolayca arayabileceğiniz ve ödeme sayfasına ilerleyebileceğiniz bir satın alma bölümü bulacaksınız. Ödeme sürecine gelince, satın alma işleminizi Bitcoin, Litecoin veya hatta banka havalesi yoluyla ödeyebilirsiniz..

Ek olarak, Antminer D3 eBay’de de mevcuttur, bu da onu daha kolay erişilebilir cihazlardan biri haline getirir..

Üretici Hakkında

Bitmain, tartışmasız piyasadaki en güvenilir ve popüler kripto para birimi madenci üretim şirketidir. Çalışkan, müşteri odaklı ve ürünlerinde kalite bilinciyle bilinirler. Zaten sadece Bitcoins veya DASH için değil, aynı zamanda pazardaki erişimlerini muhtemelen en geniş ve en etkili hale getiren çok sayıda kripto para birimi için uzun bir madencilik teçhizatı modeline sahipler.

Bununla birlikte, tıpkı diğer büyük markalar gibi, Bitmain de zorluklardan ve sırlardan adil bir pay almadan gelmiyor. Kısa süre önce marka, ürünlerine gizli bir arka kapı eklediği için çok fazla ateş altında kaldı. Arka kapının ne olduğunu anlamak için biraz teknik bilgiye sahip olmanız gerekir. Yine de basit bir ifadeyle, bu arka kapı Bitmain’in donanım cihazlarının, örneğin Antminer’ın donanım yazılımına kuruldu. Artık şirketin her on dakikada bir bazı merkezi hizmetlerle check-in yapmasına izin verdi..

Antminer seri numarası, IP adresi ve MAC adresi gibi gizli bilgiler üzerinden iletilen veya gönderilen check-in’lerin her biri. Artık tüm bu verilerin kesin kullanımı tamamen şirketin takdirine bağlıdır, ancak müşterilerden gelen satış bilgilerini ve hatta teslimat kayıtlarını çapraz kontrol etmek için kullanabilirler. Tüm bunlar, müşterinin kendi mahremiyetini ciddi şekilde riske atar ve müşterinin gerekli izni alınarak gerçekleştirilmelidir..

İlişkili riske gelince, şirket tarafında herhangi bir kötü niyetle ilgili kanıtlanmış bir kayıt yoktur, ancak yine de ürünü satın almak istiyorsanız bu, bilmeniz gereken bir şeydir..

Garanti

Madencilerin genel olarak iyi bir ömürleri olsa da, iyi bir garanti süresi her zaman takdir edilmektedir. Antminer D3’e gelince, makinede bir sorun olması veya rastgele çalışmayı durdurması durumunda ürünü tamamen ücretsiz olarak değiştirebileceğiniz veya onarabileceğiniz 180 günlük makul bir garanti süresi sunulur..

Madencilik ekipmanı

Kripto para madencilerinde sıklıkla yaşanan ciddi bir komplikasyon varsa, o da oldukça hızlı ısınmalarıdır. Tıpkı işlediği işlemler açısından bazı ağır kaldırma işlemleri gerçekleştiren diğer tüm cihazlar gibi, bu madenciler de yüksek sıcaklıklara ve aşırı ısınmaya karşı hassastır..

Kendi güvenilir akıllı telefonlarımız ve dizüstü bilgisayarlarımız bile bu sorundan kurtulmuş değiller, çünkü uzun süre bir güç kaynağına takıldıklarında veya uzun süre yoğun ve yoğun bir şekilde kullanıldıklarında rastgele ısınma eğilimi gösteriyorlar. Neyse ki, madenciler de bir çözümle geliyor.

Madenciye, yalnızca cihazın sıcaklığını kontrol altında tutmak ve öngörülen sınırlar içinde kalmasını sağlamak amacıyla özel olarak belirlenmiş fanlar takılır. Sıcaklık bir şekilde çok fazla sıçramayı başarırsa, fanlar tarafından tüketilen güç otomatik olarak artar ve fanların daha hızlı dönmesini sağlar ve sonuç olarak daha hızlı ve daha iyi soğutma sağlar..

Olumsuz tarafı, madencilerin genellikle artan enerji ve elektrik faturalarına neden olmasının nedeni budur..

Fiyat

Donanım için gerçekten ne kadar harcama yapacağınızı size söylemediğimiz sürece bu nasıl tam bir inceleme olabilir? Şimdi, belirli bir ürünün fiyatına katkıda bulunan birkaç faktör var. Birincil olanlardan bazıları, kullanılabilirlik, talep ve ürünün genel performansıdır. Bir şey son derece iyi performans gösterirse, ürüne olan talebin artması doğaldır ve sonuç olarak fiyatlar kesinlikle yükselir..

Antminer D3’e gelince, haberler o kadar iyi değil. 2699 $ ‘lık D3, piyasadaki en pahalı madencilerden biridir. Aslında neredeyse piyasadaki en iyi performans gösteren Bitcoin madencisi kadar pahalıdır ve piyasadaki diğer birçok iyi performans gösteren teçhizatın maliyetini kolayca aşar. Bu yüksek rakamın oldukça makul bir nedeni, Dash coin’lerin, Bitcoin de dahil olmak üzere piyasadaki diğer birçok kripto para biriminden bile daha fazla, son derece karlı ve etkili olduğu defalarca kanıtlanmış olmasıdır..

Belki de bu yüzden yüksek fiyat, Dash’ta işlem yapmaktan elde ettiğiniz aşırı karı haklı çıkarmak için bir araçtır..

Madencinin Antminer D3 olan kapsamlı ve oldukça kapsamlı bir incelemesini tamamladığımıza göre, size Dash’in neden geleceğin para birimi olduğuna ve neden ciddiye alınması gerektiğine dair birkaç bilgi ve bilgi sunuyoruz..

Dash’in Doğuşu

Bitcoin ile ilgili en büyük sorun, ilişkili işlem onay süreleridir. Bitcoin’inizi bir ürüne veya belki başka bir kripto para birimine harcadığınızı varsayalım. İşleminizin satıcı tarafından doğrulanması ve satın aldığınız ürünün size gönderilmesi ne kadar sürer??

Aslında kesin bir cevap yok. Satıcının gönderdiğiniz Bitcoin’lerin usulüne uygun olarak alındığını kabul etmesi çok uzun sürebilir ve bu gerçekleşene kadar satın aldığınız ürünü teslim almaktan hiçbir şekilde sorumlu değilsiniz. Açıkçası, tüm bunları sürdürmek ve düzenlemek için belirli yasalar ve düzenlemeler var, ancak gerçek şu ki Bitcoin işlemlerinin başlaması yavaş..

Şimdi, büyük bir kripto para meraklısı olan Evan Duffield, bu sorunu fark etti ve anında Bitcoin’in hatalarından öğrenen ve bunları mümkün olan en iyi şekilde düzelten daha iyi ve çok daha hızlı bir kripto para birimine ihtiyaç duyduğunu hissetti. Ve böylece, 18 Ocak 2014’te Evan, resmi olarak Xcoin olarak adlandırılan ve daha sonra DarkCoin olarak değiştirilen Dash’i yaratmaya devam etti ve sonunda Digital Cash kelimelerinin bir karışımı olan Dash haline geldi..

Dash, kripto para birimlerinin karşılaştığı ortak sorunlara Bitcoin’den çok daha etkili bir çözüm olması amacıyla oluşturuldu. Karşılaştığı temel sorunlara aktif olarak odaklandı ve başlangıcından bu yana bunları düzeltmeye devam etti. Ek olarak, tıpkı Bitcoin gibi, dünyada her zaman yalnızca sınırlı bir Dash coin arzı olacaktır. İstatistiklere göre, şu anda piyasada yaklaşık 7,85 milyon Dash coin var ve toplam sınır 18 milyon olarak belirlendi..

ANTMINER D3 İLE BAŞLAYIN

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map