Banka Hesabı / Transferiyle Bitcoin Satın Almanın En İyi 12 Yolu

1. Coinbase 2. BitPanda 3. GDAX
madeni para bitpanda gdax
BAŞLAMAK! BAŞLAMAK! BAŞLAMAK!

Burada olmandan memnunuz. Bir banka hesabıyla Bitcoin satın almak, ücretler açısından açık ara en ucuz seçenektir ve bu nedenle, karınızı en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız en iyi seçenektir. Bitcoin satın almak için banka hesabınızı kullanmanın bir başka güzel yönü de, hangi borsayla gitmek istediğinizi daha özgürce seçebilmenizdir – çünkü çoğu borsa bir ödeme yöntemi olarak banka havalesi sunar..

Banka hesabınızı kullanmanın bir başka avantajı, limitlerin örneğin kredi kartı veya PayPal’dan çok daha yüksek olmasıdır..

Bununla birlikte, geniş bir borsa seçkisiyle, karar vermede, örneğin aralarından seçim yapabileceğiniz 2-3 borsaya sahip olmaktan daha zor bir zaman gelir. Endişelenmeyin, bu eğitimde bir banka hesabıyla bitcoin satın almanın en iyi yolunu bulma araştırmamızda topladığımız sonuçları sunacağız..

Bir borsa seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğine doğrudan atlayalım!

Bir borsa seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Ücretler

Her şeyden önce ücretleri aldık. Ücretler farklı borsalar arasında farklılık gösterir ve muhtemelen biraz para kazanmak için Bitcoin’e yatırım yaptığınız için, ücretleri düşürmek size çok fazla tasarruf sağlayabilir (ne kadar satın almak istediğinize bağlı olarak).

Kullanım kolaylığı

Yeni başlayanlar için bile Bitcoin borsası kullanmak kolay olmalıdır. Çoğu borsa, son teknoloji kullanıcı deneyimine sahip ve kullanımı basit olsa da, 90’lara ait olduklarını düşünenler var. Düşük ücretlerin ve yüksek limitlerin kullanıcı dostu olmayan bir platforma kadar ağır gelebileceğini düşünüyoruz, çünkü sonunda platforma alışacaksınız. Kullanımın ne kadar kolay olduğunu net bir şekilde görebilmeniz için her borsanın kullanıcı arayüzünü tartışacağız..

Destek

Bize göre destek de önemli. Bir hizmeti kullanırken veya kendinizi doğrulamaya çalışırken, hangi değişimi seçerseniz seçin, her zaman hatalar veya sorunlar olacaktır. Buradaki önemli kısım, sorunun üstesinden gelmenize ne kadar yardımcı oldukları ve ne kadar çabuk cevap verdikleridir. Başkalarının forumlarda onlar hakkında söylediklerine ve her bir değişimin sorunları / hataları ele aldığını nasıl hissettiklerine bir göz attık, böylece bir sorun durumunda seçtiğiniz takasın arkanızda olduğunu hissedeceksiniz..

Limitler

Bu, dikkate alınması gereken isteğe bağlı bir faktördür, ancak bazıları için değişimdeki sınırlar önemlidir. Banka havalesini kabul eden çoğu borsa, banka havalesi ile Bitcoin satın alırken yüksek limitlere sahip olma eğilimindeyken, limitleri not etmeniz önemlidir (bu genellikle haftada 10.000 $ ‘dan fazla harcama yapmak isteyenler içindir).

Artık en iyi borsayı seçerken hesaba katılması gereken en önemli faktörlere baktığımıza göre, banka havalesini kabul eden en iyi borsalardan geçmenin zamanı geldi. Hemen içine atlayalım!

Banka havalesi 2021 ile Bitcoin Satın Almanın En İyi 12 Yolu

1. Coinbase

madeni paraİlk sırada pazar lideri Coinbase var. 13 milyon kullanıcısı ile en büyük borsa komisyonculuğundan çok daha fazlası, bir güç merkezidir. Kitleler neden Coinbase’i seviyor? Merak edebilirsin, bu herkesin Bitcoin kullanmaya başlamasına izin veren başlangıç ​​dostu bir platformdur ve bu nedenle, başlaması kolay olduğu için çok fazla pazar payı kazanmıştır..


Coinbase ile ABD’de ikamet ediyorsanız, ACH transferini kullanarak bağlı bir banka hesabıyla banka havalesi yapabilirsiniz. Avrupa’daysanız, SEPA’yı onlara para transfer etmek için kullanabilirsiniz, parayı aktardıktan sonra, sadece EUR / USD’yi doğrudan platformda mevcut piyasa fiyatından Bitcoin ile değiştirirsiniz. Bir ACH transferi, paranın hesabınızda kullanılabilir hale gelmesi 5 gün kadar sürer, SEPA ile ise yaklaşık olarak 2 gün sürer..

Coinbase, platformlarındaki tüm işlemler için% 1,49’luk sabit bir oran sunuyor ve bu gerçekten düşük kabul ediliyor. Amerika Birleşik Devletleri sakinleri, daha hızlı (ancak daha pahalı) para yatırma işlemleri için banka / kredi kartlarını Coinbase’e bağlayabilirler..

Platformun kullanımı son derece kolaydır ve kelimenin tam anlamıyla herkes tarafından kullanılabilir (evet, büyükannen bile!). Platformdaki limitler ayrı olarak hesaplanır, yani kredi kartını kullanan veya bağlı bir banka hesabı olanlardan (ACH / SEPA üzerinden) farklıdır. Coinbase, limitler hakkında kamuya açık olarak konuşmak istemiyor – ancak hepimizin haftalık 1.000 $ başlangıç ​​limiti olan yaşlı ve doğrulanmış hesaplarımızda 10.000 $ / hafta limitimiz var.

Bitcoin’in ilgisinin zirve yaptığı dönemlerde müşteri desteği oldukça yavaş olabilir, bu anlaşılabilir bir durumdur çünkü Coinbase bazen günde 100.000 yeni kullanıcı alır. Yavaş destek, dışarıdaki çoğu borsa için beklenebilecek bir şey. Müşteri desteği, bazı borsalarda ciddi şekilde berbattır ve Coinbase desteğinin yanıt vermesi birkaç gün sürebilirken, konuştuğumuz en cana yakın ve en yardımsever destek ekibinden biridir..

Coinbase’i, Bitcoin almaya / satmaya / kullanmaya yeni başlayan herkese tavsiye ediyoruz çünkü başlamak gerçekten çok kolay. Aynı zamanda bir Bitcoin cüzdanı görevi görürler, bu nedenle Bitcoin’lerinizi takas etmek veya saklamak için hareket ettirmenize gerek kalmaz, hepsi tek bir platformda yapılabilir.!

COINBASE KULLANMAYA BAŞLAYIN

(Bağlantımızı kullanın ve 100 $ veya daha fazla değerde Bitcoin satın alın ve ücretsiz olarak 10 $ değerinde Bitcoin kazanın!)

2. BitPanda

bitpandaSırada BitPanda var. BitPanda, Skrill, NETELLER ve tabii ki banka havalesi gibi çok çeşitli ödeme yöntemleri sunan harika bir borsadır. BitPanda şimdilik yalnızca Avrupa’da mevcut, bu nedenle ABD sakinleri için bir sonraki seçeneği görmek için aşağı kaydırın. BitPanda, SOFORT, SEPA ve Çevrimiçi Banka Havalesi yoluyla banka havalesi sunar.

Platformun kullanımı kolaydır ve modern bir görünüme sahiptir (bu sizin için önemliyse). Yüksek limitler ve düşük ücretlerle birlikte yalnızca 3 güne kadar işlem süresi, BitPanda’yı Avrupalı ​​okuyucularımız için harika bir seçenek haline getiriyor. Ücretler halka açık olarak gösterilmez, Bitcoin satın alırken fiyata dahildir, bu da ücretlerin tam olarak yüzde kaç olduğunu hesaplamayı zorlaştırır..

Destek harika ve gerçekten faydalı. Hatta aldılar BitcoinTalk.org’da kendi destek başlıkları, Gizli bilgi olarak kabul edilmeyen sorunuza cevap verdikleri yer (kişisel bilgiler, veriler, banka bilgileri). Kişisel olmayan sorularınıza cevap bulmak için ileti dizisini kullanabilirsiniz. Görüşmeyi özel olarak yapmak istiyorsanız onlara bir e-posta da gönderebilirsiniz..

BitPanda’da Bitcoin’den daha fazlasını satın alabilir ve Bitcoin’i Litecoin, Dash ve Ethereum gibi diğer kripto para birimleri ile takas edebilirsiniz. BitPanda, ABD sakinlerinin borsalarını kullanmalarına izin verirse muhtemelen Coinbase’e karşı 1 numaralı nokta olarak daha sert bir mücadele verirdi. Ancak Avrupalı ​​müşteriler için BitPanda hızlı ve ucuz bir seçimdir.

BITPANDA’YA BAŞLAYIN

3. GDAX

gdaxGlobal Digital Asset Exchange olarak da bilinen GDAX, Coinbase’in kardeş sitesidir. Litecoin, Ethereum ve Bitcoin’i USD / EUR karşılığında veya tam tersi için alıp satabileceğiniz dijital varlık borsasıdır. ABD müşterileri, bir ACH transferiyle hesaba para aktarmak için banka havalesini kullanabilirken, Avrupalı ​​müşteriler bunu SEPA aracılığıyla yapabilir..

GDAX kullanarak Bitcoins’i% 0 ücret karşılığında satın almak aslında mümkündür, ACH transferiyle kripto para yatırmak ve çekmek ücretsizdir. SEPA için kripto para birimlerinizi yatırmak ve çekmek yalnızca 0,15 € ‘luk bir ücrettir. Bu, GDAX’i banka havalesi için mevcut en ucuz seçenek yapar. Öyleyse neden üçüncü oldu?

Kullanıcı arayüzlerinin ilk başta anlaşılması zor, bu da düşük bir ücretin teşvikini daha az heyecan verici hale getiriyor. Coinbase’in neden kardeş platformunu bu kadar zorlaştırdığını anlamıyoruz, ancak tahminimiz GDAX’ın daha deneyimli kullanıcılar için kullanılması gerektiğidir. Destek, yukarıdaki diğerleri gibi gerçekten iyi ve arkadaş canlısı, bu nedenle Bitcoin satın alma veya kimliğinizi doğrulama sürecinde takılıp kalırsanız tereddüt etmeyin.

GDAX’ın daha deneyimli kullanıcılar / tüccarlar için harika bir seçim olduğunu düşünüyoruz. Ancak, tabii ki, yeni başlayanlar bir süre kullandıklarında buna adapte olacaklar, bu yüzden yeni başlayanlar bile bize bir şans verebilir. GDAX’tan daha düşük bir ücret sunabilen bir borsa yoktur, bu da onu gerçekten ilginç bir seçenek haline getirir..

GDAX’I KULLANMAYA BAŞLAYIN

4. İkizler

ikizler logosuGemini, ACH ile banka havalesi yapabilen ABD’li müşteriler için harika bir seçenektir. Bu, diğer tüm borsalarda olduğu gibi, tamamlanması 5 gün kadar sürer, ancak bu beklenen bir durumdur ve değişimin yapabileceği hiçbir şey yoktur. Ayrıca Kanada ve ABD’deki en düşük ücretlerden bazılarını sunarlar ve bu da onları genel olarak harika bir seçim yapar..

Platformlarının kullanımı Coinbase veya BitPanda kadar kolay değil, ancak GDAX ile olduğu gibi buna alışıyorsunuz. Bu değişimin diğer eksisi, maalesef henüz tüm ABD eyaletlerinde mevcut olmamasıdır..

Bu iki eksinin dışında, banka hesabıyla Bitcoin satın almak isteyenler için harika bir takas ve ucuz bir seçenek (yine de GDAX kadar ucuz değil).

GEMİNİ İLE BAŞLAYIN

5. Bittylicious

bittylicious logosuBittylicious, biraz saçma bir isim aldı, ancak çevrimiçi banka havaleleri için 15 dakikalık bir işlem süresi sundukları için İngiltere’deki müşteriler için harika bir seçenektir. Birleşik Krallık’ta Bitcoin satın almanın en hızlı yolu kesinlikle budur. Ayrıca teslimatta gecikme olması durumunda para iadesini garanti ederler..

SEPA transferi Bittylicious ile mevcut değildir ve platformları oldukça ucuz görünüyor. Bununla birlikte, güvenilir olan meşru bir borsadırlar.

BITTYLICIOUS İLE BAŞLAYIN

6. Zemin

Coinfloor-LogoCoinfloor ile AB sakinleri Coinfloor hesaplarını SEPA kullanarak finanse edebilirken, Birleşik Krallık müşterileri iki seçeneğe sahip; SEPA ve çevrimiçi banka havalesi. Coinfloor’un minimum 1000 para birimi (1.000 EUR veya 1.000 pound) depozito vardır, bu, daha az miktarda para yatırmak isteyen ortalama Joe’yu hariç tutar, ancak aynı zamanda biraz daha fazla para yatıranlara daha fazla odaklanma sağlar ve daha hızlı sunabilir. çok sayıda kullanıcı olmadığı için destek.

Coinfloor yalnızca GBP banka havalelerine izin verir, bu nedenle orijinal para biriminiz değilse itibari para biriminizi GBP ile değiştirmeniz gerekecektir..

En az 1.000 EUR veya Pound Coinfloor yatırımı yapmakla ilgileniyorsanız tam size göre. Ayrıca bir Bitcoin depolama hizmeti de sunarlar; Paranızı güvende tutan ancak aynı zamanda kullanmak / ticaret yapmak istediğinizde kolayca erişilebilen bir Bitcoin cüzdanı olan Coinfloor Vaults.

COINFLOOR’U KULLANMAYA BAŞLAYIN

7. Coinfinity

birlikte sonsuzlukCoinfinity, yalnızca Avusturya’da ikamet edenler için SOFORT kullanarak banka havalesi hizmeti sunmaktadır. Yüksek limitler ve hızlı para yatırma imkanı sunan güvenilir ve yerleşik bir borsadır. Ancak Avusturya’dan değilseniz, başka bir yere bakmanızı tavsiye ederiz..

COINFINITY İLE BAŞLAYIN

8. Paymium

paymium logosuFransa merkezli Paymium, Fransa’da yaşayanlar için banka havaleleri sunmaktadır. Hareket halindeyken veya seyahat ediyorsanız Bitcoin’lerinizi takas etmek ve satmak için kullanabileceğiniz harika bir mobil uygulamaya sahiptirler. 2.500 Euro’dan fazla yatırım yapmayı planlıyorsanız, her kullanıcının kimliğini bilmesi için borsaların gerekli olduğu “Müşterinizi Tanıyın” (KYC) nedeniyle tüm borsalarda yaygın bir uygulama olan bir kimlik sağlamanız gerekir..

Fransa’da bulunuyorsanız (bonjour!), Bitcoin’lerinizi hızlı bir şekilde takas etmek için uygulamalarını kullanabileceğiniz için bu seçenek harika..

PAYMIUM İLE BAŞLAYIN

9. Bity

bity logosuBity, tüm Avrupalıların SEPA transferleri ile Bitcoin satın almasını mümkün kılıyor. Kapsamlı doğrulamadan sonra yıllık 100.000 Euro’luk bir limitle, ancak 4.000 Euro’luk daha düşük bir limit istiyorsanız, telefonunuzla doğrulayabilirsiniz..

BITY İLE BAŞLAYIN

10. Safello

safello logosuSafello 32 ülkede mevcuttur ve çok çeşitli ödeme yöntemleri sunar; banka havalesi dahil. Destek personeli hafta içi sabah 8’den akşam 1’e kadar mevcuttur ki bu büyük bir artıdır. İsveçliyseniz ve Swish Payments’a sahipseniz, haftanın her günü para yatırabilirsiniz, ancak aksi takdirde hafta sonu para yatırılmaz..

Safello, satın alma fiyatına ücretleri dahil ederek, ücretin doğru hesaplanmasını zorlaştırır..

Safello, mükemmel destek ve kullanıcı dostu bir platformla genel olarak harika bir seçenektir. Kesinlikle tavsiye ediyoruz!

SAFELLO’YA BAŞLAYIN

11. CoinCorner

coincorner logosuCoinCorner, Skrill, NETELLER ve banka havalesi (birkaç isim) gibi çok çeşitli ödeme yöntemleri sunar. CoinCorner’ın misyonu, başardıkları bir şey olan Bitcoin satın almayı en başından beri kolaylaştırmaktı. CoinCorner ile kendi mobil cüzdanınıza erişebilirsiniz (Apple, Windows ve Android telefonlarda mevcuttur).

CoinCorner, kredi / banka kartı ile anında para yatırma imkanı sunar, ancak bu, yüksek kabul edilen bir kredi kartı kullanarak% 5’lik bir ücret ödemenizi gerektirir. Avrupa standartları için yüksek kabul edilen% 1 işlem ücretine sahiptirler..

Avrupa ve İngiltere’de yaşayanlara SEPA ve GBP banka havaleleri ile Bitcoin satın almalarını tavsiye ediyoruz..

COINCORNER İLE BAŞLAYIN

12. Küpler

cubits logosuCubit’ler, SWIFT transferlerine ve SOFORT ve Online Banka Transferi gibi yerel banka transferlerine izin verir. % 0,9’luk bir işlem ücreti, çeşitli ödeme yöntemleri, 20 fiat para birimi desteği ve kolay bir satın alma süreci ile bu, kripto para birimleri satın almak ve ticaret yapmak için basit bir borsa isteyen yeni başlayanlar için harika bir seçenektir..

CoinCorner gibi, dahil bir cüzdan sunarlar. Bu, küçük miktarlarda Bitcoin için iyidir, ancak büyük miktarda Bitcoin’e sahipseniz, bir donanım cüzdanı almanızı şiddetle tavsiye ederiz..

Cubits, kullanımı kolay bir platformla kolayca Bitcoin satın almak isteyen Avrupalılar için harika bir seçenektir..

CUBITS KULLANMAYA BAŞLAYIN

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map