1. BitBond 2. BTCPOP 3. XCoin
bitbond btcpop xcoins
BAŞLAMAK! BAŞLAMAK! BAŞLAMAK!

Bitcoin Borç VermeBitcoin’in şu anda dünyanın her yerinden aldığı tüm popülerlik ve övgülerle, henüz herhangi bir Bitcoin satın almadıysanız veya herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadıysanız, kendinizi biraz dışlanmış hissediyor olabilirsiniz. Mesele şu ki, Bitcoin’in bu kadar kısa bir sürede kazanmayı başardığı eşi görülmemiş popülerliği hiç kimse tahmin edemezdi..

Oldukça mütevazı başlangıçlardan başlayarak dünyanın en popüler para birimlerinden biri olmaya kadar, Bitcoin kesinlikle uzun bir yol kat etti, hatta en iyi Bitcoin kredi sitelerinin yepyeni bir yolunu açacak kadar ileri gitti. Yol boyunca, bazı gerçekten büyük kilometre taşlarını yıkmayı ve hatta kendi başlarına bırakılsa asla büyük yapmamış olabilecek diğer bazı endüstrileri ilerletmeyi başardı.

Şaka yaptığımızı düşünüyorsanız, kripto para birimi endüstrisini örnek olarak alın. Bitcoin’in kendisi bir kripto para birimi olmasaydı, kim kripto para birimlerinin dünyada bu kadar çok güce sahip olacağını düşünebilirdi? Şu anda ne için alışveriş yaptığınız veya ne tür hizmetler aradığınız önemli değil, hepsini kripto para karşılığında alabilirsiniz..

Tanıtımı: Bitcoin Borç Verme Platformları

Peki ya şu anda Bitcoin’e yatırım yapmaya hazır değilseniz? Ya bir endüstri olarak Bitcoin’lerin hala değişken olduğunu ve bu nedenle paranızı para birimine gerçekten koymak konusunda endişeli hissediyorsanız? Ya da belki de Bitcoin satın almak için fazladan para harcayacak kadar mali açıdan istikrarlı bir konumda değilsiniz? Sebepler çok sayıda olabilir.

Ancak nihai sonuç aynı kalır. Ve bu, kendiniz için Bitcoin alamamanızdır. Benzer bir durumda sıkışıp kalırsanız üzülmeyin, çünkü bu makalede sorunlarınıza uygulanabilir bir çözüm getirmeyi amaçlıyoruz. Sizi Bitcoin borç verme platformlarıyla tanıştırıyoruz. Bu platformlar, Bitcoin ile ilgilenmeleri dışında, temelde kredi hizmetleridir. Sadece web sitesinde oturum açın, kendiniz için bir hesap oluşturun ve tüm formaliteleri tamamladığınızda hazırsınız. Artık, web sitesinde belirtilen şartlar ve koşullar altında kendiniz için Bitcoin ödünç almaya hazırsınız.

Tüm süreç oldukça akıcı ve tamamen şeffaf. Endişeli hissediyorsanız ve asla bitmeyecek devasa kredilerin geri ödemesinin kısır döngüsüne hapsolabileceğinizi hissediyorsanız, o zaman emin olun, çünkü böyle bir senaryonun gerçekleşmesi pek olası değildir. Aşağıdaki web sitelerinin tümü, müşteri rahatlığı göz önünde bulundurularak tasarlanmış ve kavramsallaştırılmıştır ve web sitesi yönergelerini kabul ettiğiniz ve ödeme planına bağlı kaldığınız sürece, tamamen iyi durumda olmalısınız..

Bununla birlikte, bu btc kredi şirketlerinin veya web sitelerinin birçoğunun aslında doğası gereği biraz gölgeli olduğu ve potansiyel olarak sizi zor durumda bırakabileceği sorunu var. Burada küratörlüğünü yapmak üzere olduğunuz listeye sadık kaldığınız sürece, iyi olmalısınız. Gerçek şu ki, bugün piyasada o kadar çok hizmet var ki, ortalama bir tüketicinin iyi ve kötüyü ayırt etmesi zorlaşabilir. Bu şirketlerin çoğunun kullanımı güvenli ve tamamen yasal olsa da, yalnızca sizi paranızı kandırmak amacıyla var olan bazıları olabilir. Bunlar uzak durmanız gerekenler. Sizi bu tür gölgeli platformlardan herhangi birine tökezlemekten kurtarmak için, oradaki tüm büyük hizmetleri gözden geçirdik ve en iyisini seçtik. Bunlar, hizmetlerinin kalitesi ve paranızın güvenliği konusunda size tam bir güvence verecek olanlardır. Okumaya devam etmek.

En İyi 5 Bitcoin Borç Verme Sitesi 2021

1. Bitbond

bitbondBitbond, Bitcoin’de hem yatırımlara hem de kredilere izin verir. Tüm süreç mükemmelleştirildi ve artık tamamen zahmetsiz ve çok da zaman almıyor. Şirket birkaç yıldır buralarda olsa da, o dönemde elde etmeyi başardığı başarı miktarı inanılmaz. Marka mükemmellik için geliştirildi ve müşterilerin hizmetlerine duydukları güven her zamankinden daha yüksek. Borçlu olmanın yanı sıra, doğru kaynaklara sahipseniz platformda borç veren de olursunuz. Yani, emrinizde iyi bir Bitcoin koleksiyonunuz varsa veya başka bir şekilde Bitcoin arayanlara yardım etmek istiyorsanız, hizmete her zaman bir borç veren olarak kaydolabilirsiniz ve ne zaman bir borç alanla eşleşirseniz, Bitcoin’lerinizi kişiye ödünç verin ve hatta bu süreçte biraz para kazanın. Bu nedenle, insanlara yardım etmeyi dört gözle bekliyor olsanız veya hızlı para kazanmakla ilgileniyor olsanız da, web sitesine borç veren olarak kaydolabilirsiniz. Her iki şekilde de hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Ayrıca, yatırım yapabileceğiniz para miktarına kesinlikle bir sınır getirilmemiştir..

Tüm sürecin çalışma şekli oldukça basit. Temel Bitcoin bilgisine sahip olan herkes, platformda sunulan hizmetlerden birini seçebilir. Her şeyden önce, daha önce de belirtildiği gibi, borç veren ile borç alan arasında bir eşleşme yapılır. Mükemmel bir eşleşme bulunduğunda, bir sözleşme başlatılır. Sözleşme, borçluya ödünç verilen Bitcoin miktarını veya sayısını açıkça listeler. Kredinin süresi altı haftadan az olabilir ve altı yıla kadar çıkabilir. Ayrıca, sistemde herhangi bir sahtekarlık olmadığından ve sahtekar kişilerin karışmadığından emin olmak için, web sitesi tüm kullanıcılar üzerinde sıkı bir ihtiyatlı davranmaktadır. Borçluların özellikle temel kimlik bilgilerini sağlayarak ve hatta temel bir mali değerlendirme sunarak kimlik kontrolünden geçmeleri gerekir. Tüm bunları bitirdikten sonra, kendilerine bir derecelendirme verilir. Bu derecelendirme, borçluların krediler için takas ederken değerlendirildikleri nihai ölçektir. Puan ne kadar yüksek olursa, kredi için ödeme alma şansınız o kadar yüksek olacaktır. Henüz bir derecelendirme verilmemiş borçluların kredi başvurusunda bulunmalarına izin verilmez. İşlemler tamamlandıktan sonra, yükleme talebinin bazı gerçek sonuçları alması 14 gün kadar sürebilir. Belirtilen süre geçtikten ve kredi temizlendikten sonra, hem borçlu hem de borç veren, web sitesindeki kullanıcı hesabı sayfasında kolaylıklarına göre açıkça görüntülenen bir geri ödeme planı alır..

COINBASE KULLANMAYA BAŞLAYIN

2. BTCPOP

btcpop logosuBu popüler hizmette her türlü krediden yararlanılabilirken, belki de bu platformdaki diğer tüm işlemlere hakim olan en popüler Bitcoin kredisi biçimi, eşler arası kredi hizmetidir. Web sitesi geliştiricileri, müşteriler arasında hizmet için güven oluşturmanın sezgisel bir yolu uygulanmıştır. Bu harika mekanizma, web sitesinin farklı üyeleri arasında canlı sohbeti içerir. Bu canlı sohbet kutusu, web sitesinin kendi ana sayfasında bulunur ve üyelerin, ödünç verme veya ödünç alma ile ilgili riskler, web sitesindeki diğer belirli üyeler veya güneş altındaki herhangi bir konu gibi platformun çeşitli yönlerini tartışmalarına olanak tanır. Borç verenin verdiği Bitcoin’ler konusunda asla güvensiz hissetmemesini ve web sitesine olan güvenin asla feragat etmemesini sağlamak için, web sitesindeki bazı krediler de bir teminatla desteklenir ve bu da borç verenin her zaman anapara tutarının kaybı.

COINBASE KULLANMAYA BAŞLAYIN


3. XCoin

xcoinsBir Paypal hesabınız ve bir kredi kartınız varsa, bitcoin kredileri için XCoins’i tercih etmenizi öneririz. Hizmet, müşterilerinin kredi kartlarını kullanarak Paypal aracılığıyla Bitcoins edinmelerine yardımcı olma konusunda uzmanlaşmıştır. Bu tür diğer hizmetlerin ve platformların çoğu Paypal’dan uzak dursa da, XCoins platformu aktif olarak benimsiyor ve bu nedenle tüm finansal işlemlerini Paypal üzerinden kanalize etmeyi tercih edenler için harika bir haber. Bitcoin’leri edinme süreci oldukça basit ve basittir. Tek yapmanız gereken, hizmete kaydolmak veya kaydolmak, kimlik bilgilerinizi vermek ve kimliğinizi doğrulamak ve ödünç almanız gereken Bitcoin’lerin ABD doları karşılığını yatırmak. Hatta bazılarından buna hazırlıklı olmak için sembolik bir işlem ücreti göndermeniz bile istenebilir..

Artık hizmet, borç alanlara olduğu kadar borç verenlere de açıktır. Bitcoin’larınızdan bazılarını, web sitesinin üzerinde anlaştığı herhangi bir ücret karşılığında borç alanlara ödünç vermenin sizin yararınıza olacağını düşünüyorsanız ve hızlı bir para kazanmak istiyorsanız, bu hizmete kaydolun. Bununla birlikte, borç verenler için ilk adım, ödünç vermeye hazır oldukları miktara karar vermekle başlar. Bu, tam da bu bilgiye dayalı olarak, borç alan ile borç veren arasında eşleşmeler yapılacağından, sürecin önemli bir parçasıdır. Tutar üzerinde anlaştıktan sonra, bir arama yapılır ve bir borçlu ile bir borç veren arasında mükemmel bir eşleşme bulunduğunda, borçlunun parayı borç verenin Paypal hesabına yatırması beklenir. Müşteri desteği söz konusu olduğunda, XCoins, şikayetleri çözmek için web sitesi yöneticileriyle veya destek personeliyle iletişim kurma seçeneği sunsa da, uygun ve etkili bir yanıtın alınması potansiyel olarak birkaç gün sürebilir..

COINBASE KULLANMAYA BAŞLAYIN

4. BitLendingClub

BitLendingClub logosuBitcoins konusunda uzmanlaşmış bir başka eşler arası borç verme platformu olan BitLendingClub birkaç yıldır hizmet veriyor ve yıllar içinde kendisi için önemli bir güven oluşturmayı başardı. Borçlulara Bitcoin şeklinde krediler sunar ve bu da oldukça rekabetçi oranlarda benzerlerini diğer Bitcoin borç verme platformlarında kolayca bulamayacağınız bir şekilde sunar. Hatta düşük bir işlem ücretiyle övünüyorlar, ancak web sitesinin en heyecan verici ve ilgi çekici yönü, borç verenlerin rekabet edebilmesi için bir platform sağlayan bir Hollanda müzayedesine sahip olmalarıdır. Borçlular, çok sayıda kredi verenden etkili bir şekilde geçebilir. tek bir yerde bu açık artırma ve hangi borç verenin Bitcoin’i kendi oranlarına göre ödünç alacağı etkili kararlar. Ayrıca, bu web sitesindeki ücret neredeyse her zaman oldukça düşüktür ve bir kredinin ödendiği noktaya kadar sağdan kesinlikle hiçbir borç verme ücreti alınmaz..

Maalesef BitLendingClub 2016’da kapatıldı.

5. Poloniex

Poloniex logosuPoloniex, oldukça ünlü bir değişim hizmetidir, en iyi Bitcoin ödünç verme sitelerinden biridir ve birçok kripto para birimi değişim web sitesi veya hizmeti arasında tartışmasız liderdir. Bu çeşitli platform ünlüdür ve birçok nedenden ötürü oldukça başarılıdır. Her şeyden önce, çok sayıda Altcoin için harika likidite seçenekleri sunar ve bunlar daha sonra Bitcoin ile takas edilebilir. 2014 yılında kurulan ve şu anda San Francisco, California dışında faaliyet gösteren Poloniex geliştiricileri, ABD sakinlerini kampanyalarının odağı yapmaya karar verdiler. Bununla birlikte, işlerini genişletme ve yakın gelecekte diğer ülkelere de destek verme planları var..

POLONIEX İLE BAŞLAYIN

6. Güvenilir Arkadaşlar

Güvenilir Arkadaşlar, arkadaşlarınıza kredi vermenizi sağlayan, eşler arası bir Bitcoin ödünç verme platformudur. Mevcut Bitcoin kredi kıyafetlerinin aksine, Credible Friends kredi arayanları değil, insanların Bitcoin’den ve avantajlarından yararlanmalarını sağlamak için tercihli kredi limitlerini kullanmayı hedefliyor..

Kullanımı çok kolay bir platformdur. Bir hesap oluşturduğunuzda, sosyal medya hesaplarınızı aynı hesaba bağlayabilir veya e-posta ile arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Arkadaşlarınız Güvenilir Arkadaşlar’a katıldıktan sonra, onları ödünç verebileceğiniz kişiler listenize ekleyebilirsiniz..

Birisine Bitcoin ödünç verdiğinizde, kar elde edebileceğiniz bir faiz alırsınız. Borçlulardan% 25 faiz alınır ve bunun% 60’ı borç verene gider. Güvenilir Arkadaşlar, borç verene tüm tutarının ödenmesini sağlar. Borçlu için, son ekstre döneminin faizini ve% 1 ilkesini ödemek üzere ayarlanan minimum ödemeler her ay bir kez yapılır..

Bazı borçlular zamanında ödeme yapamayabilir, bu durumda vadesi geçmiş bir ücrete tabi olurlar. Borçlunun güvenilirliği, borç verenin kişisel ilişkilerine, karşılıklı anlayışlarına ve onlara duydukları güvene dayalı olarak karar vermesidir. Borçlunun güvenilirliği, diğer kredi verenler tarafından verilen uygulama üzerindeki çeşitli geri bildirimlere ve incelemelere dayalı olarak da değerlendirilebilir..

Bununla birlikte, herhangi bir nedenle, kredi geri ödenmezse, Kredi veren ile borç alan arasındaki bir sözleşme olduğundan, Kredibil Arkadaşlar herhangi bir kayıptan sorumlu olmayacaktır..

7. Nebeus Kripto Bankası

Nebeus, Londra merkezli bir Kripto Bankasıdır. Finansal hizmetler ve ürünler oluşturmak ve tüketmek için kullanılan bir kripto para birimi platformudur. Başarılarından ikisi, Nebeus Crypto banka kartını tanıtmak ve Bitcoin ve Ethereum’da kripto-teminat kredileri sağlamaktır..

Kripto-teminat kredileri sağlayan ve ‘Nebeus Kripto Banka Kartları’nı tanıtan bu çabaların her ikisi de kripto para birimlerini gerçek dünyada çok daha kullanışlı hale getiriyor.

Nebeus, kripto para birimini Fiat’a dönüştürmenize izin verdiği için diğer tüm normal kripto para birimi uygulamalarının ötesinde bir adımdır. Böylece, dijital para biriminin getirdiği tüm kısıtlamalar konusunda endişelenmeden paranızı özgürce harcamanıza izin verir..

Nebeus banka kartı ayrıca kripto para birimini Fiat’a dönüştürür. Kart, tüm büyük kripto para birimleriyle doldurulabilir ve Fiat parasını dünyadaki herhangi bir ATM’den doğrudan çekebilirsiniz. Kartı, mal ve hizmetler için ödeme yapmak için de kullanabilirsiniz; bu, banka kartı kripto para birimini otomatik olarak Fiat para birimine çevirdiğinden, tüccar kripto para birimini kabul etmeden bile mümkündür..

Bir kullanıcının bekleyebileceği minimum kar% 12,5’tir. Faiz oranına borç veren tarafından karar verilebilir, ancak% 0.01 ila% 3 arasında olmalıdır..

Nebeus, kripto para biriminin fiyatındaki piyasa değişikliklerinin krediyi etkilememesini sağlar, böylece tüm geri ödemeler ve geri ödemeler Bitcoin ile yapılır..

Nebeus, yatırımcılarından kârın% 10’u olan minimum bir ücret alır. Bu ücret, kredi tamamen geri ödendikten ve müşteriye e-posta yoluyla bildirildikten sonra tahsil edilir..

Nebeus’un bu Banka kartı, dijital para birimi ve erişilebilirlik arasındaki büyük boşluğu dolduruyor. Bunu, kripto para biriminin dünyadaki herkes tarafından yaygın olarak kullanılan Fiat para birimine çok basit bir şekilde dönüştürülmesini sağlayarak yapar..

Sonuç

Bitcoin edinme süreci başlı başına büyük bir endüstri haline geldi. Kendinize ait birkaç Bitcoin elde etmenin çeşitli yolları vardır. Bunları ya makul bir döviz kuru belirtmek için yeterince iyi olduğunu düşündüğünüz bir değişim hizmetinden satın alabilir ya da kendiniz için bir kripto para birimi madenciliği teçhizatı satın alabilirsiniz. Yukarıda listelendiği gibi, bazı web siteleri btc kredileriyle de bilinir. 

Bu ağır makineler enerji tüketimi açısından oldukça ağırdır ve çalıştırıldıklarında çok fazla gürültü çıkardıkları için yönetilmeleri de biraz zordur. Sonuç olarak, birçok insan onları bir güçlük olarak görüyor ve gerçekten bir tane satın almaktan çekiniyor. Yine de almayı başarırsanız, bu madencilerin birkaç modeli oldukça verimli ve üretken olduğundan, kendiniz için iyi para kazanma şansınız vardır..

Dahası, Bitcoin edinmenin pek çok insanın farkında olmadığı, daha az kullanılan başka bir yolu daha var. İnternette Bitcoin kazanma oyunları oynayarak her zaman birkaç jeton kazanabilirsiniz. Bu oyunlar eğlenceli ve yaratıcı olacak şekilde özenle ve özel olarak tasarlanmıştır ve aynı zamanda bu süreçte Bitcoin kazanmanıza da olanak tanır.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector