Son birkaç yıldır bir kayanın altında yaşamadığınız sürece, Bitcoin’in dönüştüğü olağanüstü öfkeyi duymamış olmanızın hiçbir yolu yoktur. Tüm dünyayı ayakları yerden kesmiş olan Bitcoins, şu anda yatırım yapmak için en sevilen şeyler listesinin en üstünde oturuyor. Finans firmaları veya finans uzmanları, herkes Bitcoin’in yıkmayı başardığı birçok kilometre taşını listeleyerek çıldırıyor. çok kısa bir sürede.

2009 yılında Satoshi Nakamoto takma adıyla geçen gizemli bir kişiliğin onları icat etmesiyle ortaya çıkan Bitcoins, uzun bir yol kat etti. İster istikrarlı ama emin adımlarla para listelerinde tırmanırken, ister dünyanın en ünlü kişiliklerinden bazılarından övgüler alıyor olsun, Bitcoins her şeyi şık bir şekilde başarmayı başardı..

Ve artık dünyanın en güçlü para birimlerinden biri olarak konumlarını kolayca pekiştirdiklerine göre, artık tüm dünyanın faydalarını görmesi ve elde ettiği başarının tadını çıkarması zorunludur ve bu da son derece rahatlıkla ve kolaylaştırmak.

BITPANDA’YA BAŞLAYIN

İhtiyaç

Ve bunun için dünyanın ihtiyaç duyduğu en önemli şey, herkesin Bitcoin satın almasına, satmasına veya işlem yapmasına izin veren bir platformdur. Ortalama bir tüketici için sunduğu hizmetlerde sadece çeşitli değil, aynı zamanda kullanımı son derece kolay ve karmaşık olmayan bir platform olması gerekiyor..

İnsanların böyle bir hizmette arayacağı ilk şeylerden biri, ticarete başlamak için herhangi bir profesyonel uzmanlığa sahip olmanız gerekip gerekmediğidir, bu nedenle arayüz ne kadar basit olursa, hizmetin çekeceği kitle o kadar geniş olacaktır. Bitcoin ticareti için olan bu portal, aynı zamanda mükemmel bir müşteri hizmetleri ekibine sahip olmalı, sorunları en erken çözme mizaç ve becerisine sahip olmalı, çünkü herhangi bir yeni teknolojide olduğu gibi, insanların pek çok sorusu olacak ve birileri olmalı. onlara cevap vermek.

Ayrıca, satın alınabilirlikten yoksun olmadıkça hiçbir hizmet tamamlanmış sayılmaz, bu nedenle bu Bitcoin hizmeti sunduğu hizmetler ne olursa olsun, her zaman ekonomik olarak sağlam ve uygun fiyatlı ödeme planları sınırları içinde kalmasını sağlamalıdır.

Cevap: BitPanda

bitpanda incelemesiYukarıda listelenenlere benzer özellikler aradığınız şeyse, uzağa bakmanıza gerek yoktur. BitPanda, özellikle Bitcoins’e hitap eden ve Bitcoins ile alım, satım ve işlem yapmak için verimli bir ortam görevi görebilen bir değişim hizmetidir..

Daha önce Coinimal olarak bilinmesine rağmen, daha sonra BitPanda olarak değiştirildi ve o zamandan beri şirket, tüm Avrupa bölgesinde Bitcoin borsalarına hakim oldu. 2014 yılında kurulan şirket, kendisini yeniden icat etmekten ve zaman zaman hizmetlerini yeniden değerlendirmekten asla çekinmedi, bu da onları Avrupa’daki en başarılı kripto para birimi değişim hizmeti pozisyonu için en iyi rakip haline getirdi..

Maliyetler ve Daha Fazlası

Şimdi, BitPanda’daki hizmet hakkında özellikle dikkat edilmesi gereken bir şey varsa, o da döviz kurlarının diğer birçok döviz hizmetinden marjinal olarak daha yüksek olmasıdır. Ancak, bu kesinlikle cesaretinizi kıracak bir şey değildir, çünkü biraz yükselen fiyatlar karşılığında BitPanda size ek bir ters ibraz özelliği sunar..

BitPanda tarafından alınan temel fiyat aslında iki küçük bileşene bölünebilir; piyasa oranı değeri ve minimum ek ücret. Siparişiniz için ödeyeceğiniz tutar büyük ölçüde seçtiğiniz ödeme yöntemine bağlıdır. Kısa bir fikir vermek gerekirse, Neteller gibi e-cüzdanlar sizden pahalı tarafta biraz daha fazla olabilecek bir ücret alırken, Giropay, SEPA, Sofort ve EPS sizden çok daha düşük ve uygun bir ücret talep edecektir..

Ek olarak, ödemeniz gereken yaklaşık% 2,1’lik prim dışında, seçtiğiniz ödeme yöntemine bağlı olarak ek bir ücret bile ödeyebilirsiniz. Kredi kartları veya SOFORT transfer ödemeleri yaklaşık% 2 ek ücrete neden olurken, SKRILL kullanan müşteriler yaklaşık% 3,77 oranında ekstra ücret ödemek zorunda kalacak. İşleri perspektife koymak için, Bitcoins satın almak veya BitPanda’da ödeme yapmak için en ucuz seçenekler Giropay üzerinden veya bir kupon kullanmaktır..

Kullanıcı Doğrulaması

Bunlar, burada uğraştığımız kripto para birimleri olduğundan, herhangi bir değişim hizmetinin işleyişinin çok önemli bir yönü, kullanıcılarından istediği doğrulama seviyesi olmalıdır. Bazı kullanıcılar, işlem sırasında isimsiz kalmayı ve finansal işlemlerinin çoğunu gizli tutmayı tercih edebilirken, aynı zamanda, emin olmak için geçmeleri gereken doğrulama türü hakkında fazla uğraşmayacak farklı bir kullanıcı kategorisi de olacaktır. paralarının güvenli güvenlik duvarlarının ve kapsamlı güvenli tanımlama seviyelerinin arkasında saklı kaldığını.

Açıktır ki, herhangi bir BTC değişim hizmeti aynı anda yalnızca iki müşteri kategorisinden birine tam olarak hizmet verebilir. BitPanda’ya gelince, kullanıcının kendileri ve paraları için neyin en iyi olduğuna karar vermesini sağlar. Çok seviyeli doğrulama sistemlerinde, bir doğrulama seviyesini seçme veya seçme gücü tüketiciye aittir. Daha düşük bir doğrulama ile, portalda herhangi bir kişisel bilgiyi ifşa etmekten kendinizi kurtarırken, daha yüksek doğrulama seviyeleri size yüksek değerli işlemler yapma gücü sağlar..

BitPanda, satın alma işlemi yapmanıza izin vermeden önce en temel kullanıcı doğrulamasını ister. Sahip oldukları en düşük doğrulama seviyesi, sadece telefon numaranızı istemektir. Bu doğrulama seviyesine eriştiğinizde, ayda toplam 50 Euro’ya ve toplamda 600 Euro’ya kadar işlem yapabileceksiniz..

Bir katmanı yükseltmeye ve ikinci doğrulama düzeyine geçmeye karar verirseniz, devlet tarafından verilmiş bir kimlik kartına ihtiyacınız olacaktır. Gerekli formaliteler yapıldıktan sonra işlem limitiniz düzenli olarak 2.500 Euro’ya çıkarılacak ve bu da sadece kredi kartı ile yapılan ödemeler için geçerli olacaktır. Diğer ödeme yöntemleri için limit, günde 10.000 Euro’ya kadar çıkmaktadır..

Web sitesi tasarımı

Şimdi, böyle bir hizmet için gerçekten önemli olan bir sonraki şey, web sitelerini donatmayı başardıkları kullanıcı arayüzü türüdür. Kripto para birimleri nispeten yeni bir alan olduğundan, insanlar hizmete kaydolma veya paralarından herhangi birine yatırım yapma konusunda hala tereddüt ediyorlar..

Ve web sitesinde gördükleri ilk şey, onlar için pek bir anlam ifade etmeyen karmaşık bir jargonsa, bu alan hakkındaki şüphelerini daha da artıracaktır. Bu nedenle, bir kripto değişim hizmetinin kullanıcı dostu bir ortama ve en basit beyinler tarafından kolaylıkla kullanılabilecek gerçekten akıcı bir kullanıcı arayüzüne sahip olması gerekir. BitPanda’da tam da bu.

BitPanda’daki site yapısı ve tasarımı, herkesin anlayabileceği kadar basittir ve kavramların çoğu web sitesinin kendisinde ayrıntılı olarak açıklanmıştır. BitPanda, amaçlarına daha fazla yardımcı olmak için, 2016’nın ikinci yarısında, en son girişimler ve yeni iş girişimleri arasında olağanüstü performans gösterdiği için bir ödül bile kazandı.

Gizlilik

Kripto para birimlerinden bahsederken, yatırımların hakkında çok konuşulan ve henüz değinmediğimiz çok önemli bir yönü daha var ve bu gizliliktir. Pek çok kripto para kullanıcısı, tüm işlemlerini gizli tutmakla çok ilgileniyor ve kişisel bilgilerini herhangi bir kamu platformunda paylaşmak zorunda değiller..

Bazı borsalar böyle bir hizmet sunarken, birçoğu, bir satın alma işlemi yapılmadan önce bazı kişisel ayrıntıların sunulmasını gerektirir. Ne yazık ki, BitPanda ikinci kategoriden geliyor. BitPanda’da, Bitcoin satın almaya veya onlarla işlem yapmaya devam etmeden önce kimliğinizi göndermelisiniz..

Bu, açıkça BitPanda tarafından sağlanan gizlilik seviyesine bir soru işareti koyuyor ve tüketicilerin sayısını olumsuz yönde etkiliyor, çünkü bunların birçoğu kişisel verilerinden ödün veremeyen gizlilik meraklıları..

Hız

Bu alanda kesinlikle şikayet edilecek bir şey yok. BitPanda, en hızlı değişim hizmetlerinden birini sunar, öyle ki satın almış olabileceğiniz Bitcoin miktarı ne kadar olursa olsun, neredeyse anında cüzdanınıza yatırılır..

Hız aslında bir kripto para birimi işlemi için en çok istenen faktörlerden biridir. Bu kesin nedenden ötürü, Bitcoin birçok başka alternatif kripto para birimiyle bir miktar sert rekabetle karşı karşıyadır. Aslında, Bitcoin’in temel kusurlarından biri, saniyede yalnızca birkaç işlemi idare edebilmesidir. Buna karşılık, piyasadaki Altcoins gibi diğer kripto para birimlerinin bazıları çok daha fazlasını işleyebilir..

İtibar

Daha önce belirtildiği gibi, BitPanda Ekim 2014’te kuruldu. Daha sonra Coinimal adıyla geçti ve aslında başlatılan ilk kripto değişim hizmetlerinden biriydi. Çok fazla deneyime sahiptir, her türlü müşteri sorununu etkin bir şekilde çözebilir ve vaat edileni yerine getirmekte neredeyse hiç başarısız olmaz..

İddialarını daha da pekiştirmek için, Ekim 2016’da BitPanda tarafından paketlenen girişimler alanında olağanüstü başarı için bir ödül vardı. Bu tür dönüm noktaları, BitPanda’yı en çok etrafında saygın ve güvenilir hizmetler. Paranızı onlarla yatırmayı seçerseniz, hiçbir yere gitmeyeceğinden oldukça emin olabilirsiniz..

Desteklenen Ülkeler

BitPanda, Avrupa ülkelerinde en yaygın olanıdır ve bölgede neredeyse rakipsiz bir hakimiyet sürdürmektedir. Tüm Avrupa ülkeleri tarafından kolayca erişilebilir ve orada pazar payının yarısından fazlasını kapıyor.

Bununla birlikte, bu kadar başarılı olan ve tüm müşteriler tarafından benzer şekilde övülen bir hizmet için, bir şekilde fazla genişleyemedi. Bugün bile BItPanda, Amerika Birleşik Devletleri’nde desteklenmemektedir. BitPanda önümüzdeki dönemde bazı büyük genişleme planları gerçekleştirmedikçe, bu, sistemlerindeki en büyük kusurlardan biri olacak..

Kapanış Notları

Bir kripto değişim hizmeti olarak, BitPanda tarafından sunulan hizmetlerin gerçekliği ve etkinliği hakkında herhangi bir soru sorulamaz. Elbette, etraftaki en verimli hizmetlerden biridir. Yalnızca Bitcoins ile ilgilenen bir hizmet için, BitPanda oldukça hızlıdır ve çoğu işlemi halletmek birkaç günden fazla sürmez.

Şaşırtıcı derecede deneyimlidir ve bugün piyasada iyi bir konuma sahip olmakla birlikte, kaya gibi sağlam bir üne sahiptir. Bitcoin’lerinizi kredi kartı veya banka kartı ile satın almayı planlıyorsanız, size oldukça makul ve uygun fiyatlı ödeme planları sunar. Biraz yükselmiş bir döviz kuruna sahip olmalarına rağmen, kesinlikle telafi etmekten daha fazlasını sağladıkları benzersiz ters ibraz özelliği.

Ve bir hizmet, müşterilerine sunduğu seçeneklerin sayısında farklılık yoksa ne işe yarar? Neyse ki, BitPanda, aslında oldukça kapsamlı bir ödeme seçenekleri listesi ve ödeme ağ geçitleri sunduğundan, bu konuda hayal kırıklığına uğramaz; bunların tümü, farklı ve değişken döviz kurları olmasına rağmen, hizmetlerinde eşit derecede verimli ve uygun maliyetlidir..

Yine de ek bir not olarak, BitPanda, müşterilerine ücretlendirmeyi bitirdikleri ücret miktarını hiçbir zaman gerçekten açıkça göstermedikleri, ancak müşterinin ödemesi gereken toplam fiyatı Euro cinsinden ifade etmeleri anlamında belirli bir ifşa etmemeyi sürdürüyor..

Diğer herhangi bir hizmette olduğu gibi, BitPanda mükemmel değildir ve gerçekten mükemmel ve hata vermeyen bir hizmet olarak adlandırılmadan önce tasarımında ve işlevselliğinde bazı değişikliklere ve değişikliklere ihtiyaç duyar. Bununla birlikte, şu anki kapasitesinde bile, BitPanda, güveninizi gerçekten hak eden ve paranızı ona yatırırsanız sizi hayal kırıklığına uğratmayacak en iyi ve en güvenilir hizmetlerden biri olmaya devam ediyor..

BITPANDA’YA BAŞLAYIN

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me