BitQuick, nakit veya SEPA transferi kullanarak Bitcoin alım satımına izin veren bir Bitcoin pazar yeridir. Alıcının satıcının banka hesabına nakit para yatırmasını içeren ve para yatırma makbuzunu yükledikten sonra üç saat içinde Bitcoin gönderilmesini içeren madeni paraları satın almak ve satmak için basit ve idealist bir yaklaşım kullanırlar. BitQuick ile Bitcoin’i kolaylıkla ve aracı olmadan satın alabilirsiniz.

BitQuick’in Arka Planı

BitQuick İncelemesiBitQuick, parasını dolandırdıktan sonra Bitcoin değişimi için daha meşru ve güvenli bir platform oluşturma ihtiyacı hisseden ve güvenlik için 2 faktörlü bir kimlik doğrulama kullanmamanın tehlikeleriyle yüzleşen mühendislik öğrencisi Jad Musablat tarafından 2014 yılında kuruldu. onun hesabı.

Büyük popülaritesi nedeniyle BitQuick, kullanıcıların Bitcoin alıp satması için önemli bir platforma yükseldi. Bir röportaj sırasında, Bitquick için vizyonu sorulduğunda Jad, “Diğer herkes için, küresel olarak bağlantılı bir dijital ekonomiye inanan insanlar için bir platform oluşturuyoruz..

Umarım Bitquick, kullanıcıların Bitcoin ekosistemine dünyanın her yerinden hızlı ve güvenli bir şekilde girip çıkmalarını sağlayabilir. Bitcoin’in sunduğu bağlantı “.

BITQUICK İLE BAŞLAYIN

Neden BitQuick?

Bitcoin satın almak ve satmak için tercih ettikleri hizmet, çoğu zaman meydana gelen birkaç sahtekarlık olduğu için, çok dikkatli bir şekilde incelenmelidir. İşte BitQuick’in diğer borsalardan farklı olmasının nedeni

 1. Parayı Bitcoin’e ve Bitcoin’i nakite dönüştürmenin kolay bir yolu.
 2. Satıcılar, Bitcoin’lerini piyasa oranlarından daha yüksek oranlarda boşaltabilir.
 3. Diğer hizmetlerin aksine, Bitcoin satın almak için bir kredi kartına veya bankaya ihtiyacınız yoktur. Gerekli olan tek şey nakittir.
 4. Kullanımı kolay ve Bitcoin dünyasına yeni başlayanlar için harika.

BitQuick’i kullanma

BitQuick’te Bitcoin nasıl satın alınır

Bitcoin satın almak, Bitquick’in geliştiricileri sayesinde kolaylaştırılan üç aşamalı basit bir işlemdir

 1. Daha sonra kullanıcılardan satın almayı planladıkları Bitcoin miktarını, e-postalarını ve BTC adresini girmeleri istenir. Kullanıcı daha sonra gösterilen banka listesinden her biri gösterilen Bitcoin başına karşılık gelen bir fiyata sahip bir banka seçer..
 2. Kullanıcıya ödemenin yapılması gereken banka hesabı ayrıntıları bir onay e-postası ile bildirilecektir. Tutar, istenen yerel bankanın şubesine ödenebilir, tek yapmanız gereken bir makbuz doldurup nakit paranızı bankaya teslim etmektir. Tabii ki sadece nakit ödeme yapmak çok önemli.
 3. Para gönderildiğinde, satıcının hesabına otomatik olarak para yatırılır. Diğer herhangi bir ödeme yöntemi çok uzun sürer ve satıcı, kararlaştırılan üç saat içinde makbuzu onaylayamaz. Nakit ödemelerin her zaman teşvik edilmesinin nedeni budur.
 4. Alıcı, makbuzun bir fotoğrafını çekmeli ve para yatırma işlemi yapıldıktan sonra BitQuick tarafından gönderilen onay e-postasında verilen bağlantıya yüklemelidir. Bu işlem, parayı almama iddiasında bulunulduğunda satıcılarla herhangi bir anlaşmazlığı önlemek için gereklidir..
 5. Satıcı makbuzu aldıktan sonra, gerekli miktarda Bitcoin cüzdanınıza% 2’lik küçük bir ücret ile aktarılacaktır..

BitQuick, makbuzun yüklenmesi ile coinlerin serbest bırakılması arasında üç saatlik bir süre sunar. Çoğu zaman, bu zaman dilimi kısaldığında ve bitcoinlerini anında aldıklarında kullanıcılar hoş bir sürprizle karşılaşırlar..

BitQuick’te Bitcoin nasıl satılır

Bitcoin satmak, muhtemelen satın almaktan çok daha kolay bir süreçtir ve işte bunu BitQuick’te nasıl yaparsınız?

 1. Tamamlayın satış formu BitQuick’te.
 2. Satıcı, satmayı planladığı BTC miktarını ve izin verilen minimum işlem boyutunu belirler. Talep edilen fiyat, Bitstamp veya Bitfinex’i takip edecek şekilde ayarlanabilir. Fiyatı ortalama fiyatın üstünde veya altında ayarlama seçeneği de vardır.
 3. Bu bilgiler verilirken, satıcının kişisel bir emanet adresi tanıtılır. Satıcı gerekli miktarda Bitcoin’i belirtilen adrese gönderdiğinde sipariş tamamlanacak ve sipariş BitQuick platformunda canlı olarak görünecektir..
 4. İlgilenen bir alıcı Bitcoin miktarını bloke ettiğinde, satıcı iki bağlantı içeren bir onay e-postası alır – biri depozitoyu onaylamak ve emaneti serbest bırakmak ve diğeri depozitoya itiraz etmek için. Satıcı, onay e-postasını aldıktan sonra üç saat içinde yanıt vermekle yükümlüdür ve nakit olarak ödendiği için depozito anında ulaşmalıdır. Alıcılardan alınan nakit makbuzun onaylanmasının ardından BitQuick, bitcoinleri alıcıya bırakır..

Satıcılar için ek bir avantaj, kendi fiyatlarından satış yapabilmeleridir, bu da Bitcoin’i belirli bir fiyattan satın alabilecekleri ve BitQuick’te karla satabilecekleri anlamına gelir ve bu da onu kar elde etmek isteyen satıcılar arasında oldukça arzu edilen bir seçenek haline getirir..

BitQuick ile Güvenlik Araçları


Para bir yana, kişisel bilgilerinizi tutan herhangi bir hizmet güvenli ve korumalı olmalıdır. Öyleyse, BitQuick yasal ve güvenli mi? Tüm işaretler evet’i gösteriyor. BitQuick’in güvenlik önlemleri üç unsur kullanılarak değerlendirilebilir:

 1. Kişisel Hesap güvenliği: Kullanıcıların BitQuick kullanarak ticaret yapmak için kayıt olmaları gerekmez. Alıcılar, ödeme yapıldıktan sonra siparişi yerine getirmek için kullanılan ödeme işlemi sırasında Bitcoin adreslerini sağlar. Satıcıların, siparişleri kabul edebilecekleri, değiştirebilecekleri veya iptal edebilecekleri bir PIN oluşturmaları gerekir. Bu, hem alıcıların hem de satıcıların kişisel detay gizliliğini maksimum derecede sağlar..
 2. Güvenli fon saklama: BitQuick, bir Bitcoin cüzdanı ile karıştırılmalıdır. Bunun yerine, yeni satın alınan tüm Bitcoin’i kişisel cüzdanınıza aktarmanız önerilir. Bir satıcı bir liste oluşturduğunda ve güvenlik protokolleri hakkında hiçbir bilgi kamuya açıklanmadığında, Bitcoin’i saklamak için üçüncü taraf bir emanet hizmeti kullanılır..
 3. Şirket meşruiyeti: BitQuick, Bitcoin kullanıcıları arasında büyük bir üne sahiptir ve piyasada büyük bir popülariteye sahiptir. Ücretler ve aşırı fiyat hakkında bazı şikayetler yapılmış olsa da, performansı ve benzersiz işlevselliği hakkındaki övgüler büyük ölçüde bastırılmıştır. 2013’te BuyBitcoin.us olarak bilinirken, BitcoinTalkForum’da bir duyuru gönderdiler ve topluluk tarafından iyi karşılandılar..

Diğer birkaç güvenlik özelliği şunları içerir:

 1. 226 bit SSL şifreleme
 2. Günlük sunucu yedeklemeleri
 3. Olası bir sunucu tehlikesi sırasında Bitcoin’in kaybolmamasını sağlayan, çevrimdışı olarak saklanan emanet adresleri için özel anahtarlar.

Ücret Yapısı nedir?

BitQuick’te satış için herhangi bir ücret olmamasına rağmen, bununla birlikte% 2’lik bir ücret vardır. satın alma Bitcoin. Serbest bırakılması amaçlanan Bitcoin miktarından% 2 ücret düşülür. Bu, Bitcoin nakit alımları için biraz yüksek olsa da, hız ve güvenilirlik, bazıları için onu değerli kılıyor. Bu politika, web sitesinin SSS bölümünde açıkça belirtilmesine rağmen, inceleme web sitelerinde birkaç şikayet topladı.

Bitcoin satmayı planlıyorsanız, BitQuick harika bir platformdur. Madeni paralarınızı genellikle piyasa oranından daha yüksek bir fiyata satabilirsiniz ve ayrıca herhangi bir satış ücreti talep etmezler. Bu, BitQuick.co’yu bir günde parayı Bitcoin’e çevirmenin en ucuz yolu yapar veya tam tersi.

Ödeme yöntemleri

Yalnızca nakit depozito kullanırlar veya SEPA transferi BitQuick’te teşvik edilir. BitQuick’te başka hiçbir mevcut ödeme yöntemi kabul edilmiyor, ancak kelime, havale özelliğinin gelecekte uygulanabileceğidir. Siparişler, alıcının bekletilmesinden sonraki 3 saat içinde verilmelidir. 72 saatlik bir zaman dilimi içinde 3 veya daha fazla ödenmemiş alıcı bekletmeye sahip olmak, hizmetin derhal yasaklanmasına neden olur.

ACH, banka havalesi veya listelenmeyen diğer ödeme yöntemlerinin kullanılması kesinlikle yasaktır..

BitQuick Desteklenen Ülkeler

Uluslararası destek sağlanmasına rağmen, platform yalnızca Amerika Birleşik Devletleri sakinleri tarafından kullanılıyor gibi görünüyor. Resmi olarak aşağıdaki ülkeler desteklenmektedir:

 • Amerika Birleşik Devletleri
 • CA
 • AB
 • RU
 • AU

BitQuick, ABD’de 49 eyalette faaliyet göstermektedir; New York, BitQuick tarafından desteklenmeyen tek yer eyaletidir. BitLicense nedeniyle New York’ta hizmeti durdurmak zorunda kaldılar.

BitQuick Üzerinden Bitcoin’e Erişim

Çoğu hizmet, paranızı saklamak ve bunları boş zamanlarınızda cüzdanınıza aktarmak konusunda bilgi sahibidir. Ancak BitQuick onu diğerlerinden farklı oynatır. Nasıl sorarsın?

 • Alıcılar satın aldıkları Bitcoin’i cüzdanlarına göndermek zorunda değiller. Satıcı parayı serbest bıraktığında otomatik olarak transfer edilir.
 • Satıcıların, listelemelerini yerleştirdikten sonra Bitcoin’i BitQuick’in emanet hizmetine göndermeleri gerekecektir. Aktarım ağdan bir onay aldığında, sipariş BitQuick web sitesinde yayınlanacaktır..

Diğer hizmetlerin çoğu, her iki taraftan da gereksiz güçlük ve sorun gerektirir. BitQuick, cüzdanınız arasındaki aktarımı en aza indiren ve böylece alıcı ve satıcılar arasında daha az kafa karışıklığına yol açan bir süreç kullanır. Bu, mükemmel bir kullanıcı deneyimi sağlar ve ayrıca büyük ağ ücretlerini azaltır.

Kullanıcı deneyimi

Web sitesi çok temiz ve kullanımı kolay bir arayüze sahip, bu da çevrimiçi olarak olumlu kullanıcı yorumları oluşturmaya neden oldu. Ticaret sürecini açıklayan videolar ek bir bonus. Web sitesi duyarlı ve bir mobil cihazda iyi görünüyor.

Müşteri servisi

BitQuick, son derece duyarlı ve müşteri dostu olduğu için muazzam bir övgü kazandı. Onlarla iletişim kurmak için çevrimiçi bir form mevcuttur veya kullanıcılar adresine e-posta gönderebilir [e-posta korumalı] veya verilen adresten iletişime geçilebilir: 9435 Waterstone Blvd # 140, Cincinnati, OH 45249.

Limitler ve likidite

BitQuick, alıcıların ve satıcıların alım satım konusunda anlaşmalarına izin verir ve sınır koymaz. Genellikle çeşitli banka şubelerinde farklı satın alma türleri için birçok teklif vardır. BitQuick’in alım ve satım teklifleri halka açıktır ve istedikleri zaman sipariş defterlerinde görülebilir..

Hız

BitQuick’in hedefi, Bitcoin’leri alıcılara hızlı bir oranda teslim etmektir ve bazı durumlarda müşteriler Bitcoin’lerini ödemeyi yaptıktan sonra bir saat içinde almışlardır..

Transfer limitleri?

Üçüncü şahıs emanet acentesi olarak, Bitcoin alım satımı söz konusu olduğunda sınır yoktur ve BitQuick, alıcıların ve satıcıların alım satım konusunda anlaşmalarına izin verir. Bu nedenle, tüm alım ve satım siparişleri halka açıktır.

Sıkça Sorulan Sorular

1) Emanet Satıcıları Nasıl Korur??

BitQuick emanet, satıcıları, önerilen alıcı tarafından banka hesabına ödeme yapıldığını onaylayana kadar Bitcoin’lerini tutarak korur. Bu, herhangi bir sahtekarlık vakasını önler.

2) Bitcoin Online satın almak için BitQuick’i kullanabilir miyim?

Çevrimiçi satın alımlar mevcut değildir. Bitcoin satın almak için web sitesini ziyaret etmeli ve mevcut sipariş defterinden bir sipariş seçmelisiniz.

3) BitQuick’i kullanmak güvenli mi?

BitQuick, müşteri tabanının büyük çoğunluğu tarafından kullanımının güvenli olduğu düşünülmektedir. Daha fazla güvenlik için, web sitesi BitGo’nun 250.000 $ ‘ın üzerinde Bitcoin depozitoları sağlayan çoklu imzalı cüzdan altyapısını kullanıyor. Denetim sistemi emanette tutulan Bitcoin miktarını gösterdiğinden, web sitesinde gerçekleşen tüm işlemlerin tam açıklaması sağlanır..

Sonuç

Aşağıdaki tablo, incelemenin tamamını özetlemeye ve BitQuick’in temel özelliklerine dikkat çekmeye yardımcı olabilir..

Artıları Eksileri
Bitcoin satın almak ve satmak için basit bir yöntem Diğer Bitcoin borsalarına kıyasla daha yüksek ücret
Son derece güvenilir ve popüler bir ABD merkezli değişim hizmeti Bitcoin fiyatının artışı bazen piyasa fiyatından daha yüksektir
Tam Şeffaflık Site daha önce bir sunucu saldırısına maruz kalmıştı ve bir ay boyunca çevrimdışı kaldı
Hızlı işlemler Yapılan her sipariş için bir banka ziyaret etmeniz gerekiyor

Sonuç olarak, BitQuick, test sürelerinde ayakta durdu ve nakit para ile uğraşmak isteyenler için iyi bir takas olduğunu kanıtladı. Bazı kullanıcılar, birkaç dakika içinde yüzlerce BTC sattığını bildirdi ki bu, yaşadığımız hızlı hareket eden hayatları göz önünde bulundurarak oldukça tatlı bir anlaşma..

Satıcı olarak ücret olmadığından ve kendi fiyatınızı belirleyebildiğiniz için rüya bir senaryo.

BITQUICK İLE BAŞLAYIN

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector