Kripto para birimleri dünya çapında pazarlara hakim. İlgilendiğiniz hizmet ne olursa olsun, özellikle kripto para birimleri veya Bitcoin aracılığıyla satın alınabileceğini göreceksiniz. Dünyayı sürekli takip etmeyi başarmış olsalar da, hala ortadan kaldırılması gereken birkaç tutarsızlık var ve bu GunBot incelemesinde aynı şeyi daha da genişletmeyi planlıyoruz.. 

Örneğin, insanlar kendileri için kripto para kazanmanın en iyi yolunun hangisi olduğundan hala emin değiller. Bu o kadar büyük bir sorun gibi görünmese de, farklı kaynakların kendilerine ait farklı maliyetlerle geldiği gerçeğini düşündüğünüzde sorun haline geliyor..

İşleri daha net hale getirmek için, kripto paralarınızı bir değişim hizmetinden satın almayı seçerseniz, seçtiğiniz borsaya bağlı olarak, satın alma için gerçekte gerekenden daha fazlasını harcayabilirsiniz..

Benzer şekilde, kendi hızınızda onlar için madencilik yaparak kripto para kazanmayı seçerseniz, yanlış madenciyi seçebilir ve önemli kayıplar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle, kripto para satın alırken veya satarken dikkatli olmanız zorunlu hale gelir..

Ve bir grup kripto para birimini başarılı bir şekilde satın alsanız bile, payınızı korumaya ve genişletmeye gerçekten nasıl devam edersiniz? Kripto para birimi meraklıları ve finans uzmanları, kripto para birimini satın almanın sadece ön adım olduğunu, ancak kaynaklarınızı genişletmek istediğinizde asıl zorluğun başladığını kolayca söyleyecektir..

Bu, aslında, yalnızca kripto para birimi ticareti yoluyla elde edilebilir. Kripto piyasası hakkında önemli bir bilginiz olmadıkça ve olmadıkça, dikkatli olmazsanız önemli miktarda kaynak kaybedebilirsiniz..

Akıllı Otomatikleştirilmiş Kripto Algoritması

Böyle bir senaryoda, kripto para birimleri için çevrimiçi ticaret söz konusu olduğunda size etkili bir şekilde rehberlik edebilecek birine veya bir hizmete ihtiyacınız olduğu oldukça açık hale geliyor. Kripto para birimi piyasası, bazıları doğası gereği oldukça şiddetli olan sık dalgalanmalarla oldukça değişken bir arenadır..

Senaryoya fazla aşina olmayan acemi bir tüccar, potansiyel olarak bu dalgalanmalardan herhangi birine düşebilir ve kaynaklarının önemli bir bölümünü kaybedebilir. Kendinizi böyle bir kaderden kurtarmak için, yükünüzü etkili bir şekilde azaltabilecek oldukça büyük hizmetler var..

Bu hizmetler, operasyonlarınızın ticaret yönünü tamamen yöneterek tam potansiyelinize ulaşmanıza yardımcı olmak için özel olarak çalışır. Bu tür hizmetlerden biri, yalnızca işlemlerinizi yönetmek ve tüm alım satım işlemlerini yürütmek için özel olarak programlanmış akıllı bir bot programı olan GunBot adıyla anılır. Aslında, en iyi bitcoin ticaret botlarından biri olarak adlandırıldı!

Bu Gunbot incelemesinde, GunBot’un işlemlerini ve çalışmasını çözmeyi hedefliyoruz ve okuyucuyu neyin durduğu ve kripto para girişimleriniz için nasıl bir oyun değiştirici olabileceği konusunda bilgilendirdiğimizden emin oluyoruz. Önce gerçekte ne olduğu ve nasıl çalıştığı ile ilgili ayrıntılara giriyoruz..

Ayrıca, yazılımın fiyatlandırma planlarını, hizmetin artıları ve eksileri arasında sürekli bir karşılaştırma ile birlikte listeliyoruz. Kapsanacak çok şey olduğu için, hemen içeri girelim.

GunBot nedir?

GunBot, otomatik ve mükemmel bir kripto ticaret yazılımı ve kripto para birimi alım satım girişimlerinizde size yardımcı olmak için tasarlanmış bir bilgisayar algoritmasıdır. Bot, Poloniex ticaret borsasında ve benzer şekilde diğer popüler kripto para borsalarında çalışıyor. Geliştirici Gunthar De Niro tarafından oluşturuldu ve programın ilk sürümü Aralık 2016’da piyasaya sürüldü..

gunbot incelemesiBotun temel hedefleri, belirlenen platformda sizin için kripto para satın almak ve satmak ve değişim hizmetlerini içerir. İşleyiş şekli, sizin için akıllıca kararlar vermek ve her zaman fiyatlar düşükken satın almak ve fiyatlar tekrar yükseldiğinde satış yapmaktır. Bu şekilde, bot sürekli olarak hesabınız için kâr elde eder ve hiçbir işi yapmak zorunda kalmadan rekabetçi ticarete girer..


Şimdi okuyucularımızdan bazıları, manuel ticaret söz konusu olduğunda bile ticarete yönelik benzer bir yaklaşımın kullanılabileceği gerçeğini tartışabilir. Şimdi bu kısmen doğru olsa ve bir süre işe yarayabilirken, bir bot kullanmanın manuel ticarette kolayca bulamayacağınız oldukça açık avantajları vardır. Bunlardan en önemlisi, GunBot’un gerçekten dinlenmemesi ve 7/24 kâr elde etmeye devam etmesi, ki bu bir insan için mümkün olmayan bir şeydir..

GunBot’un aşina olduğu ve işbirliği içinde sorunsuz bir şekilde çalıştığı değişim hizmetlerinin tam listesi şuna benzer: Poloniex, Binance, Bittrex, Binfinex, Kraken ve Cryptopia. Bununla birlikte, Cryptopia’nın yalnızca yazılımın 4.0 veya üzeri sürümleri için desteklendiğini unutmamalısınız..

Şimdi, botun kripto para birimi ticareti girişiminizi basitleştirmek için ayarlanmış bir başka yönü, kullanıcı tarafından açıkça bilinmesi gerekmeyen ve yine de size bildirilmesi gereken, botun belirli denenmiş ve üzerinde çalıştığı gerçeğidir. ticaret stratejileri test edildi.

Bu stratejiler, yapımcılar tarafından özenle seçilmiştir ve isterseniz bunları okumayı tercih etseniz de, bunları botun kendisine bırakmanız en iyisidir. Şimdi, tüm bu stratejilerin, yatırımlarınızdan maksimum getiri elde etmenizi sağlayacak şekilde özel olarak seçildiğini lütfen unutmayın..

Bunlar, ticaret algoritmanızı, minimum kaybettiğiniz noktaya kadar optimize eder ve durum ne olursa olsun maksimum kazanır. Botun kendi algoritmasına etkili bir şekilde yerleştirilmiş olan bu stratejilerden birkaçının adı Gain, Bollinger Bands, Step Gain, 1000Trades, Ping Pong ve Supergun’dur..

Şimdi tüm bu stratejiler aynı hedefle çalışırken ve aşağı yukarı aynı sonuçları getirirken, ancak yaratıcının sözlerine göre hareket ederseniz, Gunthar De Niro, Bollinger Grupları veya BB stratejisi en uygun olanıdır. çok.

İşlemlerinizi gerçekleştirirken yalnızca tek bir strateji izlemeniz gerekmediğine dikkat çekmeye değer başka bir nokta. Aksine, özellikle Poloniex, Kraken veya Bittrex borsalarında çalışırken, rahatlığınıza göre karıştırma ve eşleştirme özgürlüğüne bile sahipsiniz..

Örneğin, para birimlerinizi PingPong stratejisini kullanarak satın alabilir ve daha sonra doğru zamanda bunları Kazanç ile satabilirsiniz..

GUNBOT’U KULLANMAYA BAŞLAYIN

GunBot Fiyatlandırması

GunBot’un fiyatlandırma planları, kullanıcının parası için maksimum değeri elde etmesini ve yatırımlarından önemli getiri elde etmesini sağlamak için dikkatlice hazırlanmıştır. Fiyatlandırma planları üç adettir ve üçü de benzer özelliklere sahiptir..

Yani, tüm bu ödemeler doğası gereği tek seferlik olacaktır, yani, üzerinde anlaşmaya varılan tutarı ödedikten sonra, etkili bir şekilde GunBot için bir ömür boyu abonelik alırsınız ve bunu istediğiniz şekilde kullanmakta serbestsiniz. İkinci olarak, bu ödeme planlarının üçü de kullanıcıya sınırsız çift çalıştırma esnekliği sağlar. Şimdi bunlar planlardaki benzerlikler olsa da, farklılıklar da olacaktır..

Bu üçü arasındaki tek fark, elbette gerçek maliyetler dışında, müşteriye bir, iki veya üç farklı pazar veya takas hizmeti üzerinde çalışma özgürlüğü sunmalarıdır. 0,1 BTC olarak fiyatlandırılan en düşük fiyatlı ödeme planı, kullanıcının botunu yalnızca bir pazarda veya takas hizmetinde çalıştırmasına izin verirken, 0,2 ve 0,3 BTC fiyatlandırılanlar, kullanıcının botlarını sırasıyla herhangi iki veya üç pazarda çalıştırmasına izin verir..

Artık hangi planın kendilerine en uygun olduğuna karar vermek ve gereksinimlerine mükemmel şekilde uyanı etkili bir şekilde seçmek tamamen kullanıcıya kalmıştır. Ancak, GunBot ile çalışmanın aşina olmanız gereken önemli bir yönü vardır..

Her bir kripto para birimi tüccarının kendileri için bir GunBot sipariş ettiği ve tüm ticaret işlemlerinin etkin bir şekilde GunBot’un omuzlarında olmasına izin verdiği bir senaryo hayal edin. Bu başlangıçta işe yarayabilirken, sonunda bir değişim hizmetindeki müşterilerin neredeyse tamamı GunBot’u kullanmaya başladıkça, durum hızla başa dönebilir..

Sonuçta, herkesin erişime sahip olduğu bir ayrıcalığın ne faydası var? Çok yakında, GunBot’un eskisi kadar iyi çalışmasına rağmen, sırf kendileriyle rekabet içinde oldukları için etkili olmayı bıraktığı bir durumu yaşamaya başlayacağız. Bu, bir bot satın almanın faydalarını etkili bir şekilde geçersiz kılar.

Ancak endişelenmenize gerek yok. Bunun nedeni, GunBot üreticilerinin bunun için de etkili bir çözüm bulmuş olmalarıdır. Gunthar, yakında GunBot Black Edition olarak adlandırılacak olan GunBot’un yeni ve güncellenmiş bir sürümünü yayınlamayı planlıyor..

Şimdi, GunBot yeni ve tamamen güncellenmiş bir algoritmaya sahip olacak ve bu algoritma, mevcut sürüm tarafından zaten yerleştirilmiş olan algoritmayı etkili bir şekilde geride bırakacak. Bu nedenle, mevcut GunBot’larının olmasını istedikleri kadar etkili olmadığını gören tüccarlar, her zaman güncellenmiş Black Edition’ı tercih edebilir ve kripto para birimi alım satım başarısı şanslarını artırabilirler. Ayrıca, yakın zamanda piyasaya sürülecek olan GunBot’un Black Edition’ının yalnızca mevcut sürüme zaten sahip olan kullanıcılar tarafından satın alınabileceğini belirtmek de ilginçtir..

Artıları & Eksileri

Bu GunBot İncelemesi, hizmetin bazı önemli artılarını ve eksilerini listelemeden tamamlanamaz. Artık bir GunBot yazılımı, tüm işi sizin için yapması ve kripto para birimi ticareti söz konusu olduğunda herhangi bir kayıpla karşılaşmamanızı sağlayan otomatik bir algoritma olsa da, bilmeniz gereken bir sorun vardır..

Bu botun bir tüccar olarak tüm sorumluluklarınızı yerine getirmesi gerektiği doğru olsa da, faaliyetlerini sürekli olarak kontrol etmeniz ve gerekli beklentilere göre çalıştığından emin olmanız sizin için daha iyi ve daha güvenli olacaktır. Temel olarak, periyodik değerlendirmeler ve değerlendirmeler tamamen gerekli ve esastır.

Ve bu amaç için, GunBot’u çalıştıran kullanıcının kripto para birimi ticareti konusunda biraz bilgi birikimine ve deneyime sahip olması da önemlidir. Aksi takdirde, kendinizi kripto para birimlerinizi kaybetme riskiyle karşı karşıya bırakıyorsunuz ve bu konuda ne yapacağınızı bilmiyorsunuz..

Ayrıca, bot, oldukça kapsamlı bir yazılımın yanı sıra donanım gereksinimleri ile birlikte gelir. Bu nedenle, kendiniz için bir tane satın almaya başlamadan önce, bu gereksinimleri kontrol etmek ve sisteminizin hepsini karşıladığından emin olmak en iyisi olabilir..

Öncelikle ve en önemlisi, yazılımı kendi web sitelerinden indirmeniz gerekir, ardından onu veya kişisel bilgisayarınızı çalıştırmanız gerekir. Bunu yapmak istemezseniz, ya tavsiye edilen tedarikçilerinden biri ya da sadece güvendiğiniz bir sağlayıcıdan ayrı bir sanal özel sunucu satın alma seçeneğiniz de istenecektir..

Web sitesinden indirdiğiniz yazılım, doğru sürümünü indirmeniz şartıyla, Mac, Linux veya Windows olmak üzere her türlü işletim sisteminde kolay ve verimli bir şekilde çalışacaktır..

Diğer donanım gereksinimleri, programı sorunsuz bir şekilde çalıştırmak için minimum 4 çekirdek ve 4 gigabayt RAM içerir. Sisteminiz yukarıdaki teknik özelliklere uymuyorsa, botu çalıştırırken kayda değer gecikmelerle karşılaşabilir ve işlemlerde zorluklarla karşılaşabilirsiniz..

Ayrıca, GunBot işin çoğunu kendisi yapsa da, yazılımı kurduğunuzda ve bir değişim platformunda dağıtmaya hazır olduğunuzda, başlatmadan önce kendiniz yapılandırmanız gerekir. Ve yapılandırmakla, hangi stratejilerin kullanılacağına ve botu etkin bir şekilde hangi algoritmaların çalıştıracağına karar vermeyi kastediyoruz. Bu nedenle, GunBot’u kendiniz için satın almayı planlıyorsanız, bu çeşitli stratejiler hakkında biraz arka plan bilgisi ve biraz da arka plan bilgisi gerekir..

GUNBOT’U KULLANMAYA BAŞLAYIN

Sonuç

GunBot, benzersiz uygulaması ve şaşırtıcı derecede iyi programlanmış yazılımı ile ticaret girişimlerinizi çok daha kolay hale getireceğinden emin olan iyi bir teknolojidir. Bununla birlikte, yalnızca ona gerçekten olumlu bir değişiklik yapması için gerekli ortamı ve temel başlangıç ​​koşullarını verirseniz en iyi sonucu verir ve bu, sizin çıkarınıza en uygun akıllı kararları nasıl vereceğinizi öğrenmeden gerçekleşmez.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector