Kryptomeny dominujú na trhoch po celom svete. Bez ohľadu na to, o akú službu máte záujem, nájdete ju, že je možné ju kúpiť prostredníctvom kryptomien alebo konkrétne bitcoinu. Aj keď sa im darí udržiavať stabilné sledovanie po celom svete, stále existuje niekoľko nezrovnalostí, ktoré je potrebné odstrániť, a v tejto recenzii GunBot plánujeme ďalej pokračovať.. 

Ľudia si napríklad stále nie sú istí, ktorý je najlepší spôsob nákupu kryptomien pre seba. Aj keď sa to nemusí javiť ako taký veľký problém, stane sa z neho problém, keď vezmete do úvahy skutočnosť, že rôzne zdroje majú rôzne súvisiace náklady..

Aby toho nebolo málo, je zrejmé, že ak sa rozhodnete kúpiť svoje kryptomeny od zmenárenskej služby, potom na základe vami zvolenej burzy môžete nakoniec minúť viac, ako je skutočne potrebné na nákup..

Podobne, ak sa rozhodnete pre kryptomeny získavať ich ťažbou vlastným tempom, môžete si nakoniec zvoliť nesprávneho minera a spôsobiť značné straty. Preto je nevyhnutné, aby ste pri nákupe alebo predaji kryptomien boli opatrní.

A aj keby ste mali úspešne kúpiť sériu kryptomien, ako vlastne pokračujete v udržiavaní a rozširovaní svojho podielu. Milovníci kryptomeny a finanční experti vám ľahko povedia, že nákup kryptomeny je iba predbežným krokom, skutočná výzva však začína, keď chcete rozšíriť svoje zdroje.

To sa v skutočnosti dá dosiahnuť iba obchodovaním s kryptomenami. A pokiaľ a kým nebudete mať značné vedomosti o kryptotrhu, mohli by ste stratiť značné množstvo zdrojov, pokiaľ nebudete opatrní.

Inteligentný automatizovaný kryptografický algoritmus

V takomto scenári je zrejmé, že skutočne potrebujete niekoho alebo službu, ktorá vás môže efektívne viesť, pokiaľ ide o online obchodovanie s kryptomenami. Trh s kryptomenami je veľmi volatilnou arénou s častými výkyvmi, z ktorých niektoré majú dosť výrazný charakter..

Začínajúci obchodník, ktorý nebol oboznámený so scenárom, by mohol potenciálne spadnúť do ktorejkoľvek z týchto fluktuácií a nakoniec stratiť značnú časť svojich zdrojov. Aby ste sa zachránili pred takýmto osudom, existujú nejaké celkom vynikajúce služby, ktoré vám môžu skutočne výrazne znížiť záťaž.

Tieto služby pracujú výlučne na tom, aby vám pomohli dosiahnuť váš plný potenciál úplným zvládnutím obchodného aspektu vašich operácií. Jedna z takýchto služieb nesie názov GunBot, čo je jednoducho inteligentný program pre roboty, ktorý bol výlučne programovaný na správu vašich obchodov a spracovanie všetkých nákupov a predajov. V skutočnosti bol označený za jedného z najlepších robotov na obchodovanie s bitcoinmi!

V tejto recenzii Gunbot sa zameriavame na dekódovanie činnosti a fungovania GunBotu a zaistíme, aby sme čitateľa oboznámili s jeho podstatou a tým, ako by sa mohol ukázať ako zmena hry pre vaše aktivity v oblasti kryptomeny. Najskôr ideme do podrobností, čo to v skutočnosti je a ako to funguje.

Ďalej uvádzame zoznam cenových plánov pre softvér spolu s neustálym porovnaním výhod a nevýhod služby. Pretože je toho toľko, čo treba pokryť, ponorme sa priamo do toho.

Čo je GunBot?

GunBot je automatický a zdokonalený softvér na obchodovanie s kryptami a počítačový algoritmus, ktorý je navrhnutý tak, aby vám pomohol vo vašich obchodných transakciách s kryptomenami. Bot pracuje na obchodnej burze Poloniex a ďalších podobne populárnych kryptomenových burzách. Vytvoril vývojár Gunthar De Niro a prvá verzia programu bola uvedená na trh už v decembri 2016.

recenzia gunbotMedzi primárne ciele robota patrí nákup a predaj kryptomien pre vás na určenej platforme a zmenárenské služby. Funguje to tak, že za vás robia inteligentné rozhodnutia a vždy nakupujete, keď sú ceny nízke, a predávate, keď sú ceny opäť späť. Týmto spôsobom robot neustále zvyšuje zisky pre váš účet a zapája sa do konkurenčného obchodovania bez toho, aby musel robiť niečo iné.


Zatiaľ čo niektorí naši čitatelia môžu polemizovať nad skutočnosťou, že podobný prístup k obchodovaniu je možné uplatniť, aj čo sa týka manuálneho obchodovania. Aj keď to môže byť čiastočne pravda a môže to chvíľu dokonca fungovať, využitie robota má niekoľko celkom jasných výhod, ktoré pri manuálnom obchodovaní nenájdete ľahko. Najdôležitejšou z nich je skutočnosť, že GunBot v skutočnosti neodpočíva a pokračuje v dosahovaní ziskov 24 hodín denne, 7 dní v týždni, čo pre človeka nie je možné..

Kompletný zoznam výmenných služieb, ktoré GunBot dobre pozná, a pracuje s nimi v spolupráci bez problémov, znie asi takto: Poloniex, Binance, Bittrex, Binfinex, Kraken a Cryptopia. Musíte si však uvedomiť, že program Cryptopia je podporovaný iba pre softvér verzie 4.0 alebo novšej.

Ďalším aspektom robota, ktorý je nastavený na zjednodušenie vášho obchodovania s kryptomenami, je ten, o ktorom sa výslovne nevyžaduje, aby ho používateľ poznal, a napriek tomu vám musí byť informovaný, je skutočnosť, že robot funguje na určitých osvedčených otestované obchodné stratégie.

Tvorcovia týchto stratégií vybrali osobne, a hoci si ich môžete prečítať, je najlepšie nechať ich samotnému robotovi. Teraz si uvedomte, že všetky tieto stratégie boli špeciálne vybrané tak, aby ste dosiahli maximálnu návratnosť svojich investícií.

Tieto optimalizujú váš obchodný algoritmus do tej miery, že stojíte, že stratíte minimum a získate maximum bez ohľadu na prípad. názvy niekoľkých z týchto stratégií, ktoré sú efektívne zabudované do algoritmu samotného robota, sú Gain, Bollinger Bands, Step Gain, 1000Trades, Ping Pong a Supergun.

Zatiaľ čo všetky tieto stratégie pracujú s rovnakým cieľom a viac-menej prinášajú rovnaké výsledky, ale ak by ste sa mali riadiť slovami samotného tvorcu, najoptimálnejšou je stratégia Gunthar De Niro, stratégia Bollinger Bands alebo BB veľa.

Ďalším bodom, ktorý stojí za zmienku, je, že pri obchodovaní nemusíte dodržiavať iba jednu stratégiu. Skôr máte dokonca slobodu miešať a porovnávať podľa svojho pohodlia, najmä keď pracujete na burzách Poloniex, Kraken alebo Bittrex..

Môžete napríklad kúpiť svoje meny pomocou stratégie PingPong a neskôr ich predať so ziskom, kedykoľvek je vhodný čas.

ZAČÍNAME S GUNBOTOM

Ceny GunBotov

Cenové plány GunBotu boli starostlivo navrhnuté tak, aby zabezpečili, že používateľ dostane za svoje peniaze maximálnu hodnotu a bude dosahovať značné výnosy zo svojich investícií. Cenové plány sú tri a všetky tri majú podobné charakteristiky.

Všetky tieto platby budú mať jednorazovú povahu, to znamená, že keď zaplatíte dohodnutú sumu, získate skutočne doživotné predplatné GunBot a môžete ho ľubovoľne používať. Po druhé, všetky tri z týchto platobných plánov poskytujú používateľovi flexibilitu pri spustení neobmedzeného počtu párov. Aj keď sa jednalo o podobnosti v plánoch, rozdiely budú určite existovať tiež.

Jediným rozdielom medzi týmito tromi, samozrejme okrem skutočných nákladov, je skutočnosť, že zákazníkom poskytujú slobodu pôsobenia na jednom, dvoch alebo troch rôznych trhoch alebo výmenné služby. Zatiaľ čo plán platieb s najnižšou cenou, ktorý predstavuje 0,1 BTC, umožňuje používateľovi prevádzkovať svojho robota iba na jednom trhu alebo výmenným službám, cenový program 0,2 a 0,3 BTC umožňuje používateľovi prevádzkovať svojho robota na ľubovoľných dvoch alebo troch trhoch..

Teraz je úplne na užívateľovi, aby sa rozhodol, aký plán mu najlepšie vyhovuje, a efektívne si vybral ten, ktorý dokonale vyhovuje jeho požiadavkám. Pri práci s GunBotom však musíte byť oboznámení s jedným dôležitým aspektom.

Predstavte si scenár, keď si každý obchodník s kryptomenami objedná GunBot pre seba a účinne nechal všetky svoje obchodné operácie spočívať na pleciach GunBota. Aj keď to môže spočiatku fungovať, nakoniec ako takmer všetci zákazníci výmennej služby začnú prevádzkovať GunBot, situácia sa môže rýchlo vrátiť späť na prvé miesto.

Napokon, aké dobré je privilégium, keď k nemu má prístup každý? Čoskoro začneme pociťovať situáciu, že GunBot, aj keď fungujú rovnako dobre ako predtým, prestali byť rovnako účinné jednoducho preto, že konkurujú sami sebe. Týmto sa efektívne zrušia výhody nákupu robota.

Nemusíte sa však vôbec báť. Je to tak preto, lebo tvorcovia GunBotu aj pre toto skutočne prišli s riešením. Gunthar čoskoro plánuje vydať novú a aktualizovanú verziu GunBot, ktorá sa bude volať GunBot Black Edition.

Teraz bude GunBot obsahovať nový a úplne aktualizovaný algoritmus, ktorý efektívne prekoná algoritmus, ktorý už bol zavedený existujúcou verziou. Obchodníci, ktorí zistia, že ich súčasný GunBot sa neukazuje byť taký efektívny, ako by chceli, sa môžu kedykoľvek rozhodnúť pre aktualizovanú verziu Black Edition a zvýšiť svoje šance na úspech pri obchodovaní s kryptomenami. Je tiež zaujímavé poznamenať, že toto čoskoro vydané Black Edition of the GunBot môžu získať iba tí používatelia, ktorí už majú existujúcu verziu v držbe.

Pros & Zápory

Táto recenzia GunBot nemôže byť úplná bez uvedenia niektorých hlavných výhod a nevýhod služby. Zatiaľ čo softvér GunBot je automatizovaný algoritmus, ktorý má za vás vykonať všetku prácu a zabezpečiť, aby ste pri obchodovaní s kryptomenami neutrpeli žiadne straty, je tu však jeden problém, o ktorom musíte vedieť.

Aj keď je pravda, že tento robot sa má postarať o všetky vaše povinnosti ako obchodníka, bolo by stále lepšie a bezpečnejšie, aby ste neustále kontrolovali jeho činnosti a ubezpečili sa, že vykonáva podľa požadovaných očakávaní. Pravidelné hodnotenia a hodnotenia sú v zásade úplne nevyhnutné a nevyhnutné.

A práve z tohto dôvodu je tiež dôležité, aby používateľ prevádzkujúci GunBot musel mať základné vedomosti a skúsenosti s obchodovaním s kryptomenami. Ak nie, vystavujete sa riziku straty svojich kryptomien a tiež neviete, čo s tým robiť.

Robot tiež prichádza s pomerne rozsiahlymi softvérovými a hardvérovými požiadavkami. Než si teda jednu kúpite pre seba, malo by byť najlepšie skontrolovať si tieto požiadavky a ubezpečiť sa, že váš systém spĺňa všetky tieto požiadavky..

Najdôležitejšie je, že musíte softvér skutočne stiahnuť z ich webových stránok, potom budete musieť spustiť tento softvér alebo svoj osobný počítač. Ak to nechcete urobiť, zobrazí sa vám výzva s možnosťou zakúpenia samostatného virtuálneho súkromného servera buď od jedného z ich odporúčaných dodávateľov, alebo jednoducho od servera, ktorému dôverujete..

Softvér, ktorý si stiahnete z webovej stránky, bude ľahko a efektívne fungovať vo všetkých operačných systémoch, konkrétne v počítačoch Mac, Linux alebo Windows, za predpokladu, že si stiahnete jeho správnu verziu..

Medzi ďalšie hardvérové ​​požiadavky patrí štvorjadrové minimum a 4 gigabajty pamäte RAM na zabezpečenie plynulého spustenia programu. Ak váš systém nesúhlasí s vyššie uvedenými špecifikáciami, môžete pri spustení robota naraziť na značné oneskorenia a čeliť ťažkostiam pri prevádzke.

Napriek tomu, aj keď GunBot robí väčšinu práce sám, po nainštalovaní softvéru a jeho pripravenosti na nasadenie na výmennej platforme si ho musíte pred spustením nakonfigurovať sami. A konfiguráciou máme na mysli rozhodovanie o tom, ktoré stratégie použiť a na ktorých algoritmoch efektívne pracovať s robotom. To je dôvod, prečo je potrebných trochu základných informácií o týchto rôznych stratégiách a trochu základných znalostí, ak si plánujete kúpiť GunBot pre seba.

ZAČÍNAME S GUNBOTOM

Záver

GunBot je vynikajúca technológia, ktorá svojou jedinečnou implementáciou a úžasne dobre naprogramovaným softvérom určite uľahčí vaše obchodné aktivity. Najlepšie však bude fungovať, iba ak mu dáte požadované prostredie a základné počiatočné podmienky na to, aby ste skutočne mohli urobiť pozitívnu zmenu, a to sa nestane, pokiaľ sa nenaučíte, ako robiť inteligentné rozhodnutia, ktoré sú vo vašom najlepšom záujme..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector