Kripto para birimleri hayranıysanız, sizi hiç suçlamıyoruz. Sonuçta, bu günlerde kim değil? Yıldızlığa olağanüstü yükselişleri ve inanılmaz geri dönüş oranları ile dünyada gerçekten yatırım yapmanız gereken bir şey olmadığına inanan çok az insan kaldı. Dünya haritasındaki hemen hemen her bölgeyi fethettiler. batıdan doğuya.

Her şey Bitcoin’in yaratılmasıyla başlasa da, bugün o kadar genişlediler ki, bir düzineden fazla kripto para türüne sahibiz ve hepsi kendi yöntemleriyle benzersiz. Litecoin, Dash, Zcash, Ethereum, Ethereum Classic ve çok daha fazlasına sahibiz. Ve hepsi şu anda yatırım çağrısında bulunuyor ve dünya hiç de çekinmiyor.

Yatırım sektörü tüm zamanların en yüksek seviyesinde. Daha önce hayatlarına hiç yatırım yapmamış olanlar bile şu anda paralarını bu para birimlerinden birine yatırmak için sıraya giriyorlar. En iyi yanı, çoğu zaman yatırımlarınızdan büyük getiri elde ettiğiniz için kimsenin hayal kırıklığına uğramamasıdır..

Dahası, kripto para birimi nişinin açtığı fırsatların sayısının da sonu yok. Yapabileceğiniz çok şey ve keşfedecek çok şey var. Yeni başlayanlar için, yatırımların yanı sıra, kripto para birimi yatırımları kadar etkili ve karlı olduğunu kanıtlayan harika bir yeni cadde açılışı var. Kripto para madenciliğinden bahsediyoruz.

Duymuş olsanız da duymasanız da, kripto para birimi madenciliği şu anda karlı işletmelerin en sıcak alanlarından biridir. Kâr odaklı bir iş adamının isteyebileceği her şeye sahiptir. Herhangi bir ön yatırım gerektirmez, birçok seçenekle birlikte gelir, doğru yapılırsa gerçekten karlı bir girişim olma potansiyeline sahiptir ve hepsinden önemlisi, teknik uzmanlık gerektirmez.

Bilgisayarlar ve yazılımlar konusunda temel düzeyde bilgi birikimine sahip olan herkes bunu yapabilir. Herhangi bir profesyonel dereceye bile ihtiyacınız yok, sadece sağlam bir adanmışlık ve çalışma istekliliği seviyesi.

Bugün bu yazıda, kullanıcılarının bulut aracılığıyla uzak bir konumdan kripto para madenciliği yapmalarına olanak tanıyan bir bulut madenciliği şirketi olan Hashing24’ün kapsamlı ve ayrıntılı bir incelemesini sunuyoruz. Sizi hizmetin artıları ve eksileri hakkında bilgilendirmeye çalışıyoruz ve hatta bu şirketin hizmetlerini neden veya neden almamanız gerektiğine dair kişisel önerilerimizi dahil ediyoruz..

Hashing24 İncelemesi

Bulut madenciliği şirketleri için söylenecek pek bir şey yok, çünkü şu anda pek çoğu yok. Müşterilerine iyi hizmetler sunma ve girişimlerinde kaliteyi sağlama söz konusu olduğunda, orada bulunan birkaç kişi gerçekten hedefe uygun değildir..

Bununla birlikte, Hashing24, Genesis Mining ile birlikte gerçekten güvenilir ve kıyaslandığında çok farklı olan böyle bir şirkettir. Hashing24’ün arkasındaki yapımcılar kendini adamış ve çalışkandır ve müşteriye verebilecekleri en iyi hizmeti sunmaya çalışırlar..

BitFury ile ortaklık

BitFury aslında günümüzün önde gelen ve lider tam hizmet blok zinciri teknoloji şirketlerinden biridir. Kripto para birimleri alanında oldukça övgüye değer bir çalışma yaptılar ve bilgi toplama söz konusu olduğunda web siteleri oldukça doğru kabul ediliyor..

Şimdi, Hashing24 aslında BitFury’nin ana web sitesinde ortaklar arasında listeleniyor. Bu, Hashing24’ün yapabildiği saf iyi işi otomatik olarak doğrular ve ona en yakın rakiplerine göre büyük miktarda kaldıraç sağlar..

Bitfury’nin birkaç başarısını daha listelemek için, aslında blockchain araştırmaları etrafında dönen oldukça büyük bir kolluk kuvveti kurumu olan Blockchain Alliance’ın bir parçası olarak gösterildi. Ayrıca, geçmişte sektördeki bazı büyük isimlerden risk sermayesi desteği almışlardır..

Hashing24: Daha İnce Ayrıntılar


Hashing24, ofis adreslerini web sitelerinde halka açık olarak listeledikleri için bir şirket olarak oldukça şeffaftır. Ofislerinden ikisi Tayland ve Ukrayna’da olsa da, üçüncüsü aslında İskoçya’da.

Bulut Madenciliği Planları

Rasgele kalkıp bulut madenciliğine girmek istediğinize karar veremezsiniz. Bunun olması için önce birçok şeyi aklınızda tutmanız ve belirli kararları defalarca gözden geçirmeniz gerekir. Örneğin, bulut kripto para madenciliği platformunuzu gerçekten dikkatli bir şekilde seçmelisiniz, çünkü bunu yapmazsanız, yanlış hizmeti almanız ve birçok gereksiz sorunla karşılaşabilirsiniz..

Ayrıca, kesinlikle yapmanız gerekenden fazlasını ödemek istemezsiniz, bu yüzden her zaman sergilenen tüm ödeme planlarını dikkatlice gözden geçirmeli ve sonra ne tür bir hizmet aradığınıza bağlı olarak bilinçli bir karar vermelisiniz. için.

Hashing24 ile ilgili harika olan şey, kendinize özel bir plan belirlemenize izin vermesidir. Bunun anlamı, istediğiniz kaynak sayısını, hangi hizmetleri istediğinizi ve bu hizmetlerin aktif olmasını isteyeceğiniz süreyi seçebilmenizdir..

Devam edip tüm bu seçimleri yaptıktan sonra, üstlenmeniz gereken son maliyete bir göz atacaksınız. Bu size yeterince makul geliyorsa, şimdi yapmanız gereken tek şey ödemeyi yapmak ve kilometrelerce öteden madencilik yapmaya başlamaktır..

Kripto para birimi madenciliğinin en büyük dezavantajı, madencilik çabalarınız için genellikle eski madeni paralar almanızdır, gerçekte madeni paralar yeni çıkarıldığı için tamamen taze ve yeni basılmış olmalıdır. Bu, bazı kripto para birimi madenciliği platformlarının bir kısmını aldatmanın basit bir örneğidir ve kendinizi bu tür gölgeli hizmetlerden kurtarmak en iyisidir..

Bununla birlikte, Hashing24 kullanıyorsanız, müşterilerine her zaman yeni basılan coin’ler verdikleri bilindiğinden, bu sorunu kolayca aşarsınız. İnternette dolaşan çeşitli incelemelerde, Hashing24 tarafından çıkarılan madeni paralar hakkında hiçbir zaman olumsuz yorumlar bulamazsınız, bu da kendi başına platform tarafından sağlanan harika hizmetin bir kanıtıdır..

Ek bir not olarak, aldığınız madeni paralar hakkında şüpheleriniz varsa ve bunların orijinalliğini ve tazeliğini doğrulama ihtiyacı hissediyorsanız, madeni paralarınızın yeni basılmış olup olmadığını doğrulayan bir cihaz olan blok kaşifini her zaman kullanabilirsiniz..

Olası Yenilikler

Artık size Hashing24’ün neye benzediğine dair genel bir fikir verdiğimize ve aynı zamanda platform tarafından sunulan hizmetler hakkında bazı derinlemesine ayrıntılar verdiğimize göre, aklımızı buna koymanın ve bazı parlak öneriler getirmenin zamanı geldi. Hashing24 platformu, hizmetlerini iyileştirmek ve müşteriler için daha da çığır açan işler ortaya çıkarmak için.

Birincisi, şirketin, kullanıcıların kendilerinden yardım alması son derece yararlı olabilir, bu da, kullanıcıların bazı belirli özellikler için platforma kesinlikle dahil edilmek istediklerini işaret etmelerine izin verebilecekleri anlamına gelir..

İkinci olarak, Bitcoin UASF yakında olduğu için, çok sayıda kullanıcı aslında bölünmenin kendi taraflarının desteklenebileceği şekilde kendileri için hash gücü satın almakla ilgileniyor. Bu harika özellik şu anda kripto para birimi bulut madenciliği platformlarının hiçbiri tarafından kullanılmıyor, bu da önemini daha da artırıyor ve Hashing24’ün uygulanmasını kritik hale getiriyor..

Sonuç

Daha önce kripto para madenciliğinin tamamen karlı bir iş olmadığını belirtmiştik. Başlangıçta, bir kez bile bir kar bile vurmadan çok sayıda zarara rastlarsınız. Ancak tüm bunlardan cesaretinizi kırmamayı başarırsanız, Hashing24 kripto para birimleri için bulut madenciliği yapmanız için mükemmel bir platformdur. Hızlı ve güvenlidir ve kullanıcı deneyiminde yüksek puan alır.

Gerçek madencilik donanımına sahipler ve yalnızca size sahte ödemeler vermek ve bu süreçte hassas bilgi veya kaynakları toplamak amacıyla var olan diğer bazı sahte şirketlerin tam tersine sizin için gerçek madencilik yapıyorlar..

Cryptocurrency Madenciliği: Olasılık

Yine de, madenciliğe girmeyi başaranların girişimin düşük karlılığından şikayet ettikleri nadiren görülmüştür. Bazı insanların bu sayede büyük kazanç sağladığı doğru olsa da, başka bir soğuk gerçek de bu tür vakaların son derece nadir görülmesi ve çoğu kripto para birimi madenciliği vakası kayıp ve memnuniyetsizlikle sonuçlanıyor. Bunun arkasındaki nedenler çoktur.

Her şeyden önce, konuyla ilgili farkındalık eksikliğinden dolayı pek çok insan kendileri için doğru madenciyi seçemiyor ve sonuç olarak, madenciliği işe başlamadan önce başarısız oluyor. Şu anda piyasada çok sayıda harika madencilik teçhizatı olduğundan, ortalama bir kişinin teçhizatın kalitesi hakkında bilinçli bir karar vermesi oldukça zor hale geliyor..

Bu nedenle, eve yanlış modeli getirirler ve bu da daha fazla komplikasyona yol açar. Dahası, kripto para madenciliğinin düşük başarı oranının arkasındaki bir başka makul neden, bu makinelerin çok fazla enerji harcama eğiliminde olmasıdır..

Madencilik teçhizatlarının karlılığı zaten oldukça düşük olduğundan, bu durum meseleyi daha da karmaşık hale getiriyor. Artan enerji faturalarından ve elektrik ücretlerinden kaynaklanan ek maliyetleri hesaba kattığınızda, karlılık faktörü daha da azalır. Tüm bunlar daha sonra madencilikle uğraşan kişi tarafında ciddi kayıplara yol açarak onları girişimi tamamen terk etmeye zorlar. Aradığınız başka bir neden varsa, madenciler için makul bir endişe, madencilik teçhizatlarının gerçekten ucuza gelmemesi, ancak 2000-3000 ABD Doları arasında herhangi bir yerden başlaması olabilir..

Madencilik yukarıda sıralanan zorluklarla birlikte gelse de, ilginç bir olasılık sunuyor. Bununla birlikte ortaya çıkacak tüm artan enerji maliyetlerinden kurtulacak kadar cesursanız, madenciliğe başlamak için harcamanız gereken çok şey yoktur. Ve bunu çözmeyi başardığınız anda, madencilik teçhizatınız makul karlar elde etmeye mahkumdur..

Bulut Madenciliği: Giriş

Bununla birlikte, pek çok okuyucumuzun aşina olmayabileceği bu biraz yeni kripto para madenciliği formu da var. Aslında, insanların bir madencilik teçhizatı satın almaktan çekinmeleri nedeniyle oldukça önemli bir sorunu çözüyor. Bahsettiğimiz sorun, bir kripto para madencisinin olabileceği karmaşık makinelerin yönetimi, idaresi ve bakımıdır. Böylesine ayrıntılı bir donanım parçasıyla birlikte belirli sorumluluklar da gelir.

Her şeyden önce, onu nasıl doğru kullanacağınızı bilmelisiniz. İkinci olarak, makineyi evin herhangi bir köşesine koyamayacağınız için iyi bir dinlenme alanınız olmalıdır. Madencilik teçhizatları aslında çok fazla gürültü yapma eğilimindedir, bu nedenle yatak odalarınızın veya oturma odalarınızın yakınında herhangi bir yerde bulundurmanız önerilmez. Ancak, bu yeni madencilik yöntemiyle, bunların hiçbiri için endişelenmenize gerek kalmayacak, çünkü bir makineyi kullanma olasılığını tamamen ortadan kaldırıyor..

Bahsettiğimiz madencilik türüne bulut madenciliği denir. Artık bulut madenciliği, kripto para birimleri için madencilik sürecinden başka bir şey değil, paylaşılan işlem gücüne sahip uzak bir veri merkezinin kullanılması yoluyla. Bunun anlamı, uzak bir yerde kolayca ve rahat bir şekilde oturabilirken, sizden kilometrelerce uzaktaki bir madencilik teçhizatı işinizi yapabilir ve bunu kontrol etmek için yapmanız gereken tek şey bilgisayar sisteminizdeki birkaç düğmeye basmaktır..

Böylelikle her türlü donanımı yönetme ihtiyacını tamamen ortadan kaldırır. Normal türden kripto para madenciliğine düşkün olan herkes için bu oldukça büyük bir anlaşma gibi görünmeli.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector