Kompletná kontrola burzy Bithoven – aký je jedinečný?

S nárastom dopytu po kryptomene došlo k nárastu počtu platforiem kryptomeny. Avšak len málo výmenných platforiem je schopných odolať intenzívnej konkurencii, pretože si sami pre seba nedokážu vytvoriť miesto.

Bithoven sa ukázal ako hra, ktorá zmenila hru, pretože bola nabitá mnohými novými a vzrušujúcimi funkciami, ktoré si získali veľa pozitívnych ohlasov od kritikov i publika. Poďme si rozobrať rôzne vlastnosti Bithovena a pochopme, ako dobre to dopadne.

ZAČNITE S BITOVENOM!

Bithoven: Úvod

Bithoven je jednou z najlepších platforiem na výmenu kryptomien, pretože ponúka ľahko použiteľné rozhranie, lepšie bezpečnostné prvky a užitočné obchodné nástroje. Dokázala si získať reputáciu aj napriek tomu, že je v oblasti kryptomien čerstvým účastníkom.

Má tiež robustný mechanizmus zákazníckej podpory, ktorý zvyšuje jednoduchosť nákupu a predaja kryptomien a altcoinov. Užívateľský zážitok je ďalej obohatený o jeho príkladnú dobu prevádzkyschopnosti a tiež o vlastnosti, ako je odolnosť voči chybám, ktoré môžu obchodníkovi pomôcť maximalizovať jeho zisky.

Začíname s Bithovenom

Rovnako ako väčšina platforiem kryptomeny, musíte si najskôr zaregistrovať účet so základnými informáciami, ako sú e-mail a heslo. Ak sa vaše denné výbery pohybujú do 2 BTC, nemusíte sa obávať poskytovania dokladov totožnosti alebo ľudovo známeho ako proces KYC. Ak chcete zvýšiť denný limit výberu na 100 BTC, budete musieť dokončiť proces KYC. Proces je pomerne jednoduchý a ľahko sa sleduje. 

Jednou z najlepších vecí na používaní Bithovenu je, že neobmedzuje počet vkladov alebo výberov, ktoré môže obchodník uskutočniť za deň. Táto funkcia je celkom prospešná pre obchodníkov, ktorí sa oddávajú obchodom s veľkým objemom, pretože väčšina platforiem kryptomien dáva vašim transakciám horný limit, čo znamená, že nemôžete prekročiť určitý pevný počet vkladov alebo výberov..

Takže keď ste na Bithovene, môžete jednoducho vložiť ľubovoľné množstvo kryptomeny na svoj účet Bithoven zo svojej osobnej kryptomenovej peňaženky.

Po vykonaní počiatočného vkladu a získaní potvrdenia môžete začať obchodovať. Vaše obchodné skúsenosti sú ďalej vylepšené rôznymi obchodnými nástrojmi dostupnými na platforme, ako je napríklad Sviečkový graf, prehľad trhu a kniha objednávok. Platforma sa tiež môže pochváliť rôznymi typmi objednávok pre iný typ používateľov, ako sú trhové objednávky, zmenšené objednávky a limitované objednávky.  

Rozhranie je pomerne jednoduché a ľahko použiteľné. Svoje transakcie môžete spravovať na stránke Zostatky. Stránka pozostáva zo zostatku na vašom účte, čo je počet rôznych kryptomien dostupných na vašom účte, možnosti vkladu a výberu prostriedkov.

Stránka s históriou obsahuje podrobné informácie o vašich súčasných a predchádzajúcich transakciách. Ak chcete získať súhrn svojich obchodných aktivít, môžete jednoducho navštíviť obchodnú sekciu.

Bithoven účtuje províziu vo výške 0,2% z obchodnej hodnoty, čo je dosť podobné súčasným kurzom rôznych kryptoburz.


Kľúčové vlastnosti výmeny Bithoven

1) Lepšia bezpečnosť

Okrem ukladania vašich údajov v šifrovanom formáte používa burza tiež dvojstupňový proces na overenie pravosti osoby uskutočňujúcej transakciu na platforme. Tento proces sa nazýva 2FA (dvojfaktorová autentifikácia) a pomáha významne zvýšiť bezpečnosť, čím poskytuje bezpečnejšie a bezpečnejšie prostredie pre obchodovanie..

2) Viac likvidity

Keďže je jednou z platforiem bez horného limitu transakcií, musí prilákať veľký počet investorov, čo umožní najvyššiu úroveň likvidity..

3) Rýchlejší čas spracovania

Architektúra platformy je navrhnutá takým spôsobom, ktorý umožňuje takmer nulové čakacie doby na akúkoľvek objednávku. Vďaka špičkovej technológii a lepšej infraštruktúre môžete zažiť rýchlejšie transakcie a vyššiu mieru obchodovania.

4) Plná kompatibilita

Burzová platforma je k dispozícii na väčšine operačných platforiem a je ľahko dostupná zo všetkých hlavných operačných systémov a mobilných zariadení. To znamená, že do svojho účtu môžete jednoducho dostať špičkou prsta, kedykoľvek budete chcieť.

5) Zákaznícka podpora

Spoločnosť Bithoven ponúka jednu z najlepších služieb podpory zákazníkov zo všetkých výmenných platforiem, pretože ponúka nepretržitú pomoc. Existujú dva spôsoby, ako môžete získať prístup k zákazníckej podpore, živému chatu alebo kontaktnému formuláru. Živý chat sa úžasne používa, pretože ľahko môžete dostať odpoveď do 2 – 3 minút od zadania dotazu.

Pomocou kontaktného formulára online môžete podať podrobnú správu o akomkoľvek závažnom probléme, ktorý si nevyžaduje okamžitú pozornosť. Spravidla môžete dostať odpoveď do 8 hodín od odoslania formulára.

Ak nechcete kontaktovať ich tím podpory, môžete si jednoducho prečítať ich vyčerpávajúci zoznam často kladených otázok, ktorý obsahuje zoznam najbežnejších problémov, s ktorými sa môžete pri používaní platformy stretnúť..

6) Dostupné mince

Môžete obchodovať s veľkým počtom rôznych kryptomien ako BTC, ETH, LTC, BCC, OMG, IOTA, ICN, MCO, SALT, KNC atď. Poskytuje používateľom možnosť obchodovať s viac ako 350 altcoinmi z jedného obchodného účtu. Platforma taktiež pracuje na pridávaní nových coinov, keď už hovoríme. Okrem toho existuje 858 obchodných párov, čo zvyšuje univerzálnosť platformy. 

ZAČNITE S BITOVENOM!

Bithoven Recenzia: Verdikt

Bithoven je jednou z najtransparentnejších výmenných platforiem, ktorá neúčtuje žiadne skryté poplatky a udržuje províziu pevne stanovenú na 0,1%. Keďže za vami stojí silný tím profesionálov pracujúcich v doméne kryptomien, zaručene nájdete platformu vysoko upravenú, pretože obsahuje niektoré z najpokročilejších algoritmov, ktoré vám pomôžu vyhnúť sa volatilite trhu a získať vždy najlepšie ponuky..

Momentálne na svojej platforme prevádzkuje propagačnú kampaň, v rámci ktorej má každý nový používateľ, ktorý sa zaregistruje, šancu získať 100 mincí DOGE a umožňuje vám dokonca vybrať sumu, len čo na vašom účte bude zostatok presahujúci pôvodnú hranicu 100 DOGE..

Jednou z nevýhod používania Bithovenu je skutočnosť, že neumožňuje fiatové vklady. To môže odpudzovať určitú skupinu obchodníkov, pre ktorých sú fiat vklady užitočné. Ak vynecháme tento aspekt, zdá sa, že Bithoven nastavil správny smer a je na ceste zabezpečiť existujúcim platformám vážnu konkurenciu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map