Chcete sa dozvedieť viac o bitcoinoch a kryptomenách? Chceli by ste to urobiť cestou do práce alebo počas varenia jedla? Žiadne obavy, kopať do hĺbky a dozvedieť sa viac o kryptomene je k dispozícii prostredníctvom podcastov. Ale pravdepodobne to už viete, preto ste tu, aby ste zistili, ktorý najlepší bitcoinový podcast je!

V tomto článku uvedieme podľa nášho názoru zoznam najlepších krypto podcastov. A keďže podcasty sú veľmi subjektívnou záležitosťou (niekedy ich hlas iba dráždi živých z vás, alebo potrebujete obsah, ktorý vás vyzýva na viac premýšľania a učenia sa, než na vysvetlenie konceptov, ktorým už rozumiete).

Poďme do toho.

(Zoznam nie je v konkrétnom poradí, je to iba neusporiadaný zoznam)

Top 6 najlepších podcastov o kryptomene / bitcoinoch

1) Investujte ako najlepší – najlepší bitcoinový podcast pre začiatočníkov

Ak sa chystáte investovať trochu, pravdepodobne ste už o tomto podcastu počuli. A hoci sa hostiteľ Patrick O’Shaughnessy nezameriava iba na investovanie do bitcoinu alebo kryptomeny, vytvoril trojdielny dokument, ktorý sa perfektne hodí pre začiatočníka s názvom Hashpower.

V tomto trojdielnom dokumente sa dozvieme nasledujúce tri body:

  • Čo je to blockchain
  • Investovanie do kryptomeny
  • Budúcnosť bitcoinu a ďalších kryptomien

Dokument funguje perfektne, aby získal prehľad o tom, čo je bitcoin, o technológii, ktorá sa za ním skrýva, a o tom, ako do neho investovať. Rozpráva s lídrami v oblasti blockchainu, aby sa nespoliehal iba na jeho názory a myšlienky.

Dokument môže byť nájdete tu zadarmo počúvať.

2) Nespútaný

Aj keď nemáme presné štatistiky týkajúce sa nášho budúceho nároku, sme si celkom istí, že v tom máme pravdu: Unchained je najpopulárnejším podcastom o kryptomene a my sa nečudujeme. Pod vedením Laury Shin, hlavnej redaktorky vo Forbes, sa dostaneme hlboko do rozhovorov s kľúčovými ľuďmi v oblasti blockchainu a kryptomeny.

Laura jednoducho využila svoju pozíciu, aby porazila konkurenciu. Vďaka svojej pozícii mohla na začiatku viesť pohovory so známymi menami, napríklad so spoluzakladateľkou MyEtherWallet. Keď sa ľudia dostali k jej podcastu, uvedomili si, aký dobrý je jej hostiteľ, a prihlásili sa na jeho odber.

Odporúčame vám to vyskúšať, iba ak máte 48 hodín času na to, aby ste sa vymykali svetu a iba počúvali každú epizódu. Vtipy stranou, Podcast Unchained je skvelým spôsobom, ako preniknúť hlbšie do myslí odborníkov v tejto oblasti a získať nové myšlienky o tom, ako by sa kryptomena mohla používať a aké sú ich ambície..

Vypočujte si podcast zadarmo tu!


3) Show Tima Ferrissa

Možno ste jeho knihu čítali 4-hodinový pracovný týždeň, možno ste videli jeho šou v televízii alebo ste o ňom vôbec nepočuli. Show Tima Ferrissa nie je nič iné ako úžasné. Aj keď tento podcast neobsahuje kryptomenu ako svoju hlavnú tému alebo tému, ktorej sa často venuje, vytvoril jednu epizódu o kryptomene.

V tejto epizóde si sadne a porozpráva sa s Nickom Szaboom, právnym vedcom, počítačovým vedcom a kryptografom, známym vďaka výskumu v oblasti inteligentných zmlúv a kryptomeny. Niektorí dokonca špekulujú o ňom, že je Satoshi Nakamoto.

Toto je ďalší skvelý podcast pre začiatočníkov. Existuje niečo na tom, ako Tim Ferriss vysvetľuje veci, ktoré priemernému Joeovi môžu skutočne uľahčiť zložité nápady a myšlienky.

Vypočujte si podcast tu!

4) Ovládanie mincí

Coin Mastery je ako centrum správ pre všetko, čo kryptomena súvisí. Aj keď existuje všeobecná téma obchodovania s bitcoinmi, keďže Carter Thomas, hostiteľ, je investor, stále je veľa vecí, z ktorých sa treba poučiť z denných epizód, aj keď vás obchodovanie až tak nezaujíma..

Páči sa nám, že je ľahké zachytiť posledné správy, pretože všetky rôzne správy sa agregujú do jednej epizódy vydanej za deň. Väčšina spravodajských webov o kryptomenách je neporiadok s novými vecami prichádzajúcimi každú hodinu dňa, takže je ťažké byť vždy aktuálny a nenechať si ujsť nič dôležité.

Coin Mastery je viac zameraný na tých, ktorí sa trochu viac venujú kryptomene, ale keď ste si vypočuli trojdielny dokumentárny film a podcast Tima Ferrissa, mali by ste byť dobrý a pochopiť väčšinu pojmov vrhaných okolo.

Vypočujte si najnovšiu epizódu tu!

5) Bitcoin necenzurovaný

Aj keď sa toto podcastové duo v roku 2017 rozpadlo, išlo o vedúcu informačnú silu v oblasti blockchainu. Aj keď sa nemôžete veľmi tešiť na ďalšiu epizódu, na Bitcoin Uncensored je stále veľa a veľa cenných informácií..

Pre niektorých môžu hostitelia pôsobiť dosť nepríjemne s množstvom nadávok, drzosti a celkovo neúprimnosti. Zaobchádzali s hosťom príšerne, až do tej miery kvôli tomu čelili právnym krokom, poukázaním na to, ako málo má vedomostí o blockchaine a kryptomene.

Bez ohľadu na to, čo si myslíte o tejto situácii alebo o hostiteľoch celkovo, v backlogu je stále veľa drahokamov pripravených na útok.

Vypočujte si všetky epizódy tu!

6) Bitcoinový podcast

Vďaka viac ako 140 epizódam je Bitcoin Podcast skutočne zlatou baňou znalostí o bitcoinoch. Je to jeden z pôvodných podcastov a trvá už navždy a nie je nastavený žiadny hostiteľ. Podcast vedie všetko od obchodných konzultantov až po matematikov.

To, čo v skutočnosti urobili, je rozšírenie Bitcoin Podcastu na Bitcoin Podcast Network, čo je sieť podcastov, ktoré produkujú – všetko vedené rôznymi hostiteľmi a vysielať týždenné epizódy. To prakticky znamená, že z tohto jedného podcastu vyskočilo ďalších 10. Balenie 10 v 1!

Zobraziť všetky ich podcasty tu!

Záver

A máme to, 6 najlepších bitcoinových podcastov pre začiatočníkov aj pokročilých nadšencov kryptomeny. Vyskúšajte každý z nich, možno sa vám nepáči hlas hostiteľov, alebo sa do nich všetkých zamilujete, šťastné počúvanie!

Psst … Ospravedlňujeme sa za použitie „bitcoinu“ ako celkového výrazu pre „kryptomenu“. Týmto článkom chceme osloviť všetkých začiatočníkov, ktorých hľadanie je založené na tom, že bitcoin je jediná kryptomena. Dúfajme, že po vypočutí týchto podcastov pochopia o niečo viac.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector