1. Prepínač 2. Localbitcoiny 3. BitQuick
Logo LocalBitcoins.com logo bitquick
ZAČAŤ! ZAČAŤ! ZAČAŤ!

Hľadáte teda spôsob, ako kúpiť bitcoin bez identifikačného čísla?

Je to celkom jednoduché, keď zistíte, ako na to.

Máte dve možnosti, a to buď platba v hotovosti, ktorá takmer nikdy nevyžaduje žiadne overenie, a teda je možné ju vykonať súkromne. Druhou možnosťou, ktorú máte, je urobiť to kreditnou kartou na burze, pretože vám to umožňuje nakupovať bitcoiny bez identifikačného čísla.

Získali sme to, nákup bitcoinov môže byť spočiatku mätúci a ťažko dostupný. Všetci sme tam boli.

V tomto návode vám pomôžeme kúpiť bitcoiny bez overenia uvedením zoznamu najlepších možností.

Najskôr si poďme prejsť 7 najlepších bitcoinových búrz, ktoré nevyžadujú ID. Potom prejdeme nákupným procesom každej burzy, aby ste mohli pokračovať.

Skôr, ako sa pustíme do týchto možností – uistite sa, že máte bitcoinovú peňaženku, pretože niektoré z týchto búrz si ju musíte mať. Ak potrebujete pomoc s nákupom bitcoinovej peňaženky, prečítajte si nášho sprievodcu najlepšími bitcoinovými peňaženkami.

Contents

Najlepšie 8 najlepšie spôsoby nákupu bitcoinu bez ID 2021

1. Prepínač

Switchere je bezpečná a spoľahlivá burza, ktorá ponúka bezproblémový zážitok z okamžitého nákupu kryptomeny pomocou bankovej karty. Sídlilo v estónskom Talline a má dve licencie vrátane jednej od poskytovateľa služieb virtuálnej peňaženky a jednej z poskytovateľov virtuálnej výmeny mien..

spôsob platby

V Switchere existuje iba jeden spôsob nákupu kryptomeny, a to prostredníctvom použitia banky alebo platobnej karty. VISA alebo MasterCard sú dve možnosti dostupné na webe.

Burza podporuje použitie kreditných aj debetných kariet rôznych bánk. Webové stránky však neakceptujú karty vydané v bankách určitých krajín. Tieto krajiny zahŕňajú USA, Kanadu, Čínu, Spojené arabské emiráty a ďalšie, ktoré boli vypočuté na ich webových stránkach.

Po spracovaní platby dostanú používatelia svoje prostriedky do peňaženky takmer okamžite.

Ako nakupovať bitcoiny pomocou Switchere?

Rozhranie Switchere je užívateľsky prívetivé, takže proces je časovo efektívny a jednoduchý a je vysvetlený nižšie.


Ak chcete nakupovať kryptomeny ako Bitcoin, Ethereum alebo Litecoin Switchere.com, je potrebné otvoriť a zvoliť tlačidlo „Buy Crypto“.

Je potrebné zvoliť objednávkový formulár a zadať sumu v eurách za nákup. Automaticky počíta množstvo kryptomeny, ktoré bude prijaté.

Potom musíte zadať e-mailovú adresu a adresu peňaženky. Používateľ musí prijať a súhlasiť s Podmienkami používania a Pravidlami ochrany osobných údajov a pokračovať.

Na stránke platby je potrebné zadať údaje o bankovej karte a potom môže užívateľ zaplatiť príslušnú čiastku. Po zaplatení sú mince priamo odoslané do peňaženky používateľa.

Ochrana osobných údajov

U nákupov do 100 EUR sa nevyžaduje žiadna registrácia alebo overenie. Výška maximálneho limitu nákupu potom závisí od stavu overenia používateľa. Preto sa uvádza ako najlepšia burza na nákup bitcoinov bez overenia. 

  • Potvrdenie telefónu a e-mailu zvyšuje maximálnu sumu o 500 EUR.
  • Overenie totožnosti a bankovej karty zvyšuje maximálny limit nákupu o 1 000 EUR.
  • Overená adresa umožňuje nákup až do výšky 5 000 €.
  • Vďaka overenému dokladu o príjme je nákup kryptomeny neobmedzený.

Bezpečnosť

Na Switchere je zabezpečené robustné zabezpečenie. Licencovaná burza sa môže pochváliť 2FA & Šifrovanie SSL / TLS, hashový algoritmus SHA-256 a zabezpečený protokol 3D.

Poplatky a limity

Všetky požadované poplatky sú zahrnuté v samotnom výmennom kurze, takže používateľ dostane sumu vypočítanú platformou bez akýchkoľvek odpočtov, ktoré sa zdajú byť spravodlivé a konkurencieschopné..

Maximálny limit nákupu závisí od stavu overenia používateľom.

Zákaznícka podpora

Platforma má tím zákazníckej podpory, ktorý pracuje 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Na ich webových stránkach je k dispozícii formulár, ktorý slúži ako chat, vďaka ktorému je možné rýchlo získať odpoveď. Na stránkach je tiež uvedená poštová adresa, na ktorú raz pošlete list. Okrem toho je tím podpory prístupný prostredníctvom e-mailu alebo poskytnutého telefónneho čísla.

Pros

Spoločnosť Switchere uvádza na trh svoj transparentný pracovný tok, má silné zabezpečenie a poskytuje trh platforiem, ktorý je plne v súlade s právnymi predpismi. Do určitej výšky nie je potrebná žiadna registrácia alebo overenie a užívateľská skúsenosť je veľmi príjemná.

Zápory

Na burze sú možné iba transakcie kryptomeny. Investori z určitých krajín, ako sú USA a Kanada, tu nemôžu obchodovať z regulačných dôvodov.

ZAČNITE S PREPNUTÍM TU

2. LocalBitcoiny

Logo LocalBitcoins.comAko už bolo spomenuté vyššie, táto stránka je skôr trhom ako burzou. LocalBitcoins, platforma typu peer-to-peer, bola založená v roku 2012 a slúži svojim používateľom na celom svete. Stránka funguje ako vynikajúci systém úschovy integráciou obchodníkov, ktorí sa stretávajú a obchodujú spolu s online obchodovaním.

Spôsob platby

LocalBitcoins podporuje rôzne spôsoby platby, ako je dobierka, hotovosť prostredníctvom pošty, PayPal, WebMoney, Western Union a banková výmena.

Ako nakupovať bitcoiny pomocou LocalBitcoins?

LocalBitcoins je decentralizovaná burza, kde môžu používatelia obchodovať osobne a stránka funguje ako systém úschovy. Noví používatelia, ktorí chcú začať, si môžu zaregistrovať účet na tomto webe kliknutím na možnosť registrácie. Po vytvorení účtu (ako kupujúceho) môže používateľ začať hľadať predajcu, ktorý by kúpil bitcoiny. Na stránkach sa zobrazí aj inzercia predajcov s ich ponukami.

Kupujúci si môžu zvoliť vhodného predajcu zo zoznamu predávajúcich, ktorý sa objavil na stránke. Po výbere vhodného predajcu musí kupujúci zadať sumu na nákup bitcoinov, ako aj spôsob platby. Nakoniec môže kupujúci dokončiť proces kliknutím na možnosť „Kúpiť“.

Pred zakúpením bitcoinov musí používateľ skontrolovať sekciu spätnej väzby v profile predajcu.

Ochrana osobných údajov

Stránka zachováva anonymnú povahu bitcoinov a nežiada žiadne podrobnosti o overení. Niektorí používatelia však môžu požiadať o doklad totožnosti podľa predpisov KYC a AML.

Bezpečnosť

Táto stránka je efektívny a spoľahlivý systém úschovy s vynikajúcim nastavením zabezpečenia. Umožňuje dvojfaktorové overenie šifrované protokolom HTTPS, ktorý je dodávaný s ochranou Guard. Užívateľovi sa budú zasielať časté upozornenia prostredníctvom SMS a e-mailov. Stránka má aj vynikajúci program white hat, čo je skvelá príležitosť pre všetkých výskumníkov v oblasti bezpečnosti.

Poplatky a limity

Kupujúci nemôžu na stránkach platiť žiadne poplatky. predajcom je na tejto stránke účtovaný poplatok 1% spolu s poplatkom za sieť bitcoin. Predajcovia však majú úplnú kontrolu nad prispôsobením poplatku za transakciu, čo je záležitosť znepokojujúca všetkých kupujúcich. Niektorí predajcovia účtujú kupujúcim mierny poplatok navyše, aby zakryli poplatok, ktorý im vyrubí web.

Kupujúci a predávajúci môžu vykonávať ľubovoľný počet transakcií a ľubovoľné množstvo transakcií. Obchodníci však môžu uplatňovať limit so vzájomným súhlasom.

Zákaznícka podpora

Môžete si pozrieť sekciu Časté otázky na tejto stránke a nájsť odpoveď na váš dotaz. Ak potrebujete ďalšiu podporu, môžete kontaktovať LocalBitcoins prostredníctvom e-mailu, ktorý ponúka dosť rýchlu odpoveď.

Pros

LocalBitcoins umožňuje používateľovi nakupovať bitcoiny bez overenia a podporuje tiež širokú škálu platobných metód. Stránka je ľahko spracovateľná a tiež chráni súkromie a bezpečnosť používateľa.

Zápory

Kupujúci si musia robiť starosti s poplatkom za transakciu, pretože predajcovia majú úplnú právomoc stanovovať poplatok za transakciu. Kupujúci musia byť pri osobnom obchodovaní s predávajúcim opatrní, aby sa nenechali okradnúť.

ZAČNITE S LOKALBITCOINMI

3. Bitquick

logo bitquickRozhodne by ste mali zvážiť Bitquick, ak ste ochotní nakupovať bitcoiny za hotovostné vklady bez predloženia dokladu totožnosti. Bitquick funguje ako vynikajúci systém úschovy, ktorý bol spustený v roku 2013 a funguje v 49 štátoch USA podporou troch fiat mien (americký dolár, kanadský dolár, euro).

Spôsob platby

Bitquick podporuje bankové prevody, Western Union, MoneyGram a všetky svoje transakcie realizuje pomocou hotovostných vkladov.

Ako nakupovať bitcoiny pomocou Bitquick?

Ako viete, stránka ponúka nákup bitcoinov s vkladmi v hotovosti a kupujúci môžu získať svoje bitcoiny bez toho, aby sa vôbec stretli s predajcom. Proces nákupu bitcoinov je jednoduchý.

Môžete priamo smerovať k nákupu bitcoinov bez registrácie na tomto webe. Prvým krokom je zadanie približnej sumy, ktorú ste pripravení minúť za bitcoiny. Ďalej vyberte požadovanú objednávku z knihy objednávok a zadajte svoju e-mailovú adresu spolu s adresou vašej bitcoinovej peňaženky.

Dostanete e-mail, ktorý bude obsahovať odkaz (e-mail uložte). neskôr, choďte smerom k banke a vložte čiastku na číslo účtu uvedené na stránke s potvrdením objednávky. Ďalej kliknite na obrázok potvrdenia, ktoré banka poskytla na odkaz odoslaný v e-maile.

Akonáhle predajca prijme potvrdenie, vaše bitcoiny budú uvoľnené z úschovy a budú vám doručené do 3 hodín.

Ochrana osobných údajov

Používatelia nie sú vyzvaní na predloženie dokladu totožnosti na obchodovanie. Namiesto toho predajca vytvorí PIN, ktorý mu umožní prijať, upraviť alebo zrušiť objednávku. Môže byť od kupujúcich vyzvané, aby aktualizovali preukaz totožnosti s fotografiou.

Bezpečnosť

Vklady používateľov do výšky 250 000 sú zabezpečené pomocou peňaženky s viacerými podpismi spoločnosti BitGo, ktorú začleňuje spoločnosť Bitquick. Systém auditu kontroly rezervy zobrazuje počet bitcoinov zadržaných v úschove zverejnením obchodov prebiehajúcich na samotnej burze..

Poplatky a limity

Spoločnosť Bitquick si za výbery neúčtuje žiadny poplatok. Poplatok vo výške 2% sa však vyberá skôr od kupujúceho ako od iných predajcov ako iné weby. Všetky výmenné kurzy stanovuje predajca s ďalšími bankovými poplatkami.

Bitquick nestanovil žiadne limity transakcie. Okrem toho môžu obchodníci stanovovať limity na základe vzájomného súhlasu. Vaše bitcoiny prevedie do vašej peňaženky Bitquick do 3 hodín (maximálny čas).

Zákaznícka podpora

Zákaznícku podporu spoločnosti Bitquick môžete kontaktovať takmer kedykoľvek.

Pros

Bitquick je renomovaná stránka s jednoduchým používateľským rozhraním. Služby ponúkané spoločnosťou Bitquick sú rýchle a spoľahlivé. Jedná sa o dobre vybudovaný systém úschovy.

Zápory

Výmenné kurzy stanovujú predajcovia a môžu viesť k vysokému poplatku. Stránka funguje iba v štátoch USA a podporuje tri málo fiat mien.

ZAČÍNAME S BITQUICKOM

4. Stena mincí

STENA MINCÍWall of coins ponúka bezproblémový proces nákupu bitcoinov podporou iba hotovosti ako spôsobu platby. Jedná sa o novovzniknutú peer-to-peer burzu so sídlom na Floride.

spôsob platby

Wall of coins akceptuje tri spôsoby platby na nákup bitcoinov, ktoré zahŕňajú vklady MoneyGram, vklady v hotovosti v rôznych pobočkách bánk a Bank of America’s Teller Assist.

Ako nakupovať bitcoiny s Wall of coins?

Wall of coins ponúka svojim používateľom úplné súkromie. Ako kupujúci sa na nákup bitcoinov nevyžaduje ani registrácia vášho účtu na tejto stránke. Za svoje bitcoiny môžete platiť priamo vkladom hotovosti na účet predajcu. Proces je jednoduchý a je vysvetlený nižšie.

Najprv musíte zadať dolárovú sumu, ktorú ste pripravení minúť za bitcoiny. Po zadaní sumy sa zobrazí zoznam bánk a ich pobočiek vo vašom okolí. Musíte sa rozhodnúť pre banku podľa vášho výberu a vložiť peniaze na účet predajcu. Akonáhle vložíte hotovosť, odošlite správu s textom Wall of coins s príslušným kódom. Predajca platbu potvrdí a bitcoiny vám budú doručené do 15 minút.

Ochrana osobných údajov

Stena mincí nevyžaduje žiadny doklad totožnosti. Môžete si priamo kúpiť bitcoiny bez nutnosti registrácie na stránke.

Bezpečnosť

Wall of coins udržuje dobrú bezpečnosť tým, že ponúka chladné úložiská na ukladanie bitcoinov. Stránka implementovala zabudovaný systém AI (Artificial Intelligence), ktorý zabraňuje výskytu akýchkoľvek podvodných transakcií. Táto stránka je prísna, pričom v čase transakcií uchováva bitcoiny, kde funguje ako systém úschovy. Bitcoiny, ktoré sa raz pošlú na web, sa nedajú načítať. Ak chcete získať svoje bitcoiny, budete musieť kontaktovať zástupcu zákazníckej podpory.

Poplatky a limity

Wall of coins nezverejňuje transakčný poplatok na verejnosti. Hovorí sa však, že poplatok je pomerne malý (1 – 2%) spolu s ďalšími bankovými poplatkami účtovanými počas vkladov. Stránka stanovila minimálny limit 5 dolárov na nákup bitcoinov. Ďalej môžu obchodníci stanoviť limit na základe vzájomného súhlasu. Transakcie sú dosť rýchle. Ak je odpoveď predajcu okamžitá, dostanete svoje bitcoiny do 15 minút.

Zákaznícka podpora

Všeobecné otázky nájdete na stránke Časté otázky tohto webu. Na Wall of coins sa môžete dostať dokonca prostredníctvom e-mailu alebo bezplatného čísla. Môžete s nimi tiež komunikovať pomocou funkcie živého rozhovoru.

Pros

Wall of coins prísne zachováva súkromie používateľa a má tiež jednoduché užívateľské rozhranie. Výmenný kurz je celkom cenovo dostupný a transakcie sú dosť rýchle, ak predajca odpovie okamžite.

Zápory

Wall of coins by malo zvážiť zobrazovanie transakčných poplatkov na verejnosti, aby tak pomohlo používateľom. Čas potrebný na dodanie bitcoinov úplne závisí od reakcie predajcu. V súčasnosti stránka funguje iba v 12 krajinách.

ZAČÍNAME STENOU MINCÍ

5. Coinmama

coinmamaCoinmama je dôveryhodná možnosť, aj keď web vyžaduje určitú úroveň overenia. Stránka bola spustená v roku 2013 a slúži pre viac ako 219 krajín a väčšinu štátov USA. Stránka zatiaľ neimplementovala svoju peňaženku, a preto sú bitcoiny uložené na adrese, ktorú ste uviedli.

Spôsob platby

V súčasnosti Coinmama podporuje na nákup bitcoinov iba platby kreditnou / debetnou kartou. Majú prevody SEPA, ktoré vám umožňujú prevádzať peniaze z vášho bankového účtu (Európa). Vďaka tomuto doplnku sa coinmama stáva v Európe burzou cenných papierov.

Ako nakupovať bitcoiny cez Coinmama?

Postup nákupu bitcoinov cez Coinmama je vysvetlený nižšie.

Vytvorenie účtu na tomto webe je dosť jednoduché. overenie vašej e-mailovej adresy je jediným kritériom registrácie na webe. Ďalej sa prihláste do svojho účtu, kde uvidíte stránku s požiadavkami na nejaké podrobnosti. Po zadaní a uložení podrobností sa vám na navigačnej lište zobrazí možnosť s názvom „Kúpiť bitcoin“.

Kliknite na kartu a zvoľte počet bitcoinov, ktoré chcete kúpiť. Potom sa zobrazí výzva na výber spôsobu platby. môžete si zvoliť ľubovoľný režim podľa svojho pohodlia. Ak sa rozhodnete pre kreditnú kartu ako platobný režim, postup je tiež jednoduchý.

Po výbere kreditnej karty ako spôsobu platby pridajte svoju adresu bitcoinovej peňaženky, a preto budete požiadaní o zadanie fakturačných údajov a adresy. Ďalej musíte zadať informácie o svojej kreditnej karte. Budete požiadaní o overenie svojho telefónneho čísla a e-mailu zaslaním štvormiestneho kódu PIN prostredníctvom SMS. Ďalším krokom je nahranie dokladu totožnosti.

Upozorňujeme, že možno budete musieť dokončiť určitú úroveň overenia v závislosti od počtu bitcoinov, ktoré chcete kúpiť, informácie o nich sú uvedené nižšie..

Ochrana osobných údajov

Ako už bolo spomenuté vyššie, Coinmama nežiada pri transakciách do 150 dolárov žiadne overenie ID. Avšak pre používateľov, ktorí sú ochotní kúpiť si bitcoiny za viac ako 150 dolárov, môžu postupovať nižšie.

Úroveň nula – Zobrazí sa výzva na aktualizáciu telefónneho čísla, PSČ, štátu a mesta, aby ste za bitcoiny utratili až 150 dolárov.

Úroveň jedna – od vás sa vyžaduje, aby ste predložili svoje ID alebo vodičský preukaz a utratili až 10 000 dolárov za bitcoiny.

Úroveň dva – Zobrazí sa výzva na predloženie vládou vydaného dokladu totožnosti spolu s ďalšími dokladmi totožnosti. používatelia môžu tiež predložiť svoje cestovné pasy, a preto sú otvorení na investovanie 50 000 dolárov do bitcoinu.

Úroveň tri – Toto je najvyššia úroveň overenia, pri ktorej musí používateľ aktualizovať osobné rozpoznávanie schválené notárom alebo právnikom a potom môžete za bitcoiny minúť až 1 000 000 dolárov.

Bezpečnosť

Coinmama je považovaná za lokalitu s dobrým zabezpečením. Stránka je zabezpečená 256-bitovým šifrovaním SSL, ktoré skrýva všetky citlivé údaje od tretích strán a hackerov. Pre maximálnu bezpečnosť sa používateľom odporúča nastaviť heslo, ktoré obsahuje veľké a malé písmená spolu s číslami a symbolmi.

Poplatky a limity

Vklad a výber sú bezplatné, ale bude vám účtovaný pravidelný poplatok účtovaný bankou. Okrem iných spôsobov platby je medzi používateľmi všeobecne akceptovaným spôsobom platby kreditná karta. pri všetkých transakciách vám bude účtovaný paušálny poplatok vo výške 6,75%.

K tomuto poplatku sa pripočítava ďalší 5% poplatok. Poplatok bude automaticky pridaný po zadaní platobného režimu. Túto automatickú transakciu kreditnou kartou vykonáva procesor s názvom Simplex.

Transakcie kreditnou kartou sú obmedzené do výšky 5 000 USD / EUR za deň a 20 000 USD / EUR za mesiac.

Pros

Coinmama má jednoduché užívateľsky prívetivé rozhranie podporujúce platby kreditnou kartou, čo niektoré iné platformy nepodporujú. Používatelia majú výhodu nákupu bitcoinov až do výšky 150 dolárov bez akéhokoľvek overenia. Stránka tiež ponúka vynikajúci program sprostredkovania.

Zápory

Spoločnosť Coinmama neumožňuje predávať bitcoiny a tiež nedokáže často inovovať web.

ZAČNITE S MINCÍM MAMA

6. Bitit.io

BititBitit je parížska burzová platforma pre bitcoiny, ktorá funguje iba v Európe a ponúka 3D zabezpečené kreditné / debetné karty a hotovosť pomocou predplatených poukazov Neosurf, Flexepin a Cashlib ako platobných metód. Bitcoiny môžete kúpiť od miestnych predajcov prostredníctvom služby Bitit.

Spôsob platby

Bitit ponúka nákup bitcoinov od miestnych predajcov pomocou poukážok Neosurf, Flexepin a Cashlib. Bitcoiny môžete nakupovať online pomocou kreditnej / debetnej karty, bankovým prevodom Trustpay a peňaženkou ePay.

Ako nakupovať bitcoiny pomocou Bitit?

Vytvorte si účet zaregistrovaním sa na webe vyplnením niektorých základných informácií. Bitcoiny môžete rýchlo kúpiť až do výšky 25 EUR bez akéhokoľvek overovania. Ďalej urobte objednávku zadaním počtu bitcoinov, ktoré chcete kúpiť, od 25 do 250 EUR. Vyberte spôsob platby (3D zabezpečené kreditné / debetné karty, Neosurf, Flexepin, poukážky Cashlib, bankový prevod, elektronická peňaženka Epay) na zaplatiť za svoje bitcoiny. Po uskutočnení platby budú vaše bitcoiny doručené na vašu adresu bitcoinovej peňaženky do 10 minút.

Ochrana osobných údajov

Po registrácii na webe nie je potrebný žiadny doklad totožnosti. Navyše, pre používateľov, ktorí si chcú kúpiť bitcoiny za viac ako 25 EUR, budú musieť predložiť doklad totožnosti spolu so selfie.

Bezpečnosť

Bitit má veľa obchodov vo Francúzsku a udržiava stálu prítomnosť na sociálnych sieťach, čo znamená, že stránka je legitímna. Stránka je šifrovaná a zachováva všetky ostatné bezpečnostné opatrenia podobné tým, ktoré poskytujú platby kreditnou kartou.

Poplatky a limity

Poplatok za transakciu úplne závisí od spôsobu platby. Nákup bitcoinov pomocou kreditnej / debetnej karty vás bude stáť 3,9% poplatok za všetky online transakcie a za použitie poukážok Neosurf, Flexepin a Cashlib sa bude účtovať poplatok 8,9% až 10%. Dodatočne k tomuto poplatku môže byť z kreditných kariet účtovaný poplatok za zmenku. Niektorí predajcovia vám môžu za poukážky účtovať ďalšie poplatky, keď si ich kupujete v obchodoch.

Existuje limit na nákup bitcoinov až do výšky 50/7 dní bez akéhokoľvek overenia a taktiež je možné predobjednať limity od 25 do 250 EUR stanovené webom. Obchodníci môžu zadávať ľubovoľný počet objednávok. Čas potrebný na príjem bitcoinov závisí od siete bitcoinov.

Zákaznícka podpora

Burza má bohatú časť databázy znalostí a systém e-mailovej podpory. Môžete dokonca kontaktovať spoločnosť Bitit prostredníctvom ich stránky sociálnych médií.

Pros

Nakúpiť bitcoiny pomocou Bitit je veľmi jednoduché. Pri objednávkach do 25 EUR sa od vás nežiada žiadne podrobnosti o overení.

Zápory.

Stránka uplatňuje limit na transakciu. Kurzový poplatok je dosť vysoký.

ZAČNITE S BITITOM

7. Bitcoinové bankomaty

Vedeli ste si niekedy predstaviť, že nákup bitcoinov bude taký jednoduchý ako výber hotovosti z bankomatu! dnes existuje viac ako 30 bitcoin bankomatov s viac ako 20 výrobcami, ktorí ponúkajú nákup bitcoinov bez predloženia akýchkoľvek dokladov totožnosti.

Za zmienku stojí napríklad Genesis machine1 (z mince Genesis), Satoshi1 alebo Satoshi2 (z mince Genesis), Lamassu, General Bytes BATMTwo (jednosmerne), General Bytes BATMThree (obojsmerne), BitAccess..

Ako nakupovať bitcoiny z bitcoinových bankomatov?

Mapa bitcoinových bankomatov vás prevedie najbližším bitcoinovým bankomatom. Proces je taký. Zamierite k bitcoinovému bankomatu a naskenujete QR kód svojej adresy bitcoinovej peňaženky. Vaše bitcoiny dostanete na samotnú túto adresu. V niektorých prípadoch stroj vygeneruje papierovú peňaženku.

Ďalej sa môže zobraziť výzva na skenovanie odtlačkov prstov alebo iné overenie, ktoré úplne závisí od konfigurácie bankomatov a líši sa u rôznych výrobcov..

Ďalším krokom je zadanie počtu bitcoinov, ktoré chcete kúpiť (môžete tiež zadať sumu fiat meny, ktorú chcete minúť). Nakoniec musíte vložiť hotovosť a počkať niekoľko sekúnd, kým sa vaše bitcoiny doručia na adresu vašej bitcoinovej peňaženky.

Z bankomatov vám bude účtovaný poplatok 5 až 10%, ale používatelia sú pripravení tento poplatok zaplatiť, pretože poskytuje úplné súkromie. Limity transakcie sa líšia u rôznych výrobcov.

Pros

Nákup bitcoinov z bitcoinového bankomatu je najjednoduchšia a najspoľahlivejšia metóda. Súkromie používateľa je zachované.

Zápory

Transakčný poplatok je dosť vysoký.

ZAČÍNAME S BITCOINMI ATM

8. ShapeShift

logo shapeshiftBitFinex umožňuje používateľom nakupovať bitcoiny kreditnou kartou a bez overenia pomocou služby ShapeShift. Jediným kritériom na nákup bitcoinov pomocou ShapeShift je vloženie akejkoľvek kryptomeny, t. J. Budete musieť vložiť altcoiny alebo akékoľvek iné digitálne tokeny, aby ste mohli kúpiť bitcoiny pomocou ShapeShift. Toto je najlepšia stránka pre obchodníkov, ktorí sa oddávajú obchodovaniu s jednou kryptomenou výmenou za inú.

Ako nakupovať bitcoiny pomocou ShapeShift?

Postup je jednoduchý. Výmenou za bitcoiny budete musieť vymeniť akýkoľvek iný digitálny token. Ak chcete začať, prejdite na stránku shapeshift.io, kde sa zobrazí okno s rôznymi mincami. Najprv vyberte mincu, ktorú chcete kúpiť, a potom ďalšie mince, ktoré chcete vložiť. Napríklad, ak vkladáte litecoiny za bitcoiny, mali by sa litecoiny zobrazovať pod položkou „vklady“ a bitcoiny pod položkou „príjem“. Potom kliknite na „pokračovať“, kde budete presmerovaní na stránku so žiadosťou o zadanie adresy bitcoinovej peňaženky spolu s reklamnou adresou litecoinu (v prípade, že transakcie nebudú úspešné). Nakoniec dokončite transakciu kliknutím na „spustiť transakciu“ a odošlite počet litcoinov výmenou za bitcoiny.

ZAČÍNAME SHAPE SHIFT

Čo musíme zvážiť pri nákupe bitcoinov bez overenia?

Niektorým stránkam trvá overenie podrobností používateľa dlho. Ak chcete kúpiť bitcoiny v krátkom čase alebo okamžite (čo ponúkajú niektoré weby / burzy), môžete sa rozhodnúť pre nákup bitcoinov bez toho, aby ste prešli procesom overovania.

Niektorí používatelia nebudú ochotní nakupovať bitcoiny, ak je potrebné nahrať ich doklady totožnosti. Je to kvôli riziku hacknutia búrz. Weby však zaisťujú dobrú bezpečnosť, ale záleží to na dôvere používateľa pri výmenách. Nákup bitcoinov bez akéhokoľvek overenia poskytuje vysoký stupeň ochrany osobných údajov, ktorý niektorí používatelia uprednostňujú.

Ukladanie bitcoinu

Aj keď bitcoinové peňaženky a výmenné stránky zaisťujú vynikajúcu bezpečnosť, vždy je lepšie ukladať svoje bitcoiny do tvrdej alebo papierovej peňaženky. Existujú rôzne tvrdé peňaženky ako napr Ledger Nano S, TREZOR, KeepKey a oveľa viac, čo možno zvážiť pri ukladaní vašich bitcoinov. Používatelia musia navyše pred zakúpením bitcoinov skontrolovať webovú stránku a časť so spätnou väzbou.

Záver

Väčšina ľudí dáva prednosť nákupu bitcoinov bez predloženia dokladu totožnosti. Nákup bitcoinov bez akéhokoľvek overenia má veľa výhod. Tento druh transakcií je dosť rýchly a znižuje riziko aktualizácie vašich bankových údajov na stránke. Zatiaľ čo niektoré burzy podporujú online transakcie, iné platformy, ako sú bitcoinové bankomaty, sú fyzické stránky, ktoré väčšina používateľov uprednostňuje, pretože ponúka úplnú anonymitu..

Existujú niektoré stránky, ako napríklad Bitit, ktoré ponúkajú nákup bitcoinov pomocou poukážok, čo je naozaj super. Používatelia, ktorí sú ochotní nakupovať bitcoiny osobne, sa môžu spoľahnúť na LocalBitcoins a ďalší, ktorí uprednostňujú nákup bitcoinov vkladom v hotovosti a kreditnými kartami, môžu zvážiť Wall of coins, Bitquick a Coinmama. Dúfam, že ste sa dobre prečítali a táto príručka vám pomohla s procesom nákupu bitcoinov bez overenia. Potom do toho skočte priamo a zaobstarajte si bitcoiny.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector