Najlepšie spôsoby nákupu bitcoinu pomocou Peňaženky Google 2021

1. LocalBitcoiny 2. Paxful
Logo LocalBitcoins.com paxful
ZAČAŤ! ZAČAŤ!

Ak ste fanúšikom kryptomien, je veľká šanca, že vždy budete lámať hlavu nad tým, odkiaľ ich kúpiť. Je zrejmé, že sa nemôžeme sťažovať na nedostatok možností pre nás, pretože v súčasnosti existujú doslova stovky kanálov pre kryptomenu, najmä pre bitcoinové nákupy. Môžete si ich kúpiť na burzách, z bitcoinových peňaženiek a ešte oveľa viac.

Pri platbe za svoje mince máte dokonca rôzne možnosti. Napríklad zatiaľ čo niektorí ľudia radšej platia skutočné peniaze výmenou za svoje mince, niektorí jednoducho vymieňajú iné formy kryptomeny, ktoré vlastnia, za tú, ktorú chcú. Môžete dokonca použiť svoje kreditné alebo debetné karty alebo platiť priamo zo svojich bankových účtov.

Stále nie ste spokojní? Na zaplatenie svojich bitcoinov môžete dokonca použiť ktorúkoľvek zo svojich darčekových kariet od veľkých online alebo offline maloobchodníkov. Ako je to pre rozmanitosť a pohodlie? Bitcoinom sa skutočne podarilo dobyť trhy takým spôsobom, aký sa predtým nepodarilo takmer žiadnej inej komodite. Celá táto kampaň zameraná na kryptomenu sa zmenila nielen vo finančnom priemysle, ale aj vo svete. Bola nám predstavená mena, ktorá by sa v blízkej budúcnosti mohla potenciálne stať jednou z centrálnych mien sveta.

Peňaženky Google: Google prijíma bitcoiny?

Skutočne ste niekedy premýšľali, čo by sa stalo, keby ste spojili dvoch najväčších bláznov, aké svet naraz zažil? Výsledky by boli, samozrejme, fantastické. A presne to sa stalo, keď sa technologický gigant rozhodol vstúpiť do hry o kryptomenu. Teraz môžete pomocou svojich peňaženiek Google nakupovať bitcoiny. S rastúcou popularitou domény kryptomien a neustále sa zvyšujúcim vplyvom spoločnosti Google na svet si môžete byť istí, že v tomto procese získate veľa. Je potrebné poznamenať, že zatiaľ čo Google na svojej platforme výslovne nepopiera ani neprijíma platby v bitcoinoch, aktívne však vstupuje do oblasti platieb typu peer-to-peer, a tak sa stáva, že bitcoin je už teraz veľkou časťou týchto platieb..

Teraz je tu na zváženie niekoľko rád, čo hľadať pri výmene, ktorá vám umožní nakupovať bitcoiny, pretože o tom budeme diskutovať ďalej..

Výmeny kryptomeny: Essentials

Výmeny sú v podstate platformy, na ktorých si celý rad kupujúcich a predávajúcich vytvára svoje vlastné osobné účty, a od tej doby web spravuje všetky druhy obchodov, ktoré sa medzi nimi uskutočňujú. Ak ste napríklad bitcoinový predajca, potom sa po vytvorení účtu na webe automaticky pripojíte k obrovskému zoznamu kupujúcich, ktorí si budú môcť pozrieť všetky podrobnosti o vašom predaji a ďalej vás budú môcť kontaktovať v prípade, že majú záujem. Potom je povinnosťou predajcu reagovať na to, ktorá ponuka im najlepšie vyhovuje, a v transakcii pokračovať. Podobne pre kupujúcich okamžite získate prístup k toľkým rôznym predajcom a ich vlastným príslušným ponukám predaja. Ako kupujúci si môžete zvoliť toho, ktorý predajca je pre vás najlepší, a potom pokračovať v platbe, aby ste získali prístup k zakúpeným bitcoinom.

Problém však spočíva v skutočnosti, že na trhu existuje iba toľko rôznych búrz, že pre priemerného kupujúceho sa stane skutočne dosť veľkou úlohou. Možno nebudete vedieť, pre ktorú službu sa máte rozhodnúť, jednoducho preto, že ste ich ešte nezažili všetky. Zatiaľ čo jeden z nich môže ponúknuť požadovaný druh poplatkov, iný vás môže v prípade sporov zlákať na správny druh zákazníckej podpory. Ale vaša zodpovednosť spočíva v výbere toho, ktorý zodpovedá všetkým týmto parametrom a dosahuje vynikajúce vlastnosti v dobrom rozsahu týchto parametrov.

Potrebujete zmenárenskú službu, ktorá vám poskytne najnižšie poplatky, pretože takmer všetky tieto služby majú tendenciu účtovať si za svoje služby transakčný poplatok. Rozsah tohto poplatku sa môže líšiť od služby k službe, ale zvyčajne sa pohybuje okolo 0-5% z celkovej sumy transakcie.

Ďalej už nechcete uviaznuť na burze, ktorá úplne opustí svojich zákazníkov po tom, ako sa zaregistrujú. Nezabudnite sa teda zaregistrovať do služby, ktorá poskytuje výnimočnú zákaznícku podporu. Je to tak preto, lebo keď pracujete s kryptomenami, na ceste bude určite niekoľko problémov, kým proces úplne pochopíte. A aby ste sa v týchto problémoch zorientovali, budete musieť mať za chrbtom dobre vybavený a vyškolený tím zákazníckej podpory.

Ak však treba skutočne dávať pozor na jednu vec, najmä preto, že ide o kryptomeny, o ktorých hovoríme, je to bezpečnosť. Či sa vám to páči alebo nie, kryptomeny majú tendenciu mať vyššiu šancu na digitálne odcudzenie. Hackerom unikajú niektoré skutočne dômyselné metódy, pomocou ktorých môžu niekedy preniknúť aj do tých najbezpečnejších búrz. Ak službe dostatočne dôverujete, aby ste do nej mohli vložiť svoje bitcoiny, nezabudnite si predtým trochu prečítať ich bezpečnostné protokoly, aby ste vedeli, do čoho idete. Nikdy neverte webovým stránkam, ktoré v minulosti narušili bezpečnosť alebo ktoré nepoužívajú adekvátne bezpečnostné opatrenia.

Nakoniec a možno najdôležitejšie je skontrolovať, či burza, na ktorú sa registrujete, má možnosť platby zodpovedajúcu Peňaženkám Google. Aj keď nie všetky burzy, s ktorými sa stretnete, budú hostiteľom tohto spôsobu platby, dobré určite budú a sú to tie, ktoré musíte hľadať..

Ale nie, ak sa pozriete na všetky tieto požiadavky, môžete sa cítiť trochu ohromení, a preto sme tu, aby sme vám pomohli. Pokračovali sme v hľadaní a zúžili sme vaše hľadanie na dva z najlepších tipov z partie. Teraz si môžete ľahko vybrať, ktorý z dvoch z nich vám bude najlepšie vyhovovať..

Najlepšie 2 najlepšie spôsoby nákupu BTC pomocou Peňaženky Google

1. LocalBitcoiny


Logo LocalBitcoins.comAko trh sám osebe a menšia výmena sú LocalBitcoins jedným z najlepších spôsobov, ako je dnes priemerný kupujúci k dispozícii, pokiaľ ide o nákupy kryptomeny. Pokiaľ ide o nákup bitcoinov pomocou Peňaženky Google, tu je potrebné klásť osobitný dôraz na ich úžasné služby. Spoločnosť LocalBitcoins, ktorá bola založená v roku 2012, je jedinečná v tom zmysle, že je mimoriadne súkromná, čo znamená, že pri uskutočňovaní transakcií na platforme nebudete musieť zdieľať veľa svojich údajov..

Popularita LocalBitcoinov je dosť zrejmá v tom, že v niekoľkých krajinách je táto výmena jediným kanálom na nákup bitcoinov. Vďaka flexibilite pri používaní rôznych spôsobov platby, z ktorých jedným je napríklad Peňaženka Google, s týmto pokaziť nemôžete nič. Burza taktiež neobmedzuje počet mincí, ktoré môžete naraz kúpiť alebo predať. Ďalšou funkciou, ktorú získate, keď sa zaregistrujete v službe LocalBitcoins, je ich osobný hotovostný obchod. Tieto obchody sú pomerne dobre organizované a zvyčajne prebiehajú rýchlo a bez akýchkoľvek problémov.

Jediným problémom, ktorý nás môže napadnúť pre túto fínsku službu, je skutočnosť, že si účtujú niečo navyše, keď sa platby uskutočňujú v hotovosti, a že rýchlosť transakcie nie je vždy na vysokej úrovni, pretože vždy závisí od druhu platby. spôsob platby, ktorý ste sa rozhodli použiť.

ZAČNITE S LOKALBITCOINMI!

2. Paxful

paxfulĎalšia výmena, o ktorej si povieme, je Paxful. Táto platforma na výmenu bitcoinov typu peer-to-peer je skvelá v tom zmysle, že akceptuje nielen peňaženku Google ako formu platby, ale rozširuje podporu aj pre približne 300 spôsobov platby, a to aj po celom svete. To sú niektoré celkom úžasné špecifikácie pre burzu kryptomien.

Spoločnosť Paxful, ktorá má sídlo v Delaware v Spojených štátoch, podobne ako LocalBitcoins, nežiada pri uskutočňovaní transakcií ID. Služba je úplne súkromná a nikdy nedošlo k narušeniu detailov zákazníka. Vďaka rýchlym a jednoduchým transakciám, ktoré sa uskutočňujú celkom pohodlne a rýchlo, je na Paxful skvelé to, že kupujúcim na platforme neúčtuje absolútne žiadny poplatok. Predchádzajúce záznamy jasne ukazovali, že zakúpené bitcoiny sa objavia v kryptopeňaženke kupujúceho takmer okamžite po uskutočnení platby.

Služba je navyše aktívna takmer na celom svete a jej dôveryhodnosť ešte zvyšuje reputáciu, ktorú si spoločnosť za tie roky dokázala vybudovať. Ak stále nie ste presvedčení, môžete sa jednoducho prihlásiť na ich webovú stránku a skontrolovať mená a podrobnosti vlastníkov. Všetky tieto informácie boli vedome udržiavané transparentné, aby sa upevnila dôvera zákazníka vo výmenu.

ZAČÍNAME S PAXFUL!

Záver

To sú všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť, aby ste mohli urobiť informované rozhodnutie o kryptomene, ktorú chcete. Postupujte podľa našich pokynov a vždy hľadajte vlastnosti, ktoré sme opísali vyššie, a sme si stopercentne istí, že sa nepokazíte. Pamätajte však, že aj keď je Peňaženka Google iba jedným z mnohých spôsobov, z ktorých si môžete vybrať, určite je to ten, ktorý vyniká.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map