1. BitBond 2. BTCPOP 3. Xcoiny
bitbond btcpop xcoiny
ZAČAŤ! ZAČAŤ! ZAČAŤ!

Bitcoin požičiavanieVďaka všetkej popularite a oceneniam, ktoré bitcoin práve teraz získava z celého sveta, sa môžete cítiť trochu mimo, ak ste si ešte nekúpili žiadne bitcoiny alebo neinvestovali do akejkoľvek formy kryptomeny. Ide o to, že nikto nemohol predvídať bezprecedentnú popularitu, ktorú si bitcoin dokázal získať za tak krátky čas.

Od počiatku pekne skromných začiatkov až po to, že sa stala jednou z najpopulárnejších mien na svete, bitcoin určite prešiel dlhou cestou, dokonca išiel tak ďaleko, že otvoril úplne novú cestu najlepších pôžičiek na bitcoiny. Postupom času sa jej tiež podarilo zraziť niektoré skutočne veľké míľniky a dokonca posunúť dopredu niektoré ďalšie odvetvia, ktoré možno nikdy nedosiahli veľký úspech, ak by ich nechali samy.

Ak si myslíte, že si robíme srandu, vezmite si ako príklad odvetvie kryptomien. Keby bitcoin nebol samotnou kryptomenou, kto by si myslel, že kryptomeny budú mať toľko moci na svete? Momentálne nezáleží na tom, čo nakupujete, ani aké služby hľadáte, všetko môžete získať výmenou za kryptomeny.

Predstavujeme: Platformy na požičiavanie bitcoinov

Čo však v prípade, že práve teraz nie ste pripravení investovať do bitcoinov? Čo ak máte pocit, že bitcoiny ako odvetvie sú stále volatilné, a preto máte obavy, že by ste svoje peniaze mohli skutočne vložiť do meny? Alebo možno nie ste dostatočne finančne stabilný na to, aby ste skutočne nakúpili peniaze navyše na nákup bitcoinov? Dôvody môžu byť početné.

Konečný výsledok však zostáva rovnaký. A to je to, že nie ste schopní pre seba získať bitcoiny. Ak ste uviaznutí v podobnej situácii, potom sa nemusíte trápiť, pretože v tomto článku sa snažíme dosiahnuť životaschopné riešenie vašich problémov. Predstavujeme vám platformy požičiavania bitcoinov. Tieto platformy sú v zásade pôžičkové služby, s výnimkou toho, že sa zaoberajú bitcoinmi. Jednoducho sa prihlásite na webovú stránku, vytvoríte si účet a po dokončení všetkých formalít ste všetci hotoví. Teraz ste pripravení sami si požičať bitcoiny podľa daných zmluvných podmienok webových stránok.

Celý proces je veľmi efektívny a úplne transparentný. Ak máte obavy a máte pocit, že by ste sa mohli ocitnúť v začarovanom kruhu splácania gigantických pôžičiek, ktoré sa nikdy neskončia, buďte pokojní, pretože takýto scenár sa pravdepodobne nestane. Všetky nasledujúce webové stránky boli navrhnuté a koncipované s ohľadom na pohodlie zákazníka. Pokiaľ súhlasíte s pokynmi pre webové stránky a budete dodržiavať platobný plán, mali by ste byť v poriadku.

Existuje však problém, že veľa z týchto spoločností alebo webových stránok poskytujúcich pôžičky BTC má skutočne trochu pochybnú povahu a potenciálne by vás mohli dostať do úzkych. Pokiaľ sa budete držať zoznamu, ktorý sa tu chystáte kurátovať, mali by ste byť v poriadku. Faktom je, že na trhu dnes existuje toľko takýchto služieb, že pre priemerného spotrebiteľa môže byť ťažké rozlíšiť medzi dobrým a zlým. Aj keď väčšina z týchto spoločností je bezpečná a úplne legitímna, mohli by sa nájsť aj takí, ktorí existujú výlučne za účelom oklamania vašich peňazí. To sú tie, od ktorých je potrebné vyhnúť sa. Aby sme vás zachránili pred narazením na niektorú z týchto tienistých platforiem, prešli sme všetkými hlavnými službami a vybrali sme to najlepšie z celej ponuky. To sú tie, ktoré vám poskytnú úplnú záruku kvality ich služieb a bezpečnosti vašich peňazí. Pokračuj v čítaní.

Top 5 najlepších webov na požičiavanie bitcoinov 2021

1. Bitbond

bitbondBitbond umožňuje investície aj pôžičky na bitcoiny. Celý proces bol zdokonalený a teraz je úplne ľahký a nezaberie vám tiež veľa času. Zatiaľ čo spoločnosť existuje už niekoľko rokov, množstvo úspechov, ktoré sa jej za ten čas podarilo získať, je jednoducho úžasné. Značka bola vyvinutá k dokonalosti a miera dôvery, ktorú zákazníci vkladajú do svojich služieb, je vyššia ako kedykoľvek predtým. Okrem toho, že ste dlžníkom, na platforme môžete byť aj veriteľom, ak máte správne zdroje. To znamená, že v prípade, že máte k dispozícii dobrú zbierku bitcoinov alebo by ste inak chceli pomôcť tým, ktorí bitcoiny hľadajú, môžete sa kedykoľvek zaregistrovať ako poskytovateľ pôžičiek v službe a kedykoľvek sa stretnete s dlžníkom, dostanete sa na požičajte svoje bitcoiny danej osobe a dokonca v tomto procese zarobte slušné peniaze. Bez ohľadu na to, či sa tešíte na pomoc ľuďom alebo máte záujem rýchlo zarobiť peniaze, môžete sa na webe zaregistrovať ako veriteľ. Nebudete sklamaní. Rovnako neexistuje absolútne žiadny limit na množstvo peňazí, ktoré môžete investovať.

Celý proces funguje veľmi jednoducho. Každý, kto má základné znalosti o bitcoinoch, sa môže rozhodnúť pre ktorúkoľvek zo služieb ponúkaných na platforme. Najdôležitejšie je, ako už bolo spomenuté, uzavrieť dohodu medzi veriteľom a dlžníkom. Len čo sa nájde dokonalá zhoda, dôjde k uzavretiu zmluvy. Zmluva jasne uvádza množstvo alebo počet bitcoinov, ktoré sa požičiavajú dlžníkovi. Dĺžka pôžičky môže byť iba šesť týždňov a môže sa zvýšiť až na šesť rokov. Webová stránka si tiež zachováva prísnu ostražitosť nad všetkými používateľmi, aby sa ubezpečil, že v systéme nedochádza k podvodom a že nie sú do procesu zapojení nečestní ľudia. Dlžníci musia osobitne prejsť kontrolou totožnosti, a to poskytnutím základných identifikačných údajov a dokonca predložením základného finančného posúdenia. Keď to všetko zvládnu, dostane hodnotenie. Toto hodnotenie je konečnou stupnicou, podľa ktorej sa dlžníci posudzujú pri zúčtovaní pôžičiek. Čím vyššie hodnotenie, tým vyššia bude vaša šanca na vybavenie úveru. Požičiavatelia, ktorým ešte nebol pridelený žiadny rating, nemôžu požiadať o pôžičku. Po dokončení formalít môže načítanie skutočných výsledkov trvať až 14 dní. Po uplynutí stanovenej doby a po splatení pôžičky dlžník aj veriteľ dostanú splátkový kalendár, ktorý je podľa ich pohodlia zreteľne zobrazený na stránke ich používateľského účtu na webovej stránke..

ZAČÍNAME S COINBASE

2. BTCPOP

logo btcpopAj keď je možné v tejto populárnej službe využiť všetky druhy pôžičiek, asi najpopulárnejšou formou pôžičky v bitcoinoch, ktorá dominuje vo všetkých ostatných transakciách na tejto platforme, je pôžičková služba typu peer-to-peer. Vývojári webových stránok implementovali intuitívny spôsob budovania dôvery medzi zákazníkmi a službami. Tento skvelý mechanizmus zahŕňa živý chat medzi rôznymi členmi samotnej webovej stránky. Toto okno so živým chatom sa nachádza na domovskej stránke samotnej webovej stránky a umožňuje členom diskutovať o niekoľkých aspektoch samotnej platformy, ako sú riziká spojené s požičiavaním alebo požičiavaním, ďalší konkrétni členovia na webovej stránke alebo akákoľvek iná téma na slnku. Aby sa ďalej zaistilo, že veriteľ nikdy nebude mať neistotu v súvislosti s bitcoinmi, ktoré rozdáva, a že dôvera na webových stránkach sa nikdy nezriekne, niektoré pôžičky na webových stránkach sú podporené aj kolaterálom, ktorý zaisťuje, že veriteľ má vždy záruku proti strata istiny.

ZAČÍNAME S COINBASE


3. Xcoiny

xcoinyAk máte účet na Paypale a kreditnú kartu, odporúčame vám zvoliť si pre bitcoinové pôžičky XCoiny. Táto služba sa špecializuje na pomoc zákazníkom získavať bitcoiny prostredníctvom služby Paypal pomocou ich kreditných kariet. Zatiaľ čo sa väčšina ostatných takýchto služieb a platforiem vyhýbala Paypalu, XCoins platformu aktívne objíma, a je tak skvelou správou pre všetkých, ktorí uprednostňujú smerovanie všetkých svojich finančných obchodov cez Paypal. Proces získavania bitcoinov zostáva dosť jednoduchý a základný. Všetko, čo musíte urobiť, je zaregistrovať sa alebo zaregistrovať sa v službe, odovzdať svoje identifikačné údaje a overiť svoju totožnosť a vložiť ekvivalent amerických dolárov v hodnote bitcoinov, ktoré si potrebujete požičať. Môžete byť dokonca požiadaní, aby ste predložili nominálny poplatok za spracovanie, aby ste boli pripravení aj na to.

Teraz je služba otvorená pre veriteľov aj pre dlžníkov. Ak máte pocit, že by bolo vo vašom najlepšom záujme požičať niektorý z vašich bitcoinov dlžníkom výmenou za akýkoľvek poplatok, na ktorom sa web dohodol, a chcete rýchlo zarobiť, zaregistrujte sa na tejto službe. Prvý krok pre veriteľov sa však začína rozhodnutím o výške, ktorú sú pripravení požičať. Toto je podstatná súčasť procesu, pretože práve na základe týchto informácií dôjde k vzájomnej zhode medzi dlžníkom a veriteľom. Po odsúhlasení sumy sa uskutoční prehliadka a vždy, keď sa dlžník a poskytovateľ pôžičky dokonale nájdu, očakáva sa, že dlžník vloží peniaze na účet Paypal poskytovateľa pôžičky. Pokiaľ ide o zákaznícku podporu, aj keď spoločnosť XCoins poskytuje možnosť kontaktovať správcov webových stránok alebo pracovníkov podpory s cieľom vyriešiť sťažnosti, môže trvať niekoľko dní, kým dôjde k náležitej a efektívnej reakcii..

ZAČÍNAME S COINBASE

4. BitLendingClub

Logo BitLendingClubĎalšia platforma na požičiavanie peer-to-peer, ktorá sa špecializuje na bitcoiny, BitLendingClub je v prevádzke už niekoľko rokov a za tie roky si dokázala vybudovať značnú dôveru. Dlžníkom ponúka pôžičky vo forme bitcoinov, a to tiež za veľmi pekné konkurenčné ceny, aké nenájdete ľahko na iných platformách na požičiavanie bitcoinov. Dokonca sa môžu pochváliť nízkym poplatkom za transakciu, ale najzaujímavejším a najzaujímavejším aspektom webových stránok je skutočnosť, že sa v nich koná holandská aukcia, ktorá poskytuje pôžičkám platformu na súťaženie. Dlžníci môžu efektívne prejsť veľkým počtom poskytovateľov pôžičiek. na jednom mieste prostredníctvom tejto aukcie a efektívnych rozhodnutí, od ktorého si požičiava bitcoiny, na základe svojich príslušných sadzieb. Poplatok na tejto webovej stránke je tiež takmer vždy dosť nízky a doprava sa neúčtuje absolútne žiadny poplatok za zapožičanie, a to až do momentu, keď dôjde k splateniu pôžičky..

BitLendingClub bol bohužiaľ v roku 2016 zatvorený.

5. Poloniex

Logo PoloniexPoloniex je veľmi známa výmenná služba, jedna z najlepších pôžičiek na bitcoiny a je nesporným lídrom medzi mnohými webmi alebo službami na výmenu kryptomien. Táto rozmanitá platforma je známa a nesmierne úspešná z mnohých dôvodov. V prvom rade ponúka veľké možnosti likvidity pre dobrý počet altcoinov, ktoré je potom možné dokonca vymeniť za bitcoiny. Vývojári Poloniex, ktorí boli založení v roku 2014 a pôsobia v San Franciscu v Kalifornii, sa v súčasnosti rozhodli zamerať svoje kampane na obyvateľov USA. V blízkej budúcnosti však majú plány na rozšírenie svojho podnikania a rozšírenie podpory do ďalších krajín.

ZAČNITE S POLONIEXOM

6. Dôveryhodní priatelia

Credible Friends je platforma na požičiavanie bitcoinov typu peer to peer, ktorá vám umožní rozšíriť úver na priateľov. Na rozdiel od existujúceho vybavenia bitcoinových pôžičiek Credible Friends nie je zameraný na tých, ktorí pôžičky hľadajú, ale na využitie preferenčných úverových liniek, aby si ľudia mohli vychutnať bitcoin a jeho výhody.

Je to veľmi ľahko použiteľná platforma. Po vytvorení účtu môžete svoje účty sociálnych médií prepojiť s rovnakými alebo pozvať priateľov e-mailom. Keď sa vaši priatelia pridajú k dôveryhodným priateľom, môžete ich pridať do svojho zoznamu ľudí, ktorým môžete požičať.

Keď niekomu požičiate bitcoin, získate úrok, z ktorého môžete získať zisk. Dlžníkom sa účtuje 25% úrok a 60% z nich ide veriteľovi. Dôveryhodní priatelia zabezpečujú, aby veriteľ dostal zaplatenú celú sumu. Za dlžníka sú splatné minimálne platby raz mesačne, ktoré sú stanovené na splácanie úroku za posledné výročné obdobie plus princíp 1%..

Niektorí dlžníci nemusia byť schopní zaplatiť včas, v takom prípade im bude účtovaný poplatok po lehote splatnosti. Dôveryhodnosť dlžníka spočíva v dôveryhodnosti veriteľa na základe jeho osobného vzťahu, vzájomného porozumenia a dôvery, ktorú v neho majú. Dôveryhodnosť dlžníka sa dá posúdiť aj na základe rôznych spätných väzieb a recenzií aplikácie, ktoré poskytujú iní poskytovatelia pôžičiek..

Ak však z nejakého dôvodu pôžička nebude splatená, spoločnosť Credible Friends nebude zodpovedná za prípadné straty, pretože ide o zmluvu medzi veriteľom a dlžníkom..

7. Nebeus Crypto Bank

Nebeus je krypto banka so sídlom mimo Londýna. Jedná sa o platformu kryptomeny, ktorá sa používa na vytváranie a konzumáciu finančných služieb a produktov. Dva z ich úspechov je zavedenie debetnej karty Nebeus Crypto a sprístupnenie pôžičiek na krypto-kolaterály v bitcoinoch a ethereum.

Vďaka obidvom týmto snahám, poskytovaniu pôžičiek na krypto-kolaterály a zavedeniu kryptomenových debetných kariet Nebeus sú kryptomeny v reálnom svete oveľa užitočnejšie.

Nebeus je krokom nad všetky ostatné bežné aplikácie na kryptomenu, pretože umožňuje prevádzať kryptomenu na Fiat. Umožní vám to teda míňať voľne, bez obáv zo všetkých obmedzení, ktoré so sebou digitálna mena prináša.

Debetná karta Nebeus prevádza kryptomenu aj na Fiat. Kartu je možné doplniť o všetky hlavné kryptomeny a peniaze z Fiatu si môžete priamo vybrať z ľubovoľného bankomatu po celom svete. Kartu môžete použiť aj na platby za tovar a služby, čo je možné bez toho, aby obchodník kryptomenu prijal, pretože debetná karta kryptomenu automaticky prevádza na menu Fiat..

Minimálny zisk, ktorý môže používateľ očakávať, je 12,5%. O úrokovej sadzbe môže rozhodnúť veriteľ, mala by sa však pohybovať medzi 0,01% až 3%.

Spoločnosť Nebeus zaručuje, že trhové výkyvy ceny kryptomeny neovplyvnia pôžičku, takže všetky vrátené platby a splátky sa uskutočňujú v bitcoinoch.

Nebeus účtuje od investorov minimálny poplatok, ktorý predstavuje 10% zo zisku. Tento poplatok sa účtuje až po úplnom splatení úveru a informovaní zákazníka o ňom prostredníctvom e-mailu.

Táto debetná karta od spoločnosti Nebeus preklenuje obrovský rozdiel medzi digitálnou menou a prístupnosťou. Robí to tak, že ponúka veľmi jednoduchú premenu kryptomeny na menu Fiat, ktorú široko používa každý na celom svete.

Záver

Samotný proces získavania bitcoinu sa stal významným odvetvím. Existuje niekoľko spôsobov, ako získať niekoľko vlastných bitcoinov. Môžete si ich kúpiť od zmenárenskej služby, ktorá je podľa vás dosť dobrá na to, aby ste uviedli primeraný výmenný kurz, alebo si môžete kúpiť ťažobnú súpravu na kryptomenu pre seba. Ako je uvedené vyššie, niektoré webové stránky sú známe aj poskytovaním pôžičiek BTC. 

Tieto ťažké stroje majú dosť veľkú spotrebu energie a je tiež ťažké ich spravovať, pretože pri zapnutí spôsobujú vysoký hluk. Vďaka tomu ich veľa ľudí považuje za problém a vyhýbajú sa tomu, aby si ich skutočne kúpili. Ak sa vám to napriek tomu podarí získať, je pravdepodobné, že nakoniec pre seba zarobíte nejaké pekné peniaze, pretože niekoľko modelov týchto ťažiarov je vysoko efektívnych a produktívnych..

Ďalej existuje ešte jedna menej používaná forma získavania bitcoinov, o ktorej nevie veľa ľudí. Hraním hier so zárobkom bitcoinu na internete môžete vždy získať pár coinov. Tieto hry sú starostlivo a špeciálne navrhnuté tak, aby boli zábavné a kreatívne a tiež vám umožňujú zarábať bitcoiny v tomto procese

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector