Nákup bitcoinov v Indii – 7 najlepších indických bitcoinových webových stránok 2021

Rast záujmu o nákup bitcoinov v Indii vzrástol, odkedy je to opäť legálne. Proces nákupu bitcoinu v Indii je však stále dosť neprehľadný. Preto sme vytvorili konečný zoznam najlepších indických bitcoinových búrz, aby ste mohli ľahko začať investovať a / alebo používať bitcoiny.

Ako môžem investovať do bitcoinu v Indii?

To je otázka, ktorú si nás mnohí kladú, a preto sme uzavreli zoznam 7 najlepších búrz na nákup bitcoinov v Indii. A je to tu!

V tejto príručke nájdete zoznam najlepších indických bitcoinových webov. Uvádzame zoznam kladov a záporov každej výmeny, aby ste si mohli vybrať vzdelaný výber, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Či už máte záujem o kúpu, predaj alebo obchodovanie s bitcoinmi v Indii, jeden z našich najlepších 7 tipov bude vyhovovať vašim potrebám.

Najlepšie 7 najlepších indických webových stránok na výmenu bitcoinov do roku 2021

1. Coinome

Toto je nová výmena, ktorú vykonáva tím vedúci spoločnosti BillDesk, najstaršej a najpopulárnejšej platby za inkaso. Na Coinome vyniká skutočnosť, že majú overenie E-KYC, presne ako indické telekomunikačné spoločnosti. Toto uľahčuje vyplnenie informácií potrebných na výmenu.

Práve teraz Coinome podporuje bitcoin a litecoin – dve najväčšie kryptomeny práve teraz. Obchodovať môžete 24/7 a burza funguje bezchybne aj v mobilných zariadeniach. To je skvelé, ak ste na cestách a nemôžete sa dočkať, až predáte alebo kúpite ďalšie bitcoiny. Zistili sme, že táto platforma je skutočne priateľská pre začiatočníkov, čo je veľkým plusom.

Tu je úvodné video k platforme:

ZAREGISTRUJTE SA ZDARMA COINOME TU!

2. Coindelta

Coindelta je burza s viacerými kryptomenami, čo znamená, že podporuje bitcoiny, bitcoin cash (BCH), ethereum (ETH), litecoin (LTC), OmiseGo (OMG), Qtum (QTUM) a Ripple (XRP). Toto je najširšia škála kryptomien, aké sme videli, že ich ponúkajú kryptoburzy v Indii, v skutočnosti je to vlastne prvá indická bitcoinová burza, ktorá to ponúka (mohli by sme vidieť niektoré ďalšie burzy, ktoré sa tomu neskôr prispôsobia).

Ich poplatky sú najnižšie v Indii, čo z neho robí skvelého kandidáta na dobytie indického trhu s bitcoinmi. Ponúkajú tiež nepretržitú podporu, ktorá v prípade chyby môže ušetriť deň. Prijímajú NEFT, IMPS, RTGS a platobnú bránu.

Umožňujú 50 objednávok za sekundu a rozširujú svoje operácie tak, aby boli schopné v Q4 2020 povoliť až 500 objednávok za sekundu. Je nielen dobré, že sa zvyšuje počet objednávok, ktoré je možné vykonať za sekundu, ale tiež to ukazuje, že Coindelta je burza, ktorá sa STARÁ o svojich zákazníkov a snaží sa byť najlepšou. Coindeltu veľmi odporúčame, pretože sa usiluje stať sa najlepšou indickou burzou bitcoinov. V našich knihách je momentálne na druhom mieste.


ZAREGISTRUJTE SA ZDARMA COINDELTA TU!

3. Coinsecure

CoinSecure je jednou z najobľúbenejších bitcoinových búrz v Indii – z dobrého dôvodu. Je to indická burza a obchodná platforma. Poplatky sú nízke, iba 0,3% za nákup alebo predaj. Nízky poplatok je vhodný najmä pre tých, ktorí majú záujem o obchodovanie, pretože dokončený nákup a predaj by stál iba 0,6%. Väčšina ľudí hľadá nízke poplatky.

Budete musieť vykonať overenie KYC, čo je overenie systému Know Your Client, ktoré vláda vyžaduje od každej výmeny. Bez nej nedôjde k žiadnym výmenám, a ak náhodou o jednu narazíte – držte sa ďalej, je to pravdepodobne podvod. Nebojte sa však overenia KYC, zavoláte si – odpovedzte na niekoľko jednoduchých otázok a voilá, máte prístup k ústredni.

Palubná doska zobrazuje pokročilé údaje a možnosti, ktoré môžu byť spočiatku dosť neprehľadné. Ako začiatočníkovi by sme úplne odporúčali venovať sa pár minút prehliadaniu ich kanál YouTube kde majú návody pre začiatočníkov. Pokročilé dáta a možnosti sú však pre pokročilých bitcoinerov skvelé, čo znamená, že s burzou môžete rásť – a už nemusíte prepínať, až raz svoju krypto hru prepnete.

Majú aplikáciu pre Android, ktorá uľahčuje okamžité obchodovanie s bitcoinmi na cestách. To môže byť dobré, ak nemáte prístup k počítaču a chcete z nejakého dôvodu predať niektoré zo svojich bitcoinov.

ZAREGISTRUJTE SA ZDARMA COINSECURE TU!

4. Zebpay

Ak máte záujem o obchodovanie s bitcoinmi pomocou svojho mobilného telefónu, je tu pre vás Zebpay. Zebpay, predtým známa ako BuySellBitco, je burza iba pre aplikácie. Umožňujú tiež nákup služieb pomocou bitcoinu, ako sú napríklad darčekové karty Amazon, Cafe Coffee Day, Flipkart a PizzaHut. Za dobitie mobilného telefónu, DTH a dátovej karty môžete platiť bitcoinom. Čoskoro pridávajú možnosť platiť za širokopásmové pripojenie, pevnú linku & účty za elektrinu.

Táto výmena sa značne líši od ostatných výmen v tomto zozname. To je skvelá výmena pre tých, ktorí chcú mať možnosť používať svoje bitcoiny namiesto toho, aby s nimi iba obchodovali, ako aj pre tých, ktorí chcú kúpiť bitcoin v Indii pomocou svojho mobilného telefónu.

Je to užívateľsky príjemné a pre začiatočníkov je ľahké ihneď začať. Stačí si stiahnuť aplikáciu a zaregistrovať sa, nahrať obrázok svojej karty PAN a voilá, môžete začať nakupovať a predávať bitcoiny – priamo zo svojho mobilného telefónu.

Dôrazne vám odporúčame používať túto aplikáciu, ktorá je k dispozícii pre Android aj iOS, ak chcete burzu, ktorá vám umožní skutočne použiť zakúpený bitcoin. (P.s. určite použite náš odporúčací kód X získať 100 INR ZADARMO!).

Tu je vysvetlenie videa o tom, ako používať Zebpay a čo to je:

STIAHNUŤ SI BEZPLATNÚ APLIKÁCIU TU!

Získajte bitcoiny v hodnote 100 ₹ zadarmo pri prvom nákupe alebo predaji bitcoinu pomocou referenčného kódu „REF61972611“.

5. Koinex

Ďalším na našom zozname najlepších kryptomenových búrz v Indii je Koinex. Vďaka širokej ponuke kryptomien (nie však toľko ako Coindelta) je to vynikajúci kandidát na prvé miesto. Umožňujú obchodovanie s BTC, BCH (Bitcoin Cash), Ethereum, Ripple a Litecoin. Najlepšou časťou tejto výmeny je čas potrebný na vloženie INR – pretože automatizovali systém, pred vložením nemusí prechádzať ľuďmi – čo výrazne urýchľuje proces (pretože stroje môžu pracovať nepretržite). . Bežné overenie KYC trvá asi 24 – 48 hodín, čo sa spočiatku môže javiť ako dlhá doba, ale po prijatí už nie je potrebné čakať. Spoločnosť Koinex spustila nové služby, ktoré umožňujú obchodovanie s kryptomenami v Indii.

ZÍSKAJTE ÚČET KOINEX ZDARMA!

6. Unocoin

Unocoin sa často označuje ako ten, ktorý je zo všetkých najviac vhodný pre začiatočníkov, a my s ním veľmi súhlasíme. Začiatok je jednoduchý a ponúka veľa funkcií a neustále pridáva ďalšie. Ak chcete použiť bitcoin ako SIP (plán systematického investovania), potom je pre vás mince Unocoin. Môžete si zvoliť denný, týždenný a mesačný rozpočet na nákup bitcoinov pomocou.

To hovorí Unocoin o svojej funkcii SIP:

„Systematický investičný plán je nový a vzrušujúci spôsob, ako získať bitcoin – prvý svojho druhu zavedený spoločnosťou Unocoin. Jedná sa o konzervatívnejší prístup k investovaniu do bitcoinu, ako keby ste míňali všetky svoje peniaze naraz na bitcoin. Táto technika vám umožňuje zaviazať sa k pevnej čiastke INR na bitcoinoch v pravidelných intervaloch bez ohľadu na cenu. […] Táto funkcia pomáha pri finančnej disciplíne spriemerovaním vašich nákladov a znížením rizika, ktoré vedie k lepšej návratnosti. “

Od tejto chvíle môžete investovať 50 000 INR denne, týždenne alebo mesačne.

Ďalšie funkcie, vďaka ktorým je z Unocoinu vynikajúca bitcoinová burza:

  • Obchodovanie cez pult (OTC bitcoinové obchodovanie)
  • Automatický predaj bitcoinov (stanovte pravidlo, kedy a bude sa predávať – ​​aj keď spíte)
  • Netki: Uľahčuje generovanie adresy čitateľnej človekom pre vaše bitcoiny
  • Výkonné API: S výkonným API môžete pomocou Unocoinu integrovať bitcoin ako spôsob platby do svojej aplikácie alebo do svojej firmy
  • Dvojstupňové overenie, vďaka ktorému sa vždy ubezpečíte, že je váš účet zabezpečený

Ako už bolo spomenuté, Unocoin má aplikáciu pre Android a iOS, vďaka ktorej môžete ľahko obchodovať s bitcoinmi, aj keď ste na cestách. To je dobré, ak padnú správy o bitcoinoch a cena klesne (aby ste si mohli kúpiť viac BTC v poklese)..

ZÍSKAJTE BEZPLATNÝ ÚČET TU!

7. LocalBitcoiny

LocalBitcoins je burza typu peer-to-peer, ktorá je k dispozícii na celom svete. Nejde o burzu ako takú, skôr je to trh, kde sa tí, ktorí chcú kúpiť bitcoin, spoja s tými, ktorí ho chcú predať. K dispozícii je veľa druhov platobných metód, ako napríklad hotovosť, PayPal, WesternUnion, darčekové kódy Amazon..

Existuje veľa ľudí, ktorí sa zaoberajú nákupom bitcoinov v Indii prostredníctvom služby PayPal, a pre tieto LocalBitcoiny je to doposiaľ skutočne najlepšia voľba. Majú dvojstupňové overenie zakaždým, keď sa prihlásite, a ďalšie overenie, ak sa prihlásite z nového zariadenia.

Jediným záverom tejto výmeny je jej cena. Bitcoiny môžu byť často nadmerne predané za LocalBitcoiny alebo cenovo oveľa vyššie ako trhová cena. To sa vám môže vyplatiť, ak chcete bitcoin nakupovať anonymne, ale ak ho chcete kúpiť a udržať si ho dlhodobo, choďte na jeden s nižšou cenou (poplatky).

Nákup bitcoinu v hotovosti si vyžaduje fyzickú transakciu. Uistite sa, že to robíte na verejnom priestranstve s ľuďmi vo vašom okolí, aby vás neokradli.

ZDARMA ZÍSKAJTE ÚČET LOKALBITCOÍNOV!

Záver

Teraz, keď sme skontrolovali najlepšie weby s bitcoinovými burzami v Indii, je na čase, aby ste zistili, ktoré z nich vám najlepšie vyhovujú. Ak chcete nakupovať bitcoiny anonymne, potom sú vašou najlepšou voľbou LocalBitcoins. Ak chcete kúpiť čo najlacnejšie bitcoiny, potom je pre vás Coindelta. Nemôžeme jednoducho povedať, ktorý z nich je pre každého najlepší, pretože ľudia majú svoje vlastné preferencie a faktory, ktoré si najviac vážia.

Dúfame, že sme si posvietili na to, ako nakupovať bitcoiny v Indii. Veľa štastia!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map