NapBots İncelemesi: Otopilot Kripto Ticaret Botu

Kripto dünyasında faaliyet göstermeyi planlıyor musunuz, ancak bu konuda çok az deneyiminiz mi var? Bu durumda, otomatik ticaret robotlarının ne olduğuna bir göz atmalısınız.!

Bu, bilgisayarınızda dinlenmenize gerek kalmadan dijital varlıkları alıp satmanıza olanak tanır. Bunun yerine, altta yatan önceden programlanmış talimatlara göre bot otonom olarak çalışacaktır..

İnternette bir dizi ticaret robotu platformu sunulurken, NapBots’un beğenileri genellikle en güvenilir olarak kabul edilir..

Bu nedenle, otomatik bot ticaretine katılmak için NapBots’u kullanmayı düşünüyorsanız, önce incelememizi okuduğunuzdan emin olun. Botun nasıl çalıştığı, neler yapabileceği, oranlar ve bazı ekstra bilgiler gibi, anlamanız gerektiğine inandığımız her şeyi ele aldık..

NapBots’un gerçekte ne olduğuna dair küçük bir giriş yaparak başlayalım.

NAPBOTS KULLANMAYA BAŞLAYIN!

NapBots nedir? 

NapBots, otomatik bir ticaret botundan tam olarak yararlanmanıza olanak tanıyan çevrimiçi, bulut tabanlı bir sistemdir. Bu, alım satımların seçtiğiniz temel kripto stratejilerine göre sizin adınıza yürütüleceğini gösterir. NapBots, yepyeni platformunu yeni işlevler, stratejiler ve özelliklerle yeniden başlattı.

Aşağıda daha ayrıntılı olarak inceleyeceğimiz gibi, NapBots daha çok tam otomatik bir robottur. Bununla, bütçenizi seçilen stratejiler arasında ayırmanız ve sadece sizin için robot ticaretini izlemeniz gerektiğini belirtiyoruz..

Bu nedenle, botun sizi sürekli gelir elde etmede kesinlikle başarılı olacağına dair hiçbir garanti yoktur. En eski stratejilerinden bazıları, örneğin BTC LO 2 yıldan fazla bir süredir altını aşırı performans gösteriyorsa.

NapBots, önde gelen yedi kripto para birimi borsası ile uyumludur. Buna Binance, Bitmex, Bitfinex, Okex, Kraken, Bitpanda ve Bitstamp dahildir. Bu, otomatik robotunuzun algoritmik stratejilerini elde etmek ve yürütmek için yeterli düzeyde likiditeye sahip olmasını garanti eder..

NapBots kullanmanın en iyi faydalarından biri, tüm deneyim derecelerine sahip yatırımcılara uyum sağlamasıdır. Örneğin, kripto ticareti alanında kalıcı bir performans geçmişine sahip deneyimli bir tüccarsanız, “Yalnızca Bot modunu” devre dışı bırakma seçeneğiniz vardır, böylece alım satım hesabınıza alım satım yapabilirsiniz ve bot bunlara dokunmaz..

Nihayetinde, NapBots’un ücretli bir abonelik olduğunu unutmamak önemlidir. Sunulan 3 farklı fiyat aboneliği vardır ve özel taleplerinize bağlı olarak size aylık 7 ila 99 Euro arasında mal olacaktır. Ancak işlem yaptığınız miktara bağlı olarak bu fiyat artacaktır. Şu anda gümüş ve altın planları için özel teklifleri var.

NAPBOTS FİYAT PLANLARINI KONTROL EDİN!


Şimdi size NapBots’un ne olduğunun bir özetini verdik, kılavuzumuzun sonraki bölümünde otomatik robot mekaniğinin tam olarak nasıl çalıştığını daha ayrıntılı olarak açıklayacağız..

NapBots’ta Otomatik Ticaret: Tam Olarak Nasıl Çalışır??

Öncelikle, tam otomatik bir ticaret botunun nasıl çalıştığını anlamanız kesinlikle temeldir..

Bunun nedeni, yeni başlayanlardan, botunuzu serbest bıraktığınızda her zaman sabit bir gelir elde edeceğinize dair bir yanlış anlama gelmesidir. Bu bot süper bir para çekme makinesi değildir ve kötü işlemlere neden olabilir, ancak tüm fikir, uzun vadede altta yatan şeyi fazlasıyla gerçekleştirmesidir..

Nitekim, NapBots ticaret botunuzu seçtiğiniz stratejileri sizin yerinize uygulayacak şekilde ayarlayarak, kripto piyasalarına göz atmak için zaman harcamanıza gerek kalmaz. Aslında, otomatik robotunuz günde 24 saat çalışabilir ve isterseniz seçilen teknikleri tüm yıl boyunca uygulamanıza izin verir. Bu, NapBots otomatik pilot kripto ticaret botunun faydalarının mükemmel bir örneğidir..

Bilgisayarlı bir ticaret botunun, piyasa süper değişken bir hal aldığında duygusal ticareti önlemenize kesinlikle izin vereceğini akılda tutmak çok önemlidir. Çok fazla yatırımcı irrasyonel emirler verir ve korkunç kayıplara neden olur; NapBots sayesinde ticaretinizden korku ve duyguları ortadan kaldırabilirsiniz. 

Robot Pazarda Nasıl Pozisyon Alır??

NapBots kılavuzumuzu okuduysanız, sistemin ne sağladığına dair sağlam bir anlayışa sahip olmalısınız. Seçtiğiniz stratejiden bağımsız olarak, robotun bunları tam olarak nasıl uyguladığını anlamanız çok önemlidir..

En önemlisi, NapBots platformunda herhangi bir para yatırma talebi yoktur, çünkü robot yalnızca harici ticaret hesabınızdan alım satım gerçekleştirecektir. Örneğin, robotu Binance’de kullanmayı hedefliyorsanız, Binance hesabınıza para yatırmanız gerekir..

Bununla birlikte, otomatik botunuza yerinizde işlem yapmak için gereken yetkiyi vermek için, kripto değişim API anahtarlarınızı NapBots hesabınızla bağlamanız gerekir. Bunu yapma prosedürü, borsadan borsaya farklılık gösterse de, her durumda, kurulum işlemi sırasında API ayrıntılarını keşfedeceksiniz..

Son olarak, NapBots hesabınıza gitmeniz ve gerekli değişim API anahtarlarını yapıştırmanız gerekecek. Bunu yaptıktan sonra, NapBot’larınız sizin yerinizde işlem yapmaya başlayabilir..

NapBots Uyumluluğu: Borsalar ve Madeni Paralar

NapBots, yazı yazarken toplamda yedi kripto borsası ile çalışıyor. Aşağıdaki listeye göz atın.

Uyumlu Borsalar: Binance, Bitfinex, Bitmex, Kraken, Bistamp, Okex, Bitpanda.

Yukarıdaki listeden de göreceğiniz gibi, desteklenen yedi borsa, kripto para birimi alım satım hacimlerinin büyük çoğunluğunu temsil ediyor. Sonuç olarak, seçtiğiniz stratejiler için likidite bulmakta sorun yaşamayacaksınız.

NapBots aracılığıyla hangi kripto para birimleri ile ticaret yapabileceğinizle ilgili olarak, sistem yalnızca en likit kripto para birimleri için stratejiler sunar ve bazen bunları birleştirir. Bu, Bitcoin, Ethereum, Bitcoin cash, Binance coin, Ripple, EOS ve Litecoin gibi kripto para birimlerinden oluşur..

Napbots Kripto Stratejileri

NapBots Oranları

NapBots sistemi üç ana aboneliğe sahiptir. Bu, varsayılan olarak, aylık 19 Euro’luk gümüş stratejisi, aylık 49 Euro’luk Altın planı ve aylık 99 Euro’luk en üst seviye plan – platin stratejisinden oluşur. Seçtiğiniz, nihayetinde ticaret gereksinimlerinize bağlı olacak ve işlem yapmak istediğiniz miktara bağlı olarak fiyat artacaktır..

Misal:

NapBots Oranları

İlk olarak, Gümüş Plan haftalık otomatik sinyaller almanıza izin verir. En ucuz abonelik, sizi eşit dağıtıma sahip seçilen stratejiler arasında otomatik ayırma ile sınırlar. Yukarıdaki metriklerden herhangi biri sizinle eşleşmiyorsa, bundan sonra ayda 49 avro olan Gold aboneliğini düşünmeniz gerekebilir..

Bu, strateji kitaplığınızı günlük olanlara yükseltir ve yaklaşık 3000 Euro’luk ticaret yapabilirsiniz..

NapBots ticaret botunuzla çok daha fazla esnekliğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, Platin Abonelik, 5000 avroya kadar işlem yapmak için bir harcama planı ile aylık 99 avro maliyetle gelir..

Ayrıca, gerçekten iyi bir performansa ve yüksek frekanslı ticarete sahip en yeni stratejiler olan saatlik stratejilere de alışacaksınız..

Seçtiğiniz aydan aya aboneliğinizi ödemek için Stripe veya kripto para birimleri ile ödeme yapabilirsiniz (görünüşe göre bu özellik çok yakında eklenecek).

Nihayetinde, NapBots’un bir Simülatör modu sağladığını da belirtmekte fayda var. Simülatör, gerçek paranızla oynamadan önce platformun nasıl çalıştığına dair bir fikir edinmenizi sağlayan sahte para ile ticaret robotunun yeteneklerini yansıtır..

NAPBOTS KULLANMAYA BAŞLAYIN!

Müşteri desteği & Herkese Açık İncelemeler

NapBots müşteri hizmetleri ekibinin bir üyesiyle konuşmanız gerekirse, onların telgraf topluluğu, veya ekibe bir e-posta göndererek [e-posta korumalı] Ne yazık ki, chatbot yalnızca çok kolay görevlerle çalışıyor.

NapBot’larla ilgili kamuya açık değerlendirmeler açısından, temel fikir birliği büyük ölçüde olumludur. Sistemin TrustPilot puanı 4,5 / 5, bu 23 yorum arasında.

Sonuçta, modern teknolojinin kendisi için endişelenmenize gerek yok. Halk, otopilot ticaret robotunun spesifik olarak kendisine talimat verilen şeyi yaptığını doğruluyor gibi görünüyor..

Sorunlar oluştuğunda, bu genellikle botu yeni kullanmaya başlayan ve nasıl çalıştığını bilmeyen kişilerle ilgilidir. Bununla birlikte, değerlendirmemiz boyunca belirttiğimiz gibi, algoritmik tekniklerden herhangi birinin size gelir sağlayacağına dair hiçbir garanti yoktur. Geçmiş performansın gelecekteki sonuçların garantisi olmadığını unutmayın.

NapBots İncelemesi: Alt Satır?

NapBots incelememizi baştan sona okuduysanız, şimdi ne sunduğunu ve nihayetinde ticaret gereksinimleriniz için doğru olup olmadığını tam olarak anlamanız gerekir..

Platformla ilgili en iyi şey, her türlü yatırımcıya uygun olmasıdır. Örneğin, ticaret konusunda deneyiminiz yoksa, ancak yine de profesyonel kripto stratejileri kullanmak istiyorsanız, NapBots mükemmeldir. Ekip çok yetenekli ve harika bir deneyim yaşadı.

Öte yandan, çok bilgili bir kripto tüccarıysanız ve 7 gün 24 saat çalışan bir robotla ticaret yeteneklerinizi geliştirmek için bir yöntem arıyorsanız, NapBots ticaretinize harika bir katkı sağlar..

Bütçe tahsisi ve uygulaması söz konusu olduğunda sistemin sahip olduğu basitliği seviyoruz. Bu nedenle, herhangi bir programlama veya kodlama anlayışına sahip olmaya gerek yoktur, bu tam olarak nasıl olması gerektiğidir..

Nihayetinde, oranlarla ilgili olarak, 3 aboneliğin de mükemmel bir değer sunduğunu düşünüyoruz. Ayrıca, aylık 99 Euro’luk bir fiyata, her şeyin büyük şemasında, makul bir maliyetle çok profesyonel kripto ticaret stratejileri arıyorsanız, bu, ödenmesi gereken uygun bir fiyattır..

NAPBOTS KULLANMAYA BAŞLAYIN!

NapBots Artıları

 • Kolay kurulum ve basit arayüz.
 • Ev sinyallerinin satıldığı bir pazar yeri.
 • Önemli kripto para borsaları ile uyumlu.
 • Tüm stratejileri karıştırabilir ve kendi tahsisatınızı oluşturabilirsiniz.
 • Paranızın tam kontrolü.
 • 24/7 Destek
 • Destekleyici Topluluk.
 • Deneyimli bir tüccar ekibi tarafından oluşturulmuştur.
 • Bulut tabanlı platform

NapBots Eksileri

 • Yeni platform.
 • Sadece simülatör modu.
 • 1,5 kata kadar kaldıraç.

Önemli NapBots Bağlantıları

İnternet sitesi : https://www.NapBots.com

Kripto Ticaret Botu: https://napbots.com/strategies

Blog: https://blog.NapBots.com

Twitter: https://twitter.com/Napbots

Facebook : https://www.facebook.com/Napbots/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map