Plánujete začať pôsobiť v kryptosvete, ale máte v tomto málo skúseností? Ak je to váš prípad, mali by ste sa pozrieť na to, čo sú automatizované obchodné roboty!

To vám umožní obchodovať s digitálnymi aktívami bez toho, aby ste museli odpočívať pri počítači. Namiesto toho bude robot bežať autonómne na základe svojich základných predprogramovaných pokynov.

Zatiaľ čo na webe je v súčasnosti ponúkaných niekoľko platforiem obchodných robotov, ako najspoľahlivejšie sa zvyčajne považujú servery NapBots..

Ak teda uvažujete o využití NapBots na účasť na automatizovanom obchodovaní s robotmi, prečítajte si najskôr našu recenziu. Poskytli sme všetko, o čom si myslíme, že musíte rozpoznať, napríklad to, ako robot funguje, čo dokáže, sadzby a tiež niektoré ďalšie informácie..

Začnime úvodom toho, čo vlastne NapBots je.

ZAČÍNAME S NAPBOTMI!

Čo sú to NapBots? 

NapBots je online cloudový systém, ktorý umožňuje plné využitie automatizovaného obchodného robota. To naznačuje, že obchody sa budú vykonávať vo vašom mene na základe základných kryptografických stratégií, ktoré ste vybrali. Spoločnosť NapBots práve uviedla na trh svoju úplne novú platformu s novými funkciami, stratégiami a funkciami.

Ako budeme podrobnejšie skúmať ďalej, NapBots je skôr plne automatický robot. Týmto naznačujeme, že stačí rozdeliť rozpočet medzi vybrané stratégie a len sledovať, ako za vás obchoduje robot.

Z tohto dôvodu neexistuje záruka, že robot bude určite úspešný v dosahovaní vašich stálych výnosov. Niektoré z ich najstarších stratégií ako napr BTC LO žili viac ako 2 roky nad výkonnosťou svojho podkladu.

NapBots je kompatibilný so siedmimi poprednými burzami kryptomien. Patria sem Binance, Bitmex, Bitfinex, Okex, Kraken, Bitpanda a Bitstamp. To zaručuje, že váš automatizovaný robot má dostatočnú úroveň likvidity na dosiahnutie a vykonávanie svojich algoritmických stratégií.

Jednou z najlepších výhod používania NapBots je prispôsobivosť, ktorú poskytuje investorom všetkých stupňov skúseností. Napríklad, ak ste skúseným obchodníkom s dlhotrvajúcou históriou výkonnosti v kryptomene, máte možnosť deaktivovať režim „Iba Bot“, aby ste mohli obchodovať na svojom obchodnom účte a robot sa ich nedotkne..

Nakoniec je potrebné mať na pamäti, že NapBots je platené predplatné. K dispozícii sú 3 rôzne ceny predplatného a v závislosti od vašich konkrétnych požiadaviek vás bude stáť 7 až 99 eur mesačne. Táto cena sa však zvýši v závislosti od množstva, s ktorým obchodujete. V súčasnosti majú špeciálnu ponuku na strieborné a zlaté plány.

SKONTROLUJTE PLÁNY CENY NAPBOTOV!

Takže teraz sme vám poskytli zhrnutie toho, čo NapBots je, v nasledujúcej časti nášho sprievodcu objasníme, ako automatizovaná mechanika robotov pracuje podrobnejšie.

Automatizované obchodovanie na NapBots: Ako to presne funguje?

Primárne je určite základné, aby ste pochopili, ako funguje automatizovaný obchodný robot úplne.

Dôvodom je to, že od nováčikov často panuje mylná predstava, že keď svojho bota uvoľníte, budete mať neustále výnosy. Tento robot nie je super bankomat a môže spôsobiť zlé obchody, ale celá myšlienka je taká, že z dlhodobého hľadiska vykonáva základné.

V skutočnosti platí, že nastavením vášho obchodovacieho robota NapBots na vykonávanie zvolených stratégií na vašom mieste nie je potrebné, aby ste strávili nejaký čas sledovaním kryptotrhov. Váš automatizovaný robot môže v skutočnosti bežať 24 hodín denne, čo vám umožní vykonávať zvolené techniky po celý rok, ak chcete. Toto je vynikajúca ukážka výhod kryptoobchodného robota autopilota NapBots.

Je nevyhnutné mať na pamäti, že počítačový obchodný robot vám určite umožní zabrániť emocionálnym obchodom, keď sa trh zmení na veľmi volatilný. Príliš veľa investorov vykonáva iracionálne pokyny, čo spôsobuje strašné straty; vďaka NapBots môžete odstrániť strach a emócie z vášho obchodu. 

Ako sa robot umiestňuje na trhu?

Ak ste si prečítali nášho sprievodcu programom NapBots, musíte úplne rozumieť tomu, čo systém dodáva. Bez ohľadu na vami zvolenú stratégiu je nevyhnutné, aby ste pochopili, ako presne ich robot vykonáva.

Najdôležitejšie je, že na platforme NapBots nie je potrebný žiadny vklad finančných prostriedkov, pretože robot bude vykonávať iba obchody z vášho externého obchodného účtu. Napríklad ak sa snažíte využiť robota na Binance, budete musieť financovať svoj účet Binance.

Ak však chcete, aby váš automatický robot získal potrebné oprávnenie na obchodovanie na vašom mieste, musíte stále prepojiť svoje kľúče API na šifrovanie výmeny s účtom NapBots. Postup sa bude líšiť od výmeny k výmene, aj keď vo všetkých prípadoch zistíte podrobnosti rozhrania API počas procesu nastavenia..

Nakoniec budete musieť prejsť do svojho účtu NapBots a vložiť potrebné kľúče výmeny API. Len čo to urobíte, môžu vaši NapBoti začať vykonávať obchody na vašom mieste.

Kompatibilita NapBots: Burzy a mince

V čase písania tohto článku NapBots pracovali spolu so siedmimi kryptoburzami. Prezrite si zoznam uvedený nižšie.

Kompatibilné výmeny: Binance, Bitfinex, Bitmex, Kraken, Bistamp, Okex, Bitpanda.

Ako uvidíte z vyššie uvedeného zoznamu, sedem podporovaných búrz predstavuje prevažnú väčšinu objemov obchodovania s kryptomenami. V dôsledku toho nebudete mať problémy s hľadaním likvidity pre svoje vybrané stratégie.

Pokiaľ ide o to, s ktorými kryptomenami môžete obchodovať prostredníctvom NapBots, systém ponúka iba stratégie pre najlikvidnejšie kryptomeny a niekedy ich kombinuje. Pozostáva z kryptomien ako Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Binance coin, Ripple, EOS a Litecoin.

Krypto stratégie Napbots

Kurzy NapBots

Systém NapBots obsahuje tri hlavné predplatné. Týka sa to štandardne striebornej stratégie vo výške 19 eur mesačne, zlatého plánu vo výške 49 eur mesačne a plánu najvyššej úrovne – platinovej stratégie vo výške 99 eur mesačne. Ten, ktorý si vyberiete, bude nakoniec závisieť od vašich obchodných požiadaviek a cena sa zvýši v závislosti od množstva, s ktorým chcete obchodovať.

Príklad:

Kurzy NapBots

Po prvé, strieborný plán umožňuje týždenné automatické signály. Najlacnejšie predplatné rovnako obmedzuje automatické rozdelenie medzi vybrané stratégie s rovnakou distribúciou. Ak sa vám niektorá z vyššie uvedených metrík nezhoduje, potom možno budete musieť uvažovať o predplatnom Gold za 49 eur mesačne..

To zvyšuje vašu knižnicu stratégií na tie denné, rovnako ako môžete obchodovať približne 3 000 eur.

Ak si myslíte, že s obchodným robotom NapBots potrebujete oveľa väčšiu flexibilitu, predplatné Platinum Subscription stojí 99 eur mesačne s výdavkovým plánom obchodovať až 5 000 eur..

Okrem toho si zvyknete na hodinové stratégie, ktoré sú najnovšie so skutočne dobrým výkonom a vysokofrekvenčným obchodovaním..

Aby ste mohli platiť za vybrané mesačné predplatné, môžete platiť prostredníctvom Stripe alebo kryptomien (táto funkcia bude zjavne pridaná veľmi skoro).

Nakoniec stojí za zmienku, že program NapBots poskytuje režim simulátora. Simulátor zrkadlí schopnosti obchodovacieho robota s falošnými peniazmi a umožňuje vám získať predstavu o tom, ako platforma funguje, skôr ako budete hrať o svoje skutočné peniaze..

ZAČÍNAME S NAPBOTMI!

Zákaznícka pomoc & Verejné recenzie

Ak sa potrebujete porozprávať s členom tímu služieb zákazníkom NapBots, máte možnosť navštíviť jeho telegramová komunita, alebo zaslanie tímu e-mailom na adresu [chránené e-mailom] Chatbot je smutné, že pracuje iba s veľmi ľahkými úlohami.

Pokiaľ ide o verejné hodnotenia NapBots, základný konsenzus je veľmi priaznivý. Systém má veľmi dobré skóre TrustPilot 4,5 / 5, to je cez 23 recenzií.

Samotnej modernej technológie sa nakoniec netreba obávať. Zdá sa, že verejnosť potvrdzuje, že robot na obchodovanie s autopilotom robí konkrétne to, čo mu bolo nariadené.

Keď sa vyskytli problémy, je to obvykle vo vzťahu k ľuďom, ktorí robot práve začali používať a nevedia, ako to funguje. Ako sme si však v priebehu nášho hodnotenia všimli, neexistuje žiadna záruka, že vám niektorá z algoritmických techník prinesie príjem. Pamätajte, že minulá výkonnosť nie je zárukou budúcich výsledkov.

Recenzia NapBots: Zrátané a podčiarknuté?

Ak ste si skutočne prečítali našu recenziu NapBots od začiatku do konca, musíte teraz pevne pochopiť, čo ponúka, a tiež nakoniec – či je to správne pre vaše obchodné požiadavky.

Najlepšie na platforme je, že je vhodná pre všetkých investorov. Napríklad, ak nemáte skúsenosti s obchodovaním, ale napriek tomu chcete používať profesionálne krypto stratégie, je NapBots vynikajúci. Tím je veľmi kompetentný a mal fantastické skúsenosti.

Na druhej strane, ak ste veľmi dobre informovaný obchodník s kryptami a hľadáte metódu na zlepšenie svojich obchodných schopností pomocou robota pracujúceho 24 hodín denne, 7 dní v týždni, NapBots je fantastickým doplnkom vášho obchodovania..

Páči sa nám jednoduchá jednoduchosť systému, pokiaľ ide o prideľovanie a vykonávanie rozpočtu. Neexistuje teda žiadna požiadavka na porozumenie programovania alebo kódovania, čo by presne malo byť.

Pokiaľ ide o ceny, nakoniec si myslíme, že všetky 3 predplatné majú vynikajúcu hodnotu. Aj za cenu 99 eur mesačne, vo veľkej schéme vecí, je to prijateľná cena, ktorú musíte zaplatiť, ak hľadáte veľmi profesionálne stratégie obchodovania s kryptami za rozumnú cenu.

ZAČÍNAME S NAPBOTMI!

NapBots Pros

 • Ľahká inštalácia a jednoduché rozhranie.
 • Trh s domácimi signálmi.
 • Kompatibilné s významnou výmenou kryptomien.
 • Môžete kombinovať všetky stratégie a vytvoriť si vlastnú alokáciu.
 • Celková kontrola nad vašimi finančnými prostriedkami.
 • Podpora 24/7
 • Podporná komunita.
 • Vytvoril skúsený tím obchodníkov.
 • Cloudová platforma

NapBots Cons

 • Nová platforma.
 • Iba režim simulátora.
 • pákový efekt až 1,5x.

Dôležité odkazy NapBots

Webová stránka: https://www.NapBots.com

Kryptoobchodný robot: https://napbots.com/strategies

Blog: https://blog.NapBots.com

Twitter: https://twitter.com/Napbots

Facebook : https://www.facebook.com/Napbots/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me