Paxful İnceleme – Dürüst Görüşümüz

“Çalışan insanlara, yaptıkları işin değerini takas etmeleri için basit, adil ve güvenli bir platform sağlamak. Çoğunlukla en büyük sorunlarımız para etrafında döner, onu kazanmak ve onu nakletmek. Geleceğin küresel bir eşler arası ödeme lojistik platformu oluşturarak insanların gücünü açığa çıkarmaya kararlıyız. Paxful, PayPal Uber ve insanların Wall Street’idir. “

Tıpkı Changelly ve CEX.IO’nun geçmişte incelendiği gibi, bir kullanıcı olarak sizin için önemli olabilecek farklı bölümleri ve alanları ve nasıl yatırım yapabileceğinizi keşfedeceğimiz Paxful değişiminde de derinlemesine çalışacağız. Değerli eşyalarınız bu Paxful incelemesinde doğru şekilde.

PAXFUL’U BAŞLAYIN

Paxful’un Arka Planı

paxful incelemeABD merkezli şirket, 2015 yılında, tüccarların (alıcılar ve satıcılar) farklı ticaret fırsatlarını ekledikten sonra iletişim kurmasını sağlayan bir eşler arası pazar yeri başlatmak ve oluşturmak isteyen bir grup geliştirici tarafından kuruldu. Paxful için çalışan ekip, kullanıcıların ticaretin değerini gerçekleştirmesini sağlayan basit, adil ve güvenli bir platform oluşturma ve destekleme niyetiyle çalışıyor..

Site, dünya çapında bir eşler arası ödeme lojistik platformu olarak çalışır ve Ebay’in günlük mal alım satımını teşvik etme şekline eşdeğer Bitcoin işlemlerine yardımcı olur. Site, merak uyandıran taraflar arasında bir hakem veya arabulucu olarak hareket eder ve kullanıcılarının etkili bir şekilde irtibat kurması veya iletişim kurması için bir alan oluşturur..

Paxful, site kullanıcı dostu bir deneyim sağladığından ve ayrıca çevrimiçi olarak bulunan veya sunulan farklı ödeme yöntemlerinin çok sayıda dizisini sunduğundan, Bitcoin ticaretini etkinleştirmek için iyi bilinen bir seçim gibi görünüyor. Farklı ödeme seçenekleri arasında banka havalesi, kredi veya banka kartı, PayPal, MoneyGram ve Skrill bulunur.

Aynı gerekçeyle, bu yöntemlerin yanı sıra, kullanıcıların Amazon ve iTunes gibi sayısız hediye kartından yararlanarak satın alma kararı vermeleri ve tercih etmeleri sağlanmaktadır. Tüm bu seçenekler, Paxful’un birden fazla işlemle ticaret (Bitcoin alıp satma) için uygun bir site olmasını sağlar..

O nasıl çalışır?

Paxful’u kullanmaya başlamak için, kullanıcılar siteye ulaşabilir ve yerel para birimi ile birlikte satın almak istedikleri Bitcoin miktarını kolayca seçebilirler, Bitcoin miktarı daha sonra önceki adımlara girildikten sonra ekranda görüntülenecektir..

Bir hesap oluşturduktan sonra devam etmek; kullanıcılar, çevrimiçi olarak mevcut Bitcoin satıcılarını arama hakkına sahiptir. Farklı ödeme yöntemlerinin yanı sıra farklı para birimi türlerinin ortak ve açık bir uzlaşması olan arama kategorileri.

Bunu takiben, kullanıcılar verilen ve açılan tüm siparişleri burada inceleyebilir; oldukça fazla sayıda tedarikçiye erişilebilir. Bu nedenle, en kabul edilebilir satıcıya, farklı kabul edilen ödeme yöntemleri, minimum ve maksimum sipariş miktarları ve fiyatı görüntüleyerek ulaşılabilir. Kullanıcılar ayrıca, uygunluklarını belirlemek için bir satıcının geri bildirim derecelendirmesinin yanı sıra hesap geçmişini de isteyebilirler..

Kullanıcı arayıp uygun bir satıcı ararken, muhtemelen “Satın al” seçeneğini seçerek bir ticaret başlatmaktır. Daha sonra kullanıcının satın almak istediği miktara karar vermek ve böylece nihai hale getirmek zorunludur. Bu, bir emanet hizmetinin açılmasına ve kullanıcının satıcıyla doğrudan iletişim kurmasına ve daha sonra ticaretle ilgili ayrıntılı olarak tartışmasına neden olacak bir sohbet seçeneğine yol açacaktır..

İşlem çözüldükten ve kullanıcı ilgili ödemeyi tamamladıktan sonra, “Ödendi Olarak İşaretle” yi tıklayabilir ve ilgili kullanıcının Paxful cüzdanına Bitcoin transferi için bekletebilir. Bu başarıldığında, kullanıcılar Bitcoin’i mümkün olan herhangi bir şekilde kullanmanın avantajlarından yararlanabilirler..

Siteyi ziyaret eden ve bir hesap oluşturmamış olan kullanıcılara daha sonra jeton satın almaları için alternatif veya başka bir yöntem gösterilecektir. Para birimini ve satın almayı seçecekleri belirli tutarı seçtikten sonra ziyaretçiler, satın alma işlemlerini tamamen ve başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için özetlenen talimatları izleyebilirler..


Paxful aracılığıyla satın alınan Bitcoin, oldukça kolay bir deneyimdir. Ayrıca site, kullanıcılarına ödeme yapmaları için çok çeşitli yollar sunar, bunun ötesinde site, Bitcoin onlardan satın alınırken doğrudan alıcıdan bu türden herhangi bir ücret talep etmez. Öte yandan, satıcı tarafından özellikle kararlaştırılan ve seçilen bir ücret kullanıcıya yüklenecektir. Bu ücret, kullanılan ödeme yöntemine bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Çok yüksek ücretler, bir hediye kartıyla yapılan ödemelerden de kaynaklanabilir

Sitede görüntülenen bayilere, Bitcoin belirli bir adresten diğerine gönderildiğinde satıcı tarafından ödenmesi gereken bir dakikalık ‘madencilik ücreti’ olduğu% 1’lik bir ücret uygulanır. Localbitcoins ile karşılaştırıldığında; Paxful, eşler arası bir pazar olarak yönetir ve ayrıca yüksek düzeyde kullanılabilirliğin denendiği ve garanti edildiği çok sayıda temel özellikten yararlanır..

Neden Paxful?

 • Satıcı ücreti yok: Tüccarlar tüm satışlarda% 0 öder. Fiyat oranlarının payı satıcılardan alınır.
 • Devasa bir yeni pazar:  Dünyada finansal hizmetlere erişimi olmayan 2,5 milyar talihsiz insana giriş yapın.
 • Ters ibraz yok: Satıcılar, tüccarları her türlü riskten korur.
 • Güvenli ve güvenilir: Kullanıcıları siber saldırılardan korumak için güvenli bir jeton kullanın.
 • Radikal destek: Kullanıcılara günlük olarak yardımcı olmak için müşteri desteği mevcuttur.

Artıları

 • Kullanım kolaylığı
 • Çok çeşitli ödeme seçenekleri
 • İyi kurulmuş derecelendirmeler
 • Karar vermek için birden fazla seçenek

Eksileri

 • Siber saldırılar ve diğer sorunlar için dikkatli ve tetikte olmanız gerekir
 • Müşteri desteği vaaz edilmekten daha yavaş görünüyor
 • Site tarafından alınan yüksek ücretler

Ana Özellikler

Paxful, alıcıların ve satıcıların olağanüstü bir dizi ödeme yöntemi aracılığıyla işlem başlatmalarına olanak tanır. Bunlar şunları içerir:

 • Nakit Mevduat
 • Kredi ve Banka Kartları
 • Hediye Kartları
 • Para gram
 • Ulusal Banka Havalesi
 • PayPal
 • Western Union

Site ayrıca, daha güvenli bir ticarete yardımcı olmak ve sağlamak için tasarlanmış çok sayıda özelliği de entegre eder:

 • Fon Güvenliği – Paxful, kullanıcı bir hesaba kaydolurken fon ayıracak cüzdanlar oluşturur. Bu cüzdan, sitede para depolamak ve transfer etmek için verimli bir şekilde çalışır. Paxful’un sunucuları, güvenlik açısından zirvede olan bankacılık özelliklerine göre izlenir ve bakımı yapılır..
 • 2 Faktörlü Kimlik Doğrulama – Güvenliği garanti altına almak için; cüzdanların karmaşık şifrelere ve iki faktörlü kimlik doğrulamaya ihtiyacı olacaktır. 2FA’yı kaydetmek, kullanıcıların cüzdanlarının korunmasına yardımcı olur ve özellikle bilgisayar korsanları olmak üzere siber saldırılara karşı ekstra bir koruma katmanını destekler..
 • Emanet Hizmeti – Kullanıcılar sitede işlem yaptıkça, her iki tarafın da işlemin tüm bölümlerini onaylayıp onaylamadığını onaylayana kadar tüm fonlar emanette tutulur. Bu, tüccarları korumak ve daha sorunsuz bir işlem akışı sağlamak için bir yöntem olarak yorumlanır..
 • İtibar Derecelendirmeleri – Faaliyetlere bağlı olarak, tüm tüccarlara ayrıca bir sıralama verilir; geri bildirim derecelendirmeleri, ticaret geçmişinin tümü açık hale getirilir ve halka görüntülenir.
 • Müşteri Destek – Paxful’un destek sistemi, destek ekibinin genellikle hızlı yanıt süresine sahip olduğu anlaşılır bir kılavuz olarak çalışır. Kullanıcılar, doğrudan mesaj, e-posta, telefon ve sosyal medya gibi çeşitli seçenekler aracılığıyla destek ekibiyle iletişime geçme olanağına sahiptir..

Düşük komisyon ücreti nedeniyle Paxful’un düşük maliyetli bir seçenek olmaya devam ettiği unutulmamalıdır. Localbitcoins ile ilgili olarak, sitedeki tedarikçiler genel olarak daha iyi bilinen merkezi borsalara kıyasla daha fazla Bitcoin talep etseler de.

Eşler arası pazarlarda, satıcılar genellikle satış fiyatlarını orta düzeyde artırarak kar elde etmeyi seçerler. Genellikle tedarikçiler, bu sonuç nedeniyle (Kredi / Banka Kartı veya PayPal aracılığıyla) ters ibraz başlatmaya çalışabilecek farklı kullanıcılara Bitcoin satma riskine doğru ilerler; Platform üzerinden fiyatlar çok daha yükseltilir, böylece risk azaltılır.

Düşünülmesi gereken şeyler

Paxful, merkezi olmayan bir Bitcoin borsası olarak yönetir ve ağrısız bir ticaret deneyimi yaratmak için tüm kullanıcıların sitedeyken belirli güvenlik önlemlerini ve prosedürlerini entegre etmesi çok önemlidir. Site, Bitcoin ticareti yapmak (satın almak ve satmak) için onurlu bir yer olarak iyi bir sıralama oluşturdu ve geliştirdi; Bununla birlikte, Paxful’da bulunan çok çeşitli ödeme seçenekleri, profesyonel olarak çalışan tüccarları dolandırmaya odaklanan çok sayıda dolandırıcıya da hitap etmektedir. Sonuç olarak, her şeyden önce:

Tedarikçinin profil özetini izleyin ve başa çıkmak için kabul edilebilir olup olmadıklarını doğrulayın. Mümkün olduğunda, her zaman iyi tanınmış ve resmileştirilmiş bir hesabın yanı sıra yüksek bir olumlu geribildirim derecesine sahip satıcıları arayın. Oluşturulan hesaplar, en az% 98 oranında minimum derecelendirme ile bir yıldan uzun süredir deneyimlenmelidir..

Satıcıyla iletişim kurun ve platform aracılığıyla bir değişim için itirazda bulunun. Emanet hizmetini geçersiz kıldığından ve dolandırıcılık olasılığı yarattığından, satıcılarla harici ticaretler yapmamak ve müzakere etmemek zorunludur. Ayrıca, Paxful mesaj kutusu aracılığıyla bağlanmaya devam etmeniz ve e-posta, cep telefonu veya SMS yoluyla mesaj göndermekten kaçınmanız da dikkat çekiyor..

Talepleri mümkün olduğunca tanımladığınızdan emin olun ve bulunabilecek sorunları vurgulayın. Fiyatlar genellikle kullanıcının seçtiği farklı ödeme yöntemlerine göre değişiklik gösterir ve ayrıca büyük ölçüde de değişebilir, bu nedenle kabul edilebilir bir teklifi onayladığınızdan emin olun..

İyi koruma seviyeleri sağlayan bir ödeme yöntemi belirleyin. Nakit kullanarak satın alınan hediye kartları, takip edilmesi zor olduğundan dolandırıcılar tarafından tercih edilmektedir. Bir kullanıcı, bir kredi veya banka kartı kullanımından, PayPal’dan veya hatta bir banka havalesinden sonra herhangi bir sorunla karşılaşırsa, ek bir güvenlik katmanına sahip olacaktır..

Müşteri desteği ile ilişki kurmak ve herhangi bir sorun yaşanması durumunda forumdan yararlanmak veya ihalelerle ilgili herhangi bir sorunuz varsa. Tüm süreç oldukça doğrudan ve basit görünse de, kullanıcıların bu tür sorunlarla karşılaşması her zaman olasıdır. Bu nedenle, mevcut kaynaklardan yararlanmanız tavsiye edilir..

Herkese Açık Paxful İncelemeleri & Görüşler

Paxful, Bitcoin elde etmek için karmaşık olmayan yöntemlerden biridir ve site, bir al-sat-ticaret işleminin bilgisayarlı herkes tarafından erişilebilir ve erişilebilir olmasını sağlar. Kullanıcılar, takas sırasında kullanabilecekleri kimlik doğrulama miktarına karar verme özgürlüğüne sahip oldukları için, Paxful’daki kullanıcılar için jeton satın alma ve satmada sınırlama diye bir şey yoktur. Paxful’a daha fazla ışık tutarak, kullanıcıların şu anda mevcut olan çok çeşitli ödeme seçenekleri aracılığıyla farklı satın alma işlemleri yapmalarına izin verilir..

Sitenin çekici bilgilerinin çoğu, ödeme konusunda büyük miktarda esneklik sağlaması gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Ancak, kullanıcı siteyi kullandığında, ana gündemleri yasal olan tüccarları dolandırmak olan sitede yozlaşmış ve sahte alıcılar ve satıcılar olduğunu unutmamak önemlidir.

Bu, siteyi kullanırken ve Paxful’un arkasındaki çekirdek ekip, kapsamlı bir müşteri desteği sağlarken ana dezavantajdır, ayrıca ekip, kullanıcıların sitede olup biten her şey hakkında bilgilendirilmesini ve güncellenmesini sağlayan bir forum ve kaynak bölümü için çaba harcar..

PayPal, MoneyGram ve Skrill gibi ödeme hizmetlerini kullanırken Bitcoin ticareti yapmak isteyen kullanıcılar için Paxful, en önemli seçenektir. Ayrıca, ödeme yöntemlerinde daha fazla esneklikten yararlanmak için, satıcılar diğer ana akım borsalara kıyasla Bitcoin için daha fazla empoze etmeyi seçtiklerinden, kullanıcılar piyasadaki fiyatların ötesinde ödeme yapmaya hazır olmalıdır..

Sonuç

Paxful, bireylerin Bitcoin ticareti yapmaları için iyi derecelendirilmiş bir yöntemdir ve Bitcoin topluluğundaki birçok kullanıcı için çok yönlü bir seçenek olmaya devam etmektedir. Site, genellikle Bitcoin satın alma şansına sahip olmayan kullanıcılar için satın alma fırsatları sunar.

Sonuç olarak, hem yeni hem de daha bilgili ve deneyimli tüccarlar için tavsiye edilen bir seçimdir. Buna rağmen, Paxful kullanıcıları, satıcıların kimliğini doğrulamak ve her zaman koruma ve güvenliği sağlayacak şekilde çalışmak için gerekli tüm kaynakları kavrayabilmeli ve kullanabilmelidir..

PAXFUL’U BAŞLAYIN

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map