„Poskytnúť pracujúcim ľuďom jednoduchú, spravodlivú a bezpečnú platformu na obchodovanie s hodnotou ich práce. Naše najväčšie problémy sa často točia okolo peňazí, ich zarábania a prepravy. Zameriavame sa na uvoľnenie sily ľudí budovaním globálnej logistickej platformy peer to peer budúcnosti. Paxful je PayPal Uber a Wall Street národov. “

Stejně jako v minulosti proběhly kontroly společností Changelly a CEX.IO, budeme podrobne postupovat aj na burze Paxful, kde preskúmame rôzne úseky a oblasti, v ktorých by to pre vás ako používateľa mohlo mat dôležitosť a ako môžete investovať. vaše drahé komodity správnym spôsobom v tejto recenzii Paxful.

ZAČÍNAME S PAXFUL

Pozadie Paxful

paxful reviewSpoločnosť so sídlom v USA bola založená v priebehu roku 2015 skupinou vývojárov, ktorí sa snažili iniciovať a vytvoriť trh typu peer-to-peer, ktorý obchodníkom (kupujúcim a predávajúcim) umožňuje komunikovať po pripojení rôznych obchodných príležitostí. Tím pracujúci pre Paxful má v úmysle vytvoriť a podporiť jednoduchú, nestrannú a bezpečnú platformu, ktorá umožní používateľom vykonávať hodnotu obchodu.

Táto stránka funguje ako celosvetová platforma pre platobné peer-to-peer platby a pomáha obchodom s bitcoinmi rovnocenným spôsobom, akým Ebay podporuje obchodovanie s denným tovarom. Stránka vedie ako arbiter alebo sprostredkovateľ medzi stranami, ktoré sú veľmi zaujaté, a vytvára priestor pre jej používateľov, aby mohli efektívne komunikovať alebo komunikovať..

Zdá sa, že Paxful je dobre známou voľbou na umožnenie obchodu s bitcoinmi, pretože stránka poskytuje užívateľsky prívetivý zážitok a ponúka tiež viacnásobné pole rôznych spôsobov platby, ktoré sa nachádzajú alebo sprístupňujú online. Medzi rôzne možnosti platby patria bankový prevod, kreditná alebo debetná karta, PayPal, MoneyGram a Skrill.

Z rovnakých dôvodov je spolu s týmito metódami umožnené používateľom rozhodnúť sa a rozhodnúť sa pre nákup pomocou veľkého množstva darčekových kariet, ako sú Amazon a iTunes. Všetky tieto možnosti umožňujú spoločnosti Paxful byť vhodným miestom na obchodovanie (nákup a predaj bitcoinu) s viacerými transakciami.

Ako to funguje?

Aby mohli používatelia začať používať službu Paxful, môžu sa obrátiť na stránku a ľahko zvoliť ľubovoľné množstvo bitcoinu, ktoré by si chceli kúpiť, spolu s miestnou menou, suma bitcoinu sa potom zobrazí na obrazovke po zadaní predchádzajúcich krokov.

Po vytvorení účtu ďalej; používatelia majú právo vyhľadať dostupných predajcov bitcoinov online. Vyhľadávajte kategórie, ktoré sú bežným a otvoreným kompromisom rôznych typov mien spolu s rôznymi spôsobmi platby.

Potom môžu používatelia prehľadávať všetky objednávky, ktoré sa vykonajú, a otvárať v nich; bude prístupných pomerne veľa dodávateľov. Preto je možné osloviť najprijateľnejšieho dodávateľa prostredníctvom rôznych akceptovaných spôsobov platby, minimálnej a maximálnej výšky objednávky a ceny. Používatelia môžu tiež vyhľadať hodnotenie spätnej väzby od predajcu a históriu účtu, aby uspokojili svoju vhodnosť.

Keď používateľ vyhľadáva a hľadá vhodného dodávateľa, je pravdepodobné, že zaháji obchod výberom možnosti „Kúpiť“. Potom je povinné rozhodnúť sa o sume, ktorú by chcel používateľ kúpiť, a dokončiť ju. To povedie k otvoreniu služby úschovy a možnosti chatu, ktoré spôsobia, že používateľ bude čelne komunikovať s predajcom a neskôr bude podrobne diskutovať o obchode..

Po vyriešení obchodu a dokončení príslušnej platby používateľom môže kliknúť na „Označiť ako zaplatené“ a podržať pre prevod bitcoinu do Paxful peňaženky príslušného používateľa. Keď sa to splní, používatelia potom môžu využiť využitie bitcoinu akýmkoľvek možným spôsobom.

Používateľom, ktorí sú návštevníkmi webu a nevytvorili si účet, sa potom zobrazí alternatívna alebo iná metóda nákupu mincí. Po výbere meny a určitej sumy, ktorú by sa rozhodli kúpiť, môžu návštevníci postupovať podľa pokynov, ktoré sú uvedené, aby bolo možné nákup vygenerovať úplne a úspešne..


Bitcoin zakúpený cez Paxful je celkom ľahký zážitok. Stránka navyše poskytuje svojim používateľom širokú škálu spôsobov platby, okrem toho si stránka neúčtuje žiadne poplatky ako také priamo od kupujúceho, keď sa u nich nakupuje bitcoin. Na druhej strane používateľovi vznikne poplatok, o ktorom rozhodne a vyberie predávajúci. Tento poplatok môže nesmierne závisieť od použitého spôsobu platby. Veľmi drahé poplatky môžu tiež vyplynúť z platby darčekovou kartou

Obchodníkom zobrazeným na webe sa ukladá poplatok vo výške 1%, pričom je tu aj minútový „poplatok za ťažbu“, ktorý má platiť predajca, keď je bitcoin odosielaný z jednej konkrétnej adresy na druhú. V porovnaní s Localbitcoins; Spoločnosť Paxful funguje ako trh typu peer-to-peer a tiež využíva výhody mnohých kľúčových funkcií, pri ktorých sa skúša a zaručuje vysoká úroveň použiteľnosti..

Prečo Paxful?

 • Žiadne obchodné poplatky: Obchodníci platia 0% zo všetkých tržieb. Podiel cenových sadzieb je prevzatý od predajcov.
 • Obrovský nový trh:  Získajte prístup k 2,5 miliónu nešťastníkov, ktorí nemajú prístup k finančným službám na svete.
 • Žiadne kompenzácie: Predajcovia chránia obchodníkov pred akýmkoľvek rizikom.
 • Bezpečný a dôveryhodný: Na ochranu používateľov pred kybernetickými útokmi používajte bezpečný token.
 • Radikálna podpora: Zákaznícka podpora je k dispozícii v celom rozsahu a pomáha používateľom každý deň.

Pros

 • Jednoduchosť použitia
 • Široká škála platobných možností
 • Dobre zavedené hodnotenia
 • Viaceré možnosti rozhodovania

Zápory

 • Musíte byť pozorní a v strehu pred kybernetickými útokmi a inými problémami
 • Zdá sa, že zákaznícka podpora je pomalšia, ako sa kázalo
 • Vysoké poplatky účtované webom

Kľúčové vlastnosti

Paxful umožňuje kupujúcim a predávajúcim iniciovať transakcie prostredníctvom fenomenálnej škály platobných metód. Tie obsahujú:

 • Vklady v hotovosti
 • Kreditné a debetné karty
 • Darčekové poukážky
 • MoneyGram
 • Prevod z národnej banky
 • PayPal
 • Western Union

Stránka tiež integruje množstvo funkcií, ktoré sú určené na pomoc a zaistenie bezpečnejšieho obchodovania:

 • Bezpečnosť finančných prostriedkov – Paxful generuje peňaženky, ktoré budú rezervovať prostriedky, keď sa používateľ zaregistruje pre účet. Táto peňaženka pracuje efektívnym spôsobom na ukladanie a prevod finančných prostriedkov na stránke. Servery spoločnosti Paxful sú monitorované a udržiavané v súvislosti so špecifikáciami bankovníctva, ktoré sú z hľadiska bezpečnosti na vrchole.
 • 2 Faktorové overenie – s cieľom zaručiť bezpečnosť; peňaženky budú potrebovať zložité heslá a dvojfaktorovú autentizáciu. Registrácia 2FA pomáha pri ochrane používateľov peňaženiek a podporuje ďalšiu vrstvu ochrany pred kybernetickými útokmi, najmä pred hackermi.
 • Podmienená služba – Keď používatelia obchodujú na tomto webe, všetky prostriedky sa zhromažďujú v úschove, kým strany z oboch strán nepotvrdia, či sú všetky časti transakcie. Toto sa interpretuje ako metóda na ochranu obchodníkov a umožnenie plynulejšieho toku transakcií.
 • Hodnotenia reputácie – Na základe aktivít sú navyše všetci obchodníci hodnotení; hodnotenie spätnej väzby, história obchodovania sú sprístupnené a zobrazené pre verejnosť.
 • Zákazník podpora – Systém podpory spoločnosti Paxful funguje ako zrozumiteľné usmernenie, pri ktorom má tím podpory obvykle rýchly čas odozvy. Používatelia majú možnosť kontaktovať tím podpory prostredníctvom rôznych možností, ako sú priame správy, e-maily, telefóny a sociálne médiá.

Je potrebné poznamenať, že Paxful zostáva nízkonákladovou voľbou kvôli nízkym poplatkom za províziu. Aj keď v súvislosti s Localbitcoinami si dodávatelia na webe účtujú viac bitcoinov v porovnaní so všeobecne známymi centralizovanými burzami.

Na trhoch typu peer-to-peer sa predajcovia často rozhodnú dosiahnuť zisk miernym zvýšením svojich predajných cien. Dodávatelia sa zvyčajne posúvajú vpred smerom k riziku predaja bitcoinu rôznym používateľom, ktorí sa kvôli tomuto výsledku môžu pokúsiť o vrátenie platby (prostredníctvom kreditnej / debetnej karty alebo PayPal); ceny sa na platforme zvyšujú oveľa vyššie, aby sa znížilo riziko.

Čo je potrebné zvážiť

Paxful funguje ako decentralizovaná bitcoinová burza a je nevyhnutné, aby všetci používatelia integrovali konkrétne bezpečnostné opatrenia a postupy, keď sú na webe, aby vytvorili skúsenosť s bezbolestným obchodovaním. Stránka vytvorila a vyvinula dobré hodnotenie ako čestné miesto na obchodovanie (nákup a predaj) bitcoinov; Široká škála možností vysporiadania, ktoré sú k dispozícii na serveri Paxful, však tiež priťahuje množstvo podvodníkov, ktorí sa zameriavajú na podvádzanie obchodníkov, ktorí pracujú profesionálne. Vo výsledku je najdôležitejšie:

Stručne sledujte profil dodávateľa a overte, či sú prijateľné na riešenie. Vždy, keď je to možné, vždy hľadajte predajcov s dobre známym a oficiálnym účtom spolu s vysokým hodnotením pozitívnej spätnej väzby. Vytvorené účty by mali byť skúsené viac ako rok s minimálnym hodnotením najmenej 98%..

Komunikujte s predajcom a prostredníctvom platformy požiadajte o výmenu. Je nevyhnutné, aby ste s predávajúcimi nevyjednávali a neuskutočňovali externé obchody, pretože by to zneplatnilo službu úschovy a vytvorili by sa možné podvody. Je tiež potrebné poznamenať, že sa držíme spojenia cez schránku správ Paxful a zdržíte sa odosielania správ prostredníctvom e-mailu, mobilu alebo SMS.

Nezabudnite čo najviac opísať požiadavky a zdôraznite všetky problémy, ktoré sa našli. Ceny sa zvyčajne líšia podľa rôznych spôsobov platby, ktoré si používateľ zvolí, a môžu tiež veľmi závisieť, takže nezabudnite potvrdiť prijateľnú ponuku.

Rozhodnite sa o spôsobe platby, ktorý poskytuje dobrú úroveň ochrany. Podvodníci uprednostňujú darčekové karty zakúpené v hotovosti, pretože je ťažké ich vystopovať. Ak sa používateľ stretne s akýmkoľvek problémom po použití kreditnej alebo debetnej karty, PayPalu alebo dokonca bankovým prevodom, bude mať ďalšiu vrstvu zabezpečenia.

Spojenie so zákazníckou podporou a využitie fóra, ak sa vyskytnú problémy alebo akékoľvek otázky týkajúce sa tendrov. Aj keď sa zdá, že celý proces je dosť priamy a jednoduchý, je vždy pravdepodobné, že používatelia takýmto problémom čelia. Preto je vhodné využiť dostupné zdroje.

Verejné daňové objednávky & Názory

Paxful je jednou z nekomplikovaných metód na získanie bitcoinov a web zaisťuje, že transakcie typu buy-sell-trade sú dostupné a prístupné každému, kto má počítač. Pre používateľov služby Paxful neexistuje nič také ako obmedzenia pri nákupe a predaji mincí, pretože používatelia majú úplnú slobodu rozhodnúť sa o množstve overenia totožnosti, ktoré môžu použiť počas obchodovania. Ak vrhnú viac svetla na Paxful, používatelia môžu uskutočňovať rôzne nákupy prostredníctvom obrovského rozsahu platobných možností, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii.

Veľká časť príťažlivých informácií o webe spočíva v tom, že umožňuje veľkú flexibilitu v oblasti platieb. Keď však používateľ používa tento web, je dôležité poznamenať, že na webe sú poškoditeľní a falošní kupujúci a predávajúci, ktorých hlavnou agendou je podvodné obchodovanie s legitímnymi obchodníkmi..

Toto je hlavná nevýhoda pri používaní webu a hlavný tím za Paxful zaisťuje rozsiahlu zákaznícku podporu. Okrem toho tím vynakladá úsilie na sekciu fóra a zdrojov, ktorá zaisťuje, aby boli používatelia informovaní a aktualizovaní o všetkom, čo sa na webe deje..

Pre používateľov, ktorí hľadajú obchodovanie s bitcoinmi pri používaní platobných služieb, ako sú PayPal, MoneyGram a Skrill, je Paxful alternatívou. S cieľom využiť väčšiu flexibilitu pri platobných metódach musia byť používatelia pripravení platiť nad rámec cien na trhu, pretože predajcovia sa rozhodnú uložiť viac za bitcoiny porovnateľne s ostatnými bežnými burzami..

Záver

Paxful je dobre hodnotená metóda obchodovania s bitcoinmi pre jednotlivcov, ktorá si stále zachováva univerzálnu možnosť pre mnoho používateľov v bitcoinovej komunite. Stránka poskytuje možnosti nákupu pre používateľov, ktorí vo všeobecnosti nemajú šťastie pri nákupe bitcoinu.

Vo výsledku je odporúčanou voľbou pre nových aj skúsenejších obchodníkov. Napriek tomu by používatelia služby Paxful mali byť schopní pochopiť a zabezpečiť použitie všetkých zdrojov potrebných na autentifikáciu dodávateľov a pracovať spôsobom, ktorý zaistí ochranu a bezpečnosť po celú dobu.

ZAČÍNAME S PAXFUL

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector