Çoğumuz, bu kripto para birimlerini alıp satabileceğimiz kripto para borsalarına zaten aşinayız. Kripto para ticareti yapabileceğiniz çok sayıda kripto para birimi borsası var. Ancak, kullanıcılarının kripto para türevlerinin alım satımına izin veren çok fazla borsa yok.

Neyse ki, PrimeBit uzaydaki bu boşluğu doldurmak için adım attı. Bu, kripto para birimi türevlerini destekleyen ilk borsa olmasa da, kripto para birimi türevlerinin p2p ticaretini destekleyen ilk borsa. Şimdi bu borsaya daha yakından bakalım ve dünyadaki kripto para tüccarlarına nasıl yardımcı olduğunu anlayalım..

PrimeBit nedir?

Çoğumuz Binance, Coinbase, Bittrex gibi popüler kripto para borsalarında kripto para ticareti yapmaya alışkınız..

PrimeBit borsasında yapabileceğiniz tam olarak budur. Bununla birlikte, alım satım için kripto para birimi türevleri sunan diğer kripto para birimi borsalarından farklı olarak PrimeBit, tüccarların p2p şeklinde ticaret yaptıkları platform görevi görür.. 

Birkaç ilginç kripto para birimi alım satım aracı ve kaldıraçlı alım satımlara izin veren basit bir p2p alım satım sistemi ile PrimeBit borsası, özelliklerle dolu bir borsadır. PrimeBit gibi bir p2p kripto para birimi türevleri platformunun hepimize nasıl fayda sağlayabileceğini anlamak için ilerleyelim..

PRIMEBIT KULLANMAYA BAŞLAYIN!

PrimeBit İnceleme 2021: Özellikler 

PrimeBit’in zengin özelliklere sahip bir kripto para birimi türevleri borsası olduğunu söylemiştik. Şimdi bu değişim platformunun kullanıcılarına sunduğu bazı özelliklere bir göz atalım..

  • Kaldıraç seçeneği: PrimeBit, büyük bir kaldıraç seçeneği sunan tek borsadır. Kullanıcılar, tüm sektördeki en yüksek oran olan bu platformda% 200’e kadar kaldıraç elde edebilirler..
  • Minimum depozito yok: Bir PrimeBit hesabı açmaya başlamak için tek ihtiyacınız olan bir e-posta adresi. Minimum para yatırma miktarına sahip diğer platformların aksine PrimeBit, kullanıcılarının herhangi bir miktarda para yatırmalarına izin verir.. 
  • MetaTrader aracı: Borsaların çoğu genellikle Masaüstünüzde ve mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz güçlü bir ticaret aracı sunmaz. PrimeBit sizi bu cephede ele aldı. Güçlü bir MetaTrader 5 ticaret aracı ile, platformdaki işlemlerinizin tam kontrolüne sahip olabilirsiniz..
  • Teklif edilen sözleşmeler: Yazım sırasında PrimeBit, kullanıcılarına üç farklı sözleşme türü sunmaktadır. BTC-USD, ETH-USD ve LTC-USD şu anda platformda mevcut olan sözleşmelerdir. Ancak, değişim platformu büyüdükçe ve yaşlandıkça bu listeye daha fazla çiftin eklendiğini görmemiz muhtemeldir..
  • Uygun Fiyat İşaretlemesi: Volatilitenin yüksek olduğu zamanlarda çok kullanışlı olan bir özelliktir. Dalgalanmanın çok yüksek olduğu zamanlarda bile tüm işlemlerin sorunsuz bir şekilde işlenmesini sağlar..

PrimeBit’e nasıl başlanır?

Artık PrimeBit’in kullanıcılarına sunduğu özelliklere aşina olduğunuza göre, Platformun nasıl çalıştığını anlamamıza izin verin. Platforma kaydolan tüccarlar, borsanın temel bölümünü oluşturur.

Borsaya kaydolduktan sonra, başlamak için hesap cüzdanınıza para yatırmanız gerekecektir. Cüzdanınıza yalnızca Bitcoin kullanarak para yatırabilirsiniz. Cüzdanınızı finanse ettikten sonra, borsadan üç tür kalıcı sözleşmeden (BTC-USD, ETH-USD veya LTC-USD) herhangi birini satın alabilirsiniz..

Tüm süreç boyunca, borsa yalnızca platformda bir işlem yapılırsa işlem ücreti alır. Yani, tüm kar veya zarar tüccarlar tarafından karşılanır..

PrimeBit’i Benzersiz Yapan Nedir??

Daha önce kripto para birimi türevlerini alıp sattıysanız, BitMex borsasına aşina olabilirsiniz. Hem BitMex hem de PrimeBit, kullanıcıların kripto para türevlerini alıp satmalarını kolaylaştırırken, bunun yapılma şekli tamamen farklıdır..

BitMex borsasında, tüm türevler belirteçler biçiminde temsil edilir. PrimeBit ile durum böyle değil. Bu özelliklerle dolu borsada, tüccarlar değerlerini BTC, ETH ve LTC gibi kripto para birimlerinden alan sözleşmelerde işlem yapabilirler..

Minimum depozito olmadan, kullanıcılar platforma kaydolabilir ve çok kolay bir şekilde kripto para birimi türevlerinin alım satımına başlayabilir. Değişim ayrıca kullanıcılarına tam özellikli bir demo hesabı sağlar. 

Yeni birinin kripto para birimi türevlerinin alım satımından yararlanması çok faydalı olabilir. Demo hesabını denedikten sonra, gerçek hesabınızda ticarete geçebilirsiniz. Bu, zor kazandığınız paralardan herhangi birini kaybetmek zorunda kalmadan kaldıraç ticareti konusunda biraz deneyim sahibi olmanızı sağlar..

PRIMEBIT KULLANMAYA BAŞLAYIN!

Eşler Arası Nasıl Daha İyi??

Eşler arası bir ortamda, ticaret platformu yalnızca ticaretin kolaylaştırıcısı olarak hareket eder. Gerçek tüccarlar fiyatı belirlerken, böyle bir ortamda herhangi bir manipülasyon olamaz..

Borsa, hem piyasa yapıcı hem de karşı taraf olarak hareket ettiğinde, borsanın kripto para birimi türevlerinin fiyatlarını kendi çıkarları için manipüle ettiği bir an olabilir..

Bir p2p ortamında, borsa ücretleri yalnızca platformda bir işlem yapıldığında alır. PrimeBit değişim platformu, yalnızca kullanıcılara işlem yapabilecekleri güçlü bir platform sağladığı için ödeme alır..

Avantajları

PrimeBit’i kripto para birimi türevleri borsanız olarak kullanmanın faydalarından bazıları şunlardır:

  • Demo hesabı: Kripto dünyasının ilk günlerinde, kaldıraçlı ticaretin nasıl çalıştığını anlamak için gerçek parayı denemek gerekiyordu. PrimeBit ile artık durum böyle değil. Artık demo hesabını kullanabilir ve platforma alışabilir ve kazandığınız parayı kaybetmeden ticaret yapabilirsiniz..
  • Minimum depozito yok: Dışarıdaki tüm borsalar, kullanıcıların platformda işlem yapmaya başlamak için hesaplarına minimum miktarda para yatırmalarını gerektirir. PrimeBit’te para yatırma miktarında herhangi bir kısıtlama yoktur.
  • Yıldırım hızında mevduat: Dışarıdaki borsaların çoğu, fonlar hesabınızda görünmeden önce en az 5 düğüm onayını bekler. PrimeBit ise yalnızca bir tane gerektirir. Böylece mevduatları çok hızlı yapmak.

Sonuç

PrimeBit, eşler arası ortamı ticaret yapısına getiren zengin özelliklere sahip bir değişim platformudur. Komisyoncu, yalnızca işlemler tamamlandığında para kazanmaya ayarlandığında, fiyat üzerinde herhangi bir etkisi olmayacağından emin olabilirsiniz.. 

Ek olarak, MetaTrader 5 aracı ve demo hesap modu gibi güçlü araçlarla, tam kontrolü ele alabilecek ve kripto para birimi türevlerinin ticaretini daha iyi anlayabileceksiniz. Öyleyse, sahnede yeniyseniz veya hatta bir değişiklik arayan deneyimli bir tüccarsanız, PrimeBit bir göz atmaya değer özellikler sunar.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me