Väčšina z nás už pozná burzy s kryptomenami, kde môžeme s týmito kryptomenami obchodovať. Existuje toľko búrz kryptomeny, kde môžete s kryptomenami obchodovať. Nie je však veľa búrz, ktoré umožňujú jeho používateľom obchodovať s derivátmi kryptomeny.

Našťastie PrimeBit vystúpil, aby vyplnil túto prázdnotu vo vesmíre. Aj keď to nemusí byť prvá burza, ktorá podporuje deriváty kryptomeny, je to úplne prvá burza, ktorá podporuje p2p obchodovanie s derivátmi kryptomeny. Poďme sa teraz bližšie pozrieť na túto burzu a pochopme, ako pomáha obchodníkom s kryptomenami po celom svete.

Čo je PrimeBit?

Väčšina z nás je zvyknutá obchodovať s kryptomenami na populárnych kryptomenových burzách, ako sú Binance, Coinbase, Bittrex atď. Avšak len málo z nás je zvyknutých obchodovať s kryptomenovými derivátmi na burze..

To je presne to, čo môžete na burze PrimeBit urobiť. Na rozdiel od iných búrz kryptomeny, ktoré na obchodovanie ponúkajú deriváty kryptomeny, však PrimeBit funguje ako platforma, kde obchodníci obchodujú spôsobom p2p. 

Vďaka niekoľkým zaujímavým nástrojom na obchodovanie s kryptomenami a jednoduchému obchodnému systému p2p, ktorý umožňuje obchodovanie s využitím pákového efektu, je burza PrimeBit burzou nabitou rôznymi funkciami. Poďme ďalej pochopiť, ako môže platforma derivátov kryptomeny p2p, ako je PrimeBit, prospešná pre nás všetkých.

ZAČÍNAME PRIMÁTOM!

PrimeBit Review 2021: Funkcie 

Už sme povedali, že PrimeBit je burza derivátov kryptomeny bohatá na funkcie. Poďme sa teraz pozrieť na niektoré z funkcií, ktoré táto výmenná platforma ponúka svojim používateľom.

  • Páka možnosť: PrimeBit je jediná burza, ktorá ponúka obrovské možnosti pákového efektu. Používatelia môžu na tejto platforme získať až 200% pákový efekt, čo je najvyššia hodnota v celom priemysle.
  • Žiadne minimálne vklady: Ak chcete začať používať účet PrimeBit, budete potrebovať iba e-mailovú adresu. Na rozdiel od iných platforiem, ktoré majú minimálnu výšku vkladu, PrimeBit umožňuje svojim používateľom vkladať ľubovoľné množstvo finančných prostriedkov. 
  • Nástroj MetaTrader: Väčšina búrz zvyčajne neponúka výkonný obchodný nástroj, ktorý môžete použiť na počítači a mobilných zariadeniach. PrimeBit vás na tomto fronte zakryl. Vďaka výkonnému obchodnému nástroju MetaTrader 5 môžete mať na platforme úplnú kontrolu nad svojimi obchodmi.
  • Ponúkané zmluvy: V čase písania tohto článku PrimeBit ponúka svojim používateľom tri rôzne typy zmlúv. BTC-USD, ETH-USD a LTC-USD sú zmluvy, ktoré sú momentálne k dispozícii na platforme. Je však pravdepodobné, že do tohto zoznamu pribúda viac párov, pretože výmenná platforma bude čoraz staršia.
  • Férové ​​značenie cien: Je to funkcia, ktorá sa veľmi hodí v časoch vysokej volatility. Zaisťuje, že všetky obchody sú spracovávané hladko, a to aj v čase veľmi vysokej volatility.

Ako začať s PrimeBitom?

Teraz, keď ste oboznámení s funkciami, ktoré PrimeBit svojim používateľom ponúka, nechajte nás pochopiť, ako platforma funguje. Obchodníci, ktorí sa zaregistrujú na platforme, tvoria jadro burzy.

Po registrácii na burze budete musieť na začiatku financovať svoju peňaženku. Svoju peňaženku môžete financovať iba pomocou bitcoinu. Keď ste si zafinancovali svoju peňaženku, môžete na burze kúpiť ktorýkoľvek z troch typov trvalých zmlúv (BTC-USD, ETH-USD alebo LTC-USD)..

Počas celého procesu burza prijíma transakčné poplatky iba vtedy, ak sa na platforme uskutoční obchod. Celý zisk alebo strata teda znášajú obchodníci.

V čom je PrimeBit jedinečný?

Ak ste už predtým obchodovali s derivátmi kryptomeny, mohla by vás burza BitMex poznať. Zatiaľ čo BitMex aj PrimeBit umožňujú používateľom obchodovať s derivátmi kryptomeny, spôsob, akým sa to deje, je úplne odlišný.


Na burze BitMex sú všetky deriváty zastúpené vo forme tokenov. To nie je prípad PrimeBit. Na tejto burze nabitej funkciami môžu obchodníci obchodovať so zmluvami, ktoré svoju hodnotu odvodzujú od kryptomien, ako sú BTC, ETH a LTC.

Bez minimálnych vkladov sa používatelia môžu zaregistrovať na platforme a veľmi ľahko začať obchodovať s derivátmi kryptomeny. Burza tiež poskytuje svojim používateľom plne vybavený demo účet. 

Pre niekoho nového môže byť veľmi užitočné, keď využije obchodovanie s derivátmi kryptomeny. Po experimentovaní na demo účte môžete prejsť k obchodovaniu na svojom skutočnom účte. To zaisťuje, že máte nejaké skúsenosti s využívaním pákového efektu bez toho, aby ste museli prísť o svoje ťažko zarobené peniaze.

ZAČÍNAME PRIMÁTOM!

Ako je na tom lepšie peer-to-peer?

V prostredí peer-to-peer funguje obchodná platforma iba ako sprostredkovateľ obchodu. Skutoční obchodníci, ktorí určujú cenu, nemôžu v takom prostredí manipulovať.

Keď burza vystupuje ako tvorca trhu aj ako protistrana, môže nastať okamih, keď by burza vo svoj prospech mohla manipulovať s cenami derivátov kryptomeny..

V prostredí p2p dostáva burza poplatky iba v prípade, že sa na platforme uskutočnil obchod. Výmenná platforma PrimeBit je platená iba za to, že poskytuje používateľom výkonnú platformu na obchodovanie.

Výhody

Niektoré z výhod používania PrimeBitu ako burzy derivátov kryptomeny sú:

  • Demo účet: V skorších dobách kryptosveta bolo treba experimentovať s použitím skutočných peňazí, aby sme pochopili, ako funguje obchodovanie s pákovým efektom. Pri PrimeBit to už neplatí. Teraz môžete použiť ukážkový účet a zvyknúť si na platformu aj na obchodovanie bez toho, aby ste museli prísť o svoje ťažko zarobené peniaze.
  • Žiadny minimálny vklad: Všetky burzy vonku vyžadujú, aby používatelia vložili na svoj účet minimálne množstvo finančných prostriedkov, aby mohli začať obchodovať na platforme. Na PrimeBit nie je žiadne obmedzenie výšky vkladu.
  • Bleskurýchle vklady: Väčšina búrz vonku čaká na potvrdenie najmenej 5 uzlov, kým sa prostriedky objavia na vašom účte. PrimeBit na druhej strane vyžaduje iba jeden. Robiť tak vklady veľmi rýchlo.

Záver

PrimeBit je výmenná platforma bohatá na funkcie, ktorá prináša do svojej obchodnej štruktúry prostredie peer-to-peer. Ak je sprostredkovateľ nastavený na zarábanie peňazí až po dokončení obchodov, môžete si byť istí, že na cenu nebude mať žiadny vplyv.. 

Navyše s výkonnými nástrojmi, ako je nástroj MetaTrader 5 a režim demo účtu, budete môcť prevziať úplnú kontrolu a lepšie porozumieť obchodovaniu s derivátmi kryptomeny. Pokiaľ ste teda na scéne nováčikom alebo dokonca skúseným obchodníkom hľadajúcim zmenu, PrimeBit ponúka funkcie, ktoré sa oplatí pozrieť.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector