Recenzia Antminer L3 / L3 + – môže vám priniesť zisk?

Kedykoľvek budete počuť slovo ťažba, sme si istí, že spotení robotníci, niektoré statne vyzerajúce mechanické nástroje a slabo osvetlená podzemná jaskyňa sú niektoré z prvých vecí, ktoré sa vám objavia v mysli. No všetko sa to čoskoro zmení. Všetko vďaka kryptomenám a dopadu, ktorý mali na moderný svet, nám predstavili nový druh ťažby; taký, ktorý nevyžaduje žiadne ťažké zdvíhanie alebo klesanie do podzemných jaskýň.

Tento typ ťažby je technologického druhu. Všetko, čo potrebujete, aby ste sa dostali k svojmu srdcu, sú základné vedomosti a ťažobný hardvér s názvom ťažobná súprava. Jedna ďalšia vec, ktorú určite potrebujete, je veľa a veľa elektrickej energie, pretože tieto ťažobné súpravy na vašej elektrine nebudú lacné.

Najlepšie na tom však je, že to zvládnete úplne sami. Zatiaľ čo existujú podporné skupiny, kde baníci z rôznych častí sveta, pripojení cez internet, zhromažďujú svoje zdroje a zameriavajú svoje úsilie na dosiahnutie lepších výsledkov, nie sú v žiadnom prípade nevyhnutnosťou na dosiahnutie plodov vášho (metaforického) tvrdého úsilia. pôrod.

Tieto „podporné skupiny“ sa nazývajú banské združenia, a aj keď od každého jednotlivého baníka vyžadujú, aby vložil nejaké poplatky za združenie ako spôsob vyrubenia určitého druhu poplatkov za pripojenie pre všetkých, výška zisku, ktorý môžete získať, sa javí ako veľmi nepodstatná..

Teraz, ak ste to ešte neuhádli, sme si teraz už celkom istí, že vás už niečo zaujíma, aký je účel prekonať všetky tieto ťažkosti. Ak neťažíme pre klenoty v jaskyni, tak na čo vlastne ťažíme? Odpoveďou sú kryptomeny. Bitcoinová ťažba alebo ťažba akejkoľvek inej kryptomeny sa vo všeobecnosti stala v poslednej dobe veľkým trendom.

Vďaka dobrému rozsahu ziskov a trochu ľahko nastaviteľnému usporiadaniu si ľudia rýchlo uvedomujú, že ťažba je skutočne rýchly spôsob, ako zarobiť nejaké peniaze navyše, alebo sa jednoducho hromadia na niekoľkých vlastných kryptomenách..

Ťažba ďalej využívaná masívnou a neprekonateľnou popularitou kryptomien, najmä bitcoinov, rýchlo stúpa v rebríčkoch popularity a zasahuje všetky časti sveta, ktorých sa bitcoin alebo akákoľvek iná kryptomena predtým dotkla..

Recenzia Bitmain Antminer L3

Recenzia Antminer L3Antminer L3 je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú ideálneho baníka pre litecoiny. Teraz je L3 nástupcom všeobecne úspešnej L3 a pridáva k nej niekoľko veľmi potrebných funkcií a niekoľko vylepšení. Všetko sa to podrobne zaoberáme.

Rovnako ako jeho predchodca, aj L3 používa čip BM1485. Funguje takmer presne ako L3, ale až na pár výnimiek. V prvom rade získa L3 masívne zvýšenie svojej hashovacej rýchlosti, čo je takmer dvojnásobok toho, čo mal predchádzajúci model. S nárastom dobrých však pribúdalo aj to zlé. L3 tiež spotrebuje takmer dvojnásobok energie ako L3, čo znamená, že účty za energiu sa dostanú vyššie, iba ak plánujete upgrade.

ZAČÍNAME S ANTMINEROM L3

Čo je potrebné zvážiť

Hash rate

Pretože teraz je vysoká hodnota hash vždy najvyhľadávanejšou kvalitou v baníku, spoločnosť Antimer vynaložila veľké úsilie, aby zabezpečila, že ich zákazníci nenájdu žiadne dôvody na obavy a ešte viac dôvodov na oslavu. Hašovacia rýchlosť L3 bola zosilnená až o takmer 100%, čo je dvojnásobok toho, čo predtým mala L3. Zatiaľ čo starší model ponúkal hash rýchlosť okolo 255 MH / s, novší sa dostal na mimoriadne pôsobivých 504 MH / s.

Spotreba elektriny

Ďalším najdôležitejším faktorom pri nákupe baníka je množstvo energie, ktoré má spotrebovať. Na rozdiel od hashovacej rýchlosti sa jedná o nežiaduce množstvo, ktoré musí byť obmedzené na minimum.


Po vykonaní niekoľkých zhruba presných výpočtov odborníci zistili, že spotreba elektrickej energie Antminer L3, ktorá je zhruba okolo 400 W, by mala za rok predstavovať iba 10% z vášho celkového zisku. Tieto štatistiky v porovnaní s ostatnými ťažiarmi z rovnakého trhu vykresľujú L3 v celkom dobrom svetle.

Ale pokiaľ ide o L3, veci budú trochu komplikované. Vzhľadom na zvýšenú a takmer dvojnásobnú hashovaciu frekvenciu, ktorú ponúka v porovnaní so svojím predchodcom, je L3 tiež vinná z používania takmer dvojnásobnej elektriny, čo je okolo 800 W..

Ak sa však nad tým zamyslíte, situácia sa príliš nezmenila. Pretože obe protikladné veličiny boli zmenené o rovnaké množstvo, zostáva čistá účinnosť pre oba modely konštantná.

Ľahký

L3 tu jednoznačne berie koláč. S hmotnosťou iba asi 2,5 kg je prekvapivo ľahký a dá sa ľahko prenášať. L3 na druhej strane nie je taká flexibilná. Váži dobrých 6,5 kg vrátane obalu.

Upozorňujeme, že pri preprave má váha plošiny zásadný význam, pretože ťažšie predmety si vo všeobecnosti vyžadujú vyššie prepravné náklady v porovnaní s ľahšími..

Úrovne hluku

Ďalším kritickým faktorom, ktorý prichádza do hry, keď hovoríme o baníkoch alebo ťažobných súpravách, je generovaný zvuk. Pretože väčšina baníkov dáva prednosť práci zo svojich obytných domov, má zmysel iba to, že vrtná súprava by mala vydávať čo najmenší hluk.

Generovaný zvuk sa zvyčajne meria v decibeloch a je potrebné ho udržiavať na čo najnižšej úrovni. Pokiaľ ide o L3, je v ňom umiestnený jeden ventilátor a vyžaruje minimálne 60 dB. Naproti tomu L3 obsahuje duálne ventilátory a vo výsledku vydáva kdekoľvek medzi 75 dB až 95 dB hluk, keď pracuje pri okolitej teplote..

Keď to zhrnieme, zatiaľ čo L3 nie je dosť mäkký na to, aby sa dal ovládať v medziach vašej spálne, ale zároveň to určite nie je dosť hlasný na to, aby spôsobil príťažlivosť pre vašich susedov.

Veľkosť

Pokiaľ ide o strojové vybavenie každého druhu, vždy záleží len na jeho veľkosti. Ak je príliš objemný, potom bez ohľadu na to, aký dobrý alebo efektívny je hardvér, nikdy nevyužije celý svoj potenciál len preto, že jeho fungovanie alebo premiestňovanie by bolo príliš veľkým problémom. okolo.

Aj pre ťažobné plošiny je veľkosť kritická. Ľudia dávajú prednosť tomu, aby ich ťažiari boli kompaktní a priestorovo efektívni. Po prvé, relatívne malý baník veľmi zjednodušuje prepravu a balenie.

Po druhé, ak je súprava dostatočne malá, asi nebudete musieť veľmi premýšľať, kam ju umiestniť. Ak súčasné umiestnenie nefunguje, môžete ho jednoducho presunúť na nové miesto bez toho, aby ste sa zbytočne obťažovali súvisiacimi komplikáciami.

Pokiaľ ide o L3, v skutočnosti má slušné rozmery iba 23 cm x 13,5 cm x 16 cm. L3 je naopak oveľa väčšia a má rozmery 35 cm x 13 cm x 19 cm.

Cenová dostupnosť

Antminer L3 je k dispozícii na predaj takmer vo všetkých hlavných maloobchodných predajniach a na platformách elektronického obchodu, ako sú Amazon, eBay alebo AliExpress. Ďalej si ho môžete kúpiť aj na špecializovanej webovej stránke distribútora potrieb na ťažbu kryptomeny. Pri objednávaní L3 z ktorejkoľvek z vyššie uvedených webových stránok je potrebné postupovať mimoriadne opatrne, pretože mnohé z nich sú čisto podvodné schémy, ktorých predajná cena je oveľa vyššia ako skutočná trhová hodnota.

V zásade sa treba vyhnúť nejasným alebo neznámym miestam na ťažbu kryptomeny, pretože by to mohol byť veľmi dobre vytvorený podvod, ktorý existuje iba za účelom podvádzania zákazníkov. Jediným pravidlom, ktoré sa tu musí riadiť, je vždy objednávať od renomovaného a známeho predajcu.

Pokiaľ ide o L3, ďalšia dávka bude k dispozícii za približne 2 000 dolárov, zatiaľ čo L3 je v súčasnosti k dispozícii niekde nižšie a okolo 1 500 dolárov.

Investovať alebo neinvestovať?

Pri porovnaní týchto dvoch modelov ľahko zistíme, že aj keď má L3 dvojnásobný hash ako L3, čistá účinnosť zostane nedotknutá. Predchodca ďalej prekonáva novší model v mnohých parametroch, ako je hmotnosť, veľkosť a hlučnosť. Ak vezmeme do úvahy všetky uvedené skutočnosti, je určite rozumnejšie rozhodnúť sa pre režim L3 práve teraz. Je však tiež samozrejmé, že L3 je sama o sebe vynikajúcou voľbou a nakoniec rozhodnutie o voľbe medzi týmito dvoma riešeniami závisí od toho, čo bude k dispozícii jednoduchšie a za dostupnejšiu cenu..

ZAČÍNAME S ANTMINEROM L3

Podmienky, ktoré musíte poznať

Teraz, keď chceme ďalej hovoriť o hĺbke procesu, ktorým je ťažba kryptomien, o tom, ako sa dá dosiahnuť ziskom, aké riziká to predstavuje a koľko z toho stojíte, musíme sa pozrieť na niekoľko kritických pojmov z tohto odvetvia a dobre si prečítajte, čo všetko je potrebné na to, aby ste sa stali úspešným baníkom, či už ide o bitcoiny alebo inú kryptomenu.

Blokovať

Bloky sú to, čo tvorí blockchain kryptomeny. Dôvod, ktorý sa nazýva blockchain, je ten, že je tvorený postupnosťou blokov, ktoré sú všetky spojené s jednotlivými transakciami. Ako sa nové bloky stále pridávajú k blockchainu, bezpečnosť v nižších vrstvách sa neustále zdvojnásobuje.

Skladovanie v chlade

Chladiarenský sklad je spôsob označovania ľubovoľného miesta, kde sa rozhodnete uložiť svoje kryptomeny, ktoré nie je pripojené k internetu. Príkladom toho môže byť hardvérová peňaženka. Chladiarenské sklady sa zvyčajne používajú vždy, keď majú ľudia záujem zabezpečiť svoje mince pred hackermi alebo inými škodlivými pokusmi o krádež.

Decentralizované

Celý bod siete s kryptomenami spočíva v tom, že je decentralizovaná. Decentralizácia sa týka skutočnosti, že žiadna jednotlivá vláda, krajina alebo organizácia nekoná ako regulačný orgán pre bitcoinové transakcie a v skutočnosti sú spravované automaticky prostredníctvom blockchainu a spoločného úsilia ťažiarov kryptomeny..

Rozpoltený

Na bitcoinoch je podstatné to, že sú obmedzené. Na rozdiel od akejkoľvek inej meny, ktorú je možné nekonečne vyprodukovať prostredníctvom registrovaných bánk, sa bitcoiny dajú vyťažiť iba do určitého množstva. V skutočnosti je celkové množstvo bitcoinov, ktoré budú kedy vydané, 21 miliónov. Z tohto dôvodu a kvôli predĺženiu životnosti meny sa počet bitcoinov vyťažených z jedného bloku každé štyri roky zníži na polovicu. Tento proces sa nazýva polovičný.

Ťažba

Ťažba je spôsob overovania transakcií na blockchaine. Funguje to pri riešení zložitých matematických úloh pomocou špecializovaného počítačového hardvéru. Ktorýkoľvek baník sa dostane k riešeniu ako prvý, je ocenený niekoľkými mincami.

Bazén

Ťažobný bazén alebo skupina označuje skupinu baníkov, ktorí sa združujú, aby spojili svoje zdroje, a kolektívne pracujú na dosiahnutí rýchlejších výsledkov pri ťažbe. Odmeny, ktoré sa nakoniec udelia, sa rozdelia rovnakým dielom medzi každého člena skupiny. Pobyt v združení všeobecne zvyšuje ziskovosť jednotlivého člena, aj keď s tým istým je spojený aj určitý poplatok.

Satoshi Nakamoto

Toto meno je pre históriu bitcoinov veľmi dôležité, pretože práve táto osoba je považovaná za vynálezcu bitcoinov. Názov je však iba pseudonymom, ktorý sa použil v akademickej práci publikovanej v roku 2008 a ktorá načrtla koncepciu a technológiu, ktorá stojí za bitcoinmi..

Parametre ťažobnej súpravy

Teraz, predtým, ako sa ponoríme priamo do prehľadu fantastického ťažobného hardvéru, musíte ešte poznať niekoľko kľúčových výrazov. Toto sú v zásade kľúčové faktory, ktoré musíte vziať do úvahy pred nákupom ťažobnej súpravy. Ak miner, ktorý sa rozhodnete kúpiť, má na všetkých týchto účtoch dobrý výkon, môžete si byť istí, že ste vybrali správne.

Hash rate

Hash označuje jediný matematický výpočet, ktorý musí urobiť váš počítač alebo baník, aby mohol ťažiť mince alebo overovať bloky v blockchaine. Hash rate označuje počet výpočtov, ktoré je váš baník schopný vykonať za jednu sekundu. Hodnoty hash sú zvyčajne zastúpené v terahashes, megahashes alebo gigahashes za sekundu. Čím lepšie bude mať hash rýchlosť pre baníka, tým bude jeho prevádzka.

Spotreba energie

Spotreba energie, ako už bolo uvedené, je rozhodujúca pre efektívnosť ťažby. Aj keď to nemá žiadny priamy vzťah k výkonu hardvéru, ak váš baník nakoniec spotrebuje veľa elektriny alebo energie, existuje veľká pravdepodobnosť, že za svoje investície nezískate požadovaný čistý zisk..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map