Recenzia Antminer T9 – Prečítajte si ju pred zakúpením!

Ťažba je a možno vždy bude spojená so zlatom a inými drahými kovmi. Ale nadišiel čas, keď do zoznamu pribudne úplne nový prírastok. Až dosť času, keď ľudia budú hovoriť o baníctve, nebudú to len zlato, striebro alebo diamanty, ale aj niečo úplne nové a vzrušujúce. Ale čo to môže byť? Došlo k priekopníckemu objavu, nejakému new age metalu, ktorý dokázal zostať ukrytý pred našimi očami celé tie roky? Alebo je to niečo, čo práve vzniklo? Odpoveď sa prikláňa viac k tomu druhému.

Všetko to začalo ešte v roku 2009, keď sa svet dostal do sféry kryptomien. S príchodom bitcoinu sa finančný sektor podľa všetkého zmenil. Ľudia si mysleli, že bitcoin sa čoskoro stane jednou jednotnou centrálnou menou sveta, ktorá sa bude používať a obchodovať takmer vo všetkých častiach sveta. Je smutné, že humbuk utíchol dosť skoro.

Návrat

Bitcoin prestal robiť titulky tak rýchlo, ako sa dostal na rebríčky popularity. To však v žiadnom prípade neznamenalo, že sa úplne vytratilo do neexistencie. Bitcoin prežil a ticho čakal na svoj čas, až do nedávnej doby, keď sa v roku 2015 zrútil na scénu. Svet sa o tom čoskoro rozprával ešte raz. Najväčším pierkom v jeho čiapke bola skutočnosť, že sa dokázal dotknúť hodnoty takmer 20 000 dolárov za jediný bitcoin.

Vďaka takým sľubným výkonom sa o to svet čoskoro znova veľmi hlboko zaujímal. Začali prúdiť investície a čoskoro sa po celom svete hovorilo o bitcoinoch. Poďme však urobiť pár krokov späť a opäť sa pustiť do ríše kryptomien, o ktorých sme hovorili.

Predstavujeme baníctvo

Akonáhle sa bitcoin stal úspešným, ľudia začali byť trochu zvedavejší na celú predstavu o kryptomenách a niektorí začali skúmať ďalej. Práve v tomto období svet objavil ťažbu kryptomien.

Ťažba bitcoinov, ktorá sa ponúka ako prostriedok na zaistenie bezpečnosti a transparentnosti všetkých transakcií s kryptomenami, predstavuje spôsob, akým sa do blockchainu pridávajú nové transakcie, takže neexistujú možné prostriedky na spáchanie podvodu alebo falšovania. Je svojim spôsobom tiež zodpovedný za vytváranie nových bitcoinov a ich pridávanie do hlavnej knihy bitcoinov, takmer rovnakým spôsobom ako ťažba v reálnom svete..

Tu však podobnosti končia, pretože ťažba kryptomeny a ťažba v reálnom svete sa líšia, ako sa len dá. Zatiaľ čo ťažba v reálnom svete bude vyžadovať, aby ste nosili ťažké mechanické zariadenia, ťažba kryptomien by si nič také nevyžadovala. Čo však požadujete, je vhodná ťažobná súprava prispôsobená vašim potrebám a veľa sily na jej prevádzku..

Recenzia Bitmain Antminer T9

antminer-t9-reviewHlavné prednosti T9 sú, že je cenovo dostupný a efektívny. Vývojári venovali veľkú pozornosť tomu, aby sa vyhli obmedzeniam, ktoré kladie predchádzajúci model, Antminer S9. Výrobná spoločnosť Bitmain je jedným z najvýznamnejších hráčov v oblasti BTC minerov a vlastní celkom pôsobivých 70% z celkového podielu na trhu..

Teraz možno majú ľudia stojaci za Bitmainom plány na ďalšie rozšírenie podnikania, čo by vysvetľovalo náhle zvýšenie ich hardvéru pri porovnaní S9 a T9.

T9 sa môže pochváliť tým, že je vôbec prvým BTC minerom na svete, ktorý pracuje na 16nm procesnom kóde. Vďaka extrémne efektívnemu čipu BM1387 nenecháva T9 priestor na obavy, pretože je nabitý na kapacitu celkovo 171 takýchto čipov. T9 je navyše známy aj zavedením veľmi potrebnej stability v oblasti ťažby bitcoinov.

Ak existuje jeden parameter, za ktorým T9 zaostáva za S9, je to veľmi vyhľadávaná hash rýchlosť, ktorá je náhodou 11,5 TH / s v porovnaní s 14 TH / s S9.


ZAČÍNAME S ANTMINEROM T9

Ziskovosť

Možno jedna vec, na ktorej skutočne záleží, kedykoľvek ide o nákup komodity, je spojená ziskovosť. Investícia zostáva plodná iba dovtedy, kým nezíska slušný zisk pre spotrebiteľa. Akonáhle zisky klesnú, komodita je rovnako dobrá ako zastaraná. To je dôvod, prečo sa výrobcovia a vývojári ťažobných súprav usilovne snažia zabezpečiť, aby ich navrhovaný model fungoval dobre pri všetkých druhoch meradiel ziskovosti a aby po zvyšok svojej životnosti zostal plodný. Pokiaľ ide o Antminer T9, produkuje priemerne 0,09 BTC za mesiac, čo je celkom dobrá návratnosť, keď ich porovnáte s inými podobnými modelmi na trhu..

Spotreba energie

Ďalším parametrom, ktorý sa dostane do centra pozornosti, keď potrebujete kúpiť ťažobnú súpravu, je spotreba energie. Je zrejmé, že čím nižšia je spotreba energie príslušného modelu, tým vyššia bude čistá ziskovosť modelu. Ak nakoniec utratíte nadmerné množstvo peňazí iba za svoje účty za elektrinu a elektrinu, existuje veľká šanca, že by ste stratili viac peňazí, ako zarobíte..

Vďaka tomu bol Antminer T9 navrhnutý tak, aby bol elektricky optimalizovaný a využíval čo najmenšie množstvo energie. Aj keď má T9 energetickú náročnosť 0,126 J / GH, S9 bola ešte energeticky efektívnejšia na iba 0,098 J / GH.

Teplota

Ťažké mechanizmy majú často tendenciu sa zahrievať. Dokonca aj naše vlastné inteligentné telefóny a prenosné zariadenia majú tendenciu sa zahrievať, keď sú ponechané pripojené k zdroju napájania alebo sú nadmerne používané po dlhšiu dobu. Je prirodzené, že podobné problémy majú aj ťažobné súpravy. Našťastie tvorcovia zaviedli špeciálne určené ventilátory práve na tento účel. Avšak so zvýšeným teplom stúpa aj spotreba energie ventilátorov, pretože majú tendenciu čerpať viac energie na lepšie chladenie.

V T9 sú umiestnené dva počítačom riadené ventilátory, ktoré sú utesnené v hliníkovom plášti. K dispozícii sú tiež dodatočne upravené chladiče, ktoré na ochladenie jednotky využívajú technológie vedenia a konvekcie.

Nastavenie

Nastavenie Antmineru T9 je doslova hračka. Je to v skutočnosti také jednoduché ako použitie iného hardvéru Bitmain. Všetko, čo je potrebné, je zapnúť jednotku a spustiť prehliadač, aby bolo možné proces zahájiť. Ďalej musíte prejsť na oficiálnu webovú stránku Bitmain, aby ste získali prístup k adrese IP baníka.

Pokiaľ ide o ovládací panel, je to celkom samozrejmé a vyžaduje si iba pridanie peňaženky na ľahké uloženie mincí, ktoré sa chystáte vykopať. Ďalej je potrebné nastaviť heslo, ktoré vás alebo váš účet môže ďalej chrániť pred nežiaducimi porušeniami alebo únikmi zabezpečenia.

Jednoduché použitie

Ako každá nová technológia, jedným z najdôležitejších aspektov úspechu ťažobných súprav je druh používateľského rozhrania, ktoré nakoniec nainštalujú na svoje zariadenie. Aby prilákali maximálny počet zákazníkov a oslovili čo najväčší počet ľudí, musia vytvoriť užívateľské rozhranie, ktoré nie je len jednoduché a nekomplikované, ale slúži aj ako sprievodca pre nových používateľov alebo tých, ktorí sa chcú naučiť niekoľko obchodných trikov. Bez komplexného a užitočného používateľského rozhrania sa technológia nakoniec stane oveľa ťažšou a bude sa s ňou celkovo ťažko pracovať.

Pokiaľ ide o T9, môže sa pochváliť zložitým používateľským rozhraním, ktoré vedie používateľa a uľahčuje novým používateľom navigáciu v rôznych ponukách. Ďalej umožňuje jednoduché prispôsobenie, ktoré sa zvyčajne zhoduje s preferenciami používateľa, takže je celkové používanie zariadenia celkom príjemné a bezproblémové..

cena

Nakoniec k tomu všetkému dôjde. Bez ohľadu na to, ako dobre je zariadenie vyrobené alebo aké šialené funkcie sú doň zakomponované, nebude môcť zanechať na trhu veľký vplyv, pokiaľ nebude mať slušnú cenu. Antminer T9 našťastie týmto problémom netrpí. Cena sa v súčasnosti pohybuje na priemerných 12350 USD. Pokiaľ ide o dostupnosť produktu, v súčasnosti je ho možné zakúpiť na ktorejkoľvek z popredných platforiem elektronického obchodu. Niektoré z nich, ako napríklad Amazon alebo eBay, vám môžu dokonca ponúknuť slušný obchod a zľavnené ceny na plošine.

Ak sa plánujete oddať ťažbe kryptomien, musíte sa postarať o niekoľko vecí a zabezpečiť ich podľa svojich možností. Skúsme sa dobre pozrieť, čo to je.

ZAČÍNAME S ANTMINEROM T9

Na čo sa treba tešiť

Najskôr sa uistite, že ste dobre pripravení na niekoľko strát. Úprimne povedané, ťažba kryptomeny nie je totálne výnosný biznis. Iste, existuje ohromný rozsah, ako zarobiť veľa peňazí, ak ste dostatočne odhodlaní alebo inteligentní, ale existuje ešte väčšia šanca na zlyhanie. Hlavným dôvodom je skutočnosť, že ťažba si vyžaduje veľa investícií.

Nakoniec, ťažobné plošiny, o ktorých sme hovorili už skôr, nie sú práve lacné. Ak ich chcete navyše prevádzkovať, museli by ste platiť výrazne zvýšené účty za energiu, čo by ešte viac zvýšilo vaše celkové výdavky na podnik. A šance na zisk v porovnaní s tým všetkým nie sú nič iné ako malé.

Ďalej musíte mať vyhradený priestor pre svoje ťažobné činnosti. To teraz neznamená, že si musíte postaviť jaskyňu, ak chcete z domu ťažiť kryptomeny, ale keďže ťažobné plošiny majú tendenciu vydávať veľa hluku, môžete tiež hľadať miesto, ktoré je trochu izolovaný a nebude prekážať iným vo vašom dome alebo obytnom komplexe.

Ako si vybrať model pre seba

Okrem toho je výber ťažobnej súpravy úlohou sám o sebe. Na trhu je v súčasnosti k dispozícii toľko značiek a modelov, že zákazníci majú niekedy tendenciu byť zmätení a často sa dopustia nesprávneho rozhodnutia. Radšej sa snažte vyhnúť sa takejto situácii. Musíte len zhodnotiť svoju vlastnú situáciu, hľadať veci, na ktorých vám záleží, a držať sa ich.

Napríklad, ak vám bude robiť starosti hluk, asi by bolo lepšie kúpiť si miner, ktorý produkuje najmenšie množstvo hluku. V opačnom prípade, ak sa vás zvýšené účty za energie obávajú, vyberte si energeticky najefektívnejší model na trhu. Takéto fakty, vlastnosti a hodnotenie sú zreteľne uvedené na modeli alebo na jeho obale. Pred zakúpením si ich nezabudnite skontrolovať.

Hash je názov komplexného problému, ktorý je navrhnutý tak, aby ho mohla vyriešiť ťažobná súprava. Je to vďaka riešeniu tak zložitých problémov a matematických algoritmov, ktoré baníci prehrabávajú v blockchaine a ťažia mince.

Teraz majú baníci vždy toto hodnotenie nazývané hash rate, čo nie je nič iné ako počet problémov, ktoré dokáže efektívne vyriešiť baník za sekundu. Je zrejmé, že čím je vyššia hodnota hash, tým lepšie bude samotný baník. Nezabudnite teda vziať do úvahy tento faktor.

Nakoniec, ako už bolo uvedené skôr, sa uistite, že ste pripravení minúť na pár týždňov nejaké peniaze navyše, ako sú napríklad účty za elektrinu, aspoň kým sa vám nepodarí slušne zarobiť prostredníctvom svojho ťažobného podniku..

Záver

Teraz, keď už bolo toto všetko pochopené a akceptované, je čas prejsť na jadro veci. Sľúbili sme vám, že vám pomôžeme s nákupom bitcoinového baníka, a to kontrolou jednej z najuskutočniteľnejších a najskutočnejších možností na trhu, Antminer T9. Najprv sme vám poskytli malý prehľad o produkte, nasledoval podrobný popis špecifikácií, ktoré obsahuje, a teraz konečne ponúkame malý prehľad o tom, či by to mohla byť vzrušujúca možnosť nákupu. Tu je teda náš verdikt:

Pre ľudí, ktorí sú zvyknutí na S9 a majú radi jeho fungovanie, nemôže existovať lepšia voľba ako T9, ktorá je viac-menej vylepšením a fantasticky by fungovala v rukách oddaného baníka, ktorý sa snaží niečo vyrobiť. slušné zisky.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map