BitQuick je bitcoinové trhovisko, ktoré umožňuje nákup a predaj bitcoinov pomocou hotovosti alebo SEPA prevodu. Využívajú priamy a idealistický prístup k nákupu a predaju mincí, pri ktorom kupujúci vkladá hotovosť na bankový účet predajcu a do troch hodín od načítania potvrdenia o vklade sa bitcoin odošle. S BitQuickom je možné kúpiť bitcoiny ľahko a bez zapojenia sprostredkovateľa.

Pozadie BitQuick

Recenzia BitQuickBitQuick založil v roku 2014 študent inžinierstva Jad Musablat, ktorý cítil potrebu vytvoriť legitímnejšiu a bezpečnejšiu platformu na výmenu bitcoinov po tom, čo bol oklamaný svojimi peniazmi a čelil nebezpečenstvu nepoužívania dvojfaktorovej autentifikácie na zabezpečenie jeho účet.

Vďaka svojej obrovskej popularite BitQuick eskaloval do prominentnej platformy pre používateľov na nákup a predaj bitcoinov. Počas rozhovoru, keď sa ho pýtali na jeho víziu Bitquicka, Jad odpovedal: „Pre všetkých ostatných budujeme platformu pre ľudí, ktorí veria v globálne prepojenú digitálnu ekonomiku.

Dúfam, že Bitquick môže používateľom poskytnúť rýchle a bezpečné naskočenie do a z bitcoinového ekosystému z ľubovoľného miesta na svete. To umožní bitcoinu pokračovať v prenikaní do hlavného prúdu a každodennému spotrebiteľovi umožní využívať energiu šetriacu energiu a pripojenie, ktoré bitcoin ponúka “.

ZAČÍNAME S BITQUICKOM

Prečo BitQuick?

Je potrebné dôkladne preskúmať služby, ktoré sa rozhodnú pre nákup a predaj bitcoinov, pretože často dochádza k niekoľkým podvodom. Tu je dôvod, prečo BitQuick vyčnieva z radu búrz

 1. Jednoduchý spôsob prevodu hotovosti na bitcoin a bitcoin na hotovosť.
 2. Predajcovia môžu vykladať svoje bitcoiny pri kurzoch vyšších ako trhové.
 3. Na rozdiel od iných služieb nepotrebujete na nákup bitcoinov kreditnú kartu ani banku. Všetko, čo je potrebné, sú hotovosť.
 4. Jednoduché použitie a skvelé pre začiatočníkov, ktorí sa pozerajú na svet bitcoinov.

Používanie BitQuick

Ako nakupovať bitcoiny na BitQuick

Nákup bitcoinu je jednoduchý proces pozostávajúci z troch krokov, ktorý je ľahký vďaka vývojárom spoločnosti Bitquick

 1. Používatelia sú potom vyzvaní k zadaniu množstva bitcoinu, ktoré plánujú kúpiť, svojej e-mailovej adresy a adresy BTC. Užívateľ si potom môže zvoliť banku zo zoznamu zobrazených bánk, z ktorých každá má zobrazenú zodpovedajúcu cenu za bitcoin.
 2. Používateľ bude prostredníctvom potvrdzovacieho e-mailu informovaný o bankovom účte, na ktorý je potrebné uskutočniť platbu. Čiastku je možné zaplatiť v pobočke požadovanej miestnej banky. Vyžaduje sa iba vyplnenie pokladničného lístka a odovzdanie banke hotovosti. Samozrejme, rozhodujúce je platiť iba v hotovosti.
 3. Po odoslaní peňazí sa na účet predajcu automaticky pripíše suma. Akýkoľvek iný spôsob platby by trval príliš dlho a predajca by nebol schopný potvrdiť prijatie do dohodnutých troch hodín. To je dôvod, prečo sú platby v hotovosti vždy podporované.
 4. Po uskutočnení vkladu musí kupujúci odfotiť potvrdenku a nahrať ju na odkaz uvedený v potvrdzovacom e-maile zaslanom spoločnosťou BitQuick. Tento proces je potrebný, aby sa zabránilo akýmkoľvek sporom s predajcami v prípade, že dôjde k žiadosti o nedostanie peňazí.
 5. Akonáhle predajca prijme potvrdenie, požadované množstvo bitcoinu sa prevedie do vašej peňaženky s malým 2% poplatkom.

BitQuick ponúka časové obdobie troch hodín od okamihu, keď bol potvrdenka nahraná, a vydané mince. Používatelia sú skôr príjemným prekvapením, keď sa tento časový rámec skracuje a oni okamžite dostanú svoje bitcoiny.

Ako predávať bitcoiny na BitQuick

Predaj bitcoinu je pravdepodobne oveľa ľahší proces ako nákup, a na BitQuicku to robíte takto

 1. Dokončiť predajný formulár na BitQuick.
 2. Predajca nastaví množstvo BTC, ktoré plánuje predať, ako aj minimálnu povolenú veľkosť transakcie. Požadovanú cenu je možné nastaviť tak, aby sledovala buď Bitstamp alebo Bitfinex. K dispozícii je tiež možnosť nastaviť cenu nad alebo pod priemernú cenu.
 3. Pri poskytovaní týchto informácií sa zavádza osobná podmienená adresa predajcu. Objednávka bude dokončená, keď predajca odošle požadované množstvo bitcoinu na uvedenú adresu a objednávka sa potom zobrazí naživo na platforme BitQuick.
 4. Keď kupujúci, ktorí majú záujem, zadržia množstvo bitcoinu, dostane predajca potvrdzovací e-mail obsahujúci dva odkazy – jeden na potvrdenie vkladu a uvoľnenie úschovy a druhý na spochybnenie vkladu. Predajca je povinný odpovedať do troch hodín od prijatia potvrdzovacieho e-mailu a záloha by mala doraziť okamžite, pretože je zaplatená v hotovosti. Po potvrdení príjmu hotovosti od kupujúcich spoločnosť BitQuick uvoľní bitcoiny kupujúcemu.

Ďalšou výhodou pre predajcov je, že môžu predávať za svoju vlastnú cenu, čo znamená, že môžu nakupovať bitcoiny za určitú cenu a predávať ich so ziskom na BitQuick, čo z neho robí veľmi žiadanú alternatívu medzi predajcami, ktorí chcú dosiahnuť zisk..

Bezpečnostné nástroje s BitQuick


Každá služba, ktorá obsahuje vaše osobné informácie, nehovoriac o peniazoch, musí byť zabezpečená a chránená. Je teda BitQuick legitímny a bezpečný? Všetky znamenia smerujú k áno. Bezpečnostné opatrenia BitQuicku je možné hodnotiť pomocou troch prvkov:

 1. Bezpečnosť osobného účtu: Používatelia sa na obchodovanie pomocou BitQuicku nemusia registrovať. Kupujúci poskytnú svoju bitcoinovú adresu počas procesu platby, ktorý sa použije na vykonanie objednávky po vykonaní platby. Predajcovia musia vytvoriť kód PIN, pomocou ktorého môžu prijímať, upravovať alebo rušiť objednávky. To zaisťuje maximálnu mieru dôvernosti osobných údajov kupujúcich aj predávajúcich.
 2. Bezpečné ukladanie finančných prostriedkov: BitQuick si treba zamieňať s bitcoinovou peňaženkou. Namiesto toho sa odporúča previesť všetky novo zakúpené bitcoiny do svojej osobnej peňaženky. Podmienená služba tretej strany sa používa na ukladanie bitcoinov, keď predajca vytvorí zoznam a o jeho bezpečnostných protokoloch nie sú verejne dostupné žiadne informácie.
 3. Legitimita spoločnosti: BitQuick má medzi používateľmi bitcoinu vynikajúcu reputáciu a na trhu má obrovskú popularitu. Aj keď boli urobené určité sťažnosti týkajúce sa poplatkov a ceny, sú značne utlmené pochvalou za jej výkon a jedinečnú funkčnosť. V roku 2013, keď boli známi ako BuyBitcoin.us, uverejnili oznamovací príspevok na BitcoinTalkForum a komunita ich dobre prijala..

Medzi ďalšie funkcie zabezpečenia patrí:

 1. 226 bitové šifrovanie SSL
 2. Denné zálohy servera
 3. Súkromné ​​kľúče pre escrow adresy uložené offline, čo zaručuje, že počas potenciálneho kompromisu servera nemožno stratiť žiadne bitcoiny.

Aká je štruktúra poplatkov?

Hoci za predaj v službe BitQuick nie je žiadny poplatok, platí sa za ňu poplatok 2% nákup Bitcoiny. 2% poplatky sa odpočítavajú od sumy bitcoinu, ktorá sa má uvoľniť. Aj keď je to v prípade hotovostných nákupov bitcoinu trochu vysoké, vďaka rýchlosti a spoľahlivosti sa to pre niektorých oplatí. Aj keď sú tieto pravidlá jasne uvedené v sekcii Časté otázky o webových stránkach, na webových stránkach s recenziami vzniesli niekoľko sťažností.

Ak plánujete predávať bitcoiny, BitQuick je skvelá platforma. Svoje coiny môžete často predávať za vyššiu než trhovú mieru a navyše vám neúčtujú žiadne predajné poplatky. Vďaka tomu je BitQuick.co najlacnejším spôsobom prevodu hotovosti na bitcoin za jeden deň alebo naopak.

Spôsoby platby

Využívajú iba hotovostný vklad alebo sa na serveri BitQuick odporúča SEPA prevod. BitQuick neprijíma žiadne iné súčasné spôsoby platby, hoci sa hovorí, že funkcia peňažného príkazu môže byť implementovaná v budúcnosti. Objednávky musia byť podané do 3 hodín od uskutočnenia zadržania kupujúcim. Ak budete mať v rámci 72-hodinového časového limitu 3 alebo viac neplatených pozdržaní kupujúcim, bude to mať za následok okamžitý zákaz služby.

Používanie ACH, bankových prevodov alebo iných spôsobov platby, ktoré tu nie sú uvedené, je prísne zakázané.

Podporované krajiny BitQuick

Aj keď je poskytovaná medzinárodná podpora, zdá sa, že platformu využívajú výlučne obyvatelia Spojených štátov. Oficiálne sú podporované tieto krajiny:

 • USA
 • CA.
 • RU
 • AU

BitQuick funguje v 49 štátoch USA, New York je jediný štát, ktorý BitQuick nepodporuje. Boli nútení zastaviť službu v New Yorku kvôli BitLicense.

Prístup k bitcoinu prostredníctvom BitQuicku

Väčšina služieb je oboznámená s uchovávaním vašich finančných prostriedkov a ich prevodom do peňaženky vo vašom voľnom čase. BitQuick ho však hrá odlišne od ostatných. Ako sa môžete opýtať?

 • Kupujúci nemusia posielať svoje zakúpené bitcoiny do svojej peňaženky. Automaticky sa prevedie, keď predajca uvoľní prostriedky.
 • Predajcovia budú musieť po zadaní záznamu poslať bitcoin do služby úschovy spoločnosti BitQuick. Po prevode potvrdenia zo siete bude objednávka zverejnená na webovej stránke BitQuick.

Väčšina ostatných služieb vyžaduje zbytočné problémy a problémy zo strany oboch strán. BitQuick využíva proces, ktorý minimalizuje prenos medzi vašou peňaženkou, čo vedie k menšej zámene medzi kupujúcim a predávajúcim. Poskytuje to vynikajúci používateľský dojem a tiež sa znižujú hlavné sieťové poplatky.

Užívateľská skúsenosť

Táto webová stránka má veľmi čisté a ľahko použiteľné rozhranie, ktoré malo za následok vytváranie pozitívnych používateľských recenzií online. Videá, ktoré vysvetľujú proces obchodovania, sú bonusom navyše. Web je responzívny a na mobilnom zariadení vyzerá dobre.

Zákaznícky servis

BitQuick si vyslúžil obrovskú pochvalu za to, že bol veľmi citlivý a priateľský k zákazníkom. K dispozícii je online formulár na ich kontaktovanie alebo môžu používatelia poslať e-mail na adresu [chránené e-mailom] alebo vás možno kontaktovať na uvedenej adrese: 9435 Waterstone Blvd # 140, Cincinnati, OH 45249.

Limity a likvidita

BitQuick umožňuje kupujúcim a predávajúcim dohodnúť sa na obchodoch a nestanovuje žiadne obmedzenia. V rôznych bankových pobočkách je zvyčajne veľa ponúk na rôzne typy nákupov. Ponuky spoločnosti BitQuick na nákup a predaj sú verejne dostupné a sú kedykoľvek viditeľné v knihe objednávok.

Rýchlosť

Cieľom spoločnosti BitQuick je dodávať bitcoiny kupujúcim rýchlym tempom a v niektorých prípadoch zákazníci dostali svoje bitcoiny do hodiny od uskutočnenia platby.

Prestupové limity?

Ako sprostredkovateľ úschovy tretích strán neexistuje žiadny limit, pokiaľ ide o nákup a predaj bitcoinu a BitQuick umožňuje kupujúcim a predávajúcim dohodnúť obchody. Všetky objednávky na nákup a predaj sú teda verejne dostupné.

často kladené otázky

1) Ako chráni úschovu predajcov?

Podmienená úschova BitQuick chráni predajcov tým, že sa drží svojich bitcoinov, kým nepotvrdia, že navrhovaný kupujúci uskutočnil platbu na ich bankový účet. Predchádza sa tak prípadom podvodov.

2) Môžem použiť BitQuick na nákup bitcoinov online?

Online nákupy nie sú k dispozícii. Ak chcete kúpiť bitcoin, musíte navštíviť webovú stránku a vybrať objednávku z aktuálnej knihy objednávok.

3) Je bezpečné používať BitQuick?

Drvivá väčšina jeho klientskej základne považuje BitQuick za bezpečné. Pre vyššiu bezpečnosť používa webová stránka multi-podpisovú infraštruktúru peňaženky spoločnosti BitGo, ktorá zaisťuje vklady bitcoinov za viac ako 250 000 dolárov. Poskytuje sa úplné zverejnenie všetkých obchodov prebiehajúcich na webovej stránke, pretože systém auditu zobrazuje množstvo bitcoinov zadržaných v úschove..

Záver

Nasledujúca tabuľka môže pomôcť zhrnúť celú recenziu a upriamiť pozornosť na kľúčové vlastnosti BitQuicku.

Pros Zápory
Jednoduchá metóda nákupu a predaja bitcoinov Vyšší poplatok v porovnaní s inými bitcoinovými burzami
Vysoko dôveryhodná a populárna výmenná služba so sídlom v USA Značka ceny bitcoinu je niekedy vyššia ako trhová cena
Úplná transparentnosť Web bol predtým napadnutý serverom a mesiac bol offline
Rýchle transakcie Pri každej uskutočnenej objednávke je potrebné navštíviť banku

Na záver možno povedať, že BitQuick obstál v testovacích časoch a ukázal sa ako dobrá výmena pre tých, ktorí chcú obchodovať s hotovosťou. Niektorí používatelia hlásia, že v priebehu niekoľkých minút predali stovky BTC, čo je vzhľadom na rýchlo sa rozvíjajúci život, ktorý vedieme, celkom príjemná ponuka..

Ako predajca, keďže neplatíte žiadne poplatky a môžete si určiť vlastnú cenu, je to vysnívaný scenár.

ZAČÍNAME S BITQUICKOM

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector