Posilnenie ľudstva, jeden človek po druhom“. Coinmama, ktorá je finančnou službou umožňujúcou používateľom zažiť rýchlejší, bezpečnejší a interaktívnejší spôsob nákupu kryptomeny na medzinárodnej úrovni. V tejto recenzii spoločnosti Coinmama sa pozrieme na aspekty Coinmamy a zistíme, či je pre vás vhodná.

Dúfajúc iba vo vieru, že budúci pohľad na peniaze je riadený iným spôsobom ako samotnými ľuďmi vhodným spôsobom. Čo zahŕňa zákaz výrazov „sprostredkovatelia, drobná tlač a skryté poplatky“.

Vytváranie sveta bez jazykových bariér s efektívnym zákazníckym servisom, ktorému môžu používatelia porozumieť a na ktorom sú závislí.

ZAČNITE S COINMAMOU! Pozadie na Coinmama

Burza kryptomien, ktorá bola založená v roku 2013 a bola zaregistrovaná na Slovensku, ale vlastní ju spoločnosť New Bit Ventures Limited, ktorej ústredie má sídlo v Izraeli. Prevádzky majú sídlo v 217 krajinách sveta a v súčasnosti sa nachádzajú v 24 štátoch USA. Používatelia môžu nakupovať bitcoiny a ethereum pomocou debetných a kreditných kariet alebo dokonca prostredníctvom Western Union.

Je však potrebné poznamenať, že Coinmama neumožňuje používateľom predávať alebo obchodovať s kryptomenami, namiesto toho sú všetky nákupy uskutočňované používateľmi odosielané / prevádzané z vlastného kapitálu a aktív spoločnosti, čo umožňuje stabilnejšie a nehnuteľnejšie transakcie ako svojich konkurentov.

Coinmama vyhlasuje, že vystupuje ako jedna z najrýchlejších a nekomplikovaných metód nákupu bitcoinov alebo ethereum debetnou alebo kreditnou kartou. Je to jedinečné, pretože väčšina búrz takúto funkciu neponúka.

Registrácia v Coinmame

Coinmama sa zobrazuje iba ako webová stránka, aj keď nie je k dispozícii žiadna mobilná aplikácia. Spoločnosť Coinmama okrem toho nevydala rozhranie API (Application Program Interface), ktoré používateľom umožňuje generovať obchodné aplikácie, ktoré sú rovnocenné alebo zhodné s platformou. Okrem celosvetovej dostupnosti je jednou z najzaujímavejších a najpútavejších funkcií, ktoré Coinmama poskytuje používateľom, možnosť získať kryptomenu až do výšky 150 USD bez poskytovania akýchkoľvek dôverných informácií, ktoré overujú ich totožnosť. To medzi mnohými inými konkurentmi nie je k dispozícii.

Na prekročenie tohto limitu však budú musieť používatelia preukazovať svoju totožnosť pomocou oficiálneho identifikačného čísla vydaného vládou z dôvodov KYC a AML (zvyčajne cestovný pas, občiansky preukaz alebo vodičský preukaz) vrátane pridania overovacích formulárov, ako je celé meno, dátum narodenie, pohlavie, adresa a číslo kreditnej alebo debetnej karty. Na overenie účtov je potrebné predložiť obidve strany dokumentov, pričom Coinmama sa bude musieť ubezpečiť, že poskytnuté dokumenty sú:

 • Zobrazené úplne alebo súhrnne;
 • Obrázky vo vysokej kvalite (farebné obrázky s rozlíšením 300 dpi alebo vyšším);
 • Platné dokumenty spolu s jasne viditeľným dátumom skončenia platnosti;
 • Maximálna veľkosť súboru by mala byť 4 MB.

Všetky dokumenty zasielané spoločnosti Coinmama na overenie budú spracované v priebehu niekoľkých hodín počas pracovnej doby a s predĺženou dobou spracovania počas večerov a víkendov. Spoločnosť Coinmama však zabezpečí, aby ich pracovníci zákazníckych služieb umožnili rýchle spracovanie, ktoré používateľom pomôže pri overovaní.

Overenie v počiatočnej fáze bude zvyčajne trvať menej ako 10 minút. Po tejto fáze budú môcť používatelia pristúpiť k okamžitému nákupu kryptomeny, v ktorej dôjde k doručeniu objednávok, za pár minút po zadaní objednávky. To umožní používateľom využívať pohyblivé cenové pohyby. Nebudete trčať v tom, že nebudete môcť objednávať, keď je trh býk.

Po prijatí objednávky bude uzamknutý výmenný kurz v čase, keď došlo k nákupu, čo interpretuje, že používatelia získajú rovnaké množstvo kryptomeny, aké si objednali, bez ohľadu na akékoľvek zmeny, ktoré sa môžu vyskytnúť medzi časom objednávky a čas dodania kryptomeny.

Ako uvádza výskum vývojárov, hlavným dôvodom by mala byť skepsa a mylná predstava, ktorá sa vytvára pri fixácii objednávok na trhovú sadzbu, zvyčajne keď spotrebitelia dosiahnu menšiu menu, ako sa očakávalo. Ak existovala možnosť zrušenia objednávky, systém Coinmama potom automaticky zruší transakciu a vráti sumu späť na bankový účet používateľa.

Kroky registrácie:

 • Zaregistrujte sa a vytvorte si účet.
 • Vyberte množstvo bitcoinu, ktoré chcete kúpiť, a kliknite na tlačidlo Kúpiť.
 • Vyberte spôsob platby.
 • Vyplňte formulár týkajúci sa platby, napr .: hotovosť alebo Western Union.
 • Potvrďte platbu.
 • Potvrďte adresu peňaženky.
 • Po prijatí a overení spoločnosťou Coinmama budú mince doručené do rešpektovanej peňaženky.

ZAČNITE S COINMAMOU!

Ako nakupujeme bitcoiny na Coinmame?

Za účelom nákupu bitcoinu pomocou kreditných alebo debetných kariet nebude Coinmama vyžadovať, aby sa používatelia registrovali prostredníctvom svojich debetných alebo kreditných kariet s cieľom nákupu kryptomeny na burze, ale skôr aby nákup bitcoinu pomocou kreditných alebo debetných kariet vyžadoval, zaregistrujte svoju kreditnú alebo debetnú kartu, aby ste si na burze mohli kúpiť kryptomenu.

V alternatívnom postupe sa uvádza, že akonáhle používatelia vpíšu bez ohľadu na to, či sú alebo nie sú overení svojej totožnosti, pristúpia k vygenerovaniu objednávky výberom požadovanej sumy, zadaním adresy peňaženky a nakoniec vyplnením karty. podrobnosti na stránke pokladne. Je potrebné poznamenať, že ak používatelia už potvrdili svoju totožnosť, adresa ich kreditnej karty sa musí zhodovať s adresou zákazníckeho účtu..

Servery Coinmama neuchovávajú údaje o kreditnej ani debetnej karte zákazníka. Po dokončení platby bude transakcia spracovaná prostredníctvom spracovateľa kreditnej karty v maximálnej dĺžke 20 minút, než bude prevedená do peňaženky zákazníka. Po nastavení potvrdenia o platbe a adrese peňaženky sa kryptomena prevedie na používateľa. Používatelia zakúpia na Coinmame minimálnu sumu 60 USD (ekvivalent v EUR), bude to však závisieť od ceny bitcoinu (skutočný nízky nákup je akákoľvek registrovaná cena 0,1 bitcoinu).

Napriek ďalším konkurentom Coinmama neponúka online peňaženku, ktorú by si používatelia mohli na burze uložiť do svojej kryptomeny. Po zakúpení teda budú používatelia musieť rozhodnúť a vytvoriť vhodnú peňaženku, ktorá bude po zakúpení posielať ich sumy. Bude potrebné potvrdiť adresy peňaženky. Používatelia tak budú musieť dostať e-mailový odkaz od spoločnosti Coinmama, aby im umožnili potvrdiť, či je adresa legitímna alebo nie. Kvôli tomuto overovaciemu protokolu si používatelia nebudú môcť kúpiť kryptomenu pre iné osoby alebo v mene iných. Používatelia, ktorí sa zameriavajú alebo chcú previesť menu do peňaženky inej osoby, by mali zvážiť protokol, aby tak mohli urobiť prostredníctvom svojho vlastného poskytovateľa peňaženky..

Poplatky

V porovnaní so súpermi spoločnosti Coinmama sú transakčné poplatky pomerne vysoké, pričom za každú transakciu zaplatenú spoločnosti Coinmama sa platí 5,5%. Sadzba poplatku bude už zahrnutá v sadzbe bitcoinu alebo ethereum, ktorá je zreteľne zobrazená na webových stránkach spoločnosti Coinmama. Ďalej bude účtovaný ďalší 5% poplatok za každú transakciu debetnou a kreditnou kartou. Používatelia dostanú poplatok po výbere spôsobu platby. Okrem toho, v prípade, že by finančná inštitúcia považovala transakcie za „hotovostnú“ transakciu, potom by používateľovi banky alebo vydavateľa karty bol používateľovi účtovaný poplatok v hotovosti. Výskum uvádza, že používatelia by mali pri transakciách prostredníctvom spoločnosti Coinmama investovať ďalších 10% do poplatkov.

ZAČNITE S COINMAMOU!

Limity nákupu

V rámci Coinmama môžu používatelia využívať vysoké nákupné limity, konkrétne pokiaľ ide o transakcie kreditnou kartou. Používatelia, ktorí sú registrovaní v spoločnosti Coinmama, si môžu kúpiť až 5 000 dolárov za deň, z toho pri maximálnom mesačnom limite 20 000 dolárov za mesiac. Denne limity trvajú až 24 hodín, kým sa nedosiahne limit, zatiaľ čo mesačný limit predstavuje kumulovaný súčet predchádzajúcich 30 dní. V súčasnosti zobrazuje cenové burzy s použitím USD a EUR, ale v blízkej budúcnosti budú pridané ďalšie meny. . Platforma však bude prijímať rôzne objednávky vo všetkých menách, pričom je potrebné poznamenať, že poplatky za výmenu budú účtované a uplatniteľné v menách okrem USD alebo EUR.

Nákup určitého množstva kryptomeny bude závisieť od fázy overenia, v ktorej sa používatelia s platformou dostali. Na zakúpenie väčšieho množstva budú používatelia musieť predložiť veľa dokumentácie. Čím viac dokumentácie bude poskytnutých, používatelia budú mať nárok na nákup väčšej meny ako obvykle. Na druhej strane budú používatelia naďalej zodpovedať pravidlám, podľa ktorých sú denné a mesačné limity účtované bez ohľadu na to, v akej fáze sa používatelia dostali k overeniu. Body nižšie ukazujú zjednodušenú verziu obmedzení a požiadaviek:

 • Úroveň 1: Na tejto úrovni môžu používatelia pomocou tejto služby nakúpiť až 10 000 USD. Táto fáza vyžaduje iba to, aby používatelia predložili autentifikované vládne ID (ako je uvedené vyššie).
 • Úroveň 2: Táto úroveň umožňuje používateľom zaplatiť kryptomenu v hodnote až 50 000 USD. Aby mali používatelia prístup na túto úroveň, je nevyhnutné, aby používatelia poskytli dva platné identifikačné doklady vydané vládou, vrátane dokladov, ako sú faktúra za energie alebo vlastný obrázok, t. J.: Selfie používateľa so zadržaným identifikačným číslom..
 • Úroveň 3: Toto je najvyšší stupeň alebo stupeň autorizácie a overovania na Coinmame a poskytuje prístup používateľom k nákupu kryptomeny až do výšky 1 milióna USD. Používatelia môžu získať túto úroveň autorizácie vyplnením krátkeho formulára a odoslaním spoločnosti Coinmama e-mailom pomocou kontaktu: [chránené e-mailom] alebo poštou.

Podporované krajiny a štáty

Ako už bolo spomenuté vyššie, Coinmama poskytuje vzájomnú podporu širokému spektru krajín, môže ísť o pravdepodobne najširšie rozšírenie medzi burzami kryptomien a predovšetkým o viac ako vo väčšine jej priamych súťaží ako Coinbase a Bitstamp. Krajiny, v ktorých Coinmama nie je registrovaná a nefunguje, sú skutočne schválenými krajinami. Aby mohli používatelia v krajinách, ktoré nie sú schválené, nakupovať v spoločnosti Coinmama, musia predložiť karty VISA alebo MasterCard vydané v týchto krajinách. Coinmama je ďalej k dispozícii v uvedených štátoch USA:

 • Arizona
 • Kalifornia
 • Colorado
 • Florida
 • Illinois
 • Indiana
 • Kansas
 • Kentucky
 • Louisiana
 • Massachusetts
 • Maryland
 • Michigan
 • Missouri
 • Montana
 • Nevada
 • New Jersey
 • Nové Mexiko
 • Severná Karolina
 • Pensylvánia
 • Južná Karolína
 • Tennessee
 • Texas
 • Virgínia
 • Wisconsin

Keďže sú transakcie spracovávané prostredníctvom spoločnosti Western Union, je o spoločnosti Coinmama známe, že je to jediná webová stránka, na ktorej môžu používatelia nakupovať kryptomeny prostredníctvom „hotovostných“ vkladov..

Bezpečnosť & Zákaznícka podpora

Aj keď spoločnosť Coinmama zostáva pomerne malá ako výmena v živej sieti a ekosystéme kryptomeny, ešte stále sa nestretnú so známymi kybernetickými útokmi a narušeniami bezpečnosti, ale postupne a pomaly si budujú svoj podiel na trhu a príjmy. Nech to znie akokoľvek okázalo, zdá sa, že Coinmama je pod konkurenciou, pretože priemerne ich navštívi 600 000 návštevníkov mesačne, v porovnaní s tým však Coinbase získava registrácie 34 miliónov návštev mesačne online, zatiaľ čo Poloniex dosahuje kolosálny počet návštev, tj 44 miliónov návštevníkov. v rovnakom časovom období.

Spoločnosť Coinmama má nadviazané spojenie s The Financial Crimes Enforcement Network (FinCEN), kde bola zaregistrovaná ako spoločnosť poskytujúca peňažné služby. Na druhej strane je potrebné poznamenať, že Coinmama nedisponuje žiadnou kryptomenou v mene používateľov, čo ju robí v porovnaní s inými burzami menej náchylnou na kybernetické a hackerské útoky. Vedie však dokumentáciu údajov o údajoch o kreditných kartách používateľov, hoci web spoločnosti Coinmama uvádza, že informácie o kreditných a debetných kartách sa nebudú ukladať na serveri výmeny..

Zákaznícka podpora a rozsiahly zoznam často kladených otázok je k dispozícii prostredníctvom pošty. Celkovo možno povedať, že väčšinou všetky burzy kryptomien zverejňujú webové recenzie odpovedí svojich používateľov. Je však zaistené, že nespôsobí žiadne problémy s dobou odozvy, pretože na väčšinu otázok odpovedá do 24 hodín, ale dlhé odpovede sa vyskytujú cez víkendy alebo štátne sviatky. Štandardná otváracia doba je od nedele do štvrtka – 23:00 – 7:00 tichomorského času.

Ukončenie

Aj keď spoločnosť Coinmama ponúka svojim používateľom rôzne výhody, vrátane celosvetovej dostupnosti, rôznych spôsobov platby v hotovosti prostredníctvom spoločnosti Western Union, okamžitého prístupu k ethereum a bitcoinom pri nákupoch kreditnými a debetnými kartami a nákupov mincí s vysokými limitmi každý deň, má aj veľa nevýhod. Napríklad:

 • Coinmama umožňuje používateľom nakupovať iba objednávky. Väčšina búrz umožňuje používateľom obchodovať / predávať, takže účinnosť tejto platformy v porovnaní s inými búrzami je dosť jednoduchá. Coinmama si ďalej neudrží menu, akonáhle bude takto zakúpený, kedykoľvek si bude užívateľ želať predať svoje kryptomeny, bude sa musieť zaregistrovať na inej burze, aby tak mohol urobiť.
 • Ako je známe, spoločnosť Coinmama prijíma platby kreditnými a debetnými kartami z väčšiny krajín sveta, avšak neposkytuje rôzne možnosti v iných možnostiach s neschopnosťou uskutočňovať bankové alebo SEPA platby, čo ich v konečnom dôsledku zaostáva z hľadiska konkurencia so svojimi súpermi.
 • Doteraz Coinmama podporuje iba bitcoiny a ethereum. Vývojári navyše uviedli, že sa snažia pridať ďalšie kryptomeny aj v budúcnosti, avšak Coinmama prejavuje malý záujem o uskutočnenie okamžitých plánov na dosiahnutie sna v podpore iných mien. To je minúta z hľadiska akcií ponúkaných na celom svete inými platformami. Príklad: Poloniex poskytuje používateľom na obchodovanie viac ako 70 rôznych kryptomien. Poloniex napríklad podporuje viac ako 70 rôznych kryptomien.
 • Spoločnosť Coinmama tiež nemá mobilnú aplikáciu, ktorá by mala nešťastie pre používateľov, ktorí si chcú kúpiť kryptomenu rýchlo alebo na cestách, a kontrolovať ďalšie problémy, napríklad sledovanie zostatku.

V porovnaní s nevýhodami je jednou z významných výhod systému Coinmama to, že zaisťuje, aby boli používatelia ovplyvňovaní pri vytváraní bezpečnej a zabezpečenej digitálnej peňaženky. Webová stránka spoločnosti Coinmama je silným patrónom zaistenia toho, aby používatelia nenechávali svoje meny na burze, pretože je náchylná na hackerov a iné kybernetické útoky, pri ktorých je to dobrá voľba, pretože suma sa dostane do peňaženiek používateľov. Keďže kryptomena nie je vedená na základe používateľského účtu alebo mena, spoločnosť Coinmama je dostatočne účinná na to, aby umožnila používateľom byť opatrní a sprísniť svoje digitálne peňaženky (alebo si ako ďalšiu možnosť kúpiť hardvérovú peňaženku).

Záver

Coinmama má silné postavenie alebo postavenie v online komunite kryptomien ako bezpečný, spoľahlivý a úprimný sprostredkovateľ. Aj keď pri obchodovaní s Coinmama môže byť obchodovanie nákladné a tiež nemusí mať všetky ďalšie funkcie, ktoré majú iné burzy v oblasti služieb, etika spotrebiteľov a bezpečnosť obchodovania sú bezpečné, spoľahlivé a efektívne.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me