Predtým, ako začneme s recenziou hlavnej knihy, poďme krátko porozumieť nárastu kryptomien. Sú všade a v tejto dobe sa zdajú byť dosť nezastaviteľné. Bitcoin debutoval už v roku 2009, ale posledných pár rokov zažil skutočné uznanie, keď jeho hodnota doslova vyletela.

Takýto fenomenálny úspech, ktorému bitcoin čelil, okamžite naštartoval trh s kryptomenami a poskytol im pevné miesto vo finančnom sektore, keď im milióny ľudí po celom svete teraz aktívne vkladajú peniaze a dokonca dosahujú fantastické výnosy. doby.

Ak teraz máte záujem investovať svoje peniaze, nie je to, našťastie, také ťažké. Kryptomeny sa teraz efektívne dokázali dostať takmer do všetkých krajín a s príchodom toľkých skvelých obchodných a výmenných platforiem nie je v skutočnosti o nič ťažšie kúpiť kryptomeny, ako je to pri nákupe bežných potravín. Všetko, čo musíte urobiť, je prihlásiť sa na niektorý z týchto webov, v prípade potreby si vytvoriť účet, zvoliť spôsob platby a nakupovať podľa svojho srdca.

Ďalšia možnosť, ktorá máte, je o niečo komplikovanejšia a môže vyžadovať, aby ste prijali niekoľko zásadných rozhodnutí v závislosti od toho, či vám sú vyhovujúce, alebo nie. Možnosťou, o ktorej hovoríme, je možnosť ťažby kryptomien sami. V dnešnej dobe na trhu ľahko nájdete rôzne ťažobné súpravy, ktoré vám uľahčia prácu.

Všetko, čo musíte urobiť, je kúpiť si jeden z nich spolu so slušným zdrojom napájania, ktorý je dostatočne silný na to, aby napájal náväzec, dostať ich všetky domov a umiestniť ich na miesto, kde máte pocit, že tomu druhému nebude robiť veľký problém obyvatelia domu a vy ste nastavený. Pri tejto metóde však pokračujte, iba ak ste pripravení znášať náklady na napájanie, ktoré s tým súvisia, pretože ťažobné súpravy majú tendenciu spotrebovávať veľa elektrickej energie, čo má zjavne nepriaznivý vplyv na vaše účty za elektrinu a elektrinu..

Recenzia Ledger Nano S.

ledger-nano-s-reviewAle bez ohľadu na to, aký typ hľadáte, realita je taká, že na trhu nájdete širokú škálu takýchto peňaženiek. Úprimne povedané, rozhodnúť sa pre tú, ktorá správne vyhovuje všetkým vašim potrebám a je skutočne mätúca, je skutočne veľa mätúce. dostatočne efektívne na to, aby vyriešilo všetky vaše problémy s držaním kryptomeny.

Pretože pred nákupom je potrebné preskúmať a zvážiť veľa vecí, nie je prekvapením, ak si niekto želá trochu pomôcť v tejto veci, a my sme tu, aby sme mu túto pomoc poskytli. Tento článok vám predstavuje jedného z najvýznamnejších hráčov na svete kryptomenových peňaženiek, Ledger Nano S, ktorý je najnovším modelom zo série peňaženiek, ktorú uviedla na trh spoločnosť Ledger Nano, ktorá sa uvádza na trh ako peňaženka a bola založená ešte v roku 2014 vo Francúzsku.

Aktuálnu cenu nájdete tu!

Hlavné funkcie

Ledger Nano S je hardvérová peňaženka, čo znamená, že vám poskytuje flexibilitu offline ukladacieho priestoru a kombinuje ho s možnosťou uloženia vašich súkromných kľúčov do externého úložného hardvéru. Tento externý hardvér je možné neskôr pripojiť k vášmu stolnému alebo prenosnému počítaču pomocou jednoduchého kábla USB, čo znamená, že nebudete mať problémy s prístupom alebo prezeraním svojich mincí..

Odvetvie hardvérových peňaženiek pre kryptomeny je v súčasnosti žiarivejšie ako kedykoľvek predtým. Ľudia aktívne vkladajú svoje peniaze do týchto produktov a spokojnosť verejnosti je na historicky najvyššej úrovni. Či už to pripisujete úspechu bitcoinu alebo iba posunu verejnej mienky, nemožno poprieť jediný fakt, že tento sektor zažíva boom ako nikdy predtým a bude v ňom pokračovať ešte veľa rokov v budúcnosti..

To všetko zjavne prináša veľký pozitívny posun v kvalite vyrábaných zariadení. Očakávania verejnosti stúpajú a spolu s ním určite zažijeme rýchle vylepšenia samotných zariadení. Ledger Nano S je jednoducho ďalšia skvelá peňaženka postavená na rovnakom modeli.

Je bezpečný, bezpečný a rýchly a podporuje tiež širokú škálu mien. Bitcoin a ethereum sú okrem mnohých ďalších iba dve z mien, s ktorými obchoduje.

Teraz sú hlavnými predajnými bodmi za Ledger Nano S, vďaka ktorým dosiahol úroveň úspechu, ktorá sa v súčasnosti teší, robustný prístup k bezpečnosti a flexibilita použitia. Čo tým myslíme, je to, že okrem použitia Nano S ako prostriedku na ukladanie vašich kryptomien, môžete ho tiež ľahko použiť na uskutočňovanie platieb v rôznych online a offline službách, ktoré prijímajú kryptomeny ako platby..


Okrem vyššie spomenutých funkcií sa medzi ďalšie vysoko charakteristické vlastnosti radí jeho užívateľská príjemnosť, možnosť ľahkých platieb, efektívne bezpečnostné protokoly a ďalšie..

Pokiaľ ide o hospodársku súťaž, Ledger Nano S má na trhu s peňaženkami s kryptomenami takmer dominanciu jednou rukou, alebo by to mal, nebyť hardvérovej peňaženky TREZOR. Nano S spolu s TREZOROM tvoria väčšinu predaja kryptomenových peňaženiek a ponechávajú malý priestor na čokoľvek iné.

Aj keď je TREZOR na trhu oveľa dlhšie ako Ledger Nano S, a preto by mal Nano S predbehnúť kvôli samotným skúsenostiam, ktoré prináša, intuitívna marketingová stratégia spoločnosti Ledger spojená so skvelými vlastnosťami peňaženky zaistila, že konkurencia vždy zostáva na krku.

Verejný názor

Kedykoľvek príde na trh nový produkt, najpresnejšia odpoveď na to, či sa produkt oplatí kúpiť, je od samotných prvých kupujúcich. Sú to tí, ktorí najlepšie vedia povedať, či produkt funguje podľa očakávaní a či v jeho dizajne nie sú nejaké nedostatky alebo chyby, na ktoré si treba dať pozor.

Z rovnakého dôvodu sme pre vás vykonali malý zákaznícky prieskum. Tu vám predstavíme, čo majú zákazníci, ktorí už zariadenie používajú, povedať o Ledger Nano S a či by ho odporučili niekomu inému. Všetky tieto recenzie sme zhromaždili a na zváženie sme pre vás pripravili malý súhrn dobrých a zlých častí.

Ledger Nano S, pokiaľ ide o verejné recenzie a názory, žiari jasne ako diamant. Takmer všetci používatelia, ktorí si kúpia jednotku, musia iba chváliť a považovať jej služby za dokonalé. Nano S je teraz hardvérová peňaženka. Hardvérové ​​peňaženky sú tie, ktoré sa dajú nosiť ako kabelka a dajú sa k počítaču kedykoľvek pripojiť iba pomocou jednoduchého kábla USB..

Pretože majú tendenciu väčšinou zostať odpojení od internetu, sú očividne bezpečnejšie, pokiaľ ide o pokusy o podvod alebo krádež online. To je presne dôvod, prečo používatelia majú tendenciu ukladať veľkú časť svojich mincí do hardvérových peňaženiek, zatiaľ čo softvérové ​​peňaženky majú tendenciu prenášať malé množstvá.

Pokiaľ ide o niektorých používateľov, ktorí v súčasnosti vlastnia Ledger Nano S, zariadenie im pomáha dobre spať v noci, pretože dobre vedia, že ich mince zostávajú bezpečné v medziach siete Nano S..

Takmer všetci používatelia, ktorí niekedy používali Ledger Nano S, nemajú sťažnosti na toto zariadenie a považujú ho za jednu z najhladších pracovných peňaženiek, aké kedy prišli na trh..

Ak však existuje jedna sťažnosť, ktorú si vypočul veľký počet používateľov, týka sa to malého úložného priestoru v zariadení. Pre nadšencov kryptomeny, ktorí majú tendenciu ukladať na svoje peňaženky viac ako jeden typ kryptomeny, nemusí byť Ledger Nano S tou najlepšou voľbou, pretože malý úložný priestor sa nemusí ukázať ako vhodný pre viac mien.

Spôsob, akým to funguje, je v skutočnosti celkom ľahko pochopiteľný. Kedykoľvek sa rozhodnete pokračovať a uložiť novú kryptomenu na Nano S, musíte si stiahnuť aplikáciu, ktorá je špecifická pre daný konkrétny token.

Bez aplikácie týkajúcej sa presného tokenu, ktorý chcete uložiť, už nemôžete pokračovať. Podľa spôsobu výroby zariadenia však nemôžete nainštalovať naraz viac ako tri z týchto aplikácií.

To znamená, že aby ste do svojej peňaženky mohli pridať štvrtú menu, budete musieť pred pridaním novej meny odinštalovať jednu z už existujúcich aplikácií..

Aj keď sa to môže javiť ako zložitá úloha, je to v skutočnosti celkom jednoduché a je to ako inštalácia alebo odinštalovanie aplikácií zo smartphonu. Môže sa to ďalej zjednodušiť, ak máte prístup k počítaču.

Užívateľská skúsenosť

Ako už bolo vysvetlené, Ledger Nano S je rovnako populárny ako aj kvôli jeho užívateľskej prívetivosti. Zážitok z aplikácie bol navrhnutý tak, aby bol pre bežného používateľa mimoriadne plynulý, a jeho celkové nastavenie je dosť podobné tomu, čo ponúka väčšina dnešných peňaženiek..

Pri prvom spustení zariadenie požiada používateľa o nastavenie hesla na ochranu vašich údajov. Neskôr v priebehu procesu je poskytnuté 24-slovné semeno, ktoré pomáha používateľovi pri vytváraní súkromných kľúčov.

S počiatočným nastavením, ktoré trvá len tri minúty, nenecháva Ledger Nano S kameň na kameni, aby udržal maximálnu spokojnosť používateľov. V závislosti od digitálnej meny, s ktorou sa chystáte obchodovať, budete musieť po dokončení inštalácie nainštalovať aplikácie potrebné na prevádzku.

Pokiaľ ide o tieto aplikácie, fungujú jednoducho ako vysielače alebo prijímače, ale pri skutočnom ukladaní mincí nehrajú absolútne žiadnu úlohu..

Tvorcovia predstavili tiež rozšírenie Google Chrome, aby bol používateľský zážitok ešte ľahší a plynulejší. Toto rozšírenie ľahko umožňuje používateľovi prístup k podrobnostiam účtu, umožňuje prevod bitcoinov a generuje adresy bitcoinu na príjem finančných prostriedkov. Umožní vám to dokonca upravovať rôzne nastavenia aplikácie, ako napríklad výmenný kurz a pravidlá ochrany osobných údajov.

Ak už máte existujúcu bitcoinovú peňaženku v prevádzke, nemusíte sa obávať, že ju nebudete musieť mazať, aby ste mohli používať Nano S. K zariadeniu môžete v skutočnosti začleniť všetky existujúce online peňaženky. . Medzi podporované peňaženky patrí napríklad MyCelium, Electrum, Copay, Bitgo a MyEtherWallet.

Pre každú osobu, ktorá je čo i len na diaľku oboznámená s tým, ako kryptomeny fungujú, sa bude Ledger Nano S cítiť ako prechádzka v parku. Aj pre úplného nováčika je nastavenie a operácie veľmi ľahké vybrať a zvládnuť za pár dní. Pokiaľ ide o hardvérovú peňaženku, sú na nej iba dve tlačidlá, a teda neexistuje absolútne žiadna rezerva na obsluhu škytavky alebo chýb.

Bezpečnosť

Ako už bolo podrobne uvedené skôr, ak potrebujete zaistiť bezpečnosť svojich kryptomien, cestou sú hardvérové ​​peňaženky. Nehovoríme, že je úplne nemožné, aby boli hardvérové ​​peňaženky napadnuté, ale aj keď sa problém podarí vyriešiť, je dosť veľká šanca, že bude zameraný na používateľa, a nie kvôli skutočným špecifikáciám zariadenia..

Aj keď neexistuje nijaké všeobecné tvrdé a rýchle pravidlo, ktoré by vám mohlo zaručiť bezpečnosť pred vonkajšími útokmi, musíte vedieť niekoľko pokynov, ktoré vám umožnia vykonať všetku opatrnosť, ktorú budete potrebovať. Najskôr si musíte svoje bezpečnostné semeno poznačiť radšej na kúsok papiera ako na počítačovom systéme.

Je to tak preto, lebo počítačové systémy vždy nesú riziko infikovania a úniku dát. Po druhé, musíte sa ubezpečiť, že kedykoľvek pripojíte svoju peňaženku k systému, bude systém úplne zbavený akýchkoľvek malvérov alebo bezpečnostných problémov, pretože vírus by mohol zo systému do vašej peňaženky ľahko preniknúť cez kábel..

Môžete si však byť istí, že ak máte alebo plánujete kúpiť Ledger Nano S, potom po odpojení od systému nebude možné túto hardvérovú peňaženku sledovať ani lokalizovať..

Vzhľad zariadenia

Ledger Nano S by teraz mohla byť najlacnejšou hardvérovou peňaženkou, ale vzhľadom na vzhľad zariadenia nedošlo k nijakým kompromisom. Jedným z problémov lacných zariadení je, že možno budete musieť urobiť kompromis v oblasti niekoľkých funkcií alebo kvality zostavenia. Ledger Nano S vyvrátil mýtus pôsobivým dizajnom a kvalitou vyhotovenia.

Zariadenie je elegantné, ale veľmi robustné a ľahko sa zmestí do vrecka. Zariadenie má malú OLED obrazovku, niekoľko tlačidiel na boku a kovové puzdro, ktoré obklopuje celé zariadenie.

Získate zariadenie, ako aj kábel micro USB na USB a držiak kľúčenky. Prístroj sa v žiadnom prípade nebude cítiť neohrabaný v ruke. Kvalita zostavenia je v skutočnosti taká dobrá, že zariadenie je schopné bez problémov absorbovať niekoľko náhodných kvapiek.

Vďaka obrazovke môžete ľahko overiť každú transakciu, ktorú pošlete, skôr ako sa odvysiela. Teda zvýšenie bezpečnosti zariadenia. Všetci v jednom, Ledger Nano S je najlepšia hardvérová peňaženka, ktorú si práve teraz môžete kúpiť.

Prístupnosť

Prístupnosť je ďalším parametrom, do ktorého sú často radené peňaženky. Svet ide dosť rýchlym tempom. Už nemáme čas na rukách, všetko a všetko, čo treba urobiť, treba urobiť rýchlo. Pretože nám náš každodenný život nedovolí dlho sedieť na jednom mieste, stáva sa pre nás dosť zásadnou nutnosťou formovať naše pomôcky tak, aby nám umožňovali vykonávať naše činnosti na cestách.

Kryptomeny ako technológia sa vyvinuli práve z tejto potreby; sú navrhnuté tak, aby nám uľahčovali život a formovali náš život pre ľahší zajtrajšok.

Táto úhľadná malá inovácia vo finančnom sektore, považovaná za menu budúcnosti, už zjednodušila mnoho našich každodenných činností. Aby však kryptomeny dosiahli celý svoj potenciál, musíme sa zbaviť časových a priestorových obmedzení, a preto Ledger Nano S prichádza s dizajnom, ktorý je vybavený tak, aby poskytoval najlepšie služby kdekoľvek a kedykoľvek.

Ak chcete získať prístup k svojim minciam pomocou Ledger Nano S, musíte mať kontrolu nad počítačovým systémom, pretože k jednému bude musieť byť pripojená peňaženka. Po pripojení peňaženky pomocou vysokorýchlostného kábla USB musíte spustiť aplikačný softvér, ktorý vás potom presmeruje na požadované informácie.

Celý tento proces teraz zostáva veľmi zjednodušený a pohodlný, ak ste doma. Pre ľudí, ktorí sú stále v pohybe, to však bude ťažké, pretože nebudú mať vždy prístup k počítaču.

Ledger Nano S sa však vždy predával ako hardvérová peňaženka a hardvérové ​​peňaženky podľa definície nie sú navrhnuté pre pohodlie, rovnako ako sú určené na dlhodobé ukladanie. Pre krátkodobé úložiská, kde môžete ľahko získať prístup k svojim minciam na cestách a môžete ich dokonca použiť na každodenné transakcie, môžete použiť softvérové ​​peňaženky alebo peňaženky pre stolné počítače, ktoré sú navrhnuté špeciálne na poskytovanie služieb ľuďom na cestách. aj za cenu vašej bezpečnosti.

Ale aj medzi veľkou légiou hardvérových peňaženiek dostupných na dnešnom trhu zostáva Ledger Nano S na vrchole línie, pokiaľ ide o dostupnosť. Mince je možné ľahko uložiť, vyhľadať alebo skontrolovať, rozhranie je veľmi jednoduché na pochopenie a obsluhu a obrazovka funguje tak, ako má pri zobrazovaní všetkých dôležitých informácií.

Jediná vec, ktorá proti tomu v tomto ohľade funguje, je skutočnosť, že možno budete musieť neustále inštalovať a odinštalovať aplikácie pre rôzne meny v závislosti od toho, ku ktorým z nich momentálne potrebujete získať prístup.

Čo je to hardvérová peňaženka?

Všetci vieme, že kryptomeny sú virtuálne meny, ktoré sú uložené na jedinečných adresách. Peňaženka na kryptomeny ukladá tieto adresy, aby ste mali prístup k svojim financiám kedykoľvek ich budete potrebovať.

Hardvérová peňaženka je ako každá iná peňaženka na kryptomeny, ukladá adresu, na ktorej sú uložené vaše prostriedky. Avšak na rozdiel od bežnej kryptomenovej peňaženky, ktorá je mimoriadne zraniteľná voči krádežiam, je hardvérová peňaženka bezpečným útočiskom pre vaše prostriedky.

Aby ste mohli použiť prostriedky vo svojej peňaženke, budete potrebovať súkromný kľúč konkrétnej peňaženky. K normálnemu softvérovému peňaženke alebo papierovej peňaženke máte prístup k tomuto súkromnému kľúču. Jedinou nevýhodou je, že ak sa niekto zmocní vášho súkromného kľúča, môže prostriedky previesť, kedykoľvek bude mať chuť.

Na hardvérovej peňaženke nemá nikto prístup k súkromným kľúčom. Tieto kľúče sú uložené za peňaženkou bezpečnostného protokolu, ktorý je nemožné prelomiť. Kedykoľvek chcete použiť svoje finančné prostriedky, budete musieť pripojiť zariadenie pomocou externého softvéru a zadať špendlík na zariadení, aby ste potvrdili svoju transakciu.

Transakcia sa podpíše vaším súkromným kľúčom a odvysiela sa. Počas celého tohto procesu vaše súkromné ​​kľúče neopustia ani vašu hardvérovú peňaženku. Vaše finančné prostriedky sú tak v bezpečí, aj keď nakoniec použijete peňaženku v už napadnutom systéme.

Čo treba hľadať pri kúpe hardvérových peňaženiek?

Hardvérová peňaženka je najbezpečnejším miestom na uloženie celej vašej kryptomeny. Najmä vo svete zvyšujúcich sa rizík kybernetickej bezpečnosti je zaistenie bezpečnosti vašich finančných prostriedkov mimoriadne dôležité. Nachádzame sa však v ére, keď existuje toľko rôznych hardvérových peňaženiek, z ktorých každá má svoju vlastnú jedinečnú vlastnosť. Preto by rozhodovanie o tom, čo kúpiť, mohlo byť pre mnohých veľkou dilemou. Tu je niekoľko funkcií, na ktoré si treba dávať pozor pri nákupe hardvérovej peňaženky.

1- Podporované kryptomeny

Hardvérové ​​peňaženky sú zvyčajne peňaženky s viacerými menami. Avšak s viac ako tisíckou kryptomien vonku, žiadna z hardvérových peňaženiek nepodporuje všetky kryptomeny. Prvá vec, ktorú chcete urobiť, je teda skontrolovať, či hardvérová peňaženka, ktorú chcete kúpiť, podporuje kryptomeny, ktoré používate veľmi často..

Ďalej sa uistite, že táto peňaženka podporuje aj niekoľko ďalších kryptomien, ktoré by ste v budúcnosti mohli mať záujem kúpiť. V súčasnosti Ledger Nano S podporuje najväčší počet kryptomien.

2 – Cena zariadenia

Na rozdiel od softvérových peňaženiek nie sú hardvérové ​​peňaženky bezplatné. Každá hardvérová peňaženka má konkrétnu cenu na základe funkcií, ktoré ponúka. Uistite sa, že cena, ktorú zaplatíte za hardvérovú peňaženku, nepresahuje celkovú kryptomenu, ktorú chcete do týchto peňaženiek uložiť..

V ideálnom prípade by ľudia radšej utratili iba 10% hodnoty kryptomeny držiacej za hardvérovú peňaženku. Navyše si môžete porovnať funkcie ponúkané niekoľkými hardvérovými peňaženkami a až po zvážení všetkých výhod a nevýhod kúpiť konkrétne zariadenie.

3 – Na displeji zariadenia

Malý displej v hardvérovej peňaženke zvyšuje úroveň vašich finančných prostriedkov. Pred samotným vysielaním transakcie si môžete overiť množstvo kryptomeny, ktoré chcete previesť, a adresu, na ktorú ju chcete previesť..

Aj keď je displej veľmi užitočný, nie všetky hardvérové ​​peňaženky majú displeje. Lacnejšia hardvérová peňaženka je rovnako jednoduchá ako jednotka USB. Snažte sa vyhnúť takým zariadeniam, pretože bezpečnostné funkcie na týchto zariadeniach nie sú veľmi dobré.

4 – Vývojový tím

Toto je ďalší dôležitý aspekt každej hardvérovej peňaženky. Vývojový tím konkrétnej peňaženky hrá zásadnú úlohu pri formovaní skvelého produktu. Nielen, že sú zodpovední za pridanie podpory pre nové kryptomeny, ale aj za opravu chýb, ktoré sa z času na čas nevyhnutne objavia.

Uistite sa, že hardvérová peňaženka, s ktorou sa nakoniec rozhodnete ísť, má veľmi aktívny a nadšený vývojový tím, ktorý ju zálohuje. Aj keď hardvérová peňaženka nepodporuje veľa kryptomien, vďaka solídnemu vývojárskemu tímu môžete mať istotu, že v blízkej budúcnosti pribudne viac kryptomien..

5- Budujte kvalitu

Keď si kupujete hardvérovú peňaženku, samozrejme by ste chceli, aby vydržala celý život. Ako všetky elektronické prístroje, ani tieto malé prístroje však nemôžu vydržať tak dlho. Výberom hardvérovej peňaženky, ktorá je odolná, však môžete zabezpečiť, aby vaše zariadenie mohlo počas cesty ľahko naraziť..

Robustné zariadenie vám určite poskytne dlhšiu životnosť ako tie, ktoré nie sú správne zostavené. Ledger Nano S je malé, ale mimoriadne robustné zariadenie na rozdiel od konkurenta Trezor, ktorý sa cíti veľmi plasticky.

6- Nastavenie zariadenia

Kedykoľvek si kúpite nové zariadenie, budete chcieť, aby bol úvodný proces nastavenia bezproblémový a ľahký. To isté platí aj pre hardvérové ​​peňaženky. Väčšina hardvérových peňaženiek sa veľmi ľahko nastavuje a začína používať.

Niekoľko novších peňaženiek však vyžaduje, aby ste dodržali určitý trochu zložitejší postup. Skúste zvoliť peňaženku, ktorá má jednoduchý postup nastavenia. Vďaka tomu nebudete musieť strácať veľa času porozumením fungovania zariadenia.

7- Recenzie zákazníkov

To musíte urobiť skôr, ako si kúpite akýkoľvek produkt na svete. Ak kupujete niečo úplne prvýkrát, potom zjavne nemáte potuchy o tom, čo vlastne získate. Našťastie je tu internet, ktorý vám s tým pomôže.

Recenzie rôznych hardvérových peňaženiek môžete ľahko vyhľadať a nájsť online. Po prečítaní recenzií od iných používateľov si môžete byť istí, čo môžete od konkrétnej hardvérovej peňaženky očakávať. To vám určite pomôže odfiltrovať všetky nežiaduce hardvérové ​​peňaženky. Vďaka tomu si môžete ľahko vybrať z niekoľkých dobrých peňaženiek.

Potreba peňaženiek

Ale akonáhle to všetko prežijete a rozhodli ste sa pre dostatočne dobrý kanál na nákup kryptomien, ktorý vhodne vyhovuje vašim potrebám, musíte si robiť starosti s ďalšou vecou, ​​kam budete kupovať mince, a za to treba hladat penazenku.

Peňaženky alebo elektronické peňaženky sú pamäťové médiá, ktoré vám umožňujú ukladať alebo uchovávať rôzne typy mien. Zatiaľ čo začali s poskytovaním služieb pre meny v reálnom svete, vývojári čoskoro pocítili potrebu elektronických peňaženiek postavených výlučne pre kryptomeny, s ktorými sa kryptomeny začali spájať..

Peňaženky: Potrebujete vedieť

A tak sa nám dnes podarilo konceptualizovať a vybudovať množstvo peňaženiek, ktoré možno použiť na ukladanie bitcoinov, litecoinov, Dash a oveľa viac, pričom každá z nich má dobrú škálu funkcií, s ktorými si môžete pohrať. Ale skôr, ako si kúpite niektorú z nich, sme si celkom istí, že vám dobre poslúži, ak získate nejaké základné informácie.

Vedeli ste napríklad, že existujú dve odlišné kategórie peňaženiek v kryptomene, konkrétne horúce peňaženky a studené peňaženky? A nie, názvy nemajú nič spoločné so skutočnými teplotami peňaženiek, ale v skutočnosti naznačujú, či je príslušná peňaženka pripojená k internetu alebo nie..

Studené peňaženky sú tie, ktoré sú prevažne odpojené od webu, a preto sú v porovnaní s horúcimi peňaženkami oveľa bezpečnejšie. Byť odpojený sa zo začiatku môže javiť ako zlá vec, ale v skutočnosti to tak nie je. Poskytuje takýmto peňaženkám skrytú výhodu úplnej bezpečnosti pred všetkými druhmi vírusových útokov alebo bezpečnostných problémov, pretože väčšina z nich má pôvod v webe.

Horúce peňaženky sú na druhej strane takmer vždy pripojené k internetu, čo znamená, že v porovnaní s odpojenými studenými peňaženkami sa dajú oveľa ľahšie použiť na vykonávanie transakcií alebo obchodov. Všeobecne sa ukázalo, že kupujúci a predávajúci kryptomeny majú tendenciu vlastniť obidva druhy peňaženiek. Zatiaľ čo chladné peňaženky sa používajú na ukladanie drvivej väčšiny ich kryptomien, horúce peňaženky majú tendenciu držať malé množstvá a sú preferované na krátkodobé účely úschovy..

Záverečný verdikt

Ledger Nano S je úžasné zariadenie. Je plný intuitívnych funkcií a je dostatočne bohatý na to, aby uspokojil aj tých najnáročnejších nadšencov kryptomeny, a zároveň zostáva dostatočne jednoduchý na to, aby ho ľahko ovládali nováčikovia v odbore..

To je rovnováha, ktorú mnoho ďalších konkurenčných peňaženiek s kryptomenami na trhu nedokáže udržať. Vďaka svojmu čistému a prehľadnému používateľskému rozhraniu, ľahkej prístupnosti k minciam a silným bezpečnostným protokolom nie je žiadnym prekvapením, že Ledger Nano S je v súčasnosti lídrom na svete pre kryptomenové peňaženky..

ZAČÍNAME S LEDGER NANO S

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector