Recenzia LocalBitcoins – čestná recenzia

V poslednej dobe sme všetci počuli o fenoméne „bitcoin“. „Čo je to?“, „Odkiaľ to prišlo?“, „Ako ich všetkých zarobím?“ Bohužiaľ to nie je Pokemon Go. Netreba; ako také, našťastie, chytiť a bojovať za to ľudí; skôr sa dostaneme k obchodovaniu a obchodovaniu, ako to robia civilizovaní ľudia.

Čo sú LocalBitcoiny?

Začnime od základov. LocalBitcoins, založená v roku 2012 Jeremiasom Kangasom, je startupová spoločnosť vo fínskych Helsinkách. Ich hlavným účelom je prehľad priameho obchodu s bitcoinmi medzi kupujúcim a predávajúcim, ktorý medzi sebou nevyžaduje žiadny dohľad počas obchodovania. Známe tiež ako obchodovanie „Over-the-counter“. Alebo jednoduchšie: Otvorený rozruch pre ľudí.

Používatelia v sieti uverejňujú inzeráty na webových stránkach; kde uvádzajú výmenné kurzy, za ktoré sú ochotní svoje bitcoiny predať. Zaujatí používatelia sa stretnú s osobou predávajúcou bitcoiny alebo uskutočnia transakciu pomocou online bankovníctva. Celý systém spadá pod koncept úschovy vyvinutý samotným Jeremiasom Kangasom.

Spolu s tým LocalBitcoins tiež poskytujú reputačný a spätnoväzbový mechanizmus / program pre používateľov so službou úschovy a vyjednávania. To je miesto, kde LocalBitcoins iniciujú programy, kde sa používatelia môžu navzájom hodnotiť v online komunitách, aby si vybudovali pocit dôvery prostredníctvom reputácie.

Ako sme videli v úvode, pozrime sa na výhody a nevýhody LocalBitcoins:

Klady:

 • Pokiaľ ide o ochranu súkromia, LocalBitcoins poskytujú najbezpečnejší spôsob vybavovania transakcií, t. J. Nákupu bitcoinov.
 • V niektorých krajinách sa môžu LocalBitcoiny javiť ako jediný spôsob predaja / obchodovania s bitcoinmi.
 • Poskytuje sa nielen ochrana osobných údajov, ale aj rôzne ďalšie možnosti (spôsoby platby) na nákup bitcoinov.
 • Nie je potrebné overovacie ID.
 • Žiadne politické konflikty a zásahy tretích strán.

Zápory:

 • Používatelia si budú musieť byť vedomí podvodov, preto je potrebné dbať na opatrnosť a opatrnosť, aby nedošlo k ich vyplieneniu.
 • Ak používate hotovosť ako spôsob platby, býva to mierne nákladné, pretože veľa ľudí je ochotných platiť ďalšie za prijímanie ponúk ochrany osobných údajov LocalBitCoin..
 • Spravidla nie je vhodný pre kupujúcich, ktorí investujú do mnohých bitcoinov.
 • Vzhľadom na vyššie uvedený bod sa predajcovia pýtajú alebo sa pýtajú na overovacie ID.
 • Rýchla transakcia zvyčajne závisí od spôsobu platby.
 • Niektoré spôsoby platby, ako napríklad Paypal, majú reverzibilné funkcie platby, čo je v skutočnosti; riskantný.

Všeobecne možno povedať, že LocalBitcoins neukladajú používateľom žiadne takéto limity, ale používatelia sa môžu slobodne zaoberať tým, koľko bitcoinov chcú predať alebo kúpiť, a to vrátane limitov. Toto je pre používateľov pozoruhodný zážitok z dôvodu, že spolu s ponukami ochrany osobných údajov nie sú poskytované žiadne obmedzenia. Môže sa zdať, že používatelia dosahujú úroveň spravodlivých rokovaní, ale v akej miere je to v skutočnosti spoľahlivé? Podporujú navyše všetky krajiny takúto obchodnú burzu?

Pokiaľ ide o krajiny, sú LocalBitcoiny dostupné väčšinou vo všetkých spoločnostiach okrem Nemecka a štátu New York. Je to preto, že LocalBitcoiny kvôli BitLicense vylúčili New York. V súčasnosti je v označených 248 krajinách a 15971 mestách výmenníky na poskytovanie bitcoinov medzi kupujúcimi a predávajúcimi.

ZAČNITE S LOKALBITCOINMI!

Čím sa teda LocalBitcoins líšia od iných obchodných búrz?

 • Zaobchádzanie s ľuďmi: Ako už bolo spomenuté, neexistuje žiadna tretia strana ani žiadny politický zásah ako taký, ktorý by mohol narušiť prebiehajúcu transakciu. Na rozdiel od iných centralizovaných bitcoinových stránok neexistuje žiadna korporátna hlava, preto je proces štíhly a rýchly a bitcoiny sú prijímané okamžite. Hlavné zameranie teda nie je na jednu krajinu s druhou, ale skôr na jedného používateľa s online komunitou.
 • Podpora spôsobov platby: LocalBitcoins môžu podporovať všetky spôsoby platby, s ktorými je komunita používateľov v styku.
 • Ochrana osobných údajov: Ako už bolo spomenuté, ochrana osobných údajov je jednou z jej významných funkcií, keď ponúka obchodnú burzu P2P.

LocalBitcoins vs iné výmeny peňazí:

Okrem LocalBitcoins existujú aj ďalšie možnosti obchodovania P2P, pri ktorých ľudia stále objavujú rôzne burzy, ktoré zdôrazňujú dôležitú črtu čelenia hospodárskej kríze a problémov, ktorým centrálna burza často čelí..

 • BitSquare

Od výmeny fiat cez altcoin po bitcoin, BitSquare je plne decentralizovaný balík pozostávajúci z týchto troch typov mien. Okrem toho je hostený na serveri, ktorý nie je sám centralizovaný, a definíciu decentralizácie berie preto doslovne. To dáva BitSquare do výhodnej situácie, pretože beží na uzloch, ktoré sú preto nezraniteľné pred hackermi, škodlivým softvérom a cenzúrou. Používanie skrytých služieb Tor a šifrovanie všetkých súkromných údajov po kábli umožňuje používateľovi bezpečný zážitok.

V porovnaní s LocalBitcoins však existuje moderátor, ktorý môže vstúpiť a vyrovnať poplatky alebo disciplinárnu pokutu osobe, ktorá sa počas obchodovania chová zle, alebo dvom alebo viacerým používateľom. Kupujúci, predajca a moderátor majú na uvoľnenie prostriedkov zadržané „súkromné ​​kódy“.


V skutočnosti má nízku likviditu, ale tá sa časom pomaly zvyšuje. Ako už bolo spomenuté, je schopný podporovať burzy ako altcoiny a fiat burzy bez potreby tokenov proxy. Tj. (Overenie overenia).

 • Bitkan

Bitkan je aplikácia dostupná pre iOS a Android, ktorá umožňuje dohadzovanie P2P obchodníkov s bitcoinmi. Využitie OTC trhu, kde sú obchodníci pridaní do oblasti používateľov so svojimi cenovými ponukami na nákup a predaj. Používatelia majú flexibilitu pri výbere obchodníka, s ktorým by chceli uzavrieť obchod, kontaktovať ich prostredníctvom aplikácie a zariadiť uskutočnenie transakcie / obchodu..

Bitkan používa tradičnú metódu úschovy, pri ktorej má pocit, že môžu byť používatelia chránení, preto ju mnoho ľudí považuje za pohodlnejšiu službu ako LocalBitcoins. Príklad: Čína – je hlavným ústredným bodom, kde objem obchodov s bitcoinmi stúpol za predchádzajúce mesiace dvanásťkrát.

Používateľom sa poskytuje sloboda obchodovania a nákupu mincí, ale objednávka väčšieho množstva / objemu, t. J. Viac ako 5 BTC za deň, môže viesť k tomu, že používateľ bude dodržiavať postupy KYC a ADL, čo vedie k zdieľaniu osobných údajov..

 • Paxful

Používajúc podobný spôsob ako LocalBitcoins, môžu používatelia obchodovať alebo platiť za bitcoiny pre fiat meny pomocou mechanizmu vyplácania mimo pásma, t. J. Dát, ktoré sa prenášajú pomocou nezávislého toku, a nie hlavného prúdu údajov.

Moderátori burzy riadia bitcoiny prostredníctvom centralizovaného mechanizmu úschovy. Je však pozadu za LocalBitcoins, ale pomaly vykazuje stúpajúci trendový trend.

Ako uvádza porovnanie, LocalBitcoins a Paxful sú si podobné z hľadiska procesu obchodovania. Každý predajca nájdený v Paxful, rovnako ako LocalBitcoins, má známu reputáciu ohľadom minulých obchodov spolu s kurzom bitcoinu. Keďže však predajcovia poskytujú dostatočné množstvo rôznych spôsobov platby, mali by tendenciu účtovať vyššie poplatky.

Proces nákupu bitcoinov pomocou Paxful:

 • Počet bitcoinov, ktoré sa majú kúpiť / kúpiť, určuje používateľ.
 • Používateľ si zvolí menu, v ktorej bude vypočítaný výmenný kurz.
 • Výber spôsobu platby – rôzne možnosti.
 • Zobrazia sa rôzni predajcovia.
 • Živé chaty online o diskusii o transakciách.

LocalBitcoins majú digitálnejší zážitok v porovnaní s Paxful, pretože pôsobia už dlho v teréne. Nakoniec však všetko závisí od predajcov.

 • Stena mincí

Wall of Coins poskytuje začiatočnícky zážitok používateľom, pre ktorých bude ľahké nakupovať a predávať bitcoiny pomocou hotovosti. Má mimoriadny systém SMS, vďaka ktorému sa používateľ pohodlne dostane do styku s nákupom a nákupom bitcoinov v hotovosti.

Táto platforma je k dispozícii v 13 krajinách vrátane Nemecka, Veľkej Británie a Spojených štátov. Neexistujú žiadne oficiálne limity ako také, ale všetko záleží na dostupných ponukách predajcov. Jednou nevýhodou by bolo, že väčšina predajcov nie je ochotná predať veľké množstvo bitcoinov, a to kvôli skutočnosti, že sami nemajú veľké množstvo bitcoinov..

Z hľadiska ochrany súkromia by používateľ musel na overenie zadať svoje telefónne čísla. WOC môže požiadať o polohu používateľov, ale iba na zistenie pobočiek bánk v okolí.

V poslednom kroku by získanie bitcoinov po potvrdení kupujúcim trvalo 15 minút, všetko by však záviselo od času predajcu potvrdiť platbu (štandardný čas by bol 15 minút).

Poplatky sa kupujúcim nezobrazujú na verejnosti, ale v kótovanej cene bitcoinu, ale zvyšujú výhodu pre používateľa, pretože poplatky sú iba 1 – 2%, takže sú dosť nízke. Poplatky LocalBitcoins účtujú iba do 1%, preto sa WOC môže javiť ako nákladná v porovnaní, ale nie príliš nákladná.

Vraciame sa k recenzii LocalBitcoins

Používatelia, ktorí si chcú kúpiť bitcoiny vkladom v hotovosti, budú musieť na získanie bitcoinov všeobecne čakať hodinu. Aj keď v prípade osobného alebo osobného obchodu s hotovosťou dôjde k organizácii transakcie, bolo by to časovo menej náročné a oveľa jednoduchšie. Bohužiaľ, ako už bolo spomenuté, rýchlosť dodania bude trvať asi 15 minút, takže to môže byť časovo náročné.

Pokiaľ ide o poplatky, ako už bolo spomenuté, na všetky druhy obchodov bolo účtovaných iba 1%, ale cena sa bude líšiť v dôsledku inflácie založenej na spôsobe platby.

Skutočná položená otázka je:

Môžete dôverovať LocalBitcoins?

 • S odkazom na svoju históriu je to jedna z dobre zavedených platforiem na výmenu bitcoinov.
 • Odporúča sa však, aby používatelia neukladali svoje bitcoiny do peňaženky, pretože to môže byť riskantné z dôvodu podvodu alebo náhlych neočakávaných dôvodov..
 • Celkovo je reputácia dobrá, ale reputácia každého používateľa musí byť skontrolovaná, aby sa zabránilo podvodom pri výmene.

ZAČNITE S LOKALBITCOINMI!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map