Kryptomeny určite prešli dlhou cestou od prvého vytvorenia bitcoinu. Svet bol svedkom ich búrlivej cesty a teraz je svedkom ich veľkolepého úspechu. Zdá sa, že neprevzali iba investície, ale v skutočnosti sa stali ich obrovským výklenkom. To, čo začal ako obyčajný experiment tvorcu bitcoinov, sa teraz rozšírilo a nafúklo, aby získalo podobu jedného z najvýznamnejších priemyselných odvetví súčasnosti.

Kryptomeny sa v skutočnosti stali tak obrovskými, že sa im podarilo odkloniť do niekoľkých ziskových tried, z ktorých všetky sú rovnako uspokojivé, že sa s nimi obchoduje, a ktoré sú tiež v plnom rozsahu odmeňujúce. Napríklad pre všetkých, ktorí nechcú investovať ich peniaze v bitcoinoch alebo akýchkoľvek iných altcoinoch jednoducho preto, lebo sa bojí strát, ktoré by to mohlo priniesť, alebo možno preto, že im na to skutočne chýbajú prostriedky, existuje ďalšia skvelá alternatíva, ktorá priamo nežiada o žiadne priame investície.

Ťažba kryptomeny je jedným z takýchto obchodov, ktorý vyžaduje iba to, aby si investor kúpil dôstojnú ťažobnú súpravu a umiestnil ju na vhodné miesto. Akonáhle to urobíte, stačí si dať pozor na tie účty za energiu a hluk, ktoré môže vrtná súprava priniesť.

Dobre vybavená ťažobná súprava so slušnou hašovacou rýchlosťou je schopná dosiahnuť veľké návratnosti pre používateľa bez ohľadu na to, s akým typom kryptomeny máte do činenia. Ale to všetko je len o rôznych spôsoboch, ako môžete získať kryptomenu coiny, čo s časťou, ktorá príde potom? Vyrába krypto coiny všetko? Vlastne nie, je treba sa obávať ešte jednej veci, a to úložiska. Budovanie obrovských rezerv kryptomien je v poriadku a dobré, kým si neuvedomíte, že ich vlastne nemáte kam uložiť.

Aby ste sa pred takouto situáciou zachránili, odporúčame vám, aby ste pre seba začali loviť najskôr kvalitnú bitcoinovú peňaženku. Tieto „peňaženky“, o ktorých hovoríme, sú špeciálne určené holdingové platformy postavené výhradne pre krypto coiny a fungujú úžasne, pokiaľ ide o zabezpečenie vašej skrýšy. Aj keď je na trhu veľa možností, rozhodli sme sa urobiť prácu o niečo jednoduchšie pre vás, kontrolou jedného skvelého účastníka pretekov, hardvérovej peňaženky KeepKey.

Teraz sa pozrieme na viac z toho, čo sa týka výberu peňaženky a čo konkrétne máme na mysli pod slovom „hardvér“, ale najskôr sa ponoríme trochu hlbšie do toho, čo vlastne stojí za tým, čo robí KeepKey pre vás fantastickou voľbou.

Recenzia peňaženky KeepKey

KeepKey-Bitcoin-Wallet-ReviewKeepKey je náhodou hardvérová peňaženka určená na ukladanie kryptomien. Pojem hardvér tu označuje, že ide o skutočné fyzické zariadenie, ktoré môžete nosiť so sebou, rovnako ako peňaženka v reálnom svete.

Hardvérové ​​peňaženky si čoraz viac získavajú na popularite vďaka svojej tendencii udržiavať vašu kryptomenu v bezpečí pred akýmikoľvek externými útokmi. Dôvod, prečo pracujú tak vynikajúco, je ten, že bývajú odpojení od internetu.

To im automaticky dáva imunitu proti vírusom alebo pokusom o hackerstvo. Softvérové ​​peňaženky sú na druhej strane náchylnejšie na pokusy hackerov a kybernetických zlodejov, čo z nich robí menej uskutočniteľnú voľbu pre veľké hodnoty kryptomien. Pretože je KeepKey fyzické zariadenie, ľudia si toho ako prvé všimnú ako prvé. všetko o tom je vzhľad.

Peňaženka je dodávaná s pomerne elegantným a štýlovým dizajnom a je vybavená veľkým displejom pre ľahké prezeranie. Toto je skutočne veľké zlepšenie oproti predchádzajúcim zariadeniam, pretože peňaženky ako Ledger Nano S skutočne obsahujú malú obrazovku s nepatrným textom, ktorý sa ťažko číta. Ale s veľkou obrazovkou na KeepKey bude čítanie informácií o účte a potvrdzovanie transakcií jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

Zdá sa, že výrobcovia skutočne investovali veľa času do toho, aby zariadenie prilákalo publikum. Pokiaľ ide o funkcie, vďaka ktorým je KeepKey tak skvelou voľbou medzi peňaženkami s kryptomenami, prvá vec, ktorá mi príde na myseľ, je schopnosť uchovávať viac typov. mincí a mien. V súčasnosti je peňaženka schopná pojať okrem iných aj bitcoin, ethereum, litecoin a Dash.

Rozmanitosť, ktorú v tomto ohľade zobrazuje spoločnosť KeepKey, priniesla dlhú cestu pri získavaní pozornosti verejnosti a katapultovaní k sláve. Aj keď, ak existuje jedna vec, ktorá mierne nahnevá myseľ, keď sa pozriete na zoznam, je to absencia ERC-20 tokenov. Faktom je, že tokeny ERC-20 sú v skutočnosti podporované v peňaženke.

Jediným problémom je, že softvér na strane klienta potrebný na skutočné použitie týchto mincí v peňaženke ešte nebol vyrobený. Hoci sa jedná o problém, ktorý vývojári uznali, zaznamenali tiež skutočnosť, že softvér bude čoskoro aktualizovaný, aj keď zatiaľ nebol pevne stanovený dátum..

KeepKey navyše nedávno získal ShapeShift, čo pre používateľov peňaženky nie je nič iné ako skvelá správa. Je to tak preto, lebo teraz dostávajú flexibilitu na skutočnú výmenu kryptomien alebo ich výmenu za inú zo samotnej peňaženky. Potreba samostatnej obchodnej alebo výmennej platformy bola úplne vylúčená. Zjednodušene povedané, konkurencia na trhu s peňaženkami s kryptomenami je tvrdá..

Vďaka takým skvelým zariadeniam, ako sú peňaženka Trezor a Ledger Nano S na trhu, je pre každú inú peňaženku ťažké skutočne zanechať stopu v mysliach ľudí. A napriek tomu sa tvorcom KeepKey vďaka ich neustálemu prúdu aktualizácií a inovatívnych funkcií podarilo prinútiť ľudí, aby si všimli aj ich produkt. Aj keď stále nie je taký populárny ako dva spomenuté predtým, KeepKey skutočne neustále stúpa v rebríčkoch popularity a čoskoro sa ocitne na rovnakej úrovni s najlepšími na trhu.

ZAČÍNAME KLÁVESOU KEEP

Verejný názor

Vďaka viac ako pozitívnym online recenziám nie je ťažké uhádnuť, že KeepKey je obľúbeným davom. Vďaka svojej intuitívnej škále funkcií a nádhernému vzhľadu sa mu podarilo preniknúť cez konkurenciu do myslí ľudí. Väčšina pozitívnych recenzií, ktoré uvidíte, sa zameriava na skvelý dizajn, čitateľný displej a jednoduché použitie.

Okrem toho, ak existuje ešte jeden aspekt zariadenia, ktorý zhromažďuje pochvalu z celej strany, je to tím jeho reakcie na zákazníka. Dobré elektronické zariadenie nemôžete vyrobiť bez vytvorenia funkčného a schopného tímu zákazníckych služieb. Poruchy a sťažnosti sú zdravé a musia sa určite vyskytnúť, ale keď k nim dôjde, musí byť niekto, kto bude počúvať sťažnosti zákazníka a čo najskôr vyriešiť ich problémy..

A tím odpovedí KeepKey to dokázal práve takto. Žiadna dobrá vec však nemôže existovať bez trošky zlých vecí, a to isté platí pre KeepKey. Okrem mnohých úžasných funkcií zariadenia sa objavili správy aj o negatívnom charaktere, že peňaženky KeepKey prestali fungovať a zverejnili bitcoinovú vidličku.

Po udalosti sa očividne vyskytli problémy s firmvérom a softvérom zariadenia, ktoré ich niekedy viedli k zlyhaniu a obvykle neustále pôsobili chybne. Tieto efekty boli obzvlášť zosilnené pri pokuse o odoslanie mincí. Niektorí zákazníci navyše uviedli, že sa s peňaženkou cítia obmedzovaní, pretože veľa vecí je úplne automatizovaných.

Ľuďom sa nepáčilo, že na osivo obnovy boli uvalené obmedzenia a automaticky boli stanovené nemenné poplatky. Jednou z posledných sťažností, ktorá sa zdá takmer jednomyseľne existujúca medzi všetkými skupinami zákazníkov, je skutočnosť, že peňaženka KeepKey je za cenu 129 dolárov trochu drahá. , najmä keď ho porovnáte s niektorými z jeho najbližších konkurentov.

Prevádzka

KeepKey je dosť flexibilný v tom zmysle, že ho možno skutočne použiť na jednom zo systémov Mac, Windows alebo Linux. Ak to nestačí, existuje aj rozšírenie Google Chrome, s ktorým ho môžete používať. Najskôr si stiahnite klientsky softvér z obchodu s aplikáciami Chrome a následne pripojte zariadenie k systému pomocou kábla USB..

Klientský softvér nájdete celkom ľahko použiteľný a s rozhraním, ktoré je veľmi intuitívne, priame a jeho prístup je krištáľovo čistý. Podrobný návod na veľa vecí, ako je odosielanie alebo prijímanie finančných prostriedkov, je skutočne skvelých pre začínajúcich používateľov.

Podľa postupov overovania a potvrdenia transakcií sa tieto transakcie uskutočňujú na samotnom fyzickom zariadení vďaka veľkej a prehľadnej obrazovke.

Dôveryhodné alebo nie

KeepKey je momentálne na trhu dôveryhodnou spoločnosťou. Boli tu už nejaký čas a technický riaditeľ spoločnosti Kenneth Hodler je v komunite uznávanou osobou. Táto renomovaná organizácia sa snaží zachovať všetky bezpečnostné štandardy a konvencie kvality, ktoré umožňujú vynikajúce zariadenia a ešte väčšie značky.

Navyše všetok firmvér zariadení, ktoré vyrábajú, je stopercentne otvorený zdroj, čo znamená, že každý si môže skontrolovať ich zdrojový kód, a teda možnosť krádeže súkromných kľúčov alebo medzier v tomto ohľade je úplne vylúčená..

Podľa svojich štandardov pre prepravu a balenie používajú na zabalenie produktu pred odoslaním na prepravu zmršťovací obal odolný proti neoprávnenej manipulácii, čo vedie k minimálnemu poškodeniu pri preprave a absolútne žiadnemu spôsobu otvorenia balíka bez zásahu do bezpečnosti. tuleň.

Aj keď sa zdá, že ste stratili svoje fyzické zariadenie KeepKey, nemáte dôvod na paniku, pretože všetky vaše prostriedky zostávajú v bezpečí za veľkým počtom bezpečnostných protokolov, na ktoré sa nedá dostať bez predchádzajúcej znalosti bezpečnostného kódu..

Jediným spôsobom, ako získať prístup k finančným prostriedkom, ak náhodou stratíte peňaženku, je pripomenutie si vety na vymáhanie. Uistite sa, že ste si to zapísali niekde na bezpečnom mieste a mimo dosahu tých, ktorým nedôverujete, keby sa niečo také stalo.

Zákaznícka podpora

Ako už bolo podrobne uvedené, KeepKey sa môže pochváliť hviezdnym tímom zákazníckych služieb, ktorý sa snaží dodržiavať svoje konvencie kvality a dodržiavať štandardy spokojnosti zákazníkov. Na svojich webových stránkach majú v skutočnosti vyhradenú sekciu s odpoveďami zákazníkov, z ktorej by sa mohla dozvedieť veľa ďalších služieb.

Na ich webových stránkach sa navyše nachádza množstvo článkov, ktoré bežnému používateľovi uľahčujú navigáciu v operáciách peňaženky KeepKey. Tieto články pokrývajú všetky základné funkcie a slúžia ako skvelá príručka pre začiatočníkov pre začínajúcich používateľov zariadenia.

Všetko nájdete od bežných tipov a otázok až po podrobné pokyny. Témám ako Inicializácia a Pridanie účtu sa venovala osobitná pozornosť a venovali sa im do značnej miery do hĺbky, takže nezostal priestor pre ďalšie otázky alebo pochybnosti. Ak však nejaké existujú, neváhajte kontaktovať ich tím zákazníckych služieb telefonicky alebo e-mailom a získate rýchle riešenie problému..

Akékoľvek otázky týkajúce sa podpory vám budú okamžite doručené e-mailom. Najskôr sa vygenerujú lístky na podporu, ktoré sa potom pošlú príslušnému oddeleniu. Podľa väčšiny recenzentov sú problémy zvyčajne vyriešené do dvoch dní od podania sťažnosti.

Verdikt

KeepKey je skvelý. Napriek všetkej konkurencii a úplnej popularite spoločností Trezor a Ledger, ktoré jej museli konkurovať, dokázala obstáť a dokázať dobrý štart a stálu zákaznícku základňu. Vďaka intuitívnemu dizajnu a skvelým funkciám dokáže zabezpečiť zdravú odozvu od dominancie vyššie spomenutých modelov na trhu a skutočne sa ukáže ako vynikajúci doplnok k vášmu nastaveniu kryptomeny..

ZAČÍNAME KLÁVESOU KEEP

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me