Recenzia peňaženky Trezor – bezpečná peňaženka na uloženie vašich kryptomien?

Časy, keď tukové bloky peňazí v peňaženke boli presnou mierkou vášho bohatstva, sú preč. V týchto dňoch boli tukové bloky hotovosti nahradené tučnými sumami peňazí vo vašej bitcoinovej peňaženke. To je doba technológií a inovácií. Nikto už nerád nosí so sebou príliš veľa hotovosti. Pokiaľ je to tak, považuje sa to skôr za príťaž ako za výsadu.

Odkedy sme sa zoznámili s konceptom bánk a debetných kariet, ľudia sa prispôsobili natoľko, že dnes je takmer každý nákup možný bezhotovostným spôsobom. Musíte len mať so sebou svoju debetnú alebo kreditnú kartu a budete môcť kúpiť takmer všetko na svete, na ktoré by ste predtým použili svoju hotovosť..

Peňaženka TREZOR: Náhľad

Tu vám pomôžeme s tým istým, a to kontrolou jednej z najvýznamnejších, najpopulárnejších a najspoľahlivejších peňaženiek dostupných na dnešnom trhu, peňaženky TREZOR. Najprv vám to trochu predstavíme, potom nasleduje hĺbková analýza toho, čo robí TREZOR tou najlepšou voľbou pre vaše potreby kryptomien..

TREZOR sa uvádza na trh ako vôbec prvá hardvérová peňaženka pre bitcoiny na svete. Je jedinečný v tom zmysle, že kombinuje vlastnosti teplej aj studenej peňaženky, čo z neho robí ideálnu voľbu pre tých, ktorým sa stále nepodarilo vyjsť z dilemy výberu medzi týmito dvoma..

Aj keď TREZOR ponúka vynikajúcu a bezpečnú funkciu studeného offline ukladania, zároveň vám poskytuje flexibilitu pri míňaní žetónov na cestách s takou ľahkosťou, akú by ste našli v chladnej peňaženke..

TREZOR je tiež skvelý v tom zmysle, že sa jedná o peňaženku s viacerými menami, čo znamená, že sa dá použiť na ukladanie viacerých kryptomien súčasne. Meny, ktoré podporuje, sú rozmanité a rôznorodé. Celý ich zoznam je: – Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dash, Ethereum Classic, Bitcoin Cash, Zcash, Expanse, Bitcoin Gold, Namecoin, UBIQ, NEM, Dogecoin a všetky Žetóny ERC20.

Spoločnosť TREZOR, ktorá bola uvedená na trh v auguste 2014 poprednou kryptomenovou spoločnosťou SatoshiLabs, prešla od svojho vzniku dlhú cestu. Pridaním pravidelných aktualizácií svojich programov a zavedením vzrušujúcich nových funkcií s veľkým príťažlivosťou pre spotrebiteľov sa im podarilo zanechať väčšinu svojej konkurencie a dnes sú pravdepodobne jednou z najúspešnejších a najbežnejšie používaných peňaženiek v kryptomene vôbec..

ZAČÍNAME TREZOROVOU Peňaženkou

Veľkosť

Jednou z najväčších vecí na Trezo je skutočnosť, že je taký kompaktný. Prichádza s nádherným dizajnom a má tvar takmer ako kľúč od auta. Všetko, čo potrebujete na pripojenie k počítaču, je jednoduchý kábel USB. Tu stojí za zmienku, že peňaženku Trezo je možné bezpečne pripojiť k ľubovoľnému počítaču, dokonca aj k tomu, ktorý bol infikovaný malvérom. Vlastné brány firewall a bezpečnostné opatrenia peňaženky stačia na to, aby odolali a zabránili možnému narušeniu bezpečnosti.

Verejný názor

V tejto časti sme zhromaždili množstvo recenzií peňaženky TREZOR, ktoré sme našli pohybovať sa na webe, a zhrnuli sme niekoľko kľúčových bodov zo všetkých. Nasledujúce body uvedené nižšie sa zdajú byť všeobecným konsenzom, pretože sa o nich už hovorilo v niekoľkých z týchto recenzií, a umožnia vám dobre pochopiť, aké faktory spôsobujú, že sa peňaženka oplatí kúpiť, a ktoré sú nevýhodami systému, ktorý kupujete pred nákupom si musíte dať pozor.

Úplné známky základnej funkčnosti – Pokiaľ ide o základné funkcie kryptopeňaženky; peňaženka TREZOR dokáže získať všetky ocenenia. Funguje perfektne ako jednotné kontaktné miesto pre vaše kryptomeny, ktoré sa majú uložiť, a prijíma všetky potrebné opatrenia na zaistenie ich bezpečnosti..

Problémy s nastavením – Vyskytli sa však niektoré negatívne recenzie týkajúce sa ľahkého nastavenia systému, čo sa zdá byť trochu negatívne. Počiatočné uvedenie do prevádzky bolo do istej miery mätúce a zdrvujúce, čo zaznamenal veľký počet používateľov.


Budujte kvalitu – Niektorí používatelia sa dokonca sťažovali na rezanie rohov, pokiaľ ide o kvalitu zostavenia zariadenia. Zdá sa, že fyzické zariadenie nie je vyrobené pri dodržaní požadovaných štandardov kvality a zdá sa, že je vyrobené z nekvalitného plastu.

Používateľské rozhranie

Ak chcete získať prístup k používateľskému rozhraniu peňaženky TREZOR, môžete sa buď prihlásiť na stránku wallet.trezor.io, alebo sa k nej dostať cez Google Chrome alebo TREZOR Bridge. Peňaženka TREZOR okamžite a automaticky s vašim fyzickým hardvérovým zariadením a umožňuje vám ľahkú správu vašich coinov, prezeranie zostatkov a dokonca aj transakcie. Ďalej môžete generovať toľko verejných adries, koľko chcete, na účely uskutočňovania alebo prijímania platieb od iných používateľov.

Jednou z funkcií, ktorú môžete použiť, je vylepšiť funkciu prístupovej frázy, čo nie je nič iné ako heslo, ktoré si môžete nastaviť na ďalšie zvýšenie bezpečnosti svojich mincí. Musíte to však robiť opatrne, pretože ak by ste náhodou stratili alebo zabudli svoje heslo, potom už neexistuje žiadny spôsob, ako získať späť prístup k vášmu účtu alebo minciam, ktoré sa potom navždy stratia, ako je uvedené na oficiálnych webových stránkach..

Bezpečnosť

Pretože bezpečnosť je pre úspech peňaženky prvoradá, spoločnosť TREZOR nezanechala kameň na kameni pri zabezpečovaní toho, aby svojim zákazníkom ponúkala najbezpečnejšie služby. Vaše mince sú väčšinou chladnou peňaženkou a sú uložené offline, čo úplne eliminuje riziko akýchkoľvek hrozieb alebo vírusových útokov pochádzajúcich z internetu..

Navyše, ak si stále nie ste istí bezpečnosťou svojich mincí, stačí vložiť všetky svoje mince do peňaženky a potom peňaženku fyzicky uschovať niekde na bezpečnom mieste. Takto sa nikto nemôže priblížiť k tomu, že k nim bude mať prístup aj bez vášho súhlasu.

Prístupnosť

Na účely obchodovania alebo uskutočňovania transakcií musíte peňaženku pripojiť k počítaču. Na pripojenie peňaženky k počítaču použite vysokorýchlostný kábel USB. Pretože TREZOR ponúka obmedzené pripojenie USB, znamená to, že aj počítače potenciálne postihnuté malvérom môžu byť pripojené k peňaženke, pretože vaše mince zostanú vždy bezpečné na druhom konci jednostranného pripojenia..

Po úspešnom vytvorení spojenia musíte spustiť rozhranie peňaženky TREZOR na adrese wallet.trezor.io a je to. Všetko je pripravené na prezeranie vášho zostatku, generovanie ľubovoľného počtu adries, posielanie alebo prijímanie mincí alebo vykonávanie ďalších základných funkcií.

Verdikt

TREZOR, spoločnosť je už dosť dlho na to, aby si získala veľkú spotrebiteľskú základňu a popularitu. Existuje tiež určitá úroveň dôvery, ktorú si spoločnosť za tie roky dokázala vybudovať. Samotná peňaženka bola navyše navrhnutá s veľkou opatrnosťou a prichádza s energiou nabitou všetkým a všetkým, čo by nadšenec kryptomeny mohol požadovať..

ZAČÍNAME TREZOROVOU Peňaženkou

Peňaženky cez bankové účty

Ale sú banky a debetné karty maximálnym rozsahom našej inovácie? Odpoveď je pevné nie. Od jednoduchých bankových účtov a transakcií v bankomatoch sme prešli skutočne dlhú cestu. V skutočnosti sa teraz aktívne posúvame k veku elektronických peňaženiek. Tieto peňaženky sú jednoduchšie, rýchlejšie a niekedy bezpečnejšie ako bankové účty. Umožňujú vám pridávať peniaze na cestách a potom ich plynulým spôsobom utrácať, kedykoľvek chcete.

Aj keď bankové transakcie vyžadujú, aby ste si so sebou mali kartu svojho bankového účtu, všetky elektronické peňaženky požadujú, aby ste mali osobne aj svoj vlastný smartphone a stabilné pripojenie k internetu. Ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, ste pripravení vykonávať všetky druhy transakcií a dokonca robiť ľahké prevody peňazí cez medzinárodné hranice.

Vďaka všetkým týmto zariadeniam a výhodám sa nemožno čudovať, že svet ako taký je zamilovaný do schopností a flexibility týchto digitálnych peňaženiek. Tu si však treba položiť otázku, či elektronické peňaženky existujú iba pre skutočnú menu alebo fungujú rovnako dobre aj pre trochu nejasnejšie alebo novšie formy digitálnych mien, napríklad kryptomeny? Vlastne majú.

Týmto sa dostávame k ďalšiemu bodu diskusie v tomto článku. Ďalej v článku sa pokúsime urobiť všetko pre to, aby sme vám poskytli všetok prehľad o tom, čo robí dobrú kryptomenovú peňaženku a aké druhy na trhu všeobecne nájdete..

Problém však spočíva v skutočnosti, že ich je toľko, že priemerný používateľ má pred nákupom alebo prihlásením sa k službe obvykle tendenciu byť trochu zmätený, čo vedie k nesprávnemu rozhodnutiu. Jediným spôsobom, ako je možné tento problém vyriešiť, je skutočné strávenie času hľadaním rôznych dostupných peňaženiek a porovnaním jedinečných funkcií, ktoré ponúka jedna s druhou. Poriadne sa pozrite na ich technické parametre a potom sa informovane rozhodnite pre výber peňaženky, ktorá najlepšie vyhovuje vášmu rozpočtu a vašim potrebám.

Kryptomenové peňaženky: nevyhnutnosť

Vďaka obrovskej popularite a fenomenálnej odozve na doménu kryptomien po celom svete sme boli skutočne schopní vyvinúť tieto špecializované elektronické peňaženky, ktoré fungujú iba pre kryptomeny a všeobecne poskytujú oveľa bezpečnejšiu, ľahšiu a rýchlejšiu metódu ukladania. , posielať alebo prijímať kryptomeny.

Potreba takýchto peňaženiek v skutočnosti vznikla s úspechom bitcoinu, ktorý sa ukázal ako zásadná zmena hry vo finančnom sektore. Hneď ako sa triumfálne vrátil na trh s takými nebesky vysokými výmennými kurzami, vývojári z celého sveta sa usilovali o vytváranie rýchlych a ľahkých riešení problémov, ktorým často čelia pri ukladaní a načítaní bitcoinov.

Tieto snahy viedli k vytvoreniu bitcoinovej elektronickej peňaženky, ktorá bola ďalej upravovaná a vylepšovaná tak, aby odteraz mohla ukladať aj ďalšie kryptomeny, jednu po druhej..

Kategórie: Horúce & Chladný

Teraz, než sa nadchnete a vykročíte si pre seba peňaženku s kryptomenami, musíte vedieť niekoľko vecí. Najskôr zistíte, že kryptomenové peňaženky sú dostupné v dvoch formách. Môžu byť buď softvérového, alebo hardvérového druhu.

Pokiaľ ide o softvérové ​​peňaženky, existujú iba ako programy a žiadna fyzická implementácia peňaženky vám nikdy nebude odovzdaná. Spravidla dostanete používateľské meno a heslo, pomocou ktorého sa môžete prihlásiť do svojho účtu a získať prístup ku všetkým svojim minciam.

Ďalej máte možnosť poslať svoje coiny na iný podobný účet, získať viac coinov alebo jednoducho vykonať transakcie s aktuálnym zostatkom coinov. Celý rozsah týchto služieb bude samozrejme závisieť hlavne od peňaženky, ktorú si vyberiete, pretože na dnešnom trhu je ich niekoľko..

Na druhej strane hardvérové ​​peňaženky existujú ako fyzické hardvérové ​​zariadenia, ktoré sú bezpečnejšie ako softvérové ​​peňaženky a všeobecne sa považujú za lepšie ako softvérové ​​peňaženky. Je za tým skutočne veľa dôvodov. Hardvérové ​​peňaženky vám v prvom rade poskytnú úplnú imunitu proti počítačovým vírusom a útokom škodlivého softvéru, ku ktorým sú softvérové ​​peňaženky všeobecne náchylné. Okrem toho sa považujú za oveľa interaktívnejšie ako softvérové ​​peňaženky.

Kategórie: Hardvér & Softvér

Teraz sa dostávame k ďalšej základnej, ale kritickej klasifikácii, pokiaľ ide o kryptomenové peňaženky, konkrétne k horúcim a studeným peňaženkám. Kľúčový rozdiel spočíva v tom, či sú alebo nie sú tieto peňaženky pripojené k internetu. Zatiaľ čo horúce peňaženky majú neustále sieťové pripojenie, chladné peňaženky túto vlastnosť neobsahujú.

Zatiaľ čo horúce peňaženky sa všeobecne považujú za oveľa menej bezpečné ako studené peňaženky, studené peňaženky sa vykúpia, pokiaľ ide o užívateľskú príjemnosť a jednoduchosť použitia. Dôvodom, prečo sa horúce peňaženky považujú za nezabezpečené, je to, že internet sa stáva semeniskom potenciálnych vírusových útokov a narušení bezpečnosti. Zatiaľ čo trezor v skutočnom svete alebo bezpečná implementácia chladných peňaženiek ich robí úplne jednoduchými na používanie a obsluhu..

Pokiaľ ide o rozsah použitia, horúce peňaženky sa všeobecne uprednostňujú pri krátkodobých investíciách a držbách, napríklad pri každodenných transakciách. Studené peňaženky sú naopak vhodnejšie na dlhodobé skladovanie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map