Spondoolies-Tech SP20 Jackson İnceleme

İleri gittiğinizi ve birkaç Bitcoin satın aldığınızı ve şimdi yarışa girmeden ve bunları satmadan önce, muhtemelen bu süreçte büyük karlar elde etmeden önce fiyatın önemli miktarda dolar artmasını beklediğinizi varsayalım. Bunlardan herhangi birini yapıyorsan, yalnız değilsin.

Bitcoin’lerin dönüştüğü eşi görülmemiş küresel öfke ile, dünya çapında milyonlarca insan şu anda Bitcoin ticaretine ve pazarlamasına kaydoldu. Ve bu fenomen hiçbir şekilde yavaşlama belirtisi göstermediğinden, ilgili tüccar sayısının yakın gelecekte yalnızca iki veya üç katına çıkacağı oldukça speküle ediliyor..

Ancak Bitcoin ticaretinde göründüğünden daha fazlası var mı? Perdelerin arkasında, çok daha fazla karlara ve daha yüksek gelirlere yol açabilecek süreçler var mı? Görünüşe göre var.

Spondoolies SP20’yi İnceleme

Spondoolies-Tech SP20 Jackson ASIC Bitcoin MadenciSpondoolies Tech’in bu küçük galibi, her zamanki programlarından biraz farklı. Boyut olarak oldukça küçüktür ve 1.7 TH / s’lik etkileyici bir hash gücü ile birlikte gelir. Spondoolies’in önceki performansına baktığımızda, önceki modellerinin, yani SP10 ve SP30’un güçlü olmasına rağmen ev kullanımı için çok gürültülü olduğunu görüyoruz..

Yarattıkları aşırı gürültü, onları bir yerleşim bölgesinde kullanmayı imkansız hale getirdi, ancak SP20’nin piyasaya sürülmesiyle her şey değişmek üzere. Bu son model, 4 fitlik bir mesafede 51 dB’ye kadar düşük gürültü seviyelerine sahiptir, bu da onu ev kullanımı için en uygun seçim haline getirir..

SPONDOOLIES TECH SP20’Yİ İLE BAŞLAYIN

Kullanıcı arayüzü

Her tür elektronik cihazda ortak olan, en temel tekil girişi bile gerektiren bir şey varsa, o da hepsinin iyi planlanmış ve yürütülen bir UI sistemine ihtiyaç duymasıdır. Donanımı ve yazılımı destekleyen iyi bir kullanıcı arayüzü olmadan, tüm sistem, ne kadar gelişmiş olursa olsun, kasvetli ve ilgi çekici görünmüyor..

Neyse ki SP20, kullanımı yeterince basit olmakla kalmayıp, aynı zamanda ekranınızın düzenli ve karmaşık olmamasını da sağlayan sezgisel bir kullanıcı arayüzüyle birlikte gelir. Ana panel, tüm istatistiklerinizi düzenli bir şekilde görüntülerken, ayarlar ekranı voltaj ve performans tercihleri ​​gibi tüm seçeneklerle oynayabileceğiniz yerdir..

Ardından, tüm çiplerinizi ve performanslarını görüntülemenize ve hatta isterseniz birini devre dışı bırakmanıza izin veren ASIC istatistikleri ekranı var..

Tüm İyi Şeyler

1.7 TH / s hashrate, bu madencinin kesinlikle en çekici özelliklerinden biridir, çünkü SP20’ye en yakın rakibi olan AntMiner S5’e göre çok ihtiyaç duyulan üstünlüğü sağlar. Kolay kullanılabilirlik faktörü ve kendinize bir kazanan bulursunuz. Son olarak, çok sessiz olması, amacına büyük destek sağlıyor. 4 fitlik bir mesafede yaklaşık 52 dB’lik bir gürültü seviyesiyle, bazen orada olduğunu fark etmezsiniz bile.

Bazı Kötü Şeyler

SP20’nin satın alınmasıyla ilgili biraz şüpheli görünen bir şey varsa, o da Spondoolies Co.’nun resmi olarak kapanmasıdır, bu da muhtemelen şirketin kendisinden çok fazla müşteri desteği ve yardım alamayacağınız anlamına gelir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da, cihazın daha yüksek hızlarda çalışırken gerçekten ısınma eğiliminde olmasıdır..


Son olarak, S20’nin 0.9W / GH ile karşılaştırıldığında 0.25W / GH’de çalışan S5’ten başkası tarafından verimlilik departmanında daha iyi performans göstermiştir..

Karlılık

Karlılıktan bahsetmişken, haberler iyi değil. Aslında, SP20’yi kullanmaktan Bitcoin madenciliğine kadar satın alma sırasında kullandığınız parayı geri kazanabileceğinizi hayal etmek oldukça zor görünüyor. Bunun nedeni, SP20’nin elektriğinizi çok fazla kullanmasıdır, yani eğer onu bir yılda tek bir BTC’den daha az madencilik yapmak için kullanıyorsanız, o zaman büyük olasılıkla enerji faturalarınızda bir kayıp yaşarsınız. alma.

Peki Bitcoin Madenciliği Tam Olarak Nedir??

Bitcoin madenciliği, yalnızca yeni Bitcoin’lerin işlenmesinden, yönetilmesinden ve hatta oluşturulmasından sorumlu olan daha az bilinen bir Bitcoin işlem biçimidir. Süreç, çoğu kişinin anlaması için oldukça karmaşıktır, ancak doğru miktarda zaman ve enerji verilirse, ondan oldukça karlı bir girişimde bulunulabilir..

Madencilik, dünyadaki milyonlarca Bitcoin işleminin takip edildiği süreçtir. Sonuçta Bitcoin, merkezi olmayan bir para birimidir. Tüm operasyonlarını denetlemekten ve her şeyin yasal olarak gerçekleştiğinden ve işlemlerin sorunsuz kalmasını sağlamaktan sorumlu tutulabilecek belirli bir eyalet hükümetine ait değiller.

Bitcoin madencilerinin dünyanın herhangi bir yerinde gerçekleştirilen tüm işlemleri halka açık deftere ekleme görevine atanmasının nedeni budur. Bu, insanların aynı paraları farklı işlemler için defalarca kullanmasını engeller..

Ek olarak ve ilginç bir şekilde, madencilik aynı zamanda yeni Bitcoin’leri dünyaya tanıtmaktan sorumlu bir süreçtir. Kısa ve basit tutmak için, madencilere temel olarak, gelişmiş bilgisayarlarını ve hesaplama cihazlarını kullanarak çözmeleri gereken bazı gerçekten karmaşık hesaplama görevleri ve matematiksel problemler verilir ve hangi madenci ilk önce doğru çözüme ulaşırsa, birkaç Bitcoin’in prestijli ödülü verilir..

Kabul edelim ki, bu karmaşık bir süreçtir ve çok değerli bir zaman ve enerji gerektirir, ancak bir kez ustalaştıktan sonra, sizi gerçekten önemli bir başarıya götürebilir, bu yüzden fantastik Spondoolies-Tech SP20 Jackson’ın her şeyi kapsayan bir incelemesini sunuyoruz. Spondoolies-Tech SP20 Jackson, son zamanlarda tüm doğru notalara ulaşan ve tüm doğru sesleri çıkaran bir Bitcoin madencisidir..

Karar

Saltanatının zirvesinde, SP20 kesinlikle gördüğü tüm ilgiyi hak eden müthiş bir cihazdı. Ancak, mevcut trendlere göre gitmek, paranızın boşa harcanmasından başka bir şey değildir. Düşük enerji verimliliği sorunlarıyla ciddi şekilde gölgelenen bir performansla, bir madenci satın almayı planlıyorsanız AntMiner S5 çok daha iyi bir seçenek gibi görünüyor. Bunu bir parça donanım moduyla hazırlamayı deneyebilirsiniz, ancak yine de buna yatırım yapacağınız maliyetleri karşılayamayacağından korkuyoruz..

SPONDOOLIES TECH SP20’Yİ İLE BAŞLAYIN

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map