V dnešnom digitálnom svete sa obchodovanie s kryptomenami stalo populárnou praxou. Existuje niekoľko kryptoobchodných búrz, ktoré vám budú pomáhať a viesť vás vo vašom obchodnom podniku. Jednou z takýchto obchodných platforiem je Switchere.

Čo je Switchere?

Switchere je jednou z najnovších platforiem na obchodovanie s kryptomenami, ktorá je známa tým, že umožňuje používateľom nakupovať kryptomenu pomocou ich kariet. Poskytuje používateľom slobodu nakupovať kryptomeny transparentne a bez podstúpenia bežných postupov, ktoré sú nevyhnutným predpokladom v iných burzách..

Obchodný robot Switchere sídli v estónskom Talline. Hlavným zameraním Switchere je poskytnúť jednoduché rozhranie používateľom, ktoré by bolo vhodné pre začiatočníkov. Switchere je neväzobná burza. Namiesto držania vašich mincí ich Switchere prevedie na vami zadanú offline adresu peňaženky.

Switchere sa stal populárnym hlavne pre tri veci. Po prvé, má transparentný pracovný tok. Po druhé, dodržiava prísne bezpečnostné politiky a nariadenia. Napokon je v súlade s právnymi predpismi. Jedným z hlavných problémov Switchere však je, že neprijíma karty zo všetkých krajín. Niektoré z nich sú Spojené štáty americké a Kanada.

ZAČÍNAME SPÍNAČOM!

Switchere Review: Funkcie, na ktoré si treba dávať pozor

1) Bezpečnosť Switchere

Switchere je relatívne nová obchodná platforma. Prvá otázka, ktorá nás napadne, sa preto týka bezpečnosti Switchere. Pozrime sa na predpisy a bezpečnostné politiky spoločnosti Switchere.

Nariadenia

Dodržiava prísne nariadenia estónskych orgánov. Je to úplne nový koncept pre kryptomenovú burzu, ktorá má svoj vlastný regulačný rámec. Switchere je držiteľom dvoch licencií vydaných týmito regulátormi. Jedná sa o licenciu poskytovateľa služby „Virtual Wallet Service“ a licenciu „Virtual Currency Exchange“.

Tieto dve licencie dokazujú, že spoločnosť estere esterské orgány považujú spoločnosť Switchere za spoľahlivú výmenu. Tieto licencie tiež stanovujú, že všetci riaditelia spoločnosti musia absolvovať rozsiahly program KYC.

Zabezpečenie výmeny

Pretože je spoločnosť Switchere opatrovníckou burzou, nemusíte sa obávať ukladania mincí. V prípade bezpečnosti týkajúcej sa komunikácie, Switchere na svojej webovej stránke obsahuje úplné šifrovanie SSL a TLS. 

Šifrovanie SSL a TLS zaisťuje, že všetka online komunikácia sa uskutočňuje súkromne a je kódovaná hašovaním SHA 256. To znamená, že hacker nebude môcť ukradnúť vaše osobné údaje. 

Po otvorení Switchere nájdete vo svojom prehliadači zabezpečený visací zámok. Toto je jedno z najlepších opatrení na zastavenie hackingu. V prípade zabezpečenia karty používa Switchere protokol 3D secure.


Užívateľská bezpečnosť

Switchere ponúka niekoľko funkcií zabezpečenia používateľa, aby sa zabránilo hackingu a ďalším pokusom o phishing. Poskytuje 2FA pre majiteľov účtov, čo znamená, že pred každým prihlásením musíte vykonať autorizáciu. To zabráni hackerom nabúrať váš účet, aj keď poznajú vaše heslo.

V Switchere je ďalšia funkcia automatického odhlásenia, ktorá vás z bezpečnostných dôvodov automaticky odhlási. Môžete si tiež zvoliť dobu, po ktorú chcete byť prihlásený.

2) Podpora mincí

Momentálne sú v Switchere k dispozícii na zakúpenie iba tri mince. Tri mince sú litecoin (LTC), ethereum (ETH) a bitcoin (BTC). Aj keď je počet mincí v porovnaní s inými burzami obmedzený, v budúcnosti bude k dispozícii na zakúpenie viac kryptomien.

3) Poplatky za prepínanie

Poplatky za obchodovanie Switchere

Na rozdiel od iných platforiem Switchere neumožňuje obchodovanie medzi rôznymi mincami. Umožňuje používateľovi nakupovať ETH, LTC alebo BTC pomocou VISA alebo MasterCard. Switchere ukazuje kúpnu cenu o niečo vyššiu ako je obvyklá cena.

Poplatky za výber

Na oficiálnej webovej stránke spoločnosti Switchere nie sú uvedené žiadne takéto poplatky za výber. Nezverejňuje poplatky na svojej platforme.

Switchere je známy svojou transparentnosťou. Nebudú vám účtovať žiadne ďalšie poplatky okrem tých, ktoré sú uvedené pri pokladni. Všetky náklady sú zahrnuté v konečnej cene a uvidíte, koľko coinov dostanete za konkrétnu sumu.

4) Overenie

V spoločnosti Switchere sa nevyžaduje vytvorenie účtu alebo overenie na začiatku vašej cesty v obchodovaní s kryptomenami. Ak je suma nižšia ako 100 EUR, môžete prejsť priamo k platbe a vyžaduje sa iba vaša e-mailová adresa a adresa offline bitcoinu..

V prípade, že ide o väčšie množstvo, musíte pred začatím obchodovania podstúpiť niekoľko jednoduchých krokov overenia. Štyri úrovne overenia vykonané na tejto platforme sú:

Overenie e-mailom a telefónom

Po zadaní e-mailovej adresy a telefónneho čísla dostanete e-mail a text na overenie vášho účtu. To je potrebné pri nákupe 500 EUR naraz.

Totožnosť a banková karta

V prípade, že suma stúpne až na 1 000 EUR, musíte si overiť svoju totožnosť a bankovú kartu. Na ich overenie musíte poslať kópie svojej totožnosti a bankové dokumenty.

Adresa overená

Ak chcete kúpiť naraz až 5 000 EUR, musíte overiť svoju adresu. Aby ste to overili, musíte predložiť kópiu niektorých dokumentov, ako je účet za energie alebo bankový výpis, na ktorých je uvedená vaša adresa.

Potvrdenie o príjme

Ak im preukážete príjem, všetky limity sa za vás odstránia.

5) Zákaznícka podpora

Ďalšou najdôležitejšou vlastnosťou Switchere je tím zákazníckej podpory. Tím podpory je k dispozícii 24 hodín denne a poskytuje vám všetky typy pomoci kedykoľvek počas dňa. Poskytujú rýchle a užitočné rady prostredníctvom funkcie online chatu. 

Tím zákazníckej podpory môžete kontaktovať niekoľkými spôsobmi. Môžete im poslať poštu na adresu [chránené e-mailom] a môže im tiež zavolať na číslo 3726104250.

ZAČÍNAME SPÍNAČOM!

Záver

Switchere je celkovo pôsobivá obchodná platforma. Má jedno z najjednoduchších rozhraní a je neväzobnou výmenou; s mincami nie sú spojené žiadne riziká. Okrem toho má efektívny tím zákazníckej podpory, ktorý vás prevedie počas celej vašej obchodnej cesty. Aj keď má rôzne nedostatky, stále je to jedna z najlepších obchodných platforiem pre začiatočníkov.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector